dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Betty&M STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Betty&M Zarejestrowany: 07.12.2004 Posty: 439
    kulka my kupowaliśmy Piazzę i Piccolę - jak się dokopię do faktury to podam ceny. Wiem, że kostki Libetu sprzedają jeszcze na Karmelkowej (niedaleko Adako) oraz na Opolskiej 176.

    Bogumiła tak - mieszkamy w Smardzowie koło Świętej Katarzyny

    Halszka wszystko zależy od ekipy i jej sprawności Nam zajęło to kilka miesięcy ale ekipa była taka powoooolna Jeśli sprytni ludzie to wykafelkują, pomalują i wykończą w miesiąc lub dwa i będzie można zamieszkać
  2. fasola25 ELITA FORUM (min. 1000)
    fasola25 Zarejestrowany: 25.11.2005 Posty: 1099
    Cytat Napisał Betty&M
    Bogumiła tak - mieszkamy w Smardzowie koło Świętej Katarzyny
    o, to na naszej "trasie" z Biestrzykowa do Sw Kaśki
  3. Bogumiła FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bogumiła Zarejestrowany: 20.02.2006 Posty: 155
    Betty - w takim razie jesteśmy sąsiadami - my budujemy się w Zacharzycach - Bieńkowicach . Tzn. jak popatrzysz ze Smardzowa w stronę Wrocławia (nie Zacharzyc) to zobaczysz mój dom.
  4. MichAsiek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MichAsiek Zarejestrowany: 16.02.2006 Posty: 539
    dabell dziękuję pięknie za panią Martę w imieniu swoim i wszystkich innych zainteresowanych
    Spróbuję się dziś wypytać o szczegóły
  5. MichAsiek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MichAsiek Zarejestrowany: 16.02.2006 Posty: 539
    kulka co do kostki to chyba niezbyt niska ta cena Colormixu
    Przyznam szczerze, że chyba jestem zainteresowana sprowadzeniem z Czech. Tylko coś mi się wydaje, że Ty pewnie będziesz chciała już za chwileczkę za momencik, a my to jeszcze troszkę z tymi alejkami musimy poczekać Poza tym trzeba jakąś ładną "mozajkę" wymyślić, żeby było efektownie i oczywiście jak najtaniej Ale poważnie to jak to wygląda z tymi Czechami? Czy chodzi o jakieś czeskie firmy robiące kostki, czy można to sobie gdzieś pooglądać?
  6. Angelika DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Angelika Zarejestrowany: 26.03.2007 Posty: 718
    kulka nam jak po długim weekendzie zrobią hydraulike i posadzki to od poczarku czerwca ruszamy z wykonczeniówka i we wrzesniu zamierzamy sie przeprowadzić do Gajkowa.
    Masz namiary na jakąś dobrą grupę roboczą? My niedługo chcemy wchodzić z instalacjami.
  7. flowera DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    flowera Zarejestrowany: 05.06.2005 Posty: 520
    Cytat Napisał kulka i.w.
    Flowera - ja mam taką jedną dziweczynę, która projektuje nam część wnętrz. Nie ma jeszcze swojego biiura projektowego i dlatego cenowo nie zdziera, ale ma fach w ręku, jest sumienna, słowna i nie droga i jestem z niej zadowolona. I bardzo podoba mi sie to co nam projektuje Jak chcesz to podam Ci jej numer.
    Kuleczko poproszę))) bo nie mam kompletnie pomyslu na lazienke i WC
    tyle jest na glowie ze juz nie mam sily
    pozdrawiam flowercia[/quote]
  8. Wiech ELITA FORUM (min. 1000)
    Wiech Zarejestrowany: 02.11.2002 Posty: 1351
    Xena z xary podaje namiary na transport od przeprowadzek .Samochód jest duży i ladowany z boku i tyłu. 0-691-176-315.Wiech
  9. wels FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wels Zarejestrowany: 25.07.2006 Posty: 167
    Xena, jeśli chcesz to wyślę na priv namiary na tynkarzy cem-wap. U nas chłopaki uwinęli się w dwa tygodnie i tynki wyglądają całkiem fajnie.
    Ela
  10. wels FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wels Zarejestrowany: 25.07.2006 Posty: 167
    Witajcie,
    gdzie można kupić dobre i w miarę tanie drzwi wewnętrzne? Upatrzyłam sobie drzwi z firmy DRE, ale nie wiem są ok, bo widziałam je tylko w necie.
    Ela
  11. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    Kochani jesteście, dziękuję za pomoc:>
  12. Natalia Stanko ELITA FORUM (min. 1000)
    Natalia Stanko Zarejestrowany: 20.02.2006 Posty: 2385
    Witajcie,
    poszukuję PILNIE kopareczki z małą łyżką - okolice Oleśnicy, Dobroszyc na już
  13. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    Cytat Napisał smiejus
    Cytat Napisał Xena z Xsary
    Ludzie poratujcie mnie elektrykiem proszę
    Mieczysław Kocot 0503 330 488
    Smiejus bardzo bardzo Ci dziękuję
    ten elektryk to złoto, mówie powaznie,
    a mam porównanie, bo musiał po poprzednim wypruc wszystkie jego pomysły
    bardzo prośże go dopisac do listy misiów, bardzo bardzo polecam
    (na dodatek jest bardzo rozsądny cenowo)
    normalnie namiar na wagę złota...
  14. bzyk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bzyk Zarejestrowany: 26.11.2006 Posty: 148
    Witam Grupę,

