dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. maciek-st WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maciek-st Zarejestrowany: 29.10.2006 Posty: 3
    Cytat Napisał ratkovitz
    Maciek-st,

    Nareszcie ktoś z mojej gminy, prawie sąsiad My budujemy w samych
    Michałowicach, ale nie dalej jak wczoraj przejeżdżałem przez Kozierów,
    całkiem ładnie tam jest.
    ano ładnie
    My akurat na końcu Kozierowa (na granicy gminy) ale za to mamy pod nosem działkę z takiem spadkiem, że juz mogę zaprosić na zimowe zawody w zjeździe na dętce.

    Cytat Napisał ratkovitz
    Mogę natomiast służyć radą, jak sprawnie przejść przez etap papierowy,
    w gminie, starostwie itp.
    Wielkie dzięki - z pewnością zgłoszę się w tej sprawie z kilka dni (jak podpiszemy umowę na działkę).
    Byłem kilka razy w gminie i spotkałem się z życzliwym podejściem więc mam nadzieję, że złośliwości nie będzie (obym miał rację, tfu tfu ...).

    Pozdrawiam
  2. chivas SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chivas Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 23
    Witam.Odebrałem wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzenngo do celów budowalanych.
    I co? Jest problem. Na mojej działe jest ZN i to w miejcu gdzie chciałem postawic domek. Co mozna zrobic? Czy można budowac w miejcu ZN?
    Jak można to zmienic lub przeskoczyc?.
    Zastanawiam sie czy nie kupic obok działki. Tylko znów problem bo jet to działka rolna. czy dług czeka sie na przekształcenie. Jak załatwic tak sprawe?
    Dziekuje za pomoc
    _________________
    Krakowiak
  3. yolanda62 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    yolanda62 Zarejestrowany: 02.08.2006 Posty: 34
    Ha, umocniona masowym wysypem "ujawniających się" podglądaczy forum, których chyba ta obrzydliwa dzisiejsza (przynajmniej w Lublinie) pogoda "przygnała" przed monitory w tak imponującej ilości dołączam z radością do GK i proszę o ciepłe przyjęcie, bo z nastrojem u mnie kiepsko
    Moja najlepsza druga połowa od 2 tygodni mieszka i pracuje w ok. Dobczyc, syna-studenta właśnie odwiozłam na stację, a sama korzystam z dobrodziejstw darmowej psychoterapii na forum - zawsze to w grupie raźniej
    Nasz wniosek o PnB przeleżał właśnie pierwszy tydzień w UG Myślenice, a budowę chcemy rozpocząć latem w Borzęcie.
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących małopolan, a najserdeczniej bardzo mi życzliwą jk69!
  4. lakk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lakk Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 978
    Witaj yolanda wśród nas, w której części Borzęty zamierzacie budować? często tamtędy przejeżdżam do Myślenic.
    Z mojego domu widać panoramę Borzęty, a od Waszej strony w kierunku północno-zachodnim piękny widok mojego miasteczka z kościółkiem, o dwóch wieżach.
  5. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Yolanda, witaj w klubie Też nienawidzę być w domu sama, nawet jak pogoda jest ładna. I dlatego tak bardzo lubię weekendy

    A może poszukać Ci jakiegoś avatarka? Tylko podpowiedz mi tematykę, jeśli chcesz
  6. merit FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    merit Zarejestrowany: 01.08.2006 Posty: 183
    Grupa nam się rozrasta w oszałamiającym tempie
    Super ,bo od wiosny będziemy mieć niezłą jazdę na budowach i przyda się dużo bratnich duszek .
    WITAJCIE ,A NIEŚMIALI NIECHAJ SIĘ UJAWNIAJĄ !
  7. chivas SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chivas Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 23
    Moja dzialka to Rudnik koło Sułkowic
  8. garbus2 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    garbus2 Zarejestrowany: 09.06.2006 Posty: 437
    Chivas - no to witam sąsiada - ja zaczynam budowe na wiosne w Krzywaczce, a juz myslalem ze tutejsci grupowicze buduja sie albo na pn-zach albo na pd-wsch od Kraka. A pd-zach to taki piekny kawalek terenu a w szczegolnosci gmina sułkowice. Co do planu to jedyny sposob to zlozyc wniosek o przekwalifikowanie ale plan byl uchwalony ledwo kilka lat temu wiec kilka lat pewnie bedziesz musial poczekac (choc zalezy to tez od ilosci wnioskow). Jesli dzialka obok nie jest za droga i ma charakter budowlany to na twoim miejscu bym kupil jesli spieszy ci sie z budowa
  9. chivas SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chivas Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 23
    Cytat Napisał garbus2
    no to witam sąsiada - ja zaczynam budowe na wiosne w Krzywaczce, a juz myslalem ze tutejsci grupowicze buduja sie albo na pn-zach albo na pd-wsch. A pd-zach to taki piekny kawalek terenu a w szczegolnosci gmina sułkowice
    Super jaki budujesz domek. Masz juz ekipe?
    Moj http://www.dobredomy.pl/?id_project=28&infopage=1
    To znaczy mam zamiar wybudowac
    pozdrawiam
    chivas
  10. garbus2 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    garbus2 Zarejestrowany: 09.06.2006 Posty: 437
    ekipa jest - solidni gorale domek to jutrzenka ze studia atrium. Obecnie na etapie PnB - za tydzien komplet dokumentow wedruje do myslenic do UG. Na pocieszenie dodam, ze w Sułkowicach jak zalatwialem wypisy, wyrysy i inne to bardzo miłe panie są choć wniosek o zaplate podatku od nieruchomosci zdazyly mi wyslac zanim jeszcze wpisali mnie na dobre do ksiag wieczystych
  11. Anoleiz ELITA FORUM (min. 1000)
    Anoleiz Zarejestrowany: 13.09.2006 Posty: 1914
    Cytat Napisał merit

