dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. ellaj ELITA FORUM (min. 1000)
    ellaj Zarejestrowany: 07.06.2008 Posty: 1875
    Zdrowych i Pogodnych Swiat Wielkiej Nocy. Smacznego swieconego jajka oraz mokrego Smigusa Dyngusa zycze Wam wszystkim.
  2. carolinka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    carolinka Zarejestrowany: 21.04.2007 Posty: 179
    Cytat Napisał Jola z Melisy
    Witajcie.
    Czy może ktoś polecić dobrego i nie bardzo drogiego speca od kominków. Pozdrawiam.
    Hej,
    mogę polecić firmę jakar z Wrocławia http://www.jakar.net/
    Pan jest sympatyczny, konkretny i raczej nie zdziera kasy. Wykonywał kominek i okładał kamieniem ścianę u rodziny. Ja na razie czekam na zamówiony wkład, wtedy przystąpimy do wykonania kominka
  3. carolinka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    carolinka Zarejestrowany: 21.04.2007 Posty: 179
    A tak przy okazji, czy ktoś może polecić dobrego i rozsądego cewnowo stolarza do wykonania okładzin schodów żelbetowych i blatów do łazienek?
  4. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Że też nie wynaleźli tego szybciej! Nic to - na emeryturkę wydrukuję sobie domek.
  5. miloszk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    miloszk Zarejestrowany: 06.03.2010 Posty: 534
    Cytat Napisał carolinka
    A tak przy okazji, czy ktoś może polecić dobrego i rozsądego cewnowo stolarza do wykonania okładzin schodów żelbetowych i blatów do łazienek?
    Ja zamawiałem parapety u [email protected] (szczegły do znalezienia w google)
    Cenowo mi odpowiadało (prawie dwa razy taniej niż castorama), parapety mają być w tym tygodniu do odbioru.
  6. lockter FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lockter Zarejestrowany: 20.02.2013 Posty: 225
    Możecie kogoś polecić od zabudowy poddasza i wykończenia - malowanie, płytki itd
  7. carolinka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    carolinka Zarejestrowany: 21.04.2007 Posty: 179
    Cytat Napisał miloszk
    Ja zamawiałem parapety u [email protected] (szczegły do znalezienia w google)
    Cenowo mi odpowiadało (prawie dwa razy taniej niż castorama), parapety mają być w tym tygodniu do odbioru.
    Dzięki
  8. mieczyslaw79 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mieczyslaw79 Zarejestrowany: 26.12.2013 Posty: 51
    mam do sprzedania tanio 5 wiader tynku strukturalnego silikonowego caparol NQG baranek 1,5 cena 150 wiadro, dowioze gratis, zostal mi bo zuzycie mniejsze niz w karcie katalogowej producenta, starczy na ok. 50-60 m2. kolor bazowy czyli bialy, jak cos mozna oddac do barwienia. cena jaka placilem to 250 wiadro.
  9. lukaszja FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lukaszja Zarejestrowany: 17.04.2006 Posty: 125
    Witajcie!
    Nie dam rady sprawdzić tylu wpisów - ma ktoś sprawdzoną ekipę brukarzy? Południe Wrocławia, u mnie będzie tego ok. 200m2. Jakby jeszcze jaka dusza podała aktualne ceny za układanie kostki, to byłbym wdzięczny!
    pozdr, Łukasz
  10. radmol WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    radmol Zarejestrowany: 18.07.2010 Posty: 8
    Temat rzeka... szukam godnego polecenia glazurnika / płytkarza / kafelkarza do zrobienia małej łazienki. Hydroizolacja, kafle, geberit, przełożenie punktów wodnych w inne miesjce, zmontowanie kabiny itd czyli standard. Zdążyłem się zorientować, że rozrzut cenowy jest dość znaczny (od 3600zł do 7000zł??). Nie znalazłem do tej pory nikogo w 100% odpowiedniego - albo gbur albo za drogi itd. Możecie kogoś polecić komu będę mógł zostawić klucze do domu i kto zrobi łazienkę lepiej niż ja sam? Okolice Wrocławia - do 20km od centrum kier N.
  11. CODI FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CODI Zarejestrowany: 26.11.2004 Posty: 173
    Cytat Napisał radmol
    Temat rzeka... szukam godnego polecenia glazurnika / płytkarza / kafelkarza do zrobienia małej łazienki. Hydroizolacja, kafle, geberit, przełożenie punktów wodnych w inne miesjce, zmontowanie kabiny itd czyli standard. Zdążyłem się zorientować, że rozrzut cenowy jest dość znaczny (od 3600zł do 7000zł??). Nie znalazłem do tej pory nikogo w 100% odpowiedniego - albo gbur albo za drogi itd. Możecie kogoś polecić komu będę mógł zostawić klucze do domu i kto zrobi łazienkę lepiej niż ja sam? Okolice Wrocławia - do 20km od centrum kier N.
    Te wszystkie wyceny są dobre
    Kończę parter i miałem juz 3 ekipy płytkarzy:
    1. Niedrogi (około 50 zł/mkw), dobrze kładzie ale jest z rodzaju grzebek, nie ma sprzętu aby poradzić sobie z gresem i fazowaniem, zrobił pom gosp i garaż na więcej nie miał czasu.
    2. Niedrogi ale (około 45 zł/mkw skończyło się na 400 zł za paliwo) zaczal łazienkę dokładnie taką jak Ty i po 5 dniach się zwinął. Jest jednym z polecanych na forum wykończeniowców ale nie będę wymieniał kto to bo inni naprawdę chwalą. U mnie wyłożył się na próbie tuszowania niedoróbek. Próbował szczypcami doprowadzać do porządku gres, nie uzywał szlifierki z diamentem. Parę razy zwróciłem uwagę na błędy w końcu powiedział że nie da radę i rzucił wszystko bez wypowiedzenia.
    3. Drogi i ... dość dobry (około 80 zł za mkw). Sprzęt ok, chęci też ale wciąż kilka błędów które skończyły się koniecznością zakupienia dodatkowej paczkipłytek, przedłużeniem roboty jak i powiększeniem rachunku.
    4. Drogi i podobno dobry. Był i wycenił łazienkę na 150zł/mkw za całość roboty od A-Z (36 mkw płytek). Odpuściłem, widziałem jednak łazienkę kolegi i nie za bardzo jest się do czego doczepić, robota terminowa i koszty zgodnie z przewidywaniami. Widziałem auto gościa i wyposażenie które z sobą wozi, po wyglądzie, typie i liczbie sprzętu szacun ale też wiem skąd cena (btw pracuje głównie w Niemcowni więc bywa słabo dostępny).

