dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. Robulencjo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robulencjo Zarejestrowany: 02.05.2011 Posty: 20
    Witam,

    Mam do sprzedania 100 mb (2 rolki po 50m) siatki ogrodzeniowej, tzw leśnej. Miała mi służyć do tymczasowego ogrodzenia budowy, ale jakoś nie było czasu na to. I już nie będzie

    Siatka nie była nawet rozwijana, jak przyjechała w lipcu tak leży.

    Dodatkowo mam ok. 10 worków wapna.

    Cena do uzgodnienia.

    Odbiór osobisty w okolicach Sidziny, wylot na Skawinę.

    Robert
  2. dyzu007 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dyzu007 Zarejestrowany: 01.11.2011 Posty: 103
    sprzedam
    stemple drewniane raz użyte bez gwozdzi (2,75 m i 2.55 -około 50 szt)
    deski 32mm raz uzyte bez gwozdzi około 5-8 m3 rózne długosci
    rura drenazowa 100mm około 50 m
    odbiór osobisty Zabierzów
  3. kiziorowo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kiziorowo Zarejestrowany: 22.03.2010 Posty: 168
    Pilnie odkupie słupki ogrodzeniowe 2,20
  4. lugi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lugi Zarejestrowany: 01.08.2010 Posty: 101
    Witam
    Moi drodzy, czy macie jakieś przecieki w sprawie cen ceramiki budowlanej (max, porotherm) na nadchodzący sezon budowlany 2012? Jeździłem trochę teraz po składach, ale nawet z powodu zimy nie ma jakiś rewelacji cenowych. Jak się zapytam to jedni mówią że zdrożeje, a drudzy ze ceny mogą nawet spaść....
    Nie wiem co robić czy teraz kupić, czy rzeczywiście wstrzymać się do momentu murowania i dopiero wtedy kupić. Może coś z własnego doświadczenia doradzicie mi czy kupować do przodu pustaki czy dopiero od razu do murowania??
  5. tomek_301 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomek_301 Zarejestrowany: 19.02.2012 Posty: 5
    Witam Wszystkich,
    Jestem na etapie oczekiwania na uprawomocnienie decyzji pozwolenia na budowę domu zlokalizowanego na południu Krakowa (okolice węzła skawińskiego)
    Z pracami planuję ruszyć w drugiej połowie marca, w związku z tym poszukuję firmy/osoby która wykona prace ziemne (zebranie humusu oraz wykop pod fundamenty).

    Czy możecie mi kogoś polecić ? Jakiego rzędu są koszty roboczogodziny ?
    Będę wdzięczny za pomoc,
    pozdrawiam
  6. zanet SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zanet Zarejestrowany: 04.04.2007 Posty: 12
    Witam Forumowiczów !

    Szukam kompetentnego architekta wnetrz, ktory projektujac wnetrza zrobi rowniez projekt instalacji (woda, prad).
    Czy mozecie kogos takiego polecic.
    Buduje sie w Michalowicach (polnoc KRK) i chcialabym zeby mial on mozliwosc dojazdu na dzialke w celu obejrzenia/kontroli "wyrobu"
    Znalazlam kogos dobrego i w super cenie ale nie jest z KRK tylko Kielc i niestety nie jest w stanie byc na bierzaco z postapami prac wiec musialam z niego zrezygnowac

    Z gory dziekuje za jakies namiary
  7. barbi1972 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972 Zarejestrowany: 03.01.2011 Posty: 64
    Witam ponownie-znowu proszac o ratunek
    Czy ktos moze mi powiedziec czy 55-60 za hydraulike jest cena rynkowa?
    Zawiera ona robocizne material i koszt grzejnikow+podlogowka na dole +kociol grzewczy 24Kw?
    ILe placiliscie za podobna "robote"?
    Dom ma 180m
    prosze o pomoc i podpowiedz-mile widziane namiary na sprawdzona ekipe
    Dzieki serdeczne
  8. dwiemuchy DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dwiemuchy Zarejestrowany: 11.06.2010 Posty: 668
    55-60 czego? tysiecy? jesli tak - dla mnie cena z kosmosu - powinnas sie zmiescic spokojnie w polowie tego.
  9. Renata.W SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Renata.W Zarejestrowany: 22.01.2010 Posty: 61
    Cytat Napisał barbi1972
    Witam ponownie-znowu proszac o ratunek
    Czy ktos moze mi powiedziec czy 55-60 za hydraulike jest cena rynkowa?
    Zawiera ona robocizne material i koszt grzejnikow+podlogowka na dole +kociol grzewczy 24Kw?
    ILe placiliscie za podobna "robote"?
    Dom ma 180m
    prosze o pomoc i podpowiedz-mile widziane namiary na sprawdzona ekipe
    Dzieki serdeczne
    My mamy dom ca 200m2 i wyjdzie nas ponad 55 000zł. Duzo zalezy jakie grzejniki montujesz. Mozna mieć najtańsze, ale sa równiez do wyboru naprawde drogie. To samo dotyczy kotła.Uważam, że cene masz wcale nie " z kosmosu".
  10. barbi1972 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972 Zarejestrowany: 03.01.2011 Posty: 64
    Cytat Napisał Renata.W
    My mamy dom ca 200m2 i wyjdzie nas ponad 55 000zł. Duzo zalezy jakie grzejniki montujesz. Mozna mieć najtańsze, ale sa równiez do wyboru naprawde drogie. To samo dotyczy kotła.Uważam, że cene masz wcale nie " z kosmosu".
    Dziekuje za szybka odpowiedz,jesli chodzi o grzejniki to mysle ,ze sa pewnie ze srodkowej polki,bo tak naprawde to przez nas jeszcze nie zostaly wybrane wiec hydraulik wrzucil cos od siebie.
    Pozwole sobie na pytanie -jakie wy wybraliscie grzejniki i ewentualnie w jakiej cenie?
    Oraz czy rzeczywiscie roznica wyceny moze miec zwiazek z wyborem drewna na pologe na podlogowke(salon i jadalnia)?
    Dzieki za cierpliwosc
  11. tacchino WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tacchino Zarejestrowany: 27.02.2012 Posty: 2
    Witam Wszystkich!

