dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa krakowska
  1. TST12 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    TST12 Zarejestrowany: 16.02.2016 Posty: 7
    Cytat Napisał dom w kalateach 2
    Witam,
    mam do sprzedania 2-3 wywrotki ziemi, ładnej czarnej. Pielgrzymowice koło Michałowic (północ Krakowa)
    Proszę o cenę na priv.
  2. hans klos SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hans klos Zarejestrowany: 14.03.2009 Posty: 12
    rozgladam sie za sprawdzona ekipa do ocieplen gdzie kupic tanio austrotherm12??
    oraz ekipe od tynkow
  3. mz123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mz123 Zarejestrowany: 24.10.2014 Posty: 35
    Witam.

    Szukam sprawdzonej ekipy do wykonania ocieplenia poddasza wraz z suchymi tynkami - okolice Krakowa.
    Możecie kogoś polecić ?
  4. zainteresowany00 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zainteresowany00 Zarejestrowany: 06.05.2016 Posty: 13
    Witam,

    Poszukuję kierownika budowy, okolice Wieliczki. Czy ktoś może mi polecić kogoś sprawdzonego?
  5. Agnes16 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Agnes16 Zarejestrowany: 03.11.2015 Posty: 33
    Witam,

    Czy ktoś się orientuję gdzie w Małopolsce kupie perlit do zasypywania pierwszej warstwy pustaka ?
  6. sebkli SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sebkli Zarejestrowany: 01.05.2016 Posty: 11
    Cytat Napisał Agnes16
    Witam,

    Czy ktoś się orientuję gdzie w Małopolsce kupie perlit do zasypywania pierwszej warstwy pustaka ?
    W Małopolsce nie bardzo, ale ci tutaj przyślą lub przywiozą, w zależności od tego ile m3 zamówisz:
    http://grochu.pl/24-perlit
  7. JacZenio SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JacZenio Zarejestrowany: 30.11.2014 Posty: 49
    Cześć,

    Jakie stawki mieliscie, za zabudowę GK poddasza, w przeliczeniu na 1m2?

    Zakres: wełna x2, stelaż, zabudowa GK, szpachlowanie, szlifowanie, farba gruntująca.

    Z góry dzięki za info
  8. mz123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mz123 Zarejestrowany: 24.10.2014 Posty: 35
    Cytat Napisał JacZenio
    Cześć,

    Jakie stawki mieliscie, za zabudowę GK poddasza, w przeliczeniu na 1m2?

    Zakres: wełna x2, stelaż, zabudowa GK, szpachlowanie, szlifowanie, farba gruntująca.

    Z góry dzięki za info
    Ja na gotowo z materiałem ( ISOVER SUPER MATA 18 + 10 ) stelaż zabudowa GK szpachlowanie, szlifowanie 145 zł/m2
  9. slusar FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    slusar Zarejestrowany: 25.12.2009 Posty: 125
    Cytat Napisał mz123
    Ja na gotowo z materiałem ( ISOVER SUPER MATA 18 + 10 ) stelaż zabudowa GK szpachlowanie, szlifowanie 145 zł/m2
    Sam material to okolice 120zl/m^2
    -supermata 18+15
    -Isover Vario Km Duplex
    -profile Rigips Rigistil
    -wieszaki clipline
    -plyta gk Rigips
    -Gipsy/masy: vario, premiumlight
    -Akcesoria: Narożnik easyflex, isover doublefit, taśmy kb1, taśmy multitape, taśmy separacyjne
    -wkręty: Wkręty do gk, wkręty do drewna, kolki sm itp

    Jaka zostala zamontowana paroizolacja przy przegrodzie w okolicach 30cm supermaty?
  10. mz123 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mz123 Zarejestrowany: 24.10.2014 Posty: 35
    Cytat Napisał slusar
    Sam material to okolice 120zl/m^2
    -supermata 18+15
    -Isover Vario Km Duplex
    -profile Rigips Rigistil
    -wieszaki clipline
    -plyta gk Rigips
    -Gipsy/masy: vario, premiumlight
    -Akcesoria: Narożnik easyflex, isover doublefit, taśmy kb1, taśmy multitape, taśmy separacyjne
    -wkręty: Wkręty do gk, wkręty do drewna, kolki sm itp

