dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. lakk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lakk Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 978
    yolanda jak tu już będziesz , to zapraszam na kawę, a kliknij na czerwony podpis, to trafisz.
  2. yolanda62 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    yolanda62 Zarejestrowany: 02.08.2006 Posty: 34
    lakk
    chętnie skorzystam, dzięki, tylko żeby nie potraktowano tej kawy jako łapówki, gdyby się okazało, że będę belferką Twoich dzieci!!!
  3. franzkru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    franzkru Zarejestrowany: 09.08.2006 Posty: 966
    Witam wszystkich.
    Szukam ekipy budowlanej na wrzesień/paŸdziernik 2007r.
    Będziemy się budować w Skawinie.
    Możecie polecić jakis fachowców ?

    Robert
  4. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Yolanda, ładnie Ci z tym avatarem

    A zobacz jeszcze na mapkę ZbyszkaP. W Droginii mieszka Agacka, ale nie widziano jej na forum od maja... I nie wiemy, co się z nią dzieje.
    A taki piękny dom zbudowała gdzieś na wzgórzu, z widokiem na zalew.

    Może uda Ci się ją odnaleźć, gdy tam zamieszkasz? Jedno zdjęcie domu ostało się właśnie na mapce.
    Wysłałam do niej maila i czekam, może się odezwie? Nie ukrywam, że martwi mnie jej milczenie, gdyż kiedyś była niezwykle aktywna na forum, a teraz nawet galerię zdjęć zlikwidowała
  5. Majka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Majka Zarejestrowany: 05.11.2001 Posty: 17439
    Agacka ma się dobrze.
    Ale skrzynka mailowa jej padła
  6. bumbelek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bumbelek Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 7
    Witam musisz mie w sobie dużo optymizmu lub kasy jednego i drugiego serdecznie życze, aby zdoby teraz działkę w Niepołomicach. Wiem że jest do sprzedania jedna na alei Dębowej - łączy Puszcze od strony Staniątek z Niepołomicami, z tego co pamiętam około 10arów za 160 000zł. A dobre ekipy budujące mają już zamknięte zlecenia do połowy 2008r po znajomości jedna ekipa wcisnęłą mnie jedynie z fundamentem.
    Życze powodzenia w poszukiwaniach sam postanowiłem wynieś się do gminy Niepołomice bo to przyjemna gmina
    Witam, miło mi, że tak dobrze mi życzysz. Jeżeli chodzi o działkę to myślę, że nie jest tak źle. Fakt, że niewiele osób się teraz ogłasza. W Niepołomicach jest dużo ziemi do sprzedania, ale ze względu na budowę kościoła (jak się jedzie z Niepołomic w stronę Woli Batorskiej) i Ekoparku ludzie nie chcą sprzedawać działek, ponieważ liczą na jeszcze większy wzrost cen. Do sprzedania są też działki obok cmentarza. Teraz najlepiej dowiadywać się za pomocą poczty pantoflowej. A jeżeli chodzi o działki na alei Dębowej to są one drogie ze względu na bogatych ludzi, którzy tam mieszkają. A czy mógłbyś mi podesłać kilka adresów tych firm na pocztę [email protected] to może przyda mi się na przyszłość. Bo ja nie mogę znależ żadnego kontaktu. Pozdrawiam serdecznie[/code]
  7. bumbelek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bumbelek Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 7
    [quote="Stefko"]
    On 2002-02-14 16:45, anol wrote:
    Znam naprawde niezla ekipe z Wieliczki. Sa solidni i dotrzymuja terminow. Stawiaja stan surowy przykryty. Ich specjalnoscia sa dachy i robia je rewelacyjnie. Nie mialam z nimi zadnych problemow mimo, ze moj kierownik budowy to upierdliwy perfekcjonista. Jak ktos jest zainteresowany namiarami to niech da znac. Trzeba im dostarczyc plany domu, a oni wyceniaja robocizne. Placi sie im ratami po wykonaniu poszczegolnych etapow, tj. fundamenty, parter (sciany + strop), itd.
    PS. Chcialabym sie przlaczyc do grupy krakowskiej bo mam budowe w Modlnicy.
    Pozdrowionka
    Witam czy mogłabyś mi podać namiary na tę firmę. A także na jakiekolwiek solidne jakie znasz z okolic Niepołomic czy Wieliczki. Byłabym bardzo wdzięczna. Mój e-mail: [email protected] Z góry dziękuję
  8. lakk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lakk Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 978
    yolanda nie ma takiej możliwości, ja to już raczej w wieku wnukodajnym, spokojnie możesz pić.
    Dzisiaj jechałem przez Borzętę, czy to ta droga na zakręcie- z szyldem producenta pieców CO, czy ta wcześniejsza, w okolicach byłej szklarni (wcześniej była tam wieża wiertnicza)- popytaj starszych autochtonow.
  9. yolanda62 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    yolanda62 Zarejestrowany: 02.08.2006 Posty: 34
    sloneczko a dzięki komu mi tak ładnie? Bardzo mi się podoba ten filuterny wyraz twarzy , bo na mojej też często gości podobny! co do Agacki - to jej dziennik "ściągnął" mnie na forum, czytałam jak zaczarowana dniami i nocami (dosłownie!) i, tak jak Ty, bardzo się martwiłam, co się wydarzyło, że tak definitywnie zniknęła. A teraz dzięki Majce mamy pewność, że z Agacką wszystko OK!

