dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. franzkru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    franzkru Zarejestrowany: 09.08.2006 Posty: 966
    Cytat Napisał Ilona & Andrzej
    Witam całą Grupę Krakowską Od dłuższego już czasu przeglądam to forum i wreszcie postanowiłam się ujawnić.
    My mamy już pozwolenie na budowę i zaczynamy w przyszłym roku.
    Będziemy się budować w okolicach Skawiny, więc pozdrawiam wszystkich naszych przyszłych sąsiadów Wszystkim już budującym życzę pięknej pogody jak najdłużej
    W którym miejscu bedziecie sie budowac ? Długo czekaliscie na pozwolenie na budowę ?
    Pytam bo ja tez w okolicach skawiny
  2. Ilona & Andrzej SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ilona & Andrzej Zarejestrowany: 25.09.2006 Posty: 38
    franzkru: Będziemy budować się w Rzozowie . Na pozwolenie czekaliśmy dwa miesiące, ustawowo jest ponoć 65 dni, potem można urząd skarżyć, ale teoria sobie a praktyka sobie.
    Gdzie ty się budujesz?
  3. rencia ELITA FORUM (min. 1000)
    rencia Zarejestrowany: 12.12.2005 Posty: 1014
    [quote="Zielona"]Witam!
    Dawno mnie tu nie było, a jak się zjawiam to od razu po prośbie
    Zagłosowałam jak narazie mieszkam w Kokotowie więc na wiosnę pochodziłabym z małą na ten plac zabaw - jak go odnowią.


    Jest taka akcja organizowana przez firmę DANONE (zgłoszenia do końca roku) na modernizację placu zabaw.
    Firma Danone remontuje 10 placów zabaw w Polsce (spośród zgłoszonych) na swój koszt.
    Potrzebne jest minimum 50 głosów (zgłoszeń) oddanych na konkretny plac, by była szansa na zakwalifikowanie danego placu.
    Wszystkie informacje na stronie Danone http://www.danonki.pl/index_place_za...JwMjIyNA%3D%3D




    Zagłosowałam - mieszkam teraz w Kokotowie więc na wiosnę jak odnowią ten plac to będę tam chodzić z moim małym zbójem.
  4. kaszojadek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kaszojadek Zarejestrowany: 26.08.2005 Posty: 117
    Majko, bardzo dziękuję za wskazanie "człowieka od kominków".

    Wygląda na to, że Forest - Natura jest niesamowicie "pozytywnie zakręcony" w tym temacie.

    Zobaczymy jak będzie dalej, ale póki co wzbudził moje duże zaufanie swoim podejściem do tematu.

    No i splusował bo pochwalił mój komin i zaplanowane położenie kominka, które sami z Żoną wymyśliliśmy...
    A cóż może być przyjemniejszego niż pochwały

    więc jeszcze raz dzięki

    pozdrawiam
  5. franzkru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    franzkru Zarejestrowany: 09.08.2006 Posty: 966
    Cytat Napisał Ilona & Andrzej
    franzkru: Będziemy budować się w Rzozowie . Na pozwolenie czekaliśmy dwa miesiące, ustawowo jest ponoć 65 dni, potem można urząd skarżyć, ale teoria sobie a praktyka sobie.
    Gdzie ty się budujesz?
    Ja buduje się albo raczej chciałbym zacząc na jesień przyszłego roku w Skawinie na ulicy Batalinów Chłopskich (przecznica z ulicy Bukowskiej) więc jak masz jakieś fajne ekipy budowlane z okolicy i możesz podesłać kontakty to bedę bardzo wdzięczny
  6. Anoleiz ELITA FORUM (min. 1000)
    Anoleiz Zarejestrowany: 13.09.2006 Posty: 1914
    Cytat Napisał Ilona & Andrzej
    franzkru: Będziemy budować się w Rzozowie . Na pozwolenie czekaliśmy dwa miesiące, ustawowo jest ponoć 65 dni, potem można urząd skarżyć, ale teoria sobie a praktyka sobie.
    Gdzie ty się budujesz?
    Hej

    to akurat troszkę za nami
    My będziemy się budować w sidzinie, ale blisko drogi na skawinę
    więc pozdrawiam przyszłych sąsiadów zza rzutu obciążonym beretem
  7. Piotrek1 ELITA FORUM (min. 1000)
    Piotrek1 Zarejestrowany: 15.01.2003 Posty: 1553
    Witajcie, w ten mglisty dzień ( co widac poniżej)

    pochwalę się nowym ogrodzeniem ( plan na ten rok wykonany!!



