dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. ewikS SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewikS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 62
    Witam czy ja też mogłabym znależć się na mapce?Nasz domek stanie w Biskupicach
  2. zbyszekP ELITA FORUM (min. 1000)
    zbyszekP Zarejestrowany: 30.07.2002 Posty: 1872
    Mapka GK została uaktualniona.
  3. Stelka STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Stelka Zarejestrowany: 19.10.2006 Posty: 481
    Dzięki Zbyszek A kwiatuszek w podziękowaniu dla Ciebie
  4. ewikS SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewikS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 62
    Dzięki
  5. Sail DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Sail Zarejestrowany: 08.06.2006 Posty: 615
    Witam wszystkich i się chwalę:
    Awansowałem na forum :


    Przynajmniej tu jest jakiś postęp, bo diabelskich mapek nadal nie ma....
  6. merit FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    merit Zarejestrowany: 01.08.2006 Posty: 183
    Cytat Napisał Sail
    Witam wszystkich i się chwalę:
    Awansowałem na forum :

    Przynajmniej tu jest jakiś postęp, bo diabelskich mapek nadal nie ma....

    Gratulacje!
    Mała rzecz a cieszy.
    Ja też tak chcę.
  7. lakk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lakk Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 978
    To pisz!!
  8. _ali_ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _ali_ Zarejestrowany: 06.08.2005 Posty: 90
    Sail, ten domek w twoim avatarze to co to jest?
  9. jk69 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jk69 Zarejestrowany: 14.01.2005 Posty: 882
    Cytat Napisał zbyszekP
    Mapka GK została uaktualniona.
    A ja z niej niestety zniknęłam...Na szczęśnie moja budowa nie - sprawdziłam - stan surowy bez dachu stoi jako stał
    Czy to kara za małą aktywność w tym wątku?

    Jesli można prosić o przywrócenie mnie w Ochojnie, to bardzo proszę!
  10. Sail DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Sail Zarejestrowany: 08.06.2006 Posty: 615
    Cytat Napisał _ali_
    Sail, ten domek w twoim avatarze to co to jest?
    To jest Hermes 3 z pracowni Domena z Wrocławia, nieudolnie zmodyfikowany w paincie do mojej wizji mojego przyszłego domku

    Tu masz cały wątek o Hermesie i Hermesie 3
  11. zbyszekP ELITA FORUM (min. 1000)
    zbyszekP Zarejestrowany: 30.07.2002 Posty: 1872
    Cytat Napisał jk69
    A ja z niej niestety zniknęłam... Jesli można prosić o przywrócenie mnie w Ochojnie, to bardzo proszę!
    Moja wina. Przepraszam. Zaraz to poprawię.
  12. Piotrek1 ELITA FORUM (min. 1000)
    Piotrek1 Zarejestrowany: 15.01.2003 Posty: 1553
    Witajcie,
    potrzebuje wynając na dzień poczatek listopadaminikoparkę do wykopu pod ogrodzenie (22m gł. ok.90 cm ) czy ktos nie zna firmy lub osoby fizycznewj z okolic Kobierzyna, Skawiny, Opatkowic - te rejony.
    Odpada Incop i Inter-bud (sprawdzałem - maja poza Krakowem)
  13. SYLWKA STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA Zarejestrowany: 24.11.2003 Posty: 312
    Witajcie,
    ja tez narzeknę troche na Enion (w ramach sympatii dla Agduś). Mianowicie Enion wydał warunki bez zgody mojego sąsiada. Myśleli, że Z1 jest w granicy działki, mój sąsiad udowodnił im że nie jest i Enion wydał warunki po raz drugi (ale juz po tym, jak Wieliczka wydała pozwolenie na budowę). Muszę teraz zmieniać projekt przyłącza energetycznego, zapłacić 500 PLN, uzgodnić w ZUDP-ie i użerać się z Paniami w Wieliczce.
    A tak poza tym, wylaliśmy fundamenty i na tym kończę ten sezon. Reszta na wiosnę. Teraz morduję się z kredytem. Jakie banki wybieraliście? Jesteście zadowoleni?
  14. Agduś REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Agduś Zarejestrowany: 30.12.2004 Posty: 20349
    Cytat Napisał SYLWKA
    Witajcie,
    ja tez narzeknę troche na Enion (w ramach sympatii dla Agduś). Mianowicie Enion wydał warunki bez zgody mojego sąsiada. Myśleli, że Z1 jest w granicy działki, mój sąsiad udowodnił im że nie jest i Enion wydał warunki po raz drugi (ale juz po tym, jak Wieliczka wydała pozwolenie na budowę). Muszę teraz zmieniać projekt przyłącza energetycznego, zapłacić 500 PLN, uzgodnić w ZUDP-ie i użerać się z Paniami w Wieliczce.
    A tak poza tym, wylaliśmy fundamenty i na tym kończę ten sezon. Reszta na wiosnę. Teraz morduję się z kredytem. Jakie banki wybieraliście? Jesteście zadowoleni?
    Za sympatie dziękuję.
    W ramach rewanżu pocieszę Cię, że wszelkie koszty powinien Ci zwrócić ENION. Nie wierzysz? Pogadaj z Andrzejem. On w ramach hobby napisze Ci, co trzeba.
  15. SYLWKA STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA Zarejestrowany: 24.11.2003 Posty: 312
    Agduś, to bardzo dobrze, dzieki za ofertę, tak dla zasady im tego nie podaruję. Zgłoszę się do Twojego małża na pewno. Może już za kilka dni
  16. jk69 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jk69 Zarejestrowany: 14.01.2005 Posty: 882
    Cytat Napisał SYLWKA
    Agduś, to bardzo dobrze, dzieki za ofertę, tak dla zasady im tego nie podaruję. Zgłoszę się do Twojego małża na pewno. Może już za kilka dni
    Hej,
    pamiętacie o niedzieli?! Wysyłam Wam na priva listy polecone!!!!
  17. SYLWKA STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA Zarejestrowany: 24.11.2003 Posty: 312
    Pamietam, wybieram sie sama z dziecmi, moj małż nieobecny z powodu imprezy firmowej. Mam nadzieje, ze pogoda bedzie fajna.