    kurcze lakk, to przy tej wieży wiertniczej - a czegóż to mogę się dowiercić na działce???
  10. lakk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lakk Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 978
    ropy Yolanda, ropy, masz szansę szejkiem (a może szejkową ) zostać
  11. Marian Kornicki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marian Kornicki Zarejestrowany: 18.10.2006 Posty: 17
    Cytat Napisał anitkaxyz
    Witam wszytskich. My tez zamierzamy zaczac budowe na wiosne. Zamierzamy bo ostatnio zaczynam sie zastanawiac czy to sie nam uda biorac pod uwage ogromne problemy ze znalezieniem ekipy budowlanej. Mamy dzialke w Libertowie, proket juz kupiony, w adapatacji:
    http://www.archon.pl/index.php?act=1...m4266245ab8d31
    Napiszcie co o nim myslicie, doprojektujemy do niego garaz.
    Wracajac do ekipy to czy ktos z Was ma moze namiar na jakas sprawdzona ekipe? Czy wszyscy juz wyjechali do W.Brytanii?
    Co do projektu, to ja również wybrałem Nenufary z Archonu, ale z gotowym garażem. Jest to modyfikacja zrobiona przez Archon. Nazwa Nenufary 2. Postanowiłem przedłuzyć garaż i w końcowej części robię drugą kotłownię na ekogroszek ( gaz drożeje, a ja mam daleko do przyłącza). Adaptacje zrobił mi architekt. Ja czekam na PnB w Krakowie już od miesiąca . Może wczesną wiosną wystartuję. Szukam, na razie z miernym skutkiem budowlańców. Projekt wybrałem z kilkuset innych.Pasuje na moja działkę jak ulał. I ma 6 pokoi, co przy sporej rodzinie ( 6 osób) jest konieczne. Myślę, że to dobry projekt.
  12. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Majka, toś mnie pocieszyła, naprawdę Tylko czemu skasowała galerię? Taki ma piękny dom i wnętrza

    A w ogóle, jeśli masz kontakt z Gekonkiem, pozdrów ją ode mnie i poproś, by wróciła na forum
  13. franzkru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    franzkru Zarejestrowany: 09.08.2006 Posty: 966
    Jako że jestem tutaj nowy chciałbym spytać do kogo się można uœmiechnšć żeby zostać dopisany do mapki ?

    Oczywiœcie witam wszystkich serdecznie.

    ... i ponawiam pytanie o ekipe budowlanš
  14. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Bumbelku, a Gratkę sprawdzałaś? http://tiny.pl/rj6x
    Jest dużo ofert z Niepołomic
  15. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Cytat Napisał franzkru
    Jako że jestem tutaj nowy chciałbym spytać do kogo się można u�miechnšć żeby zostać dopisany do mapki ?
    Do ZbyszkaP
  16. bumbelek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bumbelek Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 7
    Witam. Sloneczko dziękuję za link. Ale bardziej niż działką martwię się brakiem kontaktów na jakąkolwiek firmę budowlaną. Nie mam kompletnie żadnych namiarór. No i jak mamy coś zbudować bez wykonawców? Nie wiem co robić...
  17. AKSA SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AKSA Zarejestrowany: 07.11.2006 Posty: 51
    witam w grupie krakowskiej....
    juz na poczatek mam pytanie: czy polecicie mi jakas firme od tynkow zewnetrznych? mamy juz dom ocieplony chodzi tylko o wytynkowanie...

    poza tym polecacie jakiegos stolarza/meblarza? my mielismy troche przygod z meblarzami... i nie do konca bylam z nich zadowolona...

    chcialabym zrobic wizualizacji pokoju dziecinnego... moze kogos polecicie...?

    uff....
  18. franzkru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    franzkru Zarejestrowany: 09.08.2006 Posty: 966
    Ja mogę ci polecić jednego stolarza z okolic wieliczki.
    Fajny goœc robił nam meble do mieszkania. Tanio i porzšdnie.

    Jesli chcesz więcej info to pisz na maila.
  19. franzkru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    franzkru Zarejestrowany: 09.08.2006 Posty: 966
    Cytat Napisał garbus2
    Chivas - no to witam sąsiada - ja zaczynam budowe na wiosne w Krzywaczce, a juz myslalem ze tutejsci grupowicze buduja sie albo na pn-zach albo na pd-wsch od Kraka. A pd-zach to taki piekny kawalek terenu a w szczegolnosci gmina sułkowice. Co do planu to jedyny sposob to zlozyc wniosek o przekwalifikowanie ale plan byl uchwalony ledwo kilka lat temu wiec kilka lat pewnie bedziesz musial poczekac (choc zalezy to tez od ilosci wnioskow). Jesli dzialka obok nie jest za droga i ma charakter budowlany to na twoim miejscu bym kupil jesli spieszy ci sie z budowa
    garbus2, my bedziemy się budować w skawinie na ul. batalinó chłopskich więc w sumie niedaleko tzn rejon ten sam
  20. AlfaBudownictwo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AlfaBudownictwo Zarejestrowany: 04.02.2005 Posty: 14
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, buduję swój dom os. Kosocice w Krakowie, jak na razie stan surowy zamknięty, aktualnie wykonywane są instalacje. Oprócz tego zajmuję się od 6 lat budownictwem (wykonawstwo i sprzedaż materiałów budowlanych), i pragnę zaoferować swoje usługi. Nie wiem jak zostanie to przyjęte na tym Forum - jak autoreklama, czy niechciany post, alę myślę że może niektórym osobom mogę zaoferować wiele ciekawych rozwiązań oraz dobrych wykonawców. Co do materiałów - oferuję znakomite pod względem parametrów pustaki keramzytowe - w zasadzie cały system OptirocBlok - na stan surowy począwszy od fundamentów, poprzez ściany i stropy, kominy - a na materiałach wykończeniowych skończywszy.
    Jeszcze raz witam serdecznie, i zapraszam
    Darek
Pokaż wyniki od 20061 do 20080 z 30062