dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. b99 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    b99 Zarejestrowany: 08.07.2007 Posty: 51
    Witam,
    miał ktoś do czynienia z nastepujacymi panami elektrykami?
    Pan Hajto lub Pan Czesak. Coś możecie o nich powiedzieć lub kogoś innego polecić?
    dzieki
  2. farewell SYMPATYK FORUM (min. 10)
    farewell Zarejestrowany: 05.12.2011 Posty: 16
    Witam,

    Szukam pomysłu na wykończenie kominów. Blach będzie kryty dachówka Czarna angoba wiec pomyslalem zeby wykonczyc je też czarnym klinkierem -pelna cegła. Czy moze ktoś polecić skład z dobrą ceną na klinkier? I jakiś kontakt do osoby która robiła Wam kominy. Będę wdzięczny za informacje.
  3. madzielak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzielak Zarejestrowany: 19.12.2009 Posty: 45
    Cytat Napisał farewell
    Witam,

    Szukam pomysłu na wykończenie kominów. Blach będzie kryty dachówka Czarna angoba wiec pomyslalem zeby wykonczyc je też czarnym klinkierem -pelna cegła. Czy moze ktoś polecić skład z dobrą ceną na klinkier? I jakiś kontakt do osoby która robiła Wam kominy. Będę wdzięczny za informacje.
    Dużo klinkeriu na miejscu jest w Anbudzie (ul. Portowa 3). Warto pojechać i zobaczyć. Ceny mają też uczciwe.
  4. Mymyk_KSK ELITA FORUM (min. 1000)
    Mymyk_KSK Zarejestrowany: 21.03.2007 Posty: 2364
    Cytat Napisał Aoczka
    Montował ktoś z Was kraty w oknach? A dokładniej w piwnicy lub garażu?
    Potrzebuję zabezpieczyć sobie małe okna, w których nie mam rolet - ktoś wie gdzie coś takiego zamówić?
    Mieliśmy montować, ale wyszłoby za drogo i zrezygnowaliśmy. W piwnicy i tak nie mamy niczego, co warto byłoby ukraść, zresztą u nas jest uruchomiona stała czujność sąsiedzka

    W każdym bądź razie rozmawialiśmy z firmą kratex z łokietka:
    kratex.pl
  5. dorkaS Lider FORUM (min. 2800)
    dorkaS Zarejestrowany: 20.11.2006 Posty: 3507
    Cytat Napisał b99
    Witam,
    miał ktoś do czynienia z nastepujacymi panami elektrykami?
    Pan Hajto lub Pan Czesak. Coś możecie o nich powiedzieć lub kogoś innego polecić?
    dzieki
    Tych Panow nie znam, ale wlasnie w zeszly wtorek zakonczylismy elektryke rekami pana Henryka Ostafina, polecanego na liscie malopolskiej. Jak dla mnie wspolpraca genialna, ekipa szla jak burza. Doradzal fachowo, cenowo bardzo korzystnie.
  6. agso193 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agso193 Zarejestrowany: 04.10.2010 Posty: 6
    Witam!
    Gdzie zamawialiście beton? możecie polecić którąś betoniarnię?
    Ma ktoś jakieś doświadczenia z firmą Nosek?

    Pozdrawiam
  7. 01lot SYMPATYK FORUM (min. 10)
    01lot Zarejestrowany: 26.04.2007 Posty: 27
    Witam ,
    Chętnie odkupię około 20 stempli / 2,5m / na tymczasowe ogrodzenie .
    Północna strona Krakowa / Zabierzów, Zielonki itp/.
    Info na kontakt : [email protected]
    Dzięki i pozdrawiam
    Marek
  8. michalowice SYMPATYK FORUM (min. 10)
    michalowice Zarejestrowany: 04.05.2010 Posty: 90
    Cytat Napisał agso193
    Witam!
    Gdzie zamawialiście beton? możecie polecić którąś betoniarnię?
    Ma ktoś jakieś doświadczenia z firmą Nosek?

    Pozdrawiam
    My do całej budowy braliśmy beton z Contractora - niedaleko ul. Bocianiej (wylot z KrK na Warszawe)
    Przystępne ceny i elastyczność w terminach.
  9. Basia_KRK ELITA FORUM (min. 1000)
    Basia_KRK Zarejestrowany: 02.01.2009 Posty: 2527
    Cytat Napisał farewell
    Witam,

    Szukam pomysłu na wykończenie kominów. Blach będzie kryty dachówka Czarna angoba wiec pomyslalem zeby wykonczyc je też czarnym klinkierem -pelna cegła. Czy moze ktoś polecić skład z dobrą ceną na klinkier? I jakiś kontakt do osoby która robiła Wam kominy. Będę wdzięczny za informacje.
    Ja polecam Mikulaska Klinkier - http://www.mikulska-klinkier.pl/ - gdy kupowaliśmy, to właśnie tam mieli najlepszą cenę na pełną cegłę klinkierową. I wszystko dostępne od ręki.

    Mikulska Klinkier
    31-752 Kraków
    ul. Makuszyńskiego 26
    tel. 012 644 94 59
  10. madzielak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    madzielak Zarejestrowany: 19.12.2009 Posty: 45
    Cytat Napisał agso193
    Witam!
    Gdzie zamawialiście beton? możecie polecić którąś betoniarnię?
    Ma ktoś jakieś doświadczenia z firmą Nosek?

