dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. scur ELITA FORUM (min. 1000)
    scur Zarejestrowany: 12.04.2006 Posty: 1177
    Cześć Grupo,

    w tym tygodniu (najpóźniej na początku przyszłego) finalizuję zakup tynku zewnętrznego.

    Jeszcze się waham, jeszcze wybieram ale mam nadzieję, że niedługo klamka zapadnie. Może ktoś sie przyłączy do wspólnych (czytaj: tańszych) zakupów? Czekam na odzew.

    Xena - chciałabym kotka, ale jeszcze nie mogę.

    Pozdrawiam
    Agnieszka
  2. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    scur a co kupujesz i gdzie
    Przy okazji kto z Was ma tynk silikatowy i jest zadowolony?

    kotek będzie do wydania za 3 miechy
  3. Pani Koala DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pani Koala Zarejestrowany: 21.10.2005 Posty: 855
    Jestem w szoku!

    Gmina wczoraj znienacka zrobiła mi drogę

    Czy ktoś z moich sąsiadów wie, gdzie tkwi podstęp? Ja szykowałam się na sierpień, żeby wyskoczyć z paru tysiączków, a tu taki surprajs!

    Moja więźba już na dachu. Dzisia kontrłaty i folia, jutro zaczynają z dachówką!

    Życie jest piękne!
  4. Pani Koala DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pani Koala Zarejestrowany: 21.10.2005 Posty: 855
    Wspólne zakupy, to nie jest taki durny pomysł, co Kulka najdobitniej udowodniła. Kilka osób jest przed tynkami wew i wylewkami. Może się jakoś razem skrzykniemy i powalczymy o większe rabaty na te tony cementu i gipsu?
  5. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    ja juz jestem na etapie - szambo, tynki zewnętrzne, podlogi, kafle, piec co, kostka - jak ktos takie cos kupuje to chętnie sie złożę
  6. dorhir SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dorhir Zarejestrowany: 31.05.2004 Posty: 75
    Cytat Napisał smiejus
    dabell

    a jak twój parkieciarz?
    jeśli ok. to czy mogę prosić o namiar?

    Czy też mogę się podłączyć do prośby o namiar o parkieciarza


    Co do spotkania to niestety nie uda mi się stawić w niedzielę
    Mam jednak nadzieję, że nie będzie to pierwsze i ostatnie takie spotkanie i na kolejne uda mi się dotrzeć
  7. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    ak Wam zazdroszczę tego Janzara, ale on ma chyba ma jakiś uraz do Mrozowa
    o qrczak
    ja moge powiedzieć, że w moim przypadku to Pan Jan czekał bardzo długo (bo miałam obsuwę z hydraulikiem) na dodatek jest bardzo słowny (ustalona cena...)... tak więc same superlatywy
  8. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Cytat Napisał Xena z Xsary
    Przy okazji kto z Was ma tynk silikatowy i jest zadowolony?
    ja mam silikatowy Webera na ścianie 1 warstwowej (baranek 1,5mm) - na jesień będą 2 lata jak połozony - jest OK
  9. irreality DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    irreality Zarejestrowany: 25.05.2006 Posty: 612
    Czy ktoś z grupowiczów może mi polecić solidną ekipę budowlaną do stanu surowego pod Wrocławiem?
  10. smiejus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    smiejus Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 744
    Cytat Napisał Xena z Xsary
    ja juz jestem na etapie - szambo, tynki zewnętrzne, podlogi, kafle, piec co, kostka - jak ktos takie cos kupuje to chętnie sie złożę
    my jesteśmy przed zakupem kafli, parkietu, parapetów wewnętrznych i pstryczków elektryczków. Więc co nieco mogłybyśmy pokombinować

    No i jakiś stolarz musiałby się znaleźć niedługo żeby meble zamówić ale nie ma jeszcze nikogo upatrzonego.
  11. _Adam12 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    _Adam12 Zarejestrowany: 23.07.2006 Posty: 676
    Cytat Napisał smiejus
    Cytat Napisał Xena z Xsary
    ja juz jestem na etapie - szambo, tynki zewnętrzne, podlogi, kafle, piec co, kostka - jak ktos takie cos kupuje to chętnie sie złożę
    my jesteśmy przed zakupem kafli, parkietu, parapetów wewnętrznych i pstryczków elektryczków. Więc co nieco mogłybyśmy pokombinować

    No i jakiś stolarz musiałby się znaleźć niedługo żeby meble zamówić ale nie ma jeszcze nikogo upatrzonego.

