dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. anulawasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anulawasz Zarejestrowany: 27.02.2008 Posty: 114
    poszukuję sprawdzonej firmy lub osoby montującej rolety antywłamaniowe zewnętrzne. Ania
  2. krakus73 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krakus73 Zarejestrowany: 14.04.2007 Posty: 207
    Mam na zbyciu następujące materiały:

    1. Deski szalunkowe ok. 3 kubiki - 350 zł za całość


    2. Pustaki Porotherm 30 P+W ok.210 szt. - cena 3,60 za sztukę


    3. Pustaki Porotherm 25 P+W 12 szt. - cena 40 zł za całość lub GRATIS przy zakupie Porotherm 30


    Odbiór we własnym zakresie z Niegowici k.Gdowa
    Kontakt tel. 606 502 502
  3. krakus73 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krakus73 Zarejestrowany: 14.04.2007 Posty: 207
    Mam na zbyciu następujące materiały:

    1. Deski szalunkowe ok. 3 kubiki - 350 zł za całość


    2. Pustaki Porotherm 30 P+W ok.210 szt. - cena 3,60 za sztukę


    3. Pustaki Porotherm 25 P+W 12 szt. - cena 40 zł za całość lub GRATIS przy zakupie Porotherm 30


    Odbiór we własnym zakresie z Niegowici k.Gdowa
    Kontakt tel. 606 502 502
  4. katka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    katka Zarejestrowany: 23.07.2003 Posty: 586
    Mam może głupie pytanie, ale gdzie się kupuje paliki geodezyjne w Krakowie lub okolicach?
  5. krakus73 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krakus73 Zarejestrowany: 14.04.2007 Posty: 207
    Cytat Napisał katka
    Mam może głupie pytanie, ale gdzie się kupuje paliki geodezyjne w Krakowie lub okolicach?
    Najprościej chyba w tartaku???
    A w jakim celu to chcesz kupić? Bo przecież takie paliki to posiada każdy geodeta.
  6. katka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    katka Zarejestrowany: 23.07.2003 Posty: 586
    Cytat Napisał krakus73
    Najprościej chyba w tartaku???
    A w jakim celu to chcesz kupić? Bo przecież takie paliki to posiada każdy geodeta.
    Dziękuje za odpowiedź. No właśnie chyba wkradło się nieporozumienie, zrozumiałam, że ja mam przygotować te paliki a to ma geodeta.
  7. inwestor_zastepczy WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    inwestor_zastepczy Zarejestrowany: 18.10.2013 Posty: 1
    Witajcie,
    właśnie skończyłem budowę własnego domu w okolicach Krakowa. Zebrałem w tym czasie masę doświadczeń oraz wiele cennych namiarów na ekipy budowlane. Chciałbym w związku z tym zaoferować Wam swoją pomoc podczas prowadzenia Waszej inwestycji. Jeżeli prowadzicie budowę systemem gospodarczym, a jesteście zagranicą lub nie macie wystarczająco dużo czasu na takie sprawy jak wybór dobrej i stosunkowo niedrogiej ekipy, organizację materiałów budowlanych, nadzór nad prowadzonymi pracami, przygotowywanie dokumentacji zdjęciowej oraz wielu, wielu innych spraw, zapraszam do kontaktu: [email protected]
  8. rybak211 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rybak211 Zarejestrowany: 28.02.2011 Posty: 37
    Mam do sprzedania piecyk typu "koza" + 4 rurki (kazda 1m dlugosci) i 2 kolanka (90 stopni). Rurki i kolanka oczywiscie pasuja do podlaczenia do piecyka. Chetnie pozbede sie tego zestawu za 100pln. Jesli ktos planuje jakies prace na budowe w zimniejsze miesiace to na pewno sie przyda - nam sluzyla w ten sposob rok temu. Piecyk do odbioru w miejscowosci Koźmice Małe k/Wieliczki. W razie czego moge podeslac zdjecia na maila.
  9. netspiker FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    netspiker Zarejestrowany: 17.05.2007 Posty: 202
    Witam,
    Szukam wykonawcy do zrobienia tarasu drewnianego i wiaty dla samochodów. Możecie polecić kogoś sprawdzonego?