    Pozdrawiam
    Ja zamawiam u Stopy z Marszowic (obok Gdowa). Mają bardzo dobre ceny i na razie zawsze byli o umówionej godzinie.
  11. Zbyszek A. WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Zbyszek A. Zarejestrowany: 26.01.2011 Posty: 2
    Cytat Napisał agso193
    Witam!
    Gdzie zamawialiście beton? możecie polecić którąś betoniarnię?
    Ma ktoś jakieś doświadczenia z firmą Nosek?

    Pozdrawiam
    Witam
    Jeżeli chodzi o tę część Krakowa to tylko Krakbet z Igołomskiej. Brałem beton na fundament od "Noska" wyszedł drożej. Na strop już z Krakbetu.
  12. moonikac SYMPATYK FORUM (min. 10)
    moonikac Zarejestrowany: 14.05.2009 Posty: 37
    Cytat Napisał Zbyszek A.
    Witam
    Jeżeli chodzi o tę część Krakowa to tylko Krakbet z Igołomskiej. Brałem beton na fundament od "Noska" wyszedł drożej. Na strop już z Krakbetu.
    może i drożej u noska ale lepszy beton, w krakbecie słyszałam o jakis przekretach, także braliśmy od noska jak większość budujących się w naszej okolicy.
  13. Aoczka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aoczka Zarejestrowany: 28.10.2011 Posty: 138
    Cytat Napisał moonikac
    może i drożej u noska ale lepszy beton, w krakbecie słyszałam o jakis przekretach, także braliśmy od noska jak większość budujących się w naszej okolicy.
    Mi Krakbet też odradzano... i pamiętam, że wykonawca SSO przy ustalaniu na początku materiałów przestrzegał, by beton był zewsząd byle nie z Krakbetu. No ale sam nie miałem z nimi do czynienia, więc 100% pewnej opinii wystawić nie mogę...
    Ja brałem z Vicatu i jestem bardzo zadowolony (o czym nawet kilka stron temu pisałem), a betonu wziąłem sporo, bo dom ok 15x16m z całkowicie lanymi piwnicami...
  14. Aoczka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aoczka Zarejestrowany: 28.10.2011 Posty: 138
    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Mieliśmy montować, ale wyszłoby za drogo i zrezygnowaliśmy. W piwnicy i tak nie mamy niczego, co warto byłoby ukraść, zresztą u nas jest uruchomiona stała czujność sąsiedzka

    W każdym bądź razie rozmawialiśmy z firmą kratex z łokietka:
    kratex.pl
    Ostatecznie też odpuściłem. Z garażu mam Gerdę do domu, a przy oknach w piwnicy szachty utrudniające wejście. Do tego różne czujki alarmu powinny zapewnić mi poczucie bezpieczeństwa
  15. Zbigniew74 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zbigniew74 Zarejestrowany: 03.07.2007 Posty: 157
    Cytat Napisał moonikac
    może i drożej u noska ale lepszy beton, w krakbecie słyszałam o jakis przekretach, także braliśmy od noska jak większość budujących się w naszej okolicy.
    Ja brałem z Krakbetu w 2008 i byłem zadowolony.
  16. b99 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    b99 Zarejestrowany: 08.07.2007 Posty: 51
    Cytat Napisał dorkaS
    Tych Panow nie znam, ale wlasnie w zeszly wtorek zakonczylismy elektryke rekami pana Henryka Ostafina, polecanego na liscie malopolskiej. Jak dla mnie wspolpraca genialna, ekipa szla jak burza. Doradzal fachowo, cenowo bardzo korzystnie.
    dzieki DorkaS - na penow się z facetem skontaktuje,

    ktoś coś jeszcze może dodać?
    i od razu kolejne pytanie: skad braliscie okna drewniane i rolety zewn (najlepiej razem, aczkolwiek niekoniecznie musza byc)
    i pozradne ekipe do tynkowania i ekipe do wylewek.
    dzieki wielkie
  17. rzeczki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rzeczki Zarejestrowany: 06.04.2010 Posty: 29
    Witam wszystkich,

    poszukuje fachowca (kierownika budowy), ktory moglby rzetelnie ocenic dom w stanie deweloperskim przed kupnem.

    Chodzi mi o jakosc wykonania, niedorobki, wady, itp.

    Czy mozecie kogos polecic?
  18. Marek_B SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marek_B Zarejestrowany: 04.07.2003 Posty: 98
    Cytat Napisał b99
    i od razu kolejne pytanie: skad braliscie okna drewniane i rolety zewn (najlepiej razem, aczkolwiek niekoniecznie musza byc)
    Podeślij zestawienie stolarki i szczegóły na priv - przygotuję ofertę.
    Pozdrawiam
    MarekB
  19. dyzu007 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dyzu007 Zarejestrowany: 01.11.2011 Posty: 103
    witam
    chce kupic okna bo mojego domu mozecie polecic jakas firme z okolicy?????
  20. redpradnik ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik Zarejestrowany: 26.01.2008 Posty: 1401
    Czy robił ktoś z Was ostatnio mapę 1:500 i adaptacje projektu? Jakie koszty i ewentualnie poleććcie kogoś
Pokaż wyniki od 29641 do 29660 z 30061