dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. chris01 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chris01 Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 23
    Witam!

    Poszukuję osoboy która wykonałąby projek instalacji c.o. i cwu ewentualnie późniejszeg jego wykonastwo. Możecie polecić kogoś dobrego.
  2. Agnes-F WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agnes-F Zarejestrowany: 13.07.2010 Posty: 1
    jimmy - DZIĘKI !!!
  3. sylaS SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylaS Zarejestrowany: 29.07.2008 Posty: 42
    Witam

    Chciałabym zamontować drzwi wewnetrzne czy możecie polecić jakąś solidną FIRMĘ (w miare tanią oczywiście). Chodzi mi aby zakupić drzwi wraz z montażwm.
  4. bob budujący WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bob budujący Zarejestrowany: 29.05.2010 Posty: 3
    Witajcie,
    Jestem na początku drogi... otrzymałem po prawie czterech miesiącach warunki zabudowy
    czas na kolejny krok - wybór projektu.
    I tu moja prośba: czy znacie jakiegośdobrego projektanta - biuro projektowe w Wejherowie lub okolicach?
  5. aprilka1000 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aprilka1000 Zarejestrowany: 27.07.2009 Posty: 341
    pamietaj ze wybor dobrego architekta to wazny krok , ja wybralam tragicznie i zle na tym wyszlam .Architekt tez potrafi namieszac , wiec wybieraj z glowa.
  6. aprilka1000 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aprilka1000 Zarejestrowany: 27.07.2009 Posty: 341
    czy ma ktos na sprzedaz WC. Musze zaopatrzyc moja ekipe w takie owe cacko . Moze ktos cos mi podpowie.
  7. aprilka1000 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aprilka1000 Zarejestrowany: 27.07.2009 Posty: 341
    jimmy123 chcialam zapytac o te bloczki , chcesz je sprzedac , czy juz moze sprzedales ...?
  8. pikorek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pikorek Zarejestrowany: 02.03.2010 Posty: 58
    Cytat Napisał chris01
    Witam!

    Poszukuję osoboy która wykonałąby projek instalacji c.o. i cwu ewentualnie późniejszeg jego wykonastwo. Możecie polecić kogoś dobrego.
    Jestaem wlasnie na tym etapie. Czekam na jedna oferte z hurtowni z Gdyni i teraz zaczalem rozmawiac z Aquatickiem z Lublewa.
    Kazda dobra hurtownia zrobi ci wycene i poleci hydraulika
  9. pikorek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pikorek Zarejestrowany: 02.03.2010 Posty: 58
    Mam pytanko
    Ma ktos z was moze muratora #2 z tego roku? Przeszukalem caly dom i mi go wcielo dokladnie wtedy jak chcialem poczytac o odkurzaczach centralnych:/
  10. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Cytat Napisał aprilka1000
    jimmy123 chcialam zapytac o te bloczki , chcesz je sprzedac , czy juz moze sprzedales ...?
    Mam jeszcze.Dokładnie nie wiem ile zostało ale około trzech, czterech palet.Dogadamy się



    Nie na temat...dopiero teraz zauważyłem że forum nie liczy postów...co sie stało?
  11. aprilka1000 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aprilka1000 Zarejestrowany: 27.07.2009 Posty: 341
    jimmy123

    chcialam wyslac Ci na prv ale jakos nie moge , nie wiem co sie dzieje . Nie moge tez znalesc Twojego nr tel numeru tel. , daj znac a on oddzwoni. dzieki pozdrawiam
  12. MAGDA8202 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MAGDA8202 Zarejestrowany: 06.10.2010 Posty: 0
    Witam Wsystkich!!!!

