dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. paris SYMPATYK FORUM (min. 10)
    paris Zarejestrowany: 29.10.2006 Posty: 28
    witaj Maja.
    niedawno znalazlam to forum i bardzo zaluje ze nie wczesniej....
    my domek mamy juz wybudowany... i juz bym zmienila wiele rzeczy....
    mieszkamy Maja niedaleko od siebie. ja rowniez mieszkam w okolicach Krzeszowic. ladne tereny...
    a jak Twoj domek? jestes zadowolona?
    czy znacie kogos kto robi - obudowuje fajnie kominek? robi sciany z regipsow???
  2. Majka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Majka Zarejestrowany: 05.11.2001 Posty: 17439
    Cytat Napisał paris
    witaj Maja.
    niedawno znalazlam to forum i bardzo zaluje ze nie wczesniej....
    my domek mamy juz wybudowany... i juz bym zmienila wiele rzeczy....
    mieszkamy Maja niedaleko od siebie. ja rowniez mieszkam w okolicach Krzeszowic. ladne tereny...
    a jak Twoj domek? jestes zadowolona?
    czy znacie kogos kto robi - obudowuje fajnie kominek? robi sciany z regipsow???
    witaj sąsiadko Napisz, który dom Twój
    Ja swój dom uwielbiam, pomimo wielu niedoskonałościom
    Nam kominek obudowywał Forest-natura. Pojawia się czasami na foru. Zaglądnij do działu wnętrza "kominki nasze".
  3. paris SYMPATYK FORUM (min. 10)
    paris Zarejestrowany: 29.10.2006 Posty: 28
    Maja - zaraz lukne do tego dzialu.
    A mozna ogladnac Twoj domek gdzies na forum? ja wkrotce wkleje jakies fotki....
    Fajnie, ze jest ktos z okolic...
    nie wiesz vczy ktos jest jeszcee?
  4. Majka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Majka Zarejestrowany: 05.11.2001 Posty: 17439
    część znajdziesz na mapce ZbyszkaP http://republika.pl/grupakrakowska/ie4.htm

    zdjęcia mojego domku nie "wiszą" na forum. Ale czasami coś się tu pojawia.
  5. paris SYMPATYK FORUM (min. 10)
    paris Zarejestrowany: 29.10.2006 Posty: 28
    Majka - piekny domek!!!!
  6. _ali_ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _ali_ Zarejestrowany: 06.08.2005 Posty: 90
    Majka - z łazienkami zawsze można coś pokombinować

    Sail - tam w projekcie napisali że wysokości na poddaszu zaczynają się od 1,20m
  7. anitkaxyz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anitkaxyz Zarejestrowany: 27.07.2006 Posty: 33
    Witam wszytskich. My tez zamierzamy zaczac budowe na wiosne. Zamierzamy bo ostatnio zaczynam sie zastanawiac czy to sie nam uda biorac pod uwage ogromne problemy ze znalezieniem ekipy budowlanej. Mamy dzialke w Libertowie, proket juz kupiony, w adapatacji:
    http://www.archon.pl/index.php?act=1...m4266245ab8d31
    Napiszcie co o nim myslicie, doprojektujemy do niego garaz.
    Wracajac do ekipy to czy ktos z Was ma moze namiar na jakas sprawdzona ekipe? Czy wszyscy juz wyjechali do W.Brytanii?
  8. paris SYMPATYK FORUM (min. 10)
    paris Zarejestrowany: 29.10.2006 Posty: 28
    my budowalismy systemem gospodarczym i jeden z murarzy wyjechal DO IRLANDII.
  9. merit FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    merit Zarejestrowany: 01.08.2006 Posty: 183
    Cytat Napisał lakk
    merit jestem na etapie wykończeniówki, ta jak wiesz, nie jednego inwestora wykończyła, a że działam sam, to i trwa to długo.
    W piątek i sobotę działkę zruinowała mi koparka, kopiąc pod wodę do mojej i sąsiednich działek, przy okazji zrywając kabel telefoniczny, uszkadzając rurę doprowadzającą powietrze do kominka. Kabel połączyłem (jak widać), ale z rurą w tym błocie, które się zrobiło po deszczu, będzie robota nieciekawa, a do tego zostało jeszcze do dokopania pod wodę 30 metrów i to ręcznie, bo koparka nie dała rady (skarpa).

    Jak się coś chrzani ,to zwykle na całego .Mimo wszystko nie zrażaj się ,bo tylko tym co nic nie robią ,nigdy nic się nie przytrafia .Budowa to olbrzymie przedsięwzięcie i na każdym kroku może si wydarzyć coś nieprzewidzianego.
    Mam jedną budowę zaliczoną i jak sobie przypomnę ile to kosztowało nerwów (i wyrzeczeń) aż się nie mogę nadziwić ,że zdobłam się na odwagę i buduję drugi raz.
    To forum to taka mała ,zbiorowa terapia dla nas wszystkich .Jak się człowiek pożali -od razu mu lżej .A jak jeszcze znajdzie kompana w podobnej niedoli -to już prawdziwe szczęście.Odkąd zaczęłam tu zaglądać mam coraz mniej wątpliwości czy zrobiłam słusznie decydując się na budowę .
    Dlatego nie daj się zniechęceniu i pomyśl ,że kiedyś przy kominku będziecie siedzieć i wspominać wszystkie te ciężkie chwile ,ale będziecie z siebie dumni ,że dokonaliście czegoś bardzo ważnego w swoim życiu.
  10. madd ELITA FORUM (min. 1000)
    madd Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 2084
    Cytat Napisał paris
    Maja - zaraz lukne do tego dzialu.
    A mozna ogladnac Twoj domek gdzies na forum? ja wkrotce wkleje jakies fotki....
    Fajnie, ze jest ktos z okolic...
    nie wiesz vczy ktos jest jeszcee?