    i nowe sprzety w kuchnii
  8. pitbull OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull Zarejestrowany: 15.01.2002 Posty: 5745
    Gratuluje, aczkolwiek niewiele widac
    Realizacja planow w 140 % to jest to co tygrysy lubia najbardziej
  9. Piotrek1 ELITA FORUM (min. 1000)
    Piotrek1 Zarejestrowany: 15.01.2003 Posty: 1553
    Pitt,

    dzięki (tygrysy pochwały tez bardzo lubią)
  10. LuMaNaZo WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    LuMaNaZo Zarejestrowany: 16.11.2006 Posty: 6
    Witajcie ,

    My zaczynamy dopiero budowe od kwietnia 2007, w Zielonkach i mamy wielką prośbe o polecenie sprawdzonej ekipy budowlanej, kierbuda, etc
    Będę zobowiązany za Wasze opinie i kontakty.
    W kwestii ekip jestesmy kompletnie "zieloni"

    LuMaNaZo

    czyli dom dla 4-ki
  11. majamp FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    majamp Zarejestrowany: 29.11.2006 Posty: 276
    Witam! To my też się dołączamy do budujących Krakusów
    Właśnie kupujemy działkę za Skawiną. Gołuchowice - to nasze nowe miejsce na ziemii. Pozdrawiam sąsiadów z Rzozowa i samej Skawiny
    Maja & company
  12. Gusiek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gusiek Zarejestrowany: 19.08.2004 Posty: 171
    Witamy my również budujemy małopolsce oklice Trzebini i sredecznie pozdrawiamy wszystkich forumowiczów z grupy krakowskiej My obecnie jesteśmy na etapie wykańczania domu ale chyba szybciej sami się wykończymy Pozdrowionka
    Mamy tylko maciupeńką prośbę do Zbyszka aby i nas umieścił na swojej sławnej już mapce jeżeli potrzebne są jakieś dane to proszę o maila /jest na stopce/ dziękuję
  13. kaszojadek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kaszojadek Zarejestrowany: 26.08.2005 Posty: 117
    Cytat Napisał LuMaNaZo
    Witajcie ,

    My zaczynamy dopiero budowe od kwietnia 2007, w Zielonkach i mamy wielką prośbe o polecenie sprawdzonej ekipy budowlanej, kierbuda, etc
    Będę zobowiązany za Wasze opinie i kontakty.
    W kwestii ekip jestesmy kompletnie "zieloni"i
    Nie to żebym Was straszył , ale z tego co wiem, znalezienie dobrej ekipy do surowizny, na pierwszą połowę przyszłego roku graniczy praktycznie z cudem.
    A jak jeszcze trochę poczekacie, to dopiero 2008 będzie terminem realnym.
    Moja ekipa w tej chwili ma wolne terminy dopiero na wiosnę 2008.
    Jak nie znajdziecie namiarów na forum, to pozostaje wsiąść w auto i pojeździć po budowach. Może coś traficie.