    Właśnie dołączyliśmy z mężem do grona "budujących się"(jesteśmy na początku tej drogi - przed nami projekt) w okolicy trójmiasta.
    Czy ktoś z Was buduje/budował dom z thermomur-u?
    Wachamy się między tą technologią a porothermem+15styr. termoorganiki.
    Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje. Chodzi nam jednak głownie o kontakt z kimś kto stawia/stawiał swój dom z thermomuru.... Teoria to jedno...my wolimy popatrzeć, porozmawiać z kimś kto ma jakieś doświadczenie (a nie jest sprzedawcą )

    Pozdrawiam
    Magda
  13. Hopkirk WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Hopkirk Zarejestrowany: 07.06.2010 Posty: 2
    witam,

    czy ktoś mógłby podpowiedzieć, gdzie można kupć tłuczeń do utwardzenia gruntu o średnicy 30-50mm?

    Najlepiej w okolicach Chwaszczyno, Żukowo, ale jeśli z dalszej odległości proponują z dowozem to również.

    Czy ktoś orientuje się w cenach?
  14. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Cytat Napisał aprilka1000
    czy ma ktos na sprzedaz WC. Musze zaopatrzyc moja ekipe w takie owe cacko . Moze ktos cos mi podpowie.
    Ja to bym zaproponował zbicie z desek szlunkowych taki "TOI-TOI". NA wielu budowach to jedyne miejsce do przemyśleń
  15. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Cytat Napisał pikorek
    ... Ma ktos z was moze muratora #2 z tego roku? ... chcialem poczytac o odkurzaczach centralnych:/
    Myślę, że dokładniejszym źródłem informacji o odkurzaczach centralnych będzie wszystkim znany wujek ... google.
  16. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Cytat Napisał Hopkirk
    witam,

    czy ktoś mógłby podpowiedzieć, gdzie można kupć tłuczeń do utwardzenia gruntu o średnicy 30-50mm?

    Najlepiej w okolicach Chwaszczyno, Żukowo, ale jeśli z dalszej odległości proponują z dowozem to również.

    Czy ktoś orientuje się w cenach?
    Jest kilka miejsc - w Osowej jak i nawet jeszcze bliżej ale dokładnych namiarów nie znam. Jakieś 3 tygodnie temu sam brałem na podsypkę ale numeru telefonu nie mam bo mój wykonawca nawierzchni wszystko załatwiał.
    Cena waha się w granicach 30-40 zł za tonę.
  17. bogn@ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bogn@ Zarejestrowany: 18.05.2008 Posty: 40
    Do kogo, jakiej firmy warto zwrocic sie w sprawie budowy przydomowej oczyszczalni sciekow?
  18. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Cytat Napisał bogn@
    Do kogo, jakiej firmy warto zwrocic sie w sprawie budowy przydomowej oczyszczalni sciekow?
    Do kogo to nie wiem bo z teściem i panem od koparki sami wykonaliśmy POŚ z drenażem rozsączającym. Od ponad 4 lat użytkuję. Na początku były spore problemy ale już się nauczyliśmy by funkcjonowała prawidłowo.
    Wiem gdzie sprzedają (Chwaszczyno) ale montażystów to tam nie mają.

    Ps. Nie rozumiem dlaczego cały czas w tym wątku mam podwójne posty? Jak chcę jeden skasować to kasuje oba. Te zmiany na forum coś poknociły.
  19. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Grześ - to się nazywa klonowanie...
  20. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał MAGDA8202
    Witam Wsystkich!!!!

    Właśnie dołączyliśmy z mężem do grona "budujących się"(jesteśmy na początku tej drogi - przed nami projekt) w okolicy trójmiasta.
    Czy ktoś z Was buduje/budował dom z thermomur-u?
    Wachamy się między tą technologią a porothermem+15styr. termoorganiki.
    Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje. Chodzi nam jednak głownie o kontakt z kimś kto stawia/stawiał swój dom z thermomuru.... Teoria to jedno...my wolimy popatrzeć, porozmawiać z kimś kto ma jakieś doświadczenie (a nie jest sprzedawcą )

    Pozdrawiam
    Magda
    Zgłoś się do MiA&Wojtek - obawiam się, że szybko Cię wyleczą z technologii Thermomuru...
Pokaż wyniki od 20861 do 20880 z 21872