dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Kalinowaty SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kalinowaty Zarejestrowany: 13.09.2010 Posty: 17
    Cytat Napisał Olleo
    Trochę w Bokaro próbowałem negocjować - najpierw 15% od ceny producenta, następnie 18% i to był ich limit. Ponieważ za 20zł więcej mam z przesyłką loco budowa (18% było przy odbiorze osobistym), to wybrałem internet.
    Trochę się pieścisz Olleo . Ale zapewne im bliżej końca budowy będzie mniej czasu na pieszczenie się. Ale może masz rację - za 20 zł możesz kupić sześciopak browarka i miło spędzić weekend. Ostatnio odkryłem Zamkowe z Namysłowa - smak młodości . Polecam, a wiem co mówię, będzie cieplej i zaopatrzenie to bardzo ważna sprawa.
  2. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    im bliżej końca budowy, tym bardziej liczysz kasę a każdą złotówkę oglądasz 2x razy nim ją wydasz
  3. Sir0cco SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sir0cco Zarejestrowany: 14.05.2013 Posty: 39
    Witajcie,

    Ma ktoś może namiar na zmyślnego pomocnika budowlanego?

    Potrzebuję zlecić parę prostych prac, których sam ze względu na ograniczenia czasowe nie jestem w stanie zrobić.

    Będę wdzięczny za sugestie.
    K.
  4. Olleo ELITA FORUM (min. 1000)
    Olleo Zarejestrowany: 05.08.2005 Posty: 1299
    Cytat Napisał Kalinowaty
    Trochę się pieścisz Olleo . Ale zapewne im bliżej końca budowy będzie mniej czasu na pieszczenie się. Ale może masz rację - za 20 zł możesz kupić sześciopak browarka i miło spędzić weekend. Ostatnio odkryłem Zamkowe z Namysłowa - smak młodości . Polecam, a wiem co mówię, będzie cieplej i zaopatrzenie to bardzo ważna sprawa.
    Kiedy wlasnie zamowilem za 20zl wiecej - plytki juz czekaja w piwnicy, a tak bym musial jeszcze po nie jechac.
  5. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał Olleo
    Kiedy wlasnie zamowilem za 20zl wiecej - plytki juz czekaja w piwnicy, a tak bym musial jeszcze po nie jechac.
    z tym, że transport kosztowałby Cie ileś tam więcej niż 20zł, i do tego jeszcze czas musiałbys poświęcić
  6. Olleo ELITA FORUM (min. 1000)
    Olleo Zarejestrowany: 05.08.2005 Posty: 1299
    Cytat Napisał wojgoc
    z tym, że transport kosztowałby Cie ileś tam więcej niż 20zł, i do tego jeszcze czas musiałbys poświęcić
    Transport z Bokaro, to podjechanie moim samochodem, zapakowanie 14 paczek plytek i pojechanie na budowe. Koszt taki sam, jak codzienny dojazd na budowe, tylko czasu nie mam na to, zeby swobodnie go tracic, wiec odzalowalem te 20zl na transport bezposrednio z Opoczna.
  7. Mila_Wroc DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Mila_Wroc Zarejestrowany: 04.02.2012 Posty: 539
    Pilnie potrzebuję pożyczyć albo najać glebogryzarkę - najchętniej taki traktorek bo sama nie dam rady się przeryć przez te 800 m2

    I chętnie pożyczyłabym tez ten wał czy walec ogrodowy.

    Pomozecie???
  8. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    ja brałam z Eko-jar w Smolcu, tel 664 047 407, ale nie traktorek, tylko taką samobieżną maszynę jak większa kosiarka, sama bym tym nie dała rady - mąż był operatorem
  9. Mila_Wroc DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Mila_Wroc Zarejestrowany: 04.02.2012 Posty: 539
    no własne maz odpada chwilowo,
    moge liczyć tylko na siebie albo traktorek
  10. miloszk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    miloszk Zarejestrowany: 06.03.2010 Posty: 534
    Cytat Napisał Mila_Wroc
    Pilnie potrzebuję pożyczyć albo najać glebogryzarkę - najchętniej taki traktorek bo sama nie dam rady się przeryć przez te 800 m2

    I chętnie pożyczyłabym tez ten wał czy walec ogrodowy.