    Nie kładliście parapetów wewnętrznych razem z tynkowaniem ?
  12. smiejus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    smiejus Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 744
    nie, nie miałam głowy wtedy ich załatwiać.

    ale to żaden problem, trochę trzeba podkuć i będzie ok.

    poza tym brak parapetów zarówno wewn. jak i zewn. zapewnił nam świetną wentylację domu bez otwierania okien

    Nie kazaliśmy pianować wszystkich okien szczelnie
  13. _Adam12 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    _Adam12 Zarejestrowany: 23.07.2006 Posty: 676
    Cytat Napisał smiejus
    nie, nie miałam głowy wtedy ich załatwiać.

    ale to żaden problem, trochę trzeba podkuć i będzie ok.

    poza tym brak parapetów zarówno wewn. jak i zewn. zapewnił nam świetną wentylację domu bez otwierania okien

    Nie kazaliśmy pianować wszystkich okien szczelnie
    Przy gipsowych to nie problem ale przy cementowo mineralnych wszelkie kucia będzie widać. Tak przynajmniej twierdzą tynkarze.
  14. smiejus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    smiejus Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 744
    no i na pewno rację mają, ale u nas na szczęście gipsowe.

    Poza tym za montaż parapetów jeśli robiony jest nie razem z oknami zażyczyli sobie u nas 1100 zł. Trochę sporo kasy więc chyba sobie będę z majselkiem kuć w sobotnie popołudnia a kaskę wypłacę sobie w ramach wyjazdu na urlop
  15. _Adam12 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    _Adam12 Zarejestrowany: 23.07.2006 Posty: 676
    Cytat Napisał smiejus
    no i na pewno rację mają, ale u nas na szczęście gipsowe.

    Poza tym za montaż parapetów jeśli robiony jest nie razem z oknami zażyczyli sobie u nas 1100 zł. Trochę sporo kasy więc chyba sobie będę z majselkiem kuć w sobotnie popołudnia a kaskę wypłacę sobie w ramach wyjazdu na urlop
    1100 za montaż parapetów ? poszaleli ? ciekawe ile zawołają ode mnie ?
    chcę żeby zrobili to fachowcy od tynku. wstępnie się zgodzili. czekam teraz na koszty.
  16. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    matko
    mi osadzili parapet za 50zł od sztuki (mam słownie DWA)
    ....
  17. smiejus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    smiejus Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 744
    cenę 100 zł/mb podał mi kamieniarz u którego chcieliśmy zamówić parapety

    mamy 11mb więc za wszystkie 1100

    a tak na marginesie, wystawił mnie właśnie umówiony miesiąc temu kafelkarz.

    może możecie poratować kafelkarzem co robi w gresie, i miałby wolny termin na sierpień lub wrzesień.

    Poszykiwany żywy lub martwy kafelkarz z odpowiednim sprzętem i zamiołowaniem do zawodu
  18. Betty&M STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Betty&M Zarejestrowany: 07.12.2004 Posty: 439
    haniairafał cała przyjemność po naszej stronie Przy okazji chłopcy się poznali- Bartuś jest przesłodki!

    MichAsiek nie jesteś sama w swoim "dylemacje janzarowskim" nas potraktował podobnie

    trabi-wrc my mieliśmy odrolnioną cześć działki pod budynek i podjazdy. Zostało to tak policzone aby nie przekroczyło 500 m2 i nie było potrzeby płacić. Czego czepia się kataster? Może już szykują sobie grunt pod przyszłe opłaty katastralne (od wartości działki)?

    Xena z Xsary ja bym chciała kotka ale się waham.... Mieszkam przy dosyć ruchliwej drodze. Jakiś miesiac temu przejechało mi kotka Moją kociczkę (dostałam ją jak zdawałam maturę) Staruszka miała 12 lat, poczuła wolność na wiosce i wpadła pod auto... Zastanawiam się czy brać kotka drugiego czy sobie dać spokój.

    Pani Koala gratuluję gminy! Bardzo miła niespodzianka

    Przypominam: spotkanie NIEDZIELA 15.07.2007 godzina 16.00 ogródek SPIŻ:

    Znak rozpoznawczy - gazeta murator

    będą na bank:

    Betty&M
    Wojty
    Zuch
    Daro
    secam
    Natalia Stanko
    halszka.ka
    trabi-wrc
    scur


    Tyle udało mi się wyłuskać osób zdecydowanych, reszta się zastanawia
    Pozwolicie, że nie będę wzywać po imieniu bo nie chciałabym kogoś pominąć Oczywiście mile widziani są wszyscy: stara, teraźniejsza i przyszła gwardia budujących

    mtw1 grupa jest mocna więc spotkanie we wrześniu na pewno dojdzie do skutki!
  19. Pani Koala DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Pani Koala Zarejestrowany: 21.10.2005 Posty: 855
    Smiejus, irreality- poszło na priva

    Ivonesca- sorry, ale wiadomość dla Irreality poszła chyba przez pomyłkę do ciebie...
  20. Maggi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maggi Zarejestrowany: 15.09.2006 Posty: 134
    czy możecie polecic kogos od kominków ???
Pokaż wyniki od 22901 do 22920 z 59635