    Juz niebawem Was zaprosze do siebie na fundamenty, kawkę sobie z ciachem zrobimy, posiedzimy na deskach, połazimy w kaloszach, dzieci sie w ziemi pogrzebią. Czy my jesteśmy normalne? Czemu nam kobietom gumiaki, pustaki, gwoździe i deski są bliższe sercu niż siedzenie w SPA?
  18. madd ELITA FORUM (min. 1000)
    madd Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 2084
    Cytat Napisał Agduś
    Cytat Napisał SYLWKA
    Witajcie,
    ja tez narzeknę troche na Enion (w ramach sympatii dla Agduś). Mianowicie Enion wydał warunki bez zgody mojego sąsiada. Myśleli, że Z1 jest w granicy działki, mój sąsiad udowodnił im że nie jest i Enion wydał warunki po raz drugi (ale juz po tym, jak Wieliczka wydała pozwolenie na budowę). Muszę teraz zmieniać projekt przyłącza energetycznego, zapłacić 500 PLN, uzgodnić w ZUDP-ie i użerać się z Paniami w Wieliczce.
    A tak poza tym, wylaliśmy fundamenty i na tym kończę ten sezon. Reszta na wiosnę. Teraz morduję się z kredytem. Jakie banki wybieraliście? Jesteście zadowoleni?
    Za sympatie dziękuję.
    W ramach rewanżu pocieszę Cię, że wszelkie koszty powinien Ci zwrócić ENION. Nie wierzysz? Pogadaj z Andrzejem. On w ramach hobby napisze Ci, co trzeba.


    Nie wytrzymam, nie wytryzmam. Juz osmy miesiac czekam na prad. Tyle trwa papierologia. Wszystko mam juz podlaczone od dwoch tygodni, wystarczy tylko prad podlaczyc a tu wlasnie sie dowiaduje ze mapki z geodezji maja przyjsc po 15 listopada! Skandal. Czy moze ktos oswiecony mi wytlumaczyc jak to jest bo ja nie bardzo rozumiem. Facecik zrobil mi projekt przylacza pradu w kwietniu, miesiac te papierzyska lezaly w ZUDPIE, wrocily do mnie, zanioslam je do Enionu tam sie tez przelezaly, czekalam na przetarg. Przetarg sie odbyl (nie wpomne juz z nerwow ze Enion robi przetarg raz w miesiacu co jest skandalem). Facecik co wygral przetarg dosc szybo zrobil swoja robote, ale wszystkie papiery znowu poszly do ZUDPU i tam tez maja lezaec ponad miesiac. JA sie pytam po co skoro juz tam lezaly w kwietniu!
    To sa albo jakies jaja, albo ktos z nas kretynow robi.
    Kto ma jeszcze klopoty z enionem i papierologia ? prosze pisac do mnie na priv, albo na malila albo tu bo mam zamiar wytoczyc Enionowi wojne! Byc moze lacznie z Jaworowicz.
  19. SYLWKA STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA Zarejestrowany: 24.11.2003 Posty: 312
    Madd, wyluzuj, wybierz sie na masaz egzotyczny, a pozniej rusz do boju.

    Ja bym wydzwaniała i nachodziła tego, który jest odpowiedzialny za przetrzymywanie lub opoznianie i straszyła przełożonymi itp.
    To musi zadziałać, to jest metoda windykatorów. W końcu nie będą mogli na Ciebie patrzyc, słuchać itp.
    A w jakiej gminie męczysz ten Enion?
  20. madd ELITA FORUM (min. 1000)
    madd Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 2084
    Cytat Napisał SYLWKA
    Madd, wyluzuj, wybierz sie na masaz egzotyczny, a pozniej rusz do boju.

    Ja bym wydzwaniała i nachodziła tego, który jest odpowiedzialny za przetrzymywanie lub opoznianie i straszyła przełożonymi itp.
    To musi zadziałać, to jest metoda windykatorów. W końcu nie będą mogli na Ciebie patrzyc, słuchać itp.
    A w jakiej gminie męczysz ten Enion?
    Latwo ci mowic zebym wyluzowala. Prad od sasiada jest taki slaby ze pralki nawet wlaczyc nie moge, wiec dymam raz w tygodniu z praniem do siostry. Ogrzewanie podlogowe tez nie idzie. Suszarka czasami dobrze, czasami nie. Przeciez do do cholery nie jest zycie. Enion jest krzeszowicki, ale i tak wiekszosc sie w Krakowie zalatwia przeciez. I po co te ZUDPy caly czas do cholery
Pokaż wyniki od 19961 do 19980 z 30060