    Witaj ,witaj !

    Ja też zaczęłam od "podczytywania " ,ale się w końcu ujawniłam i zostałam ciepło przyjęta .Teraz się więc rewanżuję tym samym w stosunku do tych co to pierwszy raz.
    Napisz gdzie masz działeczkę i uśmiechnij się do ZbyszkaP, aby umieścił Cię na mapce .
    Dziękuje za ciepłe przyjęcie
    działkę mamy (no jeszcze nie całkiem nasza ale już niedługo..) w Sidzinie
    czyli jakby nie patrzeć jeszcze Kraków
    a na mapce się umieścimy jak już papierkologii stanie się zadość
    pozdrawiam ciepło
  12. yolanda62 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    yolanda62 Zarejestrowany: 02.08.2006 Posty: 34
    Hej, wszystkie życzliwe dusze!

    Zaraz lżej na sercu, jak kto do człowieka zagada

    Lakk, muszę zwrócić baczniejszą uwagę na Twój kościół z dwiema wieżyczkami przy najbliższej bytności na działce, bo jakoś nie dostrzegłam do tej pory, a może za nisko jesteśmy. Nasze miejsce to ostatnia odnoga w lewo (już wyasfaltowana, aczkolwiek na szerokość jednego samochodu) przed drogą na Zawadę, kiedy jedziesz trasą Myślenice - Wieliczka, już kawałek po przejechaniu obok kościoła i remizji w Borzęcie. Tak po cichutku to liczyłam na Twój szybki odzew, bo chyba będziemy najbliższymi sąsiadami! A z Ciebie już taki doświadczony i samodzielny budowniczy, w dodatku osadzony w miejscowych realiach, że dla nas, napływowych, to nieocenione źródło pomocy

    Słoneczko, dzięki serdeczne za Twą propozycję, tyle tylko, że żadną miarą nie wiedziałabym, jak go umieścić na właściwym miejscu. Ja nawet pomysł miałam - była to twarz Amelii, tej z filmu, której jestem fanką - no i....Ale i tak dziękuję

    Garbus, do Ciebie też niedaleko, w końcu w jednym urzędzie papiery składamy. Może dałbyś tak po znajomości kontakt do Twoich górali (może na priva)?

    Ciepłe dobranoc wszystkim
  13. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Cytat Napisał yolanda62
    Słoneczko, dzięki serdeczne za Twą propozycję, tyle tylko, że żadną miarą nie wiedziałabym, jak go umieścić na właściwym miejscu. Ja nawet pomysł miałam - była to twarz Amelii, tej z filmu, której jestem fanką - no i....Ale i tak dziękuję
    Yolanda, na górze strony masz zakładkę "profil". A wewnątrz, na samym dole jest pasek, w który wpisujesz ten adres: http://film.onet.pl/_i/artykuly/2001/amelia.jpg , jeśli oczywiście to zdjęcie Amelii Ci się podoba: i już masz avatara
  14. jk69 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jk69 Zarejestrowany: 14.01.2005 Posty: 882
    Cytat Napisał yolanda62
    Ha, umocniona masowym wysypem "ujawniających się" podglądaczy forum, których chyba ta obrzydliwa dzisiejsza (przynajmniej w Lublinie) pogoda "przygnała" przed monitory w tak imponującej ilości dołączam z radością do GK i proszę o ciepłe przyjęcie, bo z nastrojem u mnie kiepsko
    Moja najlepsza druga połowa od 2 tygodni mieszka i pracuje w ok. Dobczyc, syna-studenta właśnie odwiozłam na stację, a sama korzystam z dobrodziejstw darmowej psychoterapii na forum - zawsze to w grupie raźniej
    Nasz wniosek o PnB przeleżał właśnie pierwszy tydzień w UG Myślenice, a budowę chcemy rozpocząć latem w Borzęcie.
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących małopolan, a najserdeczniej bardzo mi życzliwą jk69!
    JAK SIĘ CIESZĘ,
    że się "ujawniłaś".
    Ale na poranne korespondencje wciąż mogę liczyć ?

