dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Damro ELITA FORUM (min. 1000)
    Damro Zarejestrowany: 18.04.2006 Posty: 1791
    Cytat Napisał parkte
    Napiszcie mi priosze czy zamowiliscie juz wiezbe i ile was ona kosztuje/ kosztowala mi wyliczyli 9,243 m3 i lacznie z transportem wyszlo 7.600zł

    nie mam rozeznania czy to duzo, czy malo.
    A jaka pow.dachu?
  2. kulka i.w. ELITA FORUM (min. 1000)
    kulka i.w. Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 1193
    Scur - przypomnij mi proszę na priv swój numer telefonu

    Umowiony wstępnie pomiar drzwi na piątek - facet ma cały zarezerwowany dla nas, moze jeździć po wszytskich nasyzch budowach i robic pomiary.

    Napiszcie mi proszę jakie przedziały godzinowe Wam pasują, zeby sobie koles jakoś to sensownie rozplanował

    Jak komus wybitnie piątek nie pasuje - to dajcie znac kiedy.
  3. kulka i.w. ELITA FORUM (min. 1000)
    kulka i.w. Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 1193
    Cytat Napisał scur
    Cytat Napisał kulka i.w.

    My już od miesiaca mamy zwrot na koncie za 2006
    Cale 9600 PLN)
    A jak Ty to wszystko robisz ???

    Jakieś dopalacze stosujesz ???

    Po prostu mi .
    Tylko tyle w temacie zwrotu Vat mam do powiedzenia. NA RAZIE !!!
    W tej kwestii to zasuga mojego szanownego małżonka
    Bo u nas to on gospodaruje kasą Ja organzuje wydatki
  4. parkte FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    parkte Zarejestrowany: 24.01.2007 Posty: 288
    parkte napisał:
    Napiszcie mi priosze czy zamowiliscie juz wiezbe i ile was ona kosztuje/ kosztowala mi wyliczyli 9,243 m3 i lacznie z transportem wyszlo 7.600zł

    nie mam rozeznania czy to duzo, czy malo.

    A jaka pow.dachu?
    Wg www.archon.pl

    216,9 m2
  5. agniecha1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    agniecha1 Zarejestrowany: 25.05.2006 Posty: 451
    Cytat Napisał scur
    Cytat Napisał Pani Koala
    Wow Marpa, wielkie dzięki za ten wykład! Dalej jest to przerażające, ale już nie tak!
    A dla mnie jeszcze bardziej niz wczesniej...
    Zalamka.

    znajoma korzystala z programu na podatki.pl . Chwalila, ze byl pomocny.

    Pozdrawiam
    Agnieszka
    Również korzystałam z tego programu i na prawdę jest pomocny. Zresztą jest wątek poświęcony zwrotom Vat-u:
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=60493
    Polecam
  6. Angelika DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Angelika Zarejestrowany: 26.03.2007 Posty: 718
    A ja poszukuję zlewozmywaka do kuchni narożnego, dwukomorowego.
    Czy ma ktiś taki, albo chociaż widzial gdzieś takie?
    Zależy mi na typie z konglomeratu.
    Widziała Franke, ale koszt 3500 zł mnie delikatnie mówiąc przeraził.
  7. kulka i.w. ELITA FORUM (min. 1000)
    kulka i.w. Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 1193
    Angelika ja biore taki: http://www.mizar.pl/Franke/18700
  8. Angelika DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Angelika Zarejestrowany: 26.03.2007 Posty: 718
    Cytat Napisał kulka i.w.
    Angelika ja biore taki: http://www.mizar.pl/Franke/18700
    A ja chciałam taki:
    http://www.mizar.pl/Teka/15579, tylko własnie w takim kolorze, jak Ty i nie stalowy.
  9. anjamen REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    anjamen Zarejestrowany: 22.10.2006 Posty: 14297
    Cytat Napisał Angelika
    Cytat Napisał kulka i.w.
    Angelika ja biore taki: http://www.mizar.pl/Franke/18700
    A ja chciałam taki:
    http://www.mizar.pl/Teka/15579, tylko własnie w takim kolorze, jak Ty i nie stalowy.
    Angelika zobacz na allegro pewnie bedzie taniej
  10. Angelika DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Angelika Zarejestrowany: 26.03.2007 Posty: 718
    anjamen, dzięki za radę. Ale obawiam się, że nie znjadę nigdzie taniej.
  11. TS147 ELITA FORUM (min. 1000)
    TS147 Zarejestrowany: 29.05.2006 Posty: 1036
    Witam,

