dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. garbus2 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    garbus2 Zarejestrowany: 09.06.2006 Posty: 437
    zadna to tajemnica - wraz z projektem zagospodarowania dzialki 1200pln - mozna znalezc architektow ktorzy robia to za polowe ceny pewnie ale nie zalatwia calej reszty a niestety nie mam komfortu nadmiaru czasu
  2. gzajac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gzajac Zarejestrowany: 20.07.2006 Posty: 176
    Brak nadmiaru czasu - znam to doskonale Biegałem po urzędach w Myślenicach wcześnie rano jak je tylko otwierali, żeby zdążyć do pracy w Zabierzowie Ale generalnie jak widzę to trochę $$ mi w kieszeni zostało, poza tym trudno było nie skorzystać z pomocy rodziny

    --Grzesiek
  3. garbus2 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    garbus2 Zarejestrowany: 09.06.2006 Posty: 437
    Cytat Napisał gzajac
    Brak nadmiaru czasu - znam to doskonale Biegałem po urzędach w Myślenicach wcześnie rano jak je tylko otwierali, żeby zdążyć do pracy w Zabierzowie Ale generalnie jak widzę to trochę $$ mi w kieszeni zostało, poza tym trudno było nie skorzystać z pomocy rodziny

    --Grzesiek
    jak sie ma rodzine z odpowiednimi uprawnieniami to i pewnie nie ma sie co zastanawiac poza tym sam projekt zagospodarowania dzialki z moich poszukiwan najtaniej chciano zrobic za 800pln wiec 400zl za zalatwienie wszystkich formalnosci to kwota do zaakceptowania
  4. buka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    buka Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 86
    Witam serdecznie całą Grupę Krakowską i przyszłych sąsiadów ze Skawiny!

    Na wiosnę 2007 r. planujemy z mężem rozpoczęcie budowy naszych "czterech ścian"- projekt Archonu "Dom pod jemiołą 3". Jesteśmy na etapie załatwiania kredytu i szukania potencjalnych hurtowni materiałów. Czyli najprzyjemniejsze już za nami i zaczynają się prawdziwe problemy - jakie cegły, gdzie kupić więźbę, zrozumieć ENION. Swoją drogą do wszystkch decyzji powinny być dodawane tłumaczenia
    Pozdrawiam wszyskich, którzy już mają to za sobą.
  5. AnnS SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AnnS Zarejestrowany: 19.10.2005 Posty: 17
    Witam
    gzając
    Ładny ten domek można wiedzieć jak sie nazywa?
  6. gzajac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gzajac Zarejestrowany: 20.07.2006 Posty: 176
    Ten projekt to "Dom w Morelach" z Archonu.

    http://www.archon.pl/index.php?act=3...m446ad0873f682

    Wprowadziliśmy w nim jednak dosyć sporo istotnych zmian i "ulepszeń"

    --Grzesiek
  7. AnnS SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AnnS Zarejestrowany: 19.10.2005 Posty: 17
    Cytat Napisał garbus2
    Cytat Napisał AnnS
    Wtam grupe krakowską.
    My tez mam nadzieje zaczniemy budowe w przyszłym roku w powiecie myslenickim. Teraz szukam geodety i architekta bo jestesmy na samym początku....
    Moze ktos ma namiary ? Pieknie prosze
    polecam "atrium" w myślenicach. Maja normalne ceny i zalatwiaja wszystko do PnB w cenie planu zagodpodarowania dzialki
    dzieki
    Jutro mam spotkanie z architektem zobaczymy co mi powie (tzn co on załatwia i za ile )
  8. AnnS SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AnnS Zarejestrowany: 19.10.2005 Posty: 17
    Ten domek ma fajne wejście. To znaczy takie inne "nie dworkowe". Ja właśnie szukam czegoś oryginalnego bez kolumienek...
  9. tomi2703 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tomi2703 Zarejestrowany: 27.11.2006 Posty: 27
    Witam wszystkich. Ja zaczynam na wiosnę. Czekam na pozwolenie. Siedlec okolice Krzeszowic. To na razie tyle.

