dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. lugi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lugi Zarejestrowany: 01.08.2010 Posty: 101
    Witam
    Czy została komuś z budowy siatka zbrojeniowa, taka którą używa sie przy zbrojeniu posadzek, wylewek itp. Chętnię odkupię! Jacek tel.510463095
  2. BBernard SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BBernard Zarejestrowany: 28.11.2009 Posty: 40
    Drodzy mieszkańcy Bibic i Węgrzc

    Czy ktoś ma namiar na traktorzystę który odpłatnie odśnieża drogi dojazdowe.
  3. Basia_KRK ELITA FORUM (min. 1000)
    Basia_KRK Zarejestrowany: 02.01.2009 Posty: 2527
    Cytat Napisał Kinga I Dawid
    Kupię materiał na ścianki działowe najlepiej porotherm 11.5 lub coś podobnego na 25m2 ściany. Może komuś coś zostało i zalega na budowie?
    Pisać na priv lub 723 462 929
    Zapytanie aktualne? Mam trochę Porotherma 25, również 11.5.
  4. dr_au ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au Zarejestrowany: 23.07.2006 Posty: 1369
    Witam,

    Pewnie sprawa jest trywialna, ale szukałem i nie znalazłem odpowiedzi (może źle szukałem). Architekt zadał mi następujące pytanie:

    – czy do wniosku o pozwolenie na budowę w Krakowie wymagane są odrębne uzgodnienia planu zagospodarowania terenu z właścicielami mediów (niezależnie od warunków technicznych dostawy mediów). W okolicy, w której działa architekt (Śląsk) nie wymagają tego, ponieważ zwracając się o warunki techniczne pokazuje się już usytuowanie budynku (przybliżone). Ale Kraków to Kraków

    Czy ktoś dokonywał może takich uzgodnień?
  5. lukaszkasia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukaszkasia Zarejestrowany: 13.10.2010 Posty: 32
    U nas tylko były wymagane warunki techniczne dostawy mediów ale to wszystko załatwiał mi architekt i wiedział co mu jest potrzebne, zadzwoń do starostwa to Ci powiedzą
  6. S-i-R-o SYMPATYK FORUM (min. 10)
    S-i-R-o Zarejestrowany: 29.10.2006 Posty: 64
    Witajcie, dawno nie wpadałem na to forum, ostatnio zacząłem wykańczać poddasze wiec wracam do tematu budownictwa.
    Zacząłem również aktualizować mój blog - dziennik budowy i zmieniłem jego adres zainteresowanych zapraszam 123budujemy.pl
    Poprzedni adres jest już nie aktualny.
    Mam plan w tym roku wprowadzić się na poddasze ! Aktualnie dubie po pracy i w soboty przy sufitach na poddaszu, postaram się wrzucić pare fotek na bloga. pozdrawiam
  7. S-i-R-o SYMPATYK FORUM (min. 10)
    S-i-R-o Zarejestrowany: 29.10.2006 Posty: 64
    Witajcie, dawno nie wpadałem na to forum, ostatnio zacząłem wykańczać poddasze wiec wracam do tematu budownictwa.
    Zacząłem również aktualizować mój blog - dziennik budowy i zmieniłem jego adres zainteresowanych zapraszam 123budujemy.pl
    Poprzedni adres jest już nie aktualny.
    Mam plan w tym roku wprowadzić się na poddasze ! Aktualnie dubie po pracy i w soboty przy sufitach na poddaszu, postaram się wrzucić pare fotek na bloga. pozdrawiam
  8. Pan&PaniSmith DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pan&PaniSmith Zarejestrowany: 26.04.2009 Posty: 749
    hej szukam info o tym jak dobrać kominek do kubatury, jakie wy zamawialiście, i co polecacie?
  9. bmk2012 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bmk2012 Zarejestrowany: 22.01.2012 Posty: 1
    Cytat Napisał voyta
    Witam,

    Czy miał ktoś z Was do czynienia z architekt Elwirą Korszlą "IKI Projekt". Mam zamiar zlecić jej projekt indywidualny choć nie do końca mnie przekonuje.
    Bardzo proszę o opinie na jej temat.
    Czy ktoś może mi polecić dobrego architekta z Krakowa lub okolic oczywiście rozsądnego cenowo jeśli Pani Elwira zawiedzie.
    Chodzi mi o kogoś kto potrafi doradzić a nie tylko skasować.

