dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. boru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru Zarejestrowany: 12.10.2006 Posty: 561
    Poszukuję jakiegoś stolarza we wschodniej okolicy Wroclawia (Kamieniec, Jelcz, Oleśnica, Długołeka, Kiełczów)
    Chodzi o odnowienie ławy klejonej z litego drewna: zeszlifowanie blatu, zfrezowanie naroży, "odświeżenie" całości i polakierowanie. Wymiary ławy: 120x65x50 (?) Pod poniższym linkiem znajduje się kilka zdjęć.
    https://www.dropbox.com/s/qyvfmwbttv...03838.jpg?dl=0
  2. SUSPENSER OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    SUSPENSER Zarejestrowany: 29.09.2006 Posty: 7106
    Cytat Napisał boru
    Poszukuję jakiegoś stolarza we wschodniej okolicy Wroclawia (Kamieniec, Jelcz, Oleśnica, Długołeka, Kiełczów)
    Chodzi o odnowienie ławy klejonej z litego drewna: zeszlifowanie blatu, zfrezowanie naroży, "odświeżenie" całości i polakierowanie. Wymiary ławy: 120x65x50 (?) Pod poniższym linkiem znajduje się kilka zdjęć.
    https://www.dropbox.com/s/qyvfmwbttvzj5q3/20141208_203838.jpg?dl=0
    W Miłoszycach jest stolarnia, w której robili mi drzwi i schody z jesionu - podaję nr tel.

    506 061 556
  3. miloszk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    miloszk Zarejestrowany: 06.03.2010 Posty: 534
    Potrzebuję pilnie osoby spawacza-hydraulika. Mam starą instalację z piecem na więgiel, piec zaczął przeciekać. W domu od miesiąca (!) 10-8 stopni (bez komentarza).
    Może piec się uda uratować, a jak nie, to trzeba będzie go wyciąć i wstawić jakiś nowy, może jakaś sensowna używka (koszty). Instalacja spawana, więc podobno potrzebne będą jakieś elektrody.

    Rzecz dzieję się nieopodal stadionu/obwodnicy.
  4. SUSPENSER OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    SUSPENSER Zarejestrowany: 29.09.2006 Posty: 7106
    Cytat Napisał miloszk
    Potrzebuję pilnie osoby spawacza-hydraulika. Mam starą instalację z piecem na więgiel, piec zaczął przeciekać. W domu od miesiąca (!) 10-8 stopni (bez komentarza).
    Może piec się uda uratować, a jak nie, to trzeba będzie go wyciąć i wstawić jakiś nowy, może jakaś sensowna używka (koszty). Instalacja spawana, więc podobno potrzebne będą jakieś elektrody.

    Rzecz dzieję się nieopodal stadionu/obwodnicy.
    Jeśli temat aktualny pisz na priv ...
  5. tobiasz1985 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tobiasz1985 Zarejestrowany: 19.12.2014 Posty: 1
    W sprawie reklamy należy się skontaktować z działem marketingu Muratora. Pozdrawiam.
  6. mieczyslaw79 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mieczyslaw79 Zarejestrowany: 26.12.2013 Posty: 51
    witam,

    mam na sprzedaż plytki cotto tuscania grey soul mid 60,5x60,5 rektyfikowane. niestety moj plytkarz prawie w ogole nie zrobil odpadu i zostalo kilka kartonow z 10-13 m2. kartony nowe, plytki kupowane w pazdzierniku, z jednej palety, jedna tonacja, jedna kalibracja, takze idealne. jak cos mozna zobaczyc u mnie 150m2 podlog z tych kafli. cena dla zdecydowanych atrakcyjna, znacznie taniej niz w womagu
  7. Kaśka73 ELITA FORUM (min. 1000)
    Kaśka73 Zarejestrowany: 17.08.2006 Posty: 2530
    W Nowym Roku 2015 życzę tym co już mieszkają żeby cieszyli się każdym dniem w swoim domu, a tym którzy się budują uporu w dążeniu do zamieszkania w swoim domu.
  8. miro72 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miro72 Zarejestrowany: 09.09.2010 Posty: 79
    Kłaniam się noworocznie.
    Czy ktoś z Grupy Dolnośląskiej ma doświadczenie w temacie izolowania wnętrz z użyciem wdmuchiwanej celulozy?
    W szczególności interesują mnie lokalne firmy i jakość ich usług.
    Z góry dziękuję za odzew.
    Pozdrawiam.
  9. SUSPENSER OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    SUSPENSER Zarejestrowany: 29.09.2006 Posty: 7106
    Cytat Napisał tobiasz1985
    W sprawie reklamy należy się skontaktować z działem marketingu Muratora. Pozdrawiam.
    Ciekawe czy to za to domniemanie że jestem instalatorem/hydraulikiem admin mnie na tydzień zbanował za "spam ofertą handlową" ?

    Ciekawy prezent noworoczny nieprawdaż ?


    Jeśli tak to tłumaczę wyraźnie: NIE JESTEM INSTALATOREM, PŁYTKARZEM, OCIEPLENIOWCEM, ELEKTRYKIEM, MURARZEM, STOLARZEM itd. a tylko polecałem tych fachowców, których sam sprawdziłem, więcej tego już robił W WĄTKACH nie będę bo najwyraźniej wg niektórych jest to spam.