    Szukam ekipy budowlanej do budowy domu w Wielkiej Wsi. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
    [email protected]

    Pozdrawiam
  12. południowa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    południowa Zarejestrowany: 04.08.2010 Posty: 123
    witam, Ja rowniez proszę o namiary na ekipe budowlana - budowa okolice Kocmyrzowa. Niestety strona szukajfachowca nie przynosi pozytywnych rezultatów a zawsze co sprawdzone to na wage złota w dzisiejszych czasach
    Dziekuje za pomoc moj email [email protected] POZDRAWIAM I DZIEKUJE SERDECZNIE
  13. Kinga I Dawid SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kinga I Dawid Zarejestrowany: 02.01.2011 Posty: 34
    Cytat Napisał południowa
    witam, Ja rowniez proszę o namiary na ekipe budowlana - budowa okolice Kocmyrzowa. Niestety strona szukajfachowca nie przynosi pozytywnych rezultatów a zawsze co sprawdzone to na wage złota w dzisiejszych czasach
    Dziekuje za pomoc moj email [email protected] POZDRAWIAM I DZIEKUJE SERDECZNIE
    Witam. Ja bym bardzo zadowolony z mojej ekipy. Postawili mi dom w SSO bardzo szybko i dokładnie.Z czystym sumieniem mogę ich polecić. A i cena była przystępna.Są z pod Nowego Sącza.
    Krzysztof Romanek 887 872 413

    P.S. Dom mi stawiali w Prusach tak że niedaleko
  14. Jurajski WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jurajski Zarejestrowany: 06.03.2009 Posty: 4
    PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED FIRMĄ MIGAS-DOOR Z NIEPOŁOMIC.

    Myślałem, że nic mnie nie zaskoczy już w temacie domów, budowy, wykonawców.
    Zamówiłem ( niestety ) bramę i napędy w firmie Migas Door. I idioci z Rożnowa, którzy "ni ma problemu, nie takie murki my robiły" spadli na drugie miejsce w kategorii na partactwo roku.

    Zamówienie najpierw zaginęło w tym ich b... ałaganie ( 3 miesiące opóźnienia i jeszcze zdziwienie, że jakiś klient się pyta gdzie jego brama ).

    Montaż przebiegł bez zakłóceń i wszystko na początku działało. Przez tydzień.
    Dwa razy wymieniali (?) fotokomórki, bo się "jakoś nie widzą", potem mocowanie siłowników się dwa razy rozleciało, powypadały śruby z muru, były montowane bez kleju i kołków rozporowych, wręcone do zaprawy pomiędzy kamieniami, skrzydła się wyprzedzały, bez przerwy były jakieś problemy. W sylwestra, z powodu kolejnej usterki brama była otwarta i uciekła mi 4-miesięczna suczka szwajcarskiego psa pasterskiego. Imprezę zakończyliśmy o godzinie 00.05 i rozpoczęliśmy poszukiwania, które trwał y do 3.30 nad ranem. Na szczęście pies się znalazł bo w przeciwnym razie w Niepołomicach nie zostałby kamień na kamieniu.

    Jedyne co ta pożal się Boże firma, ma do zaproponowania to przysyłanie ciągle tych samych serwisantów, na których patrzeć się nie da, bo żal d... ściska. ZERO kultury technicznej, zero inteligencji, poszanowania narzędzi, smętne twarze. Ogólnie firma wzbudza wesołość sąsiadów, niestety mojej nie. Wysyłałem zdjęcia, film nagrałem jak wykonują te swoje montaże... zero zainteresowania.