    Pozdrawiam
    voyta
    Witam, polecam firmę Pani Elwiry "IKI Projekt".
    Bardzo dobry kontakt z pracownikami, profesjonalna obsługa. Architekci wychodzący na przeciw oczekiwaniom, służą doradztwem i odpowiadają nawet na najbardziej "nieprofesjonalne" pytania. Polecam. Co do cen, orientowałem się w 4 różnych firmach i są konkurencyjni. (nie mieli najniższej oferty - ale staram się wybierać usługodawców nie tylko z uwagi na ceną ). w skali 1 do 10 - mocna 8. Trochę czekaliśmy na PNB ale nie z winy firmy tylko błędu Poczty Polskiej.
  10. lugi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lugi Zarejestrowany: 01.08.2010 Posty: 101
    Witam
    Gdzie w naszych okolicach na składach można po dobrej cenie kupić Porotherm 25 Wienerberga ?? Ktoś ostatnio kupował Porotherm 25 ?? Ktoś budował z Porothermu 25 ? Jak się buduje? Proszę o jakąs pomoc w tej sprawie? Pozdr!
  11. blackraven FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    blackraven Zarejestrowany: 04.01.2011 Posty: 132
    Cytat Napisał lugi
    Witam
    Gdzie w naszych okolicach na składach można po dobrej cenie kupić Porotherm 25 Wienerberga ?? Ktoś ostatnio kupował Porotherm 25 ?? Ktoś budował z Porothermu 25 ? Jak się buduje? Proszę o jakąs pomoc w tej sprawie? Pozdr!
    Tez planuje powoli rozgladac sie za Porothermem 25 Wienerberga. W grudniu byly po ok. 5.1zl
  12. Kinga I Dawid SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kinga I Dawid Zarejestrowany: 02.01.2011 Posty: 34
    Ja budowałem z porothermu 25 tylko to był szlifowany-na klej. cena wyższa niż normalny ale klej dodają gratis.Mogę polecić tą technike budowania.
    Najtaniej porotherma zawsze miał Luskar.
  13. lukaszkasia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukaszkasia Zarejestrowany: 13.10.2010 Posty: 32
    Ja budowałam Potothrmem 25 zwykłym na zwykłą zaprawę zaczynałam w lipcu, ok materiału kupowałam w część budmed wtedy tam mieli najtaniej część od kogoś
  14. dyzu007 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dyzu007 Zarejestrowany: 01.11.2011 Posty: 103
    na allegro widziałem po 4,85 chyba dobra cena
  15. Aoczka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aoczka Zarejestrowany: 28.10.2011 Posty: 138
    Ja mogę potwierdzić, że Luskar ma dobrą cenę na ceramikę... a przynajmniej na Wienerbergera, którego brałem. Ogólnie proponuję zebrać materiały na SSO w listę i zapytać o wycenę na dostarczenie wszystkiego. Łatwiej wtedy o rabat... Ja tak zrobiłem i nie narzekam. Raptem kilka rzeczy brałem gdzieś indziej, ale zwykle z racji braku w standardowej ofercie (mimo wyceny warto sprawdzać ceny gdzie indziej). Przez chwilę brałem z powodu wykonawcy materiały z Budmetu i musieli się mocno mocno namyślać, czy dać mi tą samą cenę na porotherm 30cm.
    No i jest jeszcze jeden duży plus takiego rozwiązania - jeśli nawiąże się dłuższą współpracę, to zawsze łatwiej z transportem. Ja nie miałem problemów z dostarczaniem materiałów, które nie "robiły" pełnego transportu. Naturalnie dowóz bez opłat...
  16. Kinga I Dawid SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kinga I Dawid Zarejestrowany: 02.01.2011 Posty: 34