    Sprytniejsi wygooglają mnie w internecie w innych miejscach i tam spytają bo nie wiem czy za podawanie kontaktów na priv też nie dostanę bana - no cóż zobaczymy bo na razie podaję - jeśli to niedozwolone proszę o ostrzeżenie od admina to się dostosuję i już w ogóle na tym forum nie będę podawał żadnych namiarów, a swoje wpisy z wątku o polecanych fachowcach usunę.
  10. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał tobiasz1985
    W sprawie reklamy należy się skontaktować z działem marketingu Muratora. Pozdrawiam.
    tobiasz1985 coś Ty za jeden??? Wyglądasz na świeżo zatrudnionego pajaca w dziale marketingu Muratora, nie mającego zielonego pojęcia o osobach piszących na grupie - przez takich nadgorliwców ludzie znikają z grupy.a adminem naszej grupy nie jest Frankai?
  11. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał tobiasz1985
    W sprawie reklamy należy się skontaktować z działem marketingu Muratora. Pozdrawiam.
    tobiasz1985 coś Ty za jeden??? Wyglądasz na świeżo zatrudnionego pajaca w dziale marketingu Muratora, nie mającego zielonego pojęcia o osobach piszących na grupie - przez takich nadgorliwców ludzie znikają z grupy.Adminem naszej grupy nie jest Frankai?
  12. CODI FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CODI Zarejestrowany: 26.11.2004 Posty: 173
    Hola, hola, panowie nie kamienujcie...bez dowodów
    Kolega Tobiasz wysłał ordynarną reklamę pewnej firmy (coś z meblami) mając 1 post na forum. Sam kliknąłem jego post do moderacji.
    No i moderator zadziałał, tyle że nieco nieudolnie i zamiast się podpisać zostawił tekst sugerujący że to kolega Tobiasz moderuje.
  13. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał wojgoc
    Adminem naszej grupy nie jest Frankai?
    Wojgoc - jamci tylko skromny Moderator dla naszej Grupy a nie wszechwładny Admin. Nawet nie zdążyłem zauważyć linka o którymi CODI napisał. W sumie to mi się podoba, że tak szybko tną reklamy.

    Swoją drogą - ja tu już na tyle rzadko bywam, że może ktoś zdjąłby ze mnie to brzemię? Może ktoś z tych co się jeszcze budują i często wchodzi?
  14. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał SUSPENSER
    Ciekawe czy to za to domniemanie że jestem instalatorem/hydraulikiem admin mnie na tydzień zbanował za "spam ofertą handlową" ?
    Też się zdziwiłem Twoimi bananowymi wakacjami.

    Może za stopkę o groszkach? Swoją drogą - to kultura wymaga, żeby poinformować banowanych za co. Jedne z podstawowych zasad prawa to domniemanie niewinności, postępowanie odwoławcze czy prawo do uczciwego procesu
  15. SUSPENSER OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    SUSPENSER Zarejestrowany: 29.09.2006 Posty: 7106
    Cytat Napisał Frankai
    Też się zdziwiłem Twoimi bananowymi wakacjami.

    Może za stopkę o groszkach? Swoją drogą - to kultura wymaga, żeby poinformować banowanych za co. Jedne z podstawowych zasad prawa to domniemanie niewinności, postępowanie odwoławcze czy prawo do uczciwego procesu

    Nie wiem za co ani od kogo więc jak widać te zasady nie wszędzie obowiązują
  16. SUSPENSER OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    SUSPENSER Zarejestrowany: 29.09.2006 Posty: 7106
    Cytat Napisał CODI
    Hola, hola, panowie nie kamienujcie...bez dowodów
    Kolega Tobiasz wysłał ordynarną reklamę pewnej firmy (coś z meblami) mając 1 post na forum. Sam kliknąłem jego post do moderacji.
    No i moderator zadziałał, tyle że nieco nieudolnie i zamiast się podpisać zostawił tekst sugerujący że to kolega Tobiasz moderuje.
    Dzięki za informację - może się kiedyś dowiem za co konkretnie miałem bana choć wątpię ...
  17. btheb SYMPATYK FORUM (min. 10)
    btheb Zarejestrowany: 28.07.2012 Posty: 46
    Przymierzam się do skończenia montażu rekuperacji w domu i muszę kupić jednostkę. Najprawdopodobniej będzie to Brink, ale nie miałem okazji widzieć/macać go na żywo. Czy wiecie gdzie we Wrocławiu, okolicy jest taka możliwość? Najlepiej, jak by od razu można było zobaczyć inne reku tak dla porównania Aby zaoszczędzić na VAT, myślę o kupnie z "podstawowym" montażem. Możecie polecić jakąś firmę?

    pozdrawiam,
    Krzysiek
  18. Chabr WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Chabr Zarejestrowany: 08.01.2015 Posty: 2
    Witam, wszystkich. Jestem dopiero na początku przygody zwanej budowa swojego domu więc z chęcią będę czerpać z waszych doświadczeń.

    Obecnie poszukuję ogrodzenia z demontażu, np. siatki leśnej do ogrodzenia działki na czas budowy. Jakby ktoś coś wiedział czekam na namiary,

    pozdr.
  19. semcio FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    semcio Zarejestrowany: 10.07.2012 Posty: 251
    Witam,
    szukam wykonawcy mebli kuchennych. Mam w planie meble białe lakierowane na mat z frezowanymi uchwytami. Czy ktoś mógłby polecić jakąś sensowną i sprawdzoną firmę od mebli kuchennych? Robiłem już wcześniej meble w różnych miejscach, ale jakoś nie miałem szczęścia do wykonawców.

    Pozdrawiam
  20. elfina01 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    elfina01 Zarejestrowany: 15.01.2015 Posty: 3
    Witam,

    Zaczynam z mężem przygodę budowania domu we Wrocławiu i szukamy kierownika budowy. Wstępnie chciałabym się zapytać, czy ktoś ma doświadczenia z firmami:
    http://kierowaniebudowaniem.pl/
    http://www.nadzorybudowlane-wroclaw.pