dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. Blutka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Blutka Zarejestrowany: 15.08.2006 Posty: 657
    Mi wszystkie instalacje robi Aqua - jeszcze nie skończyli, ale jestem bardzo zadowolona.
  2. utek76 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    utek76 Zarejestrowany: 09.04.2007 Posty: 604
    U mnie też robiła instalacje Aqua z Myślenic- Pan Jacek jest w porządku ale coś ostatnio jakaś nagonka na niego pewnie trafił na "fajnych" inwestorów...

    Mam pytanko- czy ktoś nie ma namiarów na sprawdzoną ekipę, która wymurowałaby mi słupki z klinkieru ogrodzeniowe?
  3. przemi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    przemi Zarejestrowany: 10.10.2006 Posty: 177
    Nagonka na P. Jacka??
    rany boskie toż to Panie nie możliwe.
    Mnie robili wszystko co robią, tzn. woda, gaz, ścieki, podłogówki i wylewki też robili chyba jednemu z pierwszych te wylewki robili.
    Kocioł podłączyli i baniaczek na ciepłą wodę.
    Qrde chyba niemożliwe na nich narzekać, namiar na nich miałem z tegoż forum i po swoich doświadczeniach mogę ich w ciemno polecić każdemu. Tak też czynię.
  4. utek76 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    utek76 Zarejestrowany: 09.04.2007 Posty: 604
    też się zdziwiłam...odsyłam do białej i czarnej listy w Małopolsce..ehhh
  5. pati25 ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25 Zarejestrowany: 24.11.2006 Posty: 1633
    Cytat Napisał przemi
    Nagonka na P. Jacka??
    rany boskie toż to Panie nie możliwe.
    Mnie robili wszystko co robią, tzn. woda, gaz, ścieki, podłogówki i wylewki też robili chyba jednemu z pierwszych te wylewki robili.
    Kocioł podłączyli i baniaczek na ciepłą wodę.
    Qrde chyba niemożliwe na nich narzekać, namiar na nich miałem z tegoż forum i po swoich doświadczeniach mogę ich w ciemno polecić każdemu. Tak też czynię.
    prosze o namiar
  6. anulawasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anulawasz Zarejestrowany: 27.02.2008 Posty: 114
    Witam wszystkich budowniczych z Krakowa, mój domek Dom w Groszku G2 powstaje w Bibicach jest już stan surowy zamknięty i zaczynam wykańczać się !!!
    Na prąd mamy czekać nawet do roku czasu bo przetarg i dopiero podłączenie a to niestety w enionie trwa. Pozdrawiam wszystkich i proszę o namiary do dobrych tynkarzy.
  7. Blutka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Blutka Zarejestrowany: 15.08.2006 Posty: 657
    Cytat Napisał anulawasz
    zaczynam wykańczać się !!!
    Ja się już dawno wykończyłam.
    Nam w Enionie powiedzieli, że do 9. miesięcy będzie prąd.
    Sugeruję wejść na Małopolską białą i czarną listę wykonawców i poszukać tynkarzy.
  8. BungoI STAŁY BYWALEC (min. 300)
    BungoI Zarejestrowany: 25.03.2007 Posty: 472
    Cytat Napisał anulawasz
    Witam wszystkich budowniczych z Krakowa, mój domek Dom w Groszku G2 powstaje w Bibicach jest już stan surowy zamknięty i zaczynam wykańczać się !!!
    Na prąd mamy czekać nawet do roku czasu bo przetarg i dopiero podłączenie a to niestety w enionie trwa. Pozdrawiam wszystkich i proszę o namiary do dobrych tynkarzy.
    Tynkarze: Marek Tabor, 669115326
  9. mysiapysia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zarejestrowany: 09.02.2009 Posty: 25
    Jestesmy nowymi sympatykami grupy krakowskiej.Mam zamiar budowac w okoliach Glogoczowa kolo Myslenic.projekt domu wg.muratora EMO8.bardzo prosze o namiary sprawdzonych firm,ekip budowlanych od stanu zero do stanu surowego otwartego.Z gory bardzo dziekuje Ania
  10. anulawasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anulawasz Zarejestrowany: 27.02.2008 Posty: 114
    dzięki za namiary do tynkarza.
    Ja miałam super ekipę robią stan surowy z dachem ale nie są zbyt tani, ale z czystym sumieniem polecam solidni i z pomysłem, nawet nie trzeba ich kontrolować, robią szybko i porządnie.
    Zdzisław Harędziński 606326823
  11. Tomek Bar. WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomek Bar. Zarejestrowany: 22.02.2009 Posty: 6
    Witam Wszystkich

    Powoli rozglądam się za ekipą do stanu surowego, planuję początek budowy na jesień / dom około 400 m2, prosty, dach dwuspadowy, dwurodzinny /, lokalizacja - Rajsko koło Swoszowic, czy ktoś może mi polecić sprawdzoną ekipę, samodzielną, myślącą. Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