    Kogo wybierasz, podzielę się namiarami

    + 5. Ja ze szwagrem
    Wyszło na to że przy minimum chęci, samozaparcia i paru weekendów można to zrobić samemu. Zona zaprojektowała wszystko ja kupiłem sprzęt i połozyliśmy pozostałe płytki na podłogach i ścianach + dokończyłem biały montaż w 2 innych pomieszczeniach. Koszt to maszynka Lux Tools do cięcia (taka lepsiejsza), 2 specjalistyczne tarcze do flex-a i koronki Bosha do wiercenia w gresie, resztę miałem. Cena razem jakieś 550 zł + nasz czas .
    Jeśli masz płytki do ukosowania nie męcz się za 18-20 zł dotnie Ci to kamieniarz na zicher. Jak coś moge kogoś polecić.
  12. Kaśka73 ELITA FORUM (min. 1000)
    Kaśka73 Zarejestrowany: 17.08.2006 Posty: 2530
    Cytat Napisał miloszk
    Ja zamawiałem parapety u [email protected] (szczegły do znalezienia w google)
    Cenowo mi odpowiadało (prawie dwa razy taniej niż castorama), parapety mają być w tym tygodniu do odbioru.
    robił mi schody z jesionu wyszły bardzo fajnie ale trzeba pilnować
  13. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał CODI
    + 5. Ja ze szwagrem
    Wyszło na to że przy minimum chęci, samozaparcia i paru weekendów można to zrobić samemu. Zona zaprojektowała wszystko ja kupiłem sprzęt i połozyliśmy pozostałe płytki na podłogach i ścianach + dokończyłem biały montaż w 2 innych pomieszczeniach. Koszt to maszynka Lux Tools do cięcia (taka lepsiejsza), 2 specjalistyczne tarcze do flex-a i koronki Bosha do wiercenia w gresie, resztę miałem. Cena razem jakieś 550 zł + nasz czas .

    mam łazienkę
    do zrobienia i ta 5 opcja mnie interesuje - kiedy możesz zacząć?
  14. CODI FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CODI Zarejestrowany: 26.11.2004 Posty: 173
    Cytat Napisał wojgoc
    mam łazienkę[/FONT][/COLOR] do zrobienia i ta 5 opcja mnie interesuje - kiedy możesz zacząć?
    Wiedziałem że nie odpuścisz.
    Dla mnie cena była promocyjna, rzekłbym po kosztach , dla Ciebie z musu będzie inna.

    Wiem jak traktuje się opowieści o tym co to ja ze szwagrem mogę zrobić. Mam to szczęście że chłop ma podobne podejście jak ja i jest w połowie budowlańcem (tzn specem od dróg i mostów). Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego

    Ja sam nie jestem budowlańcem ale lubię grzebane w rzeczach na których się nie znam, traktuję to jako dodatkowy challenge i jako odskocznie od mojej pracy zawodowej której na co dzień namacalnych efektów nie widać mimo że pożera mnóstwo czasu
  15. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    Cytat Napisał CODI
    2. Niedrogi ale (około 45 zł/mkw skończyło się na 400 zł za paliwo) zaczal łazienkę dokładnie taką jak Ty i po 5 dniach się zwinął. Jest jednym z polecanych na forum wykończeniowców ale nie będę wymieniał kto to bo inni naprawdę chwalą. U mnie wyłożył się na próbie tuszowania niedoróbek. Próbował szczypcami doprowadzać do porządku gres, nie uzywał szlifierki z diamentem. Parę razy zwróciłem uwagę na błędy w końcu powiedział że nie da radę i rzucił wszystko bez wypowiedzenia.

    Codi, jak nie chcesz na forum, to napisz mi na priva, kto to taki, bo mnie ciekawość zżera
  16. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał Tatarak
    Codi, jak nie chcesz na forum, to napisz mi na priva, kto to taki, bo mnie ciekawość zżera
    mnie też. Czekam na PW
  17. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał CODI
    Wiedziałem że nie odpuścisz.
    Dla mnie cena była promocyjna, rzekłbym po kosztach , dla Ciebie z musu będzie inna.

    Wiem jak traktuje się opowieści o tym co to ja ze szwagrem mogę zrobić. Mam to szczęście że chłop ma podobne podejście jak ja i jest w połowie budowlańcem (tzn specem od dróg i mostów). Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego
    to w najbliższym czasie skontaktuje sie o wycene
  18. zły. WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zły. Zarejestrowany: 09.03.2014 Posty: 2
    Tatarak jaki jest powód sprzedaży domu przez Was ?
  19. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał zły.
    Tatarak jaki jest powód sprzedaży domu przez Was ?
    tego dopiero wybudowanego?
  20. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    weeeeeeź, stary jest, już dwa lata tu mieszkam
Pokaż wyniki od 58741 do 58760 z 59635