    POzdrawiam serdecznie Ciebie, oraz wszystkich nowych forumowiczów!
  15. _ali_ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _ali_ Zarejestrowany: 06.08.2005 Posty: 90
    witam wszystkich nowoujawnionych

    mam pytanie, czy przypadkiem jakieś dwie panie z tego forum nie spotkały się w sobotę w sklepie Alma (dawna Krakchemia) około południa i rozmawiały o forum? Słyszałem fragment rozmowy o postach na forum, jednak tylko fragment bo wziąłem to co miałem wziąć z półki sklepowej i się oddaliłem.
  16. bumbelek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bumbelek Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 7
    Witam, Dziękuję pitbull (mam nadzieję, że nie zrobiłam jakiegoś byka w twoim nicku). Rzeczywiście w Niepołomicach teraz buduje się mnóstwo osób. Będę musiała się wybrać na jakąs wycieczkę krajoznawczą i może trafię na coś interesującego. A jak coś znajdę na pewno się pochwalę . Pozdrawiam serdecznie
  17. pitbull OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull Zarejestrowany: 15.01.2002 Posty: 5745
    Nie zrobilas bledu. Ale wycieczke nalezaloby zrobic teraz lub na wiosne bo wtedy ekipy od stanow zerowych i zamknietych sa najbardziej widoczne.
  18. przemi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    przemi Zarejestrowany: 10.10.2006 Posty: 177
    Cytat Napisał bumbelek
    .... Nie mam pozwolenia, ani wybranego projektu, nawet jeszcze nie mam działki. Ale pewne jest, że będziemy z moim chłopakiem budować dom w Niepołomicach. Bardzo zależy mi na znalezieniu firmy budującej pod klucz. Może ktoś z forowiczów zna namiary na jakąs solidną firmę. Będę bardzo wdzięczna. No i mam nadzieję, że z czasem będę mogła się pochwalić, że już coś się ruszyło....
    Witam musisz mie w sobie dużo optymizmu lub kasy jednego i drugiego serdecznie życze, aby zdoby teraz działkę w Niepołomicach. Wiem że jest do sprzedania jedna na alei Dębowej - łączy Puszcze od strony Staniątek z Niepołomicami, z tego co pamiętam około 10arów za 160 000zł. A dobre ekipy budujące mają już zamknięte zlecenia do połowy 2008r po znajomości jedna ekipa wcisnęłą mnie jedynie z fundamentem.
    Życze powodzenia w poszukiwaniach sam postanowiłem wynieś się do gminy Niepołomice bo to przyjemna gmina
  19. lakk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lakk Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 978
    yolanda nie jestem Twoim najbliższym forumowym sąsiadem, jeszcze są forumowiczki z Osieczan i Drogini, chociaż ostatnio się nie odzywają.
    Przy najbliższej jeździe do Myślenic, zwrócę baczniejszą uwagę na boczne drogi, bo w tej chwili nie jestem pewien, która to.
    W moim albumie wklejam zdjęcie kościoła, bedziesz wiedzieć, jakiego obiektu szukać, a na wschód około 1 km jest moje miejsce
  20. yolanda62 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    yolanda62 Zarejestrowany: 02.08.2006 Posty: 34
    sloneczko
    hurra, udało się - wielkie dzięki!!!

    lakk
    pisząc "najbliższym sąsiadem" miałam w domyśle "aktywnym", chociaż nie jestem przekonana, czy policzywszy kilometry ode mnie do Zarabia i potem na Droginię, nie będziesz w dalszym ciągu "najbliższym"
    Za zdjęcie dziękuję, niewykluczone, że wstąpię do obiektu niezadługo osobiście, kiedy będę składać podania o pracę w placówkach oswiatowych
Pokaż wyniki od 20041 do 20060 z 30060