    Gdzie polecacie kupić dachówkę Creatona lub Ruppa? Od kogo dostaliście najlepszą cenę we Wrocławiu lub w okolicach?

    Pzdr,
    TS
  12. agniecha1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    agniecha1 Zarejestrowany: 25.05.2006 Posty: 451
    Cytat Napisał TS147
    Witam,

    Gdzie polecacie kupić dachówkę Creatona lub Ruppa? Od kogo dostaliście najlepszą cenę we Wrocławiu lub w okolicach?

    Pzdr,
    TS
    Polecam hurtownie na Irysowej Lech-Bud. Tylko czy tam są te dachówki? Warto zadzwonić. Ale ceny na pewno jedne z najniższych i miła obsługa.
  13. kulka i.w. ELITA FORUM (min. 1000)
    kulka i.w. Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 1193
    Zostanie mi wełna na poddasze. 20 cm i 5 cm. Jeżeli ktoś chętny to odsprzedam.
  14. dabell ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 1426
    Cytat Napisał agniecha1
    Cytat Napisał TS147
    Witam,

    Gdzie polecacie kupić dachówkę Creatona lub Ruppa? Od kogo dostaliście najlepszą cenę we Wrocławiu lub w okolicach?

    Pzdr,
    TS
    Polecam hurtownie na Irysowej Lech-Bud. Tylko czy tam są te dachówki? Warto zadzwonić. Ale ceny na pewno jedne z najniższych i miła obsługa.
    Koniecznie tam zaglądnij - to już jest wyjazd na Poznań (kolejna ulica w lewo zaraz za Marino). Maja Creatona, Ruppa chyba nie , ale nie jestem pewna. Oglądnij też Bogena, bo mają spora wystawkę - ja mam na dachu i był dla mnie alternatywą dla Creatona Kera Pfanne Finesse brąz, a wygląda o niebo lepiej.
    Zresztą zapraszam do Rogoża - bo i tak z Lech-budu wszystkich zainteresowanych Bogenem wysyłają do mnie na budowę .
    Państwo Borkowscy są bardzo mili a w kwestii cen elastyczni i konkurencyjni.
  15. TS147 ELITA FORUM (min. 1000)
    TS147 Zarejestrowany: 29.05.2006 Posty: 1036
    Cytat Napisał dabell
    Cytat Napisał agniecha1
    Polecam hurtownie na Irysowej Lech-Bud. Tylko czy tam są te dachówki? Warto zadzwonić. Ale ceny na pewno jedne z najniższych i miła obsługa.
    Koniecznie tam zaglądnij - to już jest wyjazd na Poznań (kolejna ulica w lewo zaraz za Marino). Maja Creatona, Ruppa chyba nie , ale nie jestem pewna. Oglądnij też Bogena, bo mają spora wystawkę - ja mam na dachu i był dla mnie alternatywą dla Creatona Kera Pfanne Finesse brąz, a wygląda o niebo lepiej.
    Zresztą zapraszam do Rogoża - bo i tak z Lech-budu wszystkich zainteresowanych Bogenem wysyłają do mnie na budowę .
    Państwo Borkowscy są bardzo mili a w kwestii cen elastyczni i konkurencyjni.
    Ok, dzięki za informację. Jutro na pewno do nich podjadę zobaczyć co i jak .

    Pzdr,
    TS
  16. Natalia Stanko ELITA FORUM (min. 1000)
    Natalia Stanko Zarejestrowany: 20.02.2006 Posty: 2385
    Dabell, witaj.