    Jaka zostala zamontowana paroizolacja przy przegrodzie w okolicach 30cm supermaty?
    Folia paroizolacyjna strotex al.
  11. kmp99 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kmp99 Zarejestrowany: 06.03.2007 Posty: 1
    Witam
    Kupiłem działkę. Jestem na etapie projektu i uzyskaniu pozwolenia na budowę. Jest to pierwsza taka inwestycja w moim życiu. Prosiłbym o poradę i w miare możliwości jakieś uzasadnienie czy robić systemem gospodarczym ? Czy może lepiej zlecić to firmie która mi zrobi wszystko do stanu deweloperskiego lub "pod klucz" ? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
  12. mother_nature Lider FORUM (min. 2800)
    mother_nature Zarejestrowany: 08.08.2014 Posty: 3172
    Cytat Napisał kmp99
    Witam
    Kupiłem działkę. Jestem na etapie projektu i uzyskaniu pozwolenia na budowę. Jest to pierwsza taka inwestycja w moim życiu. Prosiłbym o poradę i w miare możliwości jakieś uzasadnienie czy robić systemem gospodarczym ? Czy może lepiej zlecić to firmie która mi zrobi wszystko do stanu deweloperskiego lub "pod klucz" ? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
    W dzisiejszych czasach, gdy chcesz mieć dom porządnie wybudowany, to musisz się znać i pilnować wykonawców na budowie. Albo zatrudnić kogoś, kto będzie to za Ciebie robił. Obowiązuje zasada "za niewiedzę płacisz" i prędzej czy później to się sprawdza.
    Druga opcja - jak najwięcej wykonać własnoręcznie.
    My postawiliśmy na opcję drugą, budujemy sami. Zaoszczędzamy pieniądze i nerwy, bo nie musimy z nikim się użerać. Wystarczyły nam przeprawy z architektem. Nie spieszymy się z budową, robimy w swoim tempie, sami szukamy materiałów, sami umawiamy dostawy. Nam to pasuje.
  13. pepax WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pepax Zarejestrowany: 28.09.2010 Posty: 5
    Witam
    rozpoczynam temat budowy (jeszcze w papierach) Czy warto zbierać od początku fvat na wszystko? (projekt domu, geodeta, architekt itd pózniej materiały bud) czy da się coś odliczyć aktualnie? Vat? (pomijam oczywiście fakt możliwości reklamacji) Czy jednak szukać wszystko bez fvat bo taniej? (do kredytu nie potrzebuje fvat)
  14. mother_nature Lider FORUM (min. 2800)
    mother_nature Zarejestrowany: 08.08.2014 Posty: 3172
    Jeżeli spełniasz wymogi MDM to zbieraj
  15. pepax WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pepax Zarejestrowany: 28.09.2010 Posty: 5
    już i jeszcze nie . Poza MDM rozumiem że nie ma sensu.
  16. pepax WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pepax Zarejestrowany: 28.09.2010 Posty: 5
    Kolejne pytanie się nasunęło. Geodeta i architekt adaptujący. Wybierać najtańszych czy sprawdzonych? Polecacie kogoś? Czy ktoś miał do czynienia z takim o nazwiskach Kolet, Pogan, Wardęga, Pizon, Papla.
  17. ewamewa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ewamewa Zarejestrowany: 24.11.2015 Posty: 197
    Sprzedam po budowie stemple drewniane:

    74 sztuki po 4,50 zł ( długość 2,70-2,80 m) użyte raz
    65 sztuk po 7 zł (długość 3 m ) nowe

    Miejsce odbioru - Łuczyce. Transport we własnym zakresie. Kontakt tel. 608-109-926
  18. mnowak355 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mnowak355 Zarejestrowany: 24.02.2008 Posty: 979
    Warunki techniczne MPWiK w Krakowie

    Witam
    Szukam osób które uzyskiwały warunki techniczne z MPWiK w Krakowie a wydane warunki z wodociągów są/były na "wyrost" np. rozbudowa sieci zamiast przyłącza lub wykonywanie nowego przykanalika zamiast korzystania z już istniejącego.
    Odnoszę wrażenie że krakowskie wodociągi kosztem inwestorów rozbudowują sobie infrastrukturę.
    Proszę o info na priv.
  19. miloszenko Lider FORUM (min. 2800)
    miloszenko Zarejestrowany: 26.07.2009 Posty: 4636
    Poszukuję ekipy do zabudowy poddasza na drugą połowę września.

    Namiary proszę słać na priv.
  20. visionnn SYMPATYK FORUM (min. 10)
    visionnn Zarejestrowany: 04.08.2016 Posty: 11
    Cytat Napisał pepax
    Kolejne pytanie się nasunęło. Geodeta i architekt adaptujący. Wybierać najtańszych czy sprawdzonych? Polecacie kogoś? Czy ktoś miał do czynienia z takim o nazwiskach Kolet, Pogan, Wardęga, Pizon, Papla.
    I jak kogo wybrałeś ? My geodetę z ogłoszenia wzięliśmy - 700 zł za mapkę do celów projektowych wyszło. Architekt z Myślenic współpracujący z Archonem 2400 zł w rozbiciu na 3 raty za adaptację do pozwolenia na budowę. Zmian projektu typowego mieliśmy b. dużo m.inj. doprojektowanie piwnicy, zmiana stropu na betonowy. Teaz szukam projektanta do przyłącza wody.
Pokaż wyniki od 30021 do 30040 z 30060