    Pozdrawiam
  10. K Rosenkiewicz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    K Rosenkiewicz Zarejestrowany: 03.07.2013 Posty: 17
    Dlaczego wybieramy to a nie inne miejsce? Czy w pełni realizujemy nasze zamierzenia? Zajmuję się zawodowo - naukowo takimi tematami. Witam i zapraszam do podzielenia się refleksjami co do
    oczekiwanego miejsca zamieszkania - być może po wyborze. Oto odnośnik do formularza:
    http://www.ankietka.pl/ankieta/11382...e-zycze-2.html
    W razie potrzeby proszę o kontakt na adres podany w nagłówku ankiety. Zaproście znajomych myślących o budowie do wypełnienia.
    Krzysztof
  11. dorkaS Lider FORUM (min. 2800)
    dorkaS Zarejestrowany: 20.11.2006 Posty: 3507
    Panie doktorancie, chciałam pójść Panu na rękę i wypełnić ankietę. Niektóre pytania są sensowne. Ale już druga strona ankietki (ciągle jesteśmy w pierwszej dziesiątce) totalnie zniechęca brakiem przemyślenia treści pytań. Czy na pewno zastanowił się Pan dobrze nad sensem pytania "gdzie postawić dom: 30 min jazdy od miasta uniwersyteckiego czy w okolicy zmeliorowanej"
    Kolejne:
    Pytanie 16 "Czy, ogólnie biorąc, uważa Pan(i), że większości ludzi można ufać?" Dżisasss, to ma być podobno praca naukowa, a nie psycho-zabawa.
    I kilka innych drobiazgów...
  12. jfilemonowicz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jfilemonowicz Zarejestrowany: 16.03.2009 Posty: 273
    poszukuję używanej bramy ogrodzeniowej (budowlanej) najlepiej w gminie Zielonki
  13. krakus73 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krakus73 Zarejestrowany: 14.04.2007 Posty: 207
    Deski szalunkowe cały czas do wzięcia, po segregacji jest ich nawet więcej niż na zdjęciu które zamieściłem powyżej. Zapraszam
  14. krakus73 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krakus73 Zarejestrowany: 14.04.2007 Posty: 207
    Chcę nabyć drabinę do domu, której zasięg będzie na poziomie ok.5m, dlatego myślę że optymalna to 3x9
    I mam problem, bo im bardziej szukam i czytam opinie, tym bardziej nie wiem co wybrać...

    Myślałem o zakupie KRAUSE CORDA lub BAYERSYSTEM - ale w obu przypadkach znalazłem dużo opinii, że obie marki mają problem i wyginają się jak na nie wejdzie ktoś o wadze ok.75 kg (jak ja), co przy podanej przez producenta wadze do 150 kg chyba nie powinno mieć miejsca.
    Wyczytałem że np. KRAUSE w tym samym modelu CORDA stosuje dwa profile, ale jak to sprawdzić i gdzie kupić taką z grubszym profilem już nie znalazłem. Na 99% na allegro i w marketach typu Castorama itp. są te z cieńszym profilem...

    Ze względu na bezpieczeństwo, nie szukam tanich rozwiązań, chcę kupić dobrą, bezpieczną i sprawdzoną drabinę.

    Dlatego prośba o radę do tych co już kupili drabiny i używają ich - co radzicie??
  15. Princesa ELITA FORUM (min. 1000)
    Princesa Zarejestrowany: 04.07.2009 Posty: 1090
    Cytat Napisał krakus73
    Chcę nabyć drabinę do domu, której zasięg będzie na poziomie ok.5m, dlatego myślę że optymalna to 3x9
    I mam problem, bo im bardziej szukam i czytam opinie, tym bardziej nie wiem co wybrać...

    Myślałem o zakupie KRAUSE CORDA lub BAYERSYSTEM - ale w obu przypadkach znalazłem dużo opinii, że obie marki mają problem i wyginają się jak na nie wejdzie ktoś o wadze ok.75 kg (jak ja), co przy podanej przez producenta wadze do 150 kg chyba nie powinno mieć miejsca.
    Wyczytałem że np. KRAUSE w tym samym modelu CORDA stosuje dwa profile, ale jak to sprawdzić i gdzie kupić taką z grubszym profilem już nie znalazłem. Na 99% na allegro i w marketach typu Castorama itp. są te z cieńszym profilem...