    Czy może ktoś poradzić na dzień dzisiejszy gdzie mozna korzystnie jesli to mozliwe jeszcze zaopatrzyć się w stal do zbrojenia fundamentów?
  15. GosiaIAdam DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    GosiaIAdam Zarejestrowany: 04.04.2007 Posty: 640
    Witamy wszystkich gorąco! To nasz pierwszy post na grupie Wrocławskiej

    Czy ktoś może polecić architekta który zaadaptuje nam projekt? Najlepiej okolice Prusic, czyli Trzebnica, Oborniki Śl., Żmigród. Znaczy, co by nie obdarł nas ze skóry
    Adaptacja raczej typowa - poza dostosowaniem do warunków lokalnych, w projekcie małe zmiany (typu zmiana drzwi na okno, dodanie drzwi).

    I najlepiej by był z uprawnieniami do CO (a może nie jest to potrzebne i tylko nam się zdaje?) - mamy w projekcie ogrzewanie gazowe, a chcemy je zmienić na paliwa stałe, więc w grę wchodzi w sumie chyba tylko zmiana komina (bo przecież grzejniki i rury doprawadzające wodę będą takie same )

    Czy ktoś nas poratuje sprawdzonym architektem?

    Pozdrawiamy wszystkich!
  16. dabell ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 1426
    Cytat Napisał GosiaIAdam
    Czy ktoś może polecić architekta który zaadaptuje nam projekt? Najlepiej okolice Prusic, czyli Trzebnica, Oborniki Śl., Żmigród. Znaczy, co by nie obdarł nas ze skóry
    Adaptacja raczej typowa - poza dostosowaniem do warunków lokalnych, w projekcie małe zmiany (typu zmiana drzwi na okno, dodanie drzwi).
    I najlepiej by był z uprawnieniami do CO (a może nie jest to potrzebne i tylko nam się zdaje?) - mamy w projekcie ogrzewanie gazowe, a chcemy je zmienić na paliwa stałe, więc w grę wchodzi w sumie chyba tylko zmiana komina (bo przecież grzejniki i rury doprawadzające wodę będą takie same )
    Czy ktoś nas poratuje sprawdzonym architektem?

    Pozdrawiamy wszystkich!
    W trzebnicy jest architekt p. Alicja Backer - na II piętrze w Urzędzie Miasta przy PKS. Bardzo konkretna, cenowo ok. i co ważne - zna wymysły Wydziału Architektury Powiatu - "Cesarstwa" Trzebnickiego
  17. smiejus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    smiejus Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 744
    Cytat Napisał Xena z Xsary
    Smiejus bardzo bardzo Ci dziękuję
    ten elektryk to złoto, mówie powaznie,
    a mam porównanie, bo musiał po poprzednim wypruc wszystkie jego pomysły
    bardzo prośże go dopisac do listy misiów, bardzo bardzo polecam
    (na dodatek jest bardzo rozsądny cenowo)
    normalnie namiar na wagę złota...
    fajnie że jakoś mogłam pomóc, chociaż raz się komuś kontakt ode mnie przydał



    a tak poza tym ja trochę OT, bo z ogłoszeniem

    może ktoś potrzebuje stemple...
    długość 2,7 do 2,9 (większość 2,9), suche i leciutkie. Używane jeden raz, normalnie prawie nówka

    około 70 szt. 4 zł sztuka ,
    za odbiór w tym tygodniu dam rabat

    ... może sie ktoś chętny znajdzie, plisss

    mam też 88 garów karamzytobetonowych Teriva I - oddam za 50% ceny fabrycznej

    nadszedł czas działkowych porządków
  18. GosiaIAdam DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    GosiaIAdam Zarejestrowany: 04.04.2007 Posty: 640
    Dzięki dabell za namiar. Mamy nadzieję, że nie będzie tak tragicznie w tym cesarstwie W końcu trzeba być optymistą
  19. MichAsiek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MichAsiek Zarejestrowany: 16.02.2006 Posty: 539
    wels jak też widziałam w necie bardzo ładne drzwi DRE . Najlepsze w stosunku cena do efektownego wyglądu, ale ciekawa jestem czy gdzieś we Wrocku można je obejrzeć "na żywo"?? Mam poważne obawy przed kupowaniem "kota w worku". Jeśli uda Ci się gdzieś je znaleźć to poproszę o namiary
    Pozdrawiam
  20. dabell ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 1426
    Cytat Napisał GosiaIAdam
    Dzięki dabell za namiar. Mamy nadzieję, że nie będzie tak tragicznie w tym cesarstwie W końcu trzeba być optymistą
    Na dzień dobry w "cesarstwie" Architektury napotykamy bardzo uprzejmego pana , informacji to on może udziela, ale jak przyjdzie do złożenia wniosku o pozwolenie to człowiek żałuje, że zaczął się budować . Może Pan pójdzie niedługo na emeryturę?
Pokaż wyniki od 20801 do 20820 z 59635