dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Daro_K ELITA FORUM (min. 1000)
    Daro_K Zarejestrowany: 01.01.2007 Posty: 2787
    Cytat Napisał Paulina N.
    Dzieki
    A jeśli nie deska barlinecka to jaka inna podłoga (nie kafle) na podłogówkę?
    Ja mam 11mm panele drewniane wenge, merbau i palisander zamawiałem w ComfortPLUS - rabat dla forum. http://www.comfortplus.pl/
  2. Paulina N. SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Paulina N. Zarejestrowany: 11.03.2009 Posty: 65
    Dzięki za namiary
  3. boru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru Zarejestrowany: 12.10.2006 Posty: 561
    Niedlugo okoci mi sie kotka, jezeli ktos chcialby milego futrzaka to zapraszam na priv.
    Oczywiscie kotka oddamy za darmo z opcja dowozu jak bedize w miare blisko.
  4. fjuczer SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fjuczer Zarejestrowany: 21.08.2008 Posty: 15
    Muszę kupić 5 okien połaciowych. Zdecydowałem się na Fakro. Czy możecie poradzić gdzie udało wam się wytargować największy rabat na okna Fakro we Wrocku lub okolicy?
  5. haku FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    haku Zarejestrowany: 01.07.2008 Posty: 250
    Jak ktoś chce sie pobawić w wizualizacje swojego domu to polecam program Sweet Home 3D... bajecznie prosty w obsłudze w 45 min zrobilem caly parter. Dla kogoś kto ma problemy z wyobraznia przestrzenna tak jak my idealna sprawa.
  6. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał SUSPENSER
    Niedawno gdy był śnieg i lód na schodach jednego ze sklepów trafiłem na gres, który był bardzo przyczepny - wprost nie da się na nim poślizgnąć - niestety jak to w życiu bywa co dobre szybko się kończy i 2 lata temu przestali go produkować
    Widywałem różne takie gresy techniczne z wypustkami. Były też kolorowe, choć większość firm raczej kolorami nie rozpieszcza - "możesz mieć gres z wypustkami w swoim ulubionym kolorze pod warunkiem, że jest to kolor szary" Nie podam nazw firm - po prostu w salonach z płytkami pytaj, bo każdy coś w ofercie ma, choć niekoniecznie wystawia.
  7. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał MichAsiek
    Frankai dopiero teraz sie kapnęłam, ze nie wspomniałam nic jak bardzo podobają mi sie Twoje drewniane drzwi (te z serii półeczki na wazonik . Piekny kolor tego drewna wybrałes -mój ulubiony
    No to może niedługo pokażesz nam cos jeszcze. Chociaz troszke, co?
    Coś tam pokażę. Wkrótce powstaną schody Jutro ma być przymiarka na surowo, więc może w przyszłym tygodniu by były stopnie już zamocowane Balustradka pewnie za jakiś czas.
  8. Ryska ELITA FORUM (min. 1000)
    Zarejestrowany: 18.09.2008 Posty: 1403
    Cytat Napisał fjuczer
    Muszę kupić 5 okien połaciowych. Zdecydowałem się na Fakro. Czy możecie poradzić gdzie udało wam się wytargować największy rabat na okna Fakro we Wrocku lub okolicy?
    Raab Karcher ul. Avicenny 14
  9. Kaśka73 ELITA FORUM (min. 1000)
    Kaśka73 Zarejestrowany: 17.08.2006 Posty: 2530
    A w kwestii szamb to co dalej
    firma WAF- POL wydaje się bardzo ok czy kupujemy u nich hurtem, czy dwójkami
    Arejaski ustaliłeś może coś?
  10. adamrw FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamrw Zarejestrowany: 29.07.2003 Posty: 272
    Cytat Napisał fjuczer
    Muszę kupić 5 okien połaciowych. Zdecydowałem się na Fakro. Czy możecie poradzić gdzie udało wam się wytargować największy rabat na okna Fakro we Wrocku lub okolicy?
    Budimpol, Traktatowa, -28%
  11. mamik ELITA FORUM (min. 1000)
    mamik Zarejestrowany: 27.03.2009 Posty: 2055
    mam pytanie - czy ktoś budował z bloczków firmy MADAX? albo może jakieś opinie bo nic nie mogę znaleźć
    dzięki
  12. ania klepka ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka Zarejestrowany: 07.09.2007 Posty: 1508
    Cytat Napisał Kaśka73
    A w kwestii szamb to co dalej
    firma WAF- POL wydaje się bardzo ok czy kupujemy u nich hurtem, czy dwójkami
    Arejaski ustaliłeś może coś?
    ja też się piszę na zakup szamba grupowy
  13. SUSPENSER OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    SUSPENSER Zarejestrowany: 29.09.2006 Posty: 7106
    Cytat Napisał Frankai
    Cytat Napisał SUSPENSER
    Niedawno gdy był śnieg i lód na schodach jednego ze sklepów trafiłem na gres, który był bardzo przyczepny - wprost nie da się na nim poślizgnąć - niestety jak to w życiu bywa co dobre szybko się kończy i 2 lata temu przestali go produkować
    Widywałem różne takie gresy techniczne z wypustkami. Były też kolorowe, choć większość firm raczej kolorami nie rozpieszcza - "możesz mieć gres z wypustkami w swoim ulubionym kolorze pod warunkiem, że jest to kolor szary" Nie podam nazw firm - po prostu w salonach z płytkami pytaj, bo każdy coś w ofercie ma, choć niekoniecznie wystawia.
    Dzięki za odpowiedź - w sklepach już pytałem - jutro będę na targach - może pokażą tam coś ciekawego.
  14. Moniaq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniaq Zarejestrowany: 25.01.2009 Posty: 275
    Cytat Napisał Kaśka73
    A w kwestii szamb to co dalej
    firma WAF- POL wydaje się bardzo ok czy kupujemy u nich hurtem, czy dwójkami
    Arejaski ustaliłeś może coś?
    Facet z tej firmy powiedział mi 3200zł za 10m3 bez płyty najazdowej...ja jednak będę ciągnąć z Radomia

    SUPERSEN też mam nadzieję, że coś ciekawego na targach znajdę
  15. haku FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    haku Zarejestrowany: 01.07.2008 Posty: 250
    Mam nadzieje ze uda sie wytargować ekstra rabat targowy na okna W koncu od tego sa targi...
  16. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    a jakie okna chcesz kupić?
  17. haku FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    haku Zarejestrowany: 01.07.2008 Posty: 250
    Plastiki 5 komorowe w dwustronnym kolorze + rolety zespolone
  18. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    ja jestem zainteresowany drewnianymi plus rolety sterowane elektrycznie
  19. haku FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    haku Zarejestrowany: 01.07.2008 Posty: 250
    Drewniane odpadaja, zeby kupic na prawde dobrej jakosci trzeba znacznie wiecej wydac niz mam w planie na to przeznaczyc. Wole kupic dobre plastiki, elektryczne beda przy drzwiach tarasowych ze wzgledu na ich ciezar, chyba ze dadza jakas dobra cene na napedy to zaloze np na calym dole... w co watpie. Mam w sumie 27 okien wiec troche tego jest.
  20. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    ja mam 36szt do zakupu, ale rolety robie tylko na parterze.
    Dobre plastiki kosztuja prawie tyle samo co drewniane, ale w plastikach masz wiecej mozliwości.
    wg Ciebie dobrej jakości okna drewniane kto robi?
Pokaż wyniki od 38781 do 38800 z 59635