    Pomozecie???
    W Lutyni jest jeden Pan, ale nie wiem czy wybiera się poza rejon.
  11. Mila_Wroc DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Mila_Wroc Zarejestrowany: 04.02.2012 Posty: 539
    o. Lutynia to od mojej strony. Moze akurat.
    Daj tel na PW
  12. itdream WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    itdream Zarejestrowany: 26.06.2014 Posty: 1
    Witam jako nowy -
  13. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cześć Paweł,
    Mokronos to rewiry Tataraka - napisz do Niej na PW, z tego co pamietam, to była zadowolona ze swojej ekipy budowlanej
  14. SUSPENSER OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    SUSPENSER Zarejestrowany: 29.09.2006 Posty: 7106
    Cytat Napisał itdream
    Witam jako nowy - Pawel.
    Mam pytanie - poszukuje firmy do budowy domu w Mokronnosie górnym do stanu surowego zamkniętego - możecie kogoś polecić ?
    Macie jakieś opinie o firmie APEX Damian Niedźwiecki - dostałem wizytówke z Archonu wrocławskiego.... Prosze o pomoc i sprawdzone propozycje. Kom 697456819
    Witaj.

    Ekipę do murowania [stan surowy otwarty] poleciłem w ulubionych ekipach - to ta od Tatarak.

    Okna i dach to kolejne 2 firmy, więc do SSZ to raczej 3 ekipy potrzebujesz
  15. Sir0cco SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sir0cco Zarejestrowany: 14.05.2013 Posty: 39
    Drogie koleżanki i koledzy,

    Jeszcze jedną mam prośbę, potrzebuję ekipy do zrobienia tarasów nad ogrzewanymi pomieszczeniami.
    Niestety w polecanych ekipach jedyni polecani do płaskich dachów nie mają możliwości się tego podjęcia.

    Kto u Was robił tarasy i czy polecilibyście ich dalej?

    Pozdr.
    K.
  16. Moorela ELITA FORUM (min. 1000)
    Moorela Zarejestrowany: 19.11.2011 Posty: 2300
    U mnie daszki płaskie robiła ekipa Mak Dachy Kozakiewicz, robota zrobiona super, ale oni robią głównie duże inwestycje i my byliśmy tak trochę na doczepke, ale zadzwoń i się dowiedz, może akurat.
  17. lockter FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lockter Zarejestrowany: 20.02.2013 Posty: 225
    Cytat Napisał Mila_Wroc
    o. Lutynia to od mojej strony. Moze akurat.
    Daj tel na PW
    Ja też chętnie bym ten numer poznał. Prześlecie na PW?
  18. CODI FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CODI Zarejestrowany: 26.11.2004 Posty: 173
    Hej
    Szukam dostawcy balustrad na ślepe balkony. Chcemy coś stalowego, prostego w formie chętnie skręcanego aby na czas montazu ocieplenia mozna było rozmontowac i zostawić tylko mocowania.

    Chcę sobie urządzić graciarnię na poddaszu muszę jednak rzucić na krokwie jakies płyty osb aby mieć podłogę. Żadnych duzych ciężarów (poza mła )
    Jaku płyty użyć, gdzie to we Wrocławiu i okolicach z dostawą zakupić ?

    Pozdr CODI
  19. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    Codi - mnie balustrady z nierdzewki robił ślusarz na zamówienie - Norbtech http://norbtech.pl/ - jeden z najbardziej rzetelnych wykonawców, z jakimi miałam do czynienia i nieodmiennie polecam

    my mamy na strychu te najgrubsze płyty osb, dostaniesz chyba w każdej hurtowni, mnie przywozili z Renowy razem z innymi materiałami do suchej zabudowy.
  20. forgetit ELITA FORUM (min. 1000)
    forgetit Zarejestrowany: 21.07.2008 Posty: 1088
    Cytat Napisał CODI
    Chcę sobie urządzić graciarnię na poddaszu muszę jednak rzucić na krokwie jakies płyty osb aby mieć podłogę. Żadnych duzych ciężarów (poza mła )
    Jaku płyty użyć, gdzie to we Wrocławiu i okolicach z dostawą zakupić ?

    Pozdr CODI
    OSB-3 wystarczy 22mm
Pokaż wyniki od 58821 do 58840 z 59635