    Cytat Napisał Aoczka
    Ja mogę potwierdzić, że Luskar ma dobrą cenę na ceramikę... a przynajmniej na Wienerbergera, którego brałem. Ogólnie proponuję zebrać materiały na SSO w listę i zapytać o wycenę na dostarczenie wszystkiego. Łatwiej wtedy o rabat... Ja tak zrobiłem i nie narzekam. Raptem kilka rzeczy brałem gdzieś indziej, ale zwykle z racji braku w standardowej ofercie (mimo wyceny warto sprawdzać ceny gdzie indziej). Przez chwilę brałem z powodu wykonawcy materiały z Budmetu i musieli się mocno mocno namyślać, czy dać mi tą samą cenę na porotherm 30cm.
    No i jest jeszcze jeden duży plus takiego rozwiązania - jeśli nawiąże się dłuższą współpracę, to zawsze łatwiej z transportem. Ja nie miałem problemów z dostarczaniem materiałów, które nie "robiły" pełnego transportu. Naturalnie dowóz bez opłat...
    Dokładnie zaopatrując się kompleksowo w Luskar nigdy nie było problemu z transportem.Brałem u nich większość rzeczy na dom i dostałem dobry rabat na stałe Choć początkowo ceny niektórych rzeczy były wyższe niż u innych po rabacie przeważnie i tak wychodziło taniej. A i transportu nigdy nie liczyli.
    Pozdrawiam.
  17. wieś101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wieś101 Zarejestrowany: 14.12.2011 Posty: 11
    Potwierdzam te opinie. Na początku szukałem gdzie taniej, ale potem brałem w zasadzie wszystko w Luskarze. W sytuacjach awaryjnych dostarczali mi materiały na telefon. Jako stały klient dostawałem rabaty i w związku z tym ceny miałem bardzo dobre.
    Budowałem z Porothermu 30 i na razie jestem zadowolony.
  18. barbi1972 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972 Zarejestrowany: 03.01.2011 Posty: 64
    Witam-a ja polecam BUdmet w Michalowicach,caly dom powstal z materialow zakupionych u nich i wierzcie,ze placilam duzo taniej niz w Luskarze mi proponowano.
    Dostawa na budowe w kazdej ilosci i bez wzgledu na pore-jesli cos z materialu zostaje smialo mozna oddac i zamienic,
    godni polecenia!
  19. Renata.W SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Renata.W Zarejestrowany: 22.01.2010 Posty: 61
    Witajcie, gdzie kompleksowo mozna zamówic materiały do ocieplenia poddasza? Mam wycene z f. EKO SYSTEM.?
  20. Aoczka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Aoczka Zarejestrowany: 28.10.2011 Posty: 138
    Cytat Napisał Renata.W
    Witajcie, gdzie kompleksowo mozna zamówic materiały do ocieplenia poddasza? Mam wycene z f. EKO SYSTEM.?
    Myślę, że zależy co to ma być za ocieplenie... Ja właśnie zrobiłem Super-Matą Isover 20cm pomiędzy krokwie + 5cm w poprzek i folią (miałem pełne deskowanie dachu płytami MFP) i wszystko wziąłem z Luskaru... gdzie jak pisałem wcześniej mam pełną obsługę budowy i ceny z rabatami. Wyszło mi ok 25-30zł/m2 za materiały (jak przyjdzie mi w weekend faktura, to będę w stanie powiedzieć dokładnie) i 20zł/m2 robocizny ekipy, która robiła mi cały dom bez dachu. Do tego chłopaki położyli mi płyty na stryszku, wyciągnęli do kominów wentylację z okapu z kuchni i z garderoby, oraz wykonali kilka innych rzeczy podrzucanych przeze mnie na bieżąco
    No i kozę mam, więc mogę ruszać z instalacjami
Pokaż wyniki od 29241 do 29260 z 30060