    No i jeżeli faktycznie chcecie wystartować wiosną 2007 to już zamawiajcie. materiały.

    powodzenia
    D
  14. Piotrek1 ELITA FORUM (min. 1000)
    Piotrek1 Zarejestrowany: 15.01.2003 Posty: 1553
    Witajcie,

    majapm
    a mozna ( na priva ) wiedzieć ile płaciłaś za działkę i jaka wielkość. Koleżanka jest zainteresowana w okolicach Skawiny, Skotnik, Kobierzyna kupnem działki budowlanej lub z domem ( stan surowy lub do remontu). jakby ktos coś wiedział to proszę o info.
  15. Ilona & Andrzej SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ilona & Andrzej Zarejestrowany: 25.09.2006 Posty: 38
    franzkru: Budujesz koło figurki czy dalej? (jadąc od Skawiny) Jeśli chodzi o ekipę budowlaną jesteśmy na etapie dogadywania się jak coś z tego wyjdzie damy namiar.

    Anoleiz: witam sąsiadów, przejeźdzamy przez Sidzinę często, znam okolice bardzo ładna

    Piotrek 1 : ogrodzenie jak z filmu "Zaginiony we mgle" czyli mało widać (powiedział mój małżonek) Podobno w Rzozowie są jakieś starsze domy do sprzedania - pytać u sołtysa (może również coś wie o działkach

    majamp: pozdrawiamy najbliższych sąsiadów

  16. zbyszekP ELITA FORUM (min. 1000)
    zbyszekP Zarejestrowany: 30.07.2002 Posty: 1872
    Witam,
    Gusiek została dodana do mapki GK.
  17. Pepik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pepik Zarejestrowany: 12.11.2006 Posty: 77
    Witam
    w 2007 zamierzam budować dom w Marszowicach.
    Ile was kosztowała adaptacja projekty ?
    Własnie stoje przez tym krokiem - jeden z architektów zaproponował mi budowanie z cegły ceramicznej a nie z betonu komorkowego w projekcie jest - bloczki silikatowe SILKA E18 + ocieplenie wełną
    - nie wiem czy sugerować sie jego zdaniem?
    Zmiana materialu zwieksza koszty adaptacji. ( 2000 - 2500 zł )
    Czy ktos z was sie zdecydował na centralny odkurzacz ?
    Czy juz przy adaptacji musze podjąc ta decyzje , czy jest mozliwość w pozniejszym czasie zainstalować centralny odkurzacz ( w momencie budowania scian)
    pozdrawiam
  18. Anoleiz ELITA FORUM (min. 1000)
    Anoleiz Zarejestrowany: 13.09.2006 Posty: 1914
    Cieszę się, że znalazłam sympatycznych prawie sąsiadów, wsparcie będzie potrzebne podczas budowy ))

    Piotrek1: w sidzinie i okolicach jest kilka działek do sprzedania, raczej w standardowych cenach jak na kraków , najlepiej jest pojeździć i popytać sąsiadów, czasem na działkach są tablice z numerami telefonów.
    Dobra lokalizacja o tyle, że jest już od 20 listopada plan zagospodarowania terenu, więc nie trzeba WZ czy inych papierków itd... a tym samym mniej kłopotów
  19. robertto SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robertto Zarejestrowany: 26.08.2006 Posty: 44
    Cytat Napisał franzkru
    Cytat Napisał robertto
    dorkaS witam sąsiadów /my budujemy się w Skotnikach /niestety jaśli chodzi oWZiZT to nienajlepsze wieści ,czekaliśmy prawie rok.Ale może teraz się coś poprawi?
    W którym miejscu w skotnikach się budujecie ?
    Macie jakis miejscowych fachmanów czy ekipe z zewn ?
    Będziemy budować się za szkołą, ale na razie nie mamy żadnej wybranej ekipy ponieważ nie mamy jeszcze skończonych planów . a dopiero za kilka może kilkanaście dni będziemy mieć wszystkie uzgodnienia i złożymy wniosek o pozwolenie na budowę.
  20. robertto SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robertto Zarejestrowany: 26.08.2006 Posty: 44
    [quote="zbyszekP"]
    Cytat Napisał robertto
    Zbyszku jak możesz to proszę dopisz mnie do mapki.
    Oczywiście, a w której części Krakowa się budujesz?

    Będziemy się budować w Skotnikach za szkołą.
Pokaż wyniki od 20201 do 20220 z 30060