dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. pitbull OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull Zarejestrowany: 15.01.2002 Posty: 5745
    Ja tam w teamie nie narzekam
  2. zbyszekP ELITA FORUM (min. 1000)
    zbyszekP Zarejestrowany: 30.07.2002 Posty: 1872
    Toż chyba najlepiej narzeka się "w teamie"
  3. Majka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Majka Zarejestrowany: 05.11.2001 Posty: 17439
    Cytat Napisał pitbull
    Ja tam w teamie nie narzekam
    Co waćpan mial na mysli
  4. zbyszekP ELITA FORUM (min. 1000)
    zbyszekP Zarejestrowany: 30.07.2002 Posty: 1872
    Przez grzeczność nie zapytałem o to samo, chociaż w tym miejscu, aż się prosiło o pytanie z gatunku "co poeta miał na myśli".
  5. Martula FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Martula Zarejestrowany: 24.10.2002 Posty: 238
    Witam Wszystkich ! Jaro - moze cos blizej o tym dofinansowaniu z UE. O co chodzi, bo nie jestem w temacie ?
  6. Majka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Majka Zarejestrowany: 05.11.2001 Posty: 17439
    Martula, kopa lat jak postępy budowlane? Jaro, jako nowy "rolnik" /uprawia marychę na stryszku/ moze starac o dofinansowanie swojej "roli".
    Zbyszek, ale Ty jestes dobrze wychowany
  7. pitbull OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull Zarejestrowany: 15.01.2002 Posty: 5745
    Szanowni Waszmosciowie i Waszmoscianki, przez zdanie, ktore nieopatrznie napisałem rozumiem to iż choćbyście mnie prowokowali i tak nie bede narzekal. Ale sprawdza sie moje powiedzenie - "Jesli sie cos napisało i podpisało to się nie nalezy dziwić"
  8. Martula FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Martula Zarejestrowany: 24.10.2002 Posty: 238
    O rety nie poszło Pisze drugi raz : Postępów narazie zadnych - wszystko stoi . W tym tygodniu muszę kupić dach - na szczęście wiem czego chcę. Gmina ma robić jakąś drogę do działek - sąsiad naciska, bo chce się wprowadzić. Może zrobimy cos sami na działce - jakieś porządki, ogródek. Własnie jestem na etapie rozmnażania (ukorzeniania) bukszpanu z koszyczka wielkanocnego - poświęconego .
  9. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Cytat Napisał Martula
    Własnie jestem na etapie rozmnażania (ukorzeniania) bukszpanu z koszyczka wielkanocnego - poświęconego .
    Poświęcony nie da rady - nie chce się rozmnażać . Dopiero jak go siarką okadzić, posypać startą racicą i okręcić 6 razy w prawo przy pełni księżyca - to pójdzie.
  10. Martula FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Martula Zarejestrowany: 24.10.2002 Posty: 238
    O ! Nie mam ani siarki, ani tym bardziej startych racic , więc co jaro mam to od razu wyrzucić. A koleżanka mówiła, ze tylko poswięcony sie przyjmuje .Ale Ty jako obeznany dokładnie z ogrodnictwem - masz napewno racje.
  11. zbyszekP ELITA FORUM (min. 1000)
    zbyszekP Zarejestrowany: 30.07.2002 Posty: 1872
    Cytat Napisał Majka
    Zbyszek, ale Ty jestes dobrze wychowany
    A i owszem. Już tam Ociec o to zadbali
  12. Majka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Majka Zarejestrowany: 05.11.2001 Posty: 17439
    Ta. Do tej pory znany byl ze swej wiedzy ogrodniczej, teraz połączył to z magią Dobrze, ze nie każe spluwać przez prawe ramię.
    Ja też posadziłam poświęcony bukszpan, zobaczymy co z niego wyjdzie. Znając moje zdolności ogrodnicze, skutek moze być jedyny.
  13. pitbull OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull Zarejestrowany: 15.01.2002 Posty: 5745
    jaro sie zna - wieczorami ludzie sie boja po ogrodach chodzic bo wilcze ziele w nocy kopie a przy okazji to i racice sciera.
  14. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Cytat Napisał Martula
    A koleżanka mówiła, ze tylko poswięcony sie przyjmuje
    I tak właśnie zabobon idzie między ludzi . Nie znajom się i gadajom i ludziom w głowach mieszają.
  15. stóweczka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    stóweczka Zarejestrowany: 12.02.2004 Posty: 145
    Kochani, napiszcie czy przyłącze energetyczne macie ziemne, czy napowietrzne, bo mi elektrownia robi wodę z mózgu.
  16. Majka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Majka Zarejestrowany: 05.11.2001 Posty: 17439
    Stóweczka, w mojej wsi doprowadzenie do slupa jest "powietrzem", tam schodzi do skrzynki, a potem nastepne 15 m "idzie" kablem podziemnym /w igielicie/. Czyli, to co na naszej działce idzie ziemią.
  17. Krystian Lider FORUM (min. 2800)
    Krystian Zarejestrowany: 02.05.2003 Posty: 4144
    ziemne...
  18. zbyszekP ELITA FORUM (min. 1000)
    zbyszekP Zarejestrowany: 30.07.2002 Posty: 1872
    U mnie podobnie jak u Majki, tyle, że słup po którym schodzi kabel do ziemi jest na rogu mojej działki. Jednak wynikło to z tego, że sąsiad nie zgodził się na poprowadzenie kabla pod ziemią (przez 5 m), bo stwierdził, że podczas orania zawadzi pługiem. Elektrownia, chociaż na początku kręciła nosem bo chciała założyć linię napowietrzną, jednak w końcu się zgodziła na hybrydę. Wygląda to lekko idiotycznie bo ten słup w rogu działki jest całkiem spory.
  19. kgadzina Lider FORUM (min. 2800)
    kgadzina Zarejestrowany: 22.07.2002 Posty: 3883
    Witajcie
    Ja dzis tylko na chwilkę bo roboty huk.... Służbowy beton się leje a domowe mlecze i trawa czekają na wykoszenie

    Co do komina - mam tradycyjny murowany ale kanału spalinowego i tak nie wykorzystałem bo "dymy" z kotła kondensacyjnego wyrzuciłem osobną "rurą w rurze". Schiedel hmmmm.... trochę drogi i wymaga sporej dokładności więc lepiej uważać bo gdzie potem szukać murarzy "z Polski"?

    Kabel - mam ziemny bo sąsiedzi nie chcieli mieć watpliwej ozdoby rozwieszonej w poprzek ich działki. No to elektrownia wykopała rów i schowała ustrojstwo 80 cm pod glebą. Niech se wącha kwiatki od spodu Dodam jeszcze że ci sąsiedzi to... teściowie. Ale zadowoleni jesteśmy wszyscy choć to na ich działce ten rów narobił sporego bałaganu Ale jest OK
  20. aishan STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aishan Zarejestrowany: 21.10.2003 Posty: 430
    Cytat Napisał stóweczka
    Kochani, napiszcie czy przyłącze energetyczne macie ziemne, czy napowietrzne, bo mi elektrownia robi wodę z mózgu.
    Jadę ja sobie po tygodniu na swoją działkę i co widzę - przyłącz postawili. I tylko nie wiem czy się cieszyć bo centralnie na środku wjazdu na działkę - no i jak ja to "odkręcę" w ZE??? No ale sam przyłącz - ziemny jak się patrzy!
Pokaż wyniki od 9661 do 9680 z 30062