    Mamy luty i kolejna awaria, chyba zgięły się zawiasy i brama opadła. Bez sensu, wszystko się znowu rozlatuje. Kolejna reklamacja.

    Tym razem chyba zażądam zwrotu pieniędzy i zabrania tego całego CHŁAMU. Nie mam zamiaru po raz piąty czy szósty reklamowac głupiej bramy.
    Zaproponowałem nawet firmie Migas Door, że sam sobie wykonam niezbędne naprawy a fakturę im wyślę, bo to będzie taniej niż kolejny raz przysyłać "serwis". Prosiłem, tłumaczyłem, cierpliwie znosiłem to wszystko ale widzę, że natrafiłem na złą wolę, bo jak inaczej tłumaczyć taki stan rzeczy.
    Nie wymagam nic innego niż to: naciskam pilot - brama się otwiera, naciskam ponownie - się zamyka. CZY TO NAPRAWDĘ TAK DUŻO????

    Przestrzegam wszystkich! Ta firma to kompletna klapa!

    Jurajski
  15. Renata.W SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Renata.W Zarejestrowany: 22.01.2010 Posty: 61
    Witajcie, czy macie kogos sprawdzonego od wykończeniówki ? Sufity podwieszane, płytki?
  16. dwiemuchy DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dwiemuchy Zarejestrowany: 11.06.2010 Posty: 668
    Cytat Napisał Renata.W
    My mamy dom ca 200m2 i wyjdzie nas ponad 55 000zł. Duzo zalezy jakie grzejniki montujesz. Mozna mieć najtańsze, ale sa równiez do wyboru naprawde drogie. To samo dotyczy kotła.Uważam, że cene masz wcale nie " z kosmosu".
    Oczywiscie, ze zalezy od wybranych grzejników i kotła; ja dopłacałem ok. 15% do płaskiego panela w części grzejników, ten sam płaski panel z przetłoczeniami był ok. 2x droższy. Ale zakładam że mówimy o standardzie (np. Brugman/Purmo) i kocioł powiedzmy Vaillant czy Viessman. Zresztą nie ma to jak zebrać kilka ofert i porównać - bo a nuż wykonawca "szuka jelenia".

    Swoją drogą - poleci ktoś hurtownię z dobrymi cenami/dużym wyborem chemii do dociepleń (kleje+tynk)? Najchętniej zachód Krakowa i okolice w stronę Krzeszowic; przede wszystkim chodzi mi o pooglądanie większego wyboru tynków.
  17. zanet SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zanet Zarejestrowany: 04.04.2007 Posty: 12
    Witam,

    Ponawiam pytanie odnosnie projektanta/architekta wnetrz.

    Chodzi mi glownie o rozrysowanie instalacji (prad) wszystkie gniazdka etc.

    Dziekuje z gory za jakiekolwiek namiary
  18. Konieczki STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Konieczki Zarejestrowany: 23.10.2007 Posty: 348
    Witam

    Szukam namiarów na sprawdzonych brukarzy i jakby byli tani to byłoby super.
  19. Konieczki STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Konieczki Zarejestrowany: 23.10.2007 Posty: 348
    Cytat Napisał Ka&Ma
    Zadzwoń do pana Piotra Koniecznego 509027647 - u nas zrobił alarm - to myślący elektryk, a do alarmu usiłowali się przyczepić kiedyś technicy Solidu - musieli się w końcu przyznać, że alarm działa bez zarzutu, a pojawiające się problemy to wynik wady ich nadajnika.
    BTW - facet robił nam całą instalację elektryczną, nie sam alarm
    K
    Już się przestraszyłam że to mój mąż ale z tego co wiem to alarmu robić nie umie (bo w domu nie mamy) no i telefon nie ten
  20. C-u-b-e SYMPATYK FORUM (min. 10)
    C-u-b-e Zarejestrowany: 11.08.2010 Posty: 71
    Cytat Napisał dwiemuchy
    Swoją drogą - poleci ktoś hurtownię z dobrymi cenami/dużym wyborem chemii do dociepleń (kleje+tynk)? Najchętniej zachód Krakowa i okolice w stronę Krzeszowic; przede wszystkim chodzi mi o pooglądanie większego wyboru tynków.
    Ja ostatnio zamawiałem materiały na elewację w firmie Askot. Dostałem całkiem niezłe rabaty. Co do wyboru chemii, to mają głównie Quick-Mixa, o którym u nas niewiele się słyszy. Wziąłem go trochę w ciemno... Za parę miesięcy zobaczymy czy wybór był dobry.
Pokaż wyniki od 29281 do 29300 z 30060