    Tomek
  12. kar_ma STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kar_ma Zarejestrowany: 08.02.2009 Posty: 374
    Cytat Napisał orko
    Pochwalcie się ile Was kosztowało przyłącze wody.
    W gminie Michałowice, lokalny wykonawca - za wodę płaciłam 70 zł/mb + 1000 zł za studzienkę z wodomierzem. Robota obejmowała wykop koparką przez pole orne. W sumie było ok. 100 m.
  13. pinia33 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pinia33 Zarejestrowany: 11.09.2008 Posty: 4
    Cytat Napisał kar_ma
    Cytat Napisał orko
    Pochwalcie się ile Was kosztowało przyłącze wody.
    W gminie Michałowice, lokalny wykonawca - za wodę płaciłam 70 zł/mb + 1000 zł za studzienkę z wodomierzem. Robota obejmowała wykop koparką przez pole orne. W sumie było ok. 100 m.
    Proszę o namiary na wykonawcę przyłącza wody
  14. redpradnik ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik Zarejestrowany: 26.01.2008 Posty: 1401
    Jestem na etapie robienia kanalizacji pod wylewka... wykonawca poleca mi rury Wavin w standardzie robi plastimex roznica 600 zl warto doplacac?
    Czy zgodzic sie na ten Wavin
  15. Junona STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Junona Zarejestrowany: 06.10.2008 Posty: 446
    zamierzamy zrobic w domu wentylacje mechaniczna z rekuperatorem i mam pytanie, czy mozecie polecic jakas firme, najlepiej przez was sprawdzona i do tego majaca w miare rozsadne ceny, z gory dzieki za info, pozdrawiam.
  16. aki-aki FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aki-aki Zarejestrowany: 27.10.2007 Posty: 175
    Witajcie
    Poszukuję sprawdzonego, rzetelnego kierownika budowy.
    Czy możecie mi kogoś polecić. Budowa w Skotnikach.


    Poszukuję kogoś kto robił instalację odpowadzającą wodę deszczową z dachu/rynien do zbiornika. Woda ma później służyć do podlewania ogrodu. Czy ktoś z was zrobił coś takiego. Czy znacie kogoś kto to może zaprojektować?

    Z góry dzięki za pomoc
  17. kar_ma STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kar_ma Zarejestrowany: 08.02.2009 Posty: 374
    Cytat Napisał pinia33
    Cytat Napisał kar_ma
    Cytat Napisał orko
    Pochwalcie się ile Was kosztowało przyłącze wody.
    W gminie Michałowice, lokalny wykonawca - za wodę płaciłam 70 zł/mb + 1000 zł za studzienkę z wodomierzem. Robota obejmowała wykop koparką przez pole orne. W sumie było ok. 100 m.
    Proszę o namiary na wykonawcę przyłącza wody
    Wysłałam na priv.
  18. arllette WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arllette Zarejestrowany: 27.02.2009 Posty: 3
    Witam,
    poszukuję kogoś solidnego i sprawdzonego (no i oczywiscie ze stosownymi uprawnieniami ) do wykoinania projektu zjazdu z drogi gminnej do mojej działki. Znacie kogoś takiego?
  19. Bozzia WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bozzia Zarejestrowany: 17.12.2007 Posty: 8
    Witam.
    Do tej pory miałam włączoną opcję "czytaj" jeśli chodzi o forum Muratora, ale postanowiłam się ujawnić.
    Przygodę z budowaniem zaczęliśmy w sierpniu 2008. Póki co domek stoi z dachem, teraz czeka nas wstawianie okien - termin za 3 dni
    Ale podczytałam u was (u niektórych) o problemach z przyłączem wody. Ja też mam rozbudowę sieci a nie sam przyłącz. Pan w PUK powiedział że będzie mnie to kosztowało ok 15 tyś Wyczytałam że wodociągi partycypują w kosztach rozbudowy wodociągów. Tylko czy wszędzie? Tzn. w każdej gminie? Bo szczerze powiem nie dopytałam (nie przyszło mi to do głowy, dopiero tu wyczytałam) a nie uśmiecha mi się fundować sieci, której jeszcze muszę się zrzec.... a jeśli mi powiedzą że nie partycypują w kosztach to mogę takiej sieci się nie zrzekać? Może to być "moja własna"? Czy to jest jakoś prawnie określone że muszę się zrzec tej sieci na rzecz wodociągów?
    Niestety nie buduje się żaden sąsiad tak żebyśmy mogli to zrobić wspólnie....
    I jeszcze jedno pytanie, taką rozbudowę sieci nie może robić "byle kto" tylko specjalna firma która ma uprawnienia do rozbudowy sieci? Mam ochotę zlecić to PUK-owi, bo oni to robią, wtedy mam pewność że nie będzie problemów z ewentualnym odbiorem, ale kwota 15 tyś mnie lekko ścięla.

    Ps. Mam ok 100m do podciągnięcia.

    pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję będę tu zaglądała.
  20. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    A może studnia?
Pokaż wyniki od 24821 do 24840 z 30061