    Napisz czy dobrze p. Małgosia oblicza ilosć dachówek. Zobacz ja zamowiłam wieki temu, jeszcze ni ma. Ale obiecuja ze bedą na czas. U mnie chwila moment dekarz wchodzi, ale 2 tyg. to kładzenie więźby. Aż strach pomyśleć jak zabraknie (jak mojej sąsiadce) to chyba nocą z twojego domu bedę ściagać

    Ktoś pytał o ilość -na mój 360mkw dach przyjdzie 16m3 drzewa (w tym jest na podbitke)

    Pozdrawiam wszystkich Natalia
  17. mtw1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mtw1 Zarejestrowany: 21.03.2006 Posty: 250
    Cytat Napisał parkte
    Napiszcie mi priosze czy zamowiliscie juz wiezbe i ile was ona kosztuje/ kosztowala mi wyliczyli 9,243 m3 i lacznie z transportem wyszlo 7.600zł

    nie mam rozeznania czy to duzo, czy malo.
    sprawdz ceny w tartaku w Dobroszycach tel. 314-18-19

    --Tomasz Żuraw ---osoba od wieźby --0695-664-371

    -można się z nimi "dogadać " ---ceny mi zrobili najlepszą

    MTW1
  18. TS147 ELITA FORUM (min. 1000)
    TS147 Zarejestrowany: 29.05.2006 Posty: 1036
    Cytat Napisał Natalia Stanko
    Ktoś pytał o ilość -na mój 360mkw dach przyjdzie 16m3 drzewa (w tym jest na podbitke)
    Pozdrawiam wszystkich Natalia
    U mnie jest 385mkw dachu i podobna ilość więźby - te 16m3 to jaki mniej wiecej koszt?

    Pzdr,
    TS
  19. mtw1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mtw1 Zarejestrowany: 21.03.2006 Posty: 250
    Cytat Napisał TS147
    Witam,

    Gdzie polecacie kupić dachówkę Creatona lub Ruppa? Od kogo dostaliście najlepszą cenę we Wrocławiu lub w okolicach?

    Pzdr,
    TS
    WITAJ

    Ja na Creatona dostałam najlepszą cenę w MSM Gaja ----ul.Opolska ---handlowiec p. Malinowski Artur -------------- ale z tego co wiem --od sierpnia zeszłego roku poszedł do góry o 40 %

    -ja mam kolor --- antracyt spiekany w masie
    mtw1
  20. smiejus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    smiejus Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 744
    Cytat Napisał Natalia Stanko
    Dabell, witaj.

    Napisz czy dobrze p. Małgosia oblicza ilosć dachówek. Zobacz ja zamowiłam wieki temu, jeszcze ni ma. Ale obiecuja ze bedą na czas. U mnie chwila moment dekarz wchodzi, ale 2 tyg. to kładzenie więźby. Aż strach pomyśleć jak zabraknie (jak mojej sąsiadce) to chyba nocą z twojego domu bedę ściagać

    Ktoś pytał o ilość -na mój 360mkw dach przyjdzie 16m3 drzewa (w tym jest na podbitke)

    Pozdrawiam wszystkich Natalia
    Natalio u mnie zostało około 10 sztuk, z tym że około 15 wyrzuciłam potłuczonych (rogi miały utrychnięte). Nie zależało mi na nowych więc nie wymieniałam ale normalnie to wszystkie popsute można wymienić.

    Z dachu nie specjalnie warto odliczać np. okna bo i tak dekarz musi trochę dachówek napsuć żeby podocinać przy oknie dachowym.

    A Pani Małgosia jak przyjmuje zamówienie to raczej dotrzymuje terminów, my wybraliśmy Euronita S i powiedziała że nie daje gwarancji na nasz termin bo są problemy z antracytem w tym wzorze. Za jej namową wzięliśmy Euronita ekstra też antracyt i miała rację bo nasza dachówka już leżała a S-ki nie było i nie było..
Pokaż wyniki od 21961 do 21980 z 59635