    Pozdrawiam
    Tomek
  10. dorkaS Lider FORUM (min. 2800)
    dorkaS Zarejestrowany: 20.11.2006 Posty: 3507
    Cytat Napisał robertto
    dorkaS witam sąsiadów /my budujemy się w Skotnikach /niestety jaśli chodzi oWZiZT to nienajlepsze wieści ,czekaliśmy prawie rok.Ale może teraz się coś poprawi?
    Witaj sąsiedzie
    Co do wzwt chyba sie nic nie zmieniło... Obiecują nam obecnie w przyszłym wrześniu. Chyba po to byśmy sto razy mogli przemyśleć potencjalny projekt
  11. dorkaS Lider FORUM (min. 2800)
    dorkaS Zarejestrowany: 20.11.2006 Posty: 3507
    Zbyszku czy byłbyś tak miły i dorzucił nas do swojej mapkl? Mamy nadzieje w przyszłości zacząć budowę w Kostrzu, tak mniej wiecej w połowie drogi między Dębnikami i Tyńcem, na północ od Tynieckiej.
  12. zbyszekP ELITA FORUM (min. 1000)
    zbyszekP Zarejestrowany: 30.07.2002 Posty: 1872
    Cytat Napisał dorkaS
    Zbyszku czy byłbyś tak miły i dorzucił nas do swojej mapkl? Mamy nadzieje w przyszłości zacząć budowę w Kostrzu, tak mniej wiecej w połowie drogi między Dębnikami i Tyńcem, na północ od Tynieckiej.
    Zrobię to jutro.
  13. madd ELITA FORUM (min. 1000)
    madd Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 2084
    Cytat Napisał tomi2703
    Witam wszystkich. Ja zaczynam na wiosnę. Czekam na pozwolenie. Siedlec okolice Krzeszowic. To na razie tyle.

    Pozdrawiam
    Tomek
    No to bedziemy sasiadami. A ladnie tam, ladnie.
    Panie w urzedzie w Krzeszowicach sa w porzadku w miare. Kto ci buduje?
  14. rafslusarczyk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    rafslusarczyk Zarejestrowany: 21.09.2003 Posty: 823
    witam

    wszystkich
    starych i nowych

    a dawno mnie tu nie było ;((

    grzesiek jutro dam ci namiary do mixokreta
  15. Pepik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pepik Zarejestrowany: 12.11.2006 Posty: 77
    """Ponoc w powiecie jest teraz projekt zbierajacy chetnych do zalozenia pomp ciepla i jesli sie uda to bedzie mozna dostac sporo kosztow inwestycji z powrotem ze srodkow unijnych""""



    Czy ten projekt tylko jest w powiecie myslenickim ?
    Czy inne powiaty tez brały w tym udział ?
  16. Pepik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pepik Zarejestrowany: 12.11.2006 Posty: 77
    -przepraszam , ale miłem problemy z komputerem
  17. Pepik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pepik Zarejestrowany: 12.11.2006 Posty: 77
  18. Pepik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pepik Zarejestrowany: 12.11.2006 Posty: 77
    """Ponoc w powiecie jest teraz projekt zbierajacy chetnych do zalozenia pomp ciepla i jesli sie uda to bedzie mozna dostac sporo kosztow inwestycji z powrotem ze srodkow unijnych""""



    Czy ten projekt tylko jest w powiecie myslenickim ?
    Czy inne powiaty tez brały w tym udział ?
  19. gzajac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gzajac Zarejestrowany: 20.07.2006 Posty: 176
    Projekt do którego podawałem link kilka postów wcześniej jest tylko dla powiatu myślenickiego. Ale kiedyś słyszałem - jak byłem na etapie szukania działki - że w gminie Zabierzów było też coś dofinansowywane dla kolektorów słonecznych z funduszy UE. Szczegółów niestety nie znam.

    --Grzesiek
  20. Pepik SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pepik Zarejestrowany: 12.11.2006 Posty: 77
    Dziekuje za informacje - szkoda , ze tylko w myslenickim
Pokaż wyniki od 20241 do 20260 z 30060