    Witam. Ja jeszcze jestem z okolic bo wlasnie wybudowalam w Dubiu. To niedaleko Krzeszowic jest
  11. Sloneczko OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Sloneczko Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 6732
    Cytat Napisał anitkaxyz
    Wracajac do ekipy to czy ktos z Was ma moze namiar na jakas sprawdzona ekipe? Czy wszyscy juz wyjechali do W.Brytanii?
    Mam w zapiskach taki namiar (znaleziony na stronach Muratora):

    * Solidna grupa z Tęgoborza:

    Andrzej Tomasiak - tel. 660 209 242

    33-312 Tęgoborze 43
    . Mogą budować na wiosnę 2007.

    Dzwoniłam, ale w międzyczasie znalazlam grupę z Krynicy, którzy zaczną nam budowę jeszcze teraz. Spróbuj więc Ty
  12. anitkaxyz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anitkaxyz Zarejestrowany: 27.07.2006 Posty: 33
    dzieki za namiar! jesli ktos moze jeszcze kogos polecic to bede bardzo wdzieczna. No i czekam na jakies cenne uwagi co do domku
  13. M@g SYMPATYK FORUM (min. 10)
    M@g Zarejestrowany: 13.07.2006 Posty: 80
    Cytat Napisał Michał85
    Witam wszystkich forowiczów! Ja także przyłączam się do grupy krakowskiej. Za rok mam zamiar ruszyć z budową w Gaju k. Krakowa.
    Witam przyszlego sasiada
    Ja tez planuje zaczac wiosna w Gaju - na razie jestesmy na etapie papierologii (pod koniec tygodnia architekt ma odebrac papiery z ZUD).
    W ktorej czesci Gaju masz dzialke? Jadac od Krakowa po lewej czy prawej stronie Zakopianki?
  14. anitkaxyz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anitkaxyz Zarejestrowany: 27.07.2006 Posty: 33
    ja tez chyba bede Waszym sasiadem mamy dzialeczke na granicy Gaju i Libertowa (ale w Libertowie Jadac od Krakowa prawa strona Zakopianki...
  15. Sail DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Sail Zarejestrowany: 08.06.2006 Posty: 615
    Cytat Napisał _ali_
    Majka - z łazienkami zawsze można coś pokombinować

    Sail - tam w projekcie napisali że wysokości na poddaszu zaczynają się od 1,20m
    I dlatego się dziwie, bo jak oglądam projekty to przy niższej ściance kolankowej i podobnym nachyleniu dachu domy mają zwykle w okolicach 8 m wysokości..... Zanim kupisz poproś o przekrój i wklej go tutaj


    Naprawde jest tak źle z tymi ekipami? Bo ja na razie siedze na laurach i czekam na adaptacje projektu, żeby szukać juz z konkretami.....
  16. _ali_ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _ali_ Zarejestrowany: 06.08.2005 Posty: 90
    Cytat Napisał Sail
    Cytat Napisał _ali_
    Majka - z łazienkami zawsze można coś pokombinować

    Sail - tam w projekcie napisali że wysokości na poddaszu zaczynają się od 1,20m
    I dlatego się dziwie, bo jak oglądam projekty to przy niższej ściance kolankowej i podobnym nachyleniu dachu domy mają zwykle w okolicach 8 m wysokości..... Zanim kupisz poproś o przekrój i wklej go tutaj

    na pewno wcześniej poproszę o przekrój, i będę siedział nad ty6m jeszcze wiele nocy i dni
  17. Agduś REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Agduś Zarejestrowany: 30.12.2004 Posty: 20349
    Cytat Napisał anitkaxyz
    dzieki za namiar! jesli ktos moze jeszcze kogos polecic to bede bardzo wdzieczna. No i czekam na jakies cenne uwagi co do domku
    Wejdź do "WYkonawcy doskonałego i mniej...", tam znajdź białą i czarną listę wykonawcówz Małopolski. Myślę, że coś tam znajdziesz. Ja polecam mojego wykonawcę, ale na przyszły rok już trzeba zacząć się umawiać.
  18. anitkaxyz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anitkaxyz Zarejestrowany: 27.07.2006 Posty: 33
    a gdzie moge znalezc wykonawce doskonalego i mniej???
    a czy mozna prosic o namiary na Twoja ekipe?
  19. Agduś REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Agduś Zarejestrowany: 30.12.2004 Posty: 20349
    Cytat Napisał anitkaxyz
    a gdzie moge znalezc wykonawce doskonalego i mniej???
    a czy mozna prosic o namiary na Twoja ekipe?
    Znajdziesz to na stronie głównej, trzeci temat od góry (pod wymianą doświadczeń i sondażami). Tam też są namiary na moich wykonawców. Nie mam teraz przy sobie notesu z telefonami, chyba szybciej tam je znajdziesz.
  20. rencia ELITA FORUM (min. 1000)
    rencia Zarejestrowany: 12.12.2005 Posty: 1014
    Witam wszystkich!

    A ja nadal czekam i czekam na PnB.
    Wykonawcę fundamentu już mam - pana od kominów tyż.
    Teraz tylko ostatni papierek i dobra pogoda - pewnie na wiosnę.


    Pozdrowionka
Pokaż wyniki od 20001 do 20020 z 30060