    Ze względu na bezpieczeństwo, nie szukam tanich rozwiązań, chcę kupić dobrą, bezpieczną i sprawdzoną drabinę.

    Dlatego prośba o radę do tych co już kupili drabiny i używają ich - co radzicie??
    My mamy KRAUSE STABILO, jesteśmy b. zadowoleni. Wytrzymuje spokojnie spore obciążenia. Nic się nie wygina. Ale to inna półka cenowa, nie mam porównania z podanymi przez Ciebie.
  16. JDIT SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JDIT Zarejestrowany: 20.01.2012 Posty: 30
    Witam, poszukuję w okolicach Krakowa, wykonawcy prostych, drewnianych drzwi wewnętrznych, stylizowanych na takie "zbijane z desek" ( mój mąż mówi: jak od stodoły do domu, w którym dość sporo jest belek drewnianych i cegły. Z góry dziękuję dobrym duszom za polecenie stolarza, który podjąłby się tego zadania
  17. b99 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    b99 Zarejestrowany: 08.07.2007 Posty: 51
    Witam, zostało mi 10 worków (lub nawet 12 - na 99%, ale musze sprawdzić) trasowej zaprawy do klinkieru do murowani cegieł recznie formowanych klinkierowych i elewacyjnych o nasiąkliwości powyżej 8. Kolor jasnoszary. Producent PCB. Sprzedam w bardzo korzystnej cenie.
    pozdrawiam
  18. Conrad&Beata STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Conrad&Beata Zarejestrowany: 11.11.2009 Posty: 372
    sprzedam przyczepkę, opis na aukcji, kupiłem nową i służyła mi tylko na budowie, teraz już nie potrzebna, super się sprawdziła, polecam z czystym sumieniem, cena 2100 do odbioru, przyczepka firmowa z homologacją lekka duża i wytrzymała nie jakaś samoróbka.
    http://allegro.pl/show_item.php?item=3721090918
  19. lukis WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lukis Zarejestrowany: 24.11.2013 Posty: 2
    Cześć,

    Witam Wszystkich bardzo serdecznie

    Jestem na etapie planowania budowy domu koło Świątnik Górnych. Bede potrzebował zbrojenie na moją budowę.
    Szukam dobrego i taniego dostawcy. Potrzebuje również informacji o tanim składzie budowlanym z cegłą, cementem oraz dobrej betoniarni.

    Dziękuje za wszystkie informacje.

    Pozdrawiam
  20. krakus73 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krakus73 Zarejestrowany: 14.04.2007 Posty: 207
    To że ktoś miał dobrą cenę kilka dni czy tygodni temu, nie oznacza że dziś cena w takim składzie też będzie atrakcyjna.
    Najlepiej poświęć trochę czasu i pojeździj po składach i ponegocjuj ceny, zwłaszcza że przy budowie nie tylko stal, cegła i cement będzie Ci potrzebna
    Tak samo z betonem, zadzwoń i zapytaj o ceny.
    Z doświadczenia (jesteśmy po SSO) najwygodniej wybrać skład blisko budowy, tak samo betoniarnie - często będą potrzebne drobiazgi, które szybciej i prościej przywieźć samemu.
    Masz już ekipę na budowę, to spytaj też majstra, często ekipy budowlane mają lepsze ceny na starcie niż zwykły "Kowalski"

    Cytat Napisał lukis
    Cześć,

    Witam Wszystkich bardzo serdecznie

    Jestem na etapie planowania budowy domu koło Świątnik Górnych. Bede potrzebował zbrojenie na moją budowę.
    Szukam dobrego i taniego dostawcy. Potrzebuje również informacji o tanim składzie budowlanym z cegłą, cementem oraz dobrej betoniarni.

    Dziękuje za wszystkie informacje.

    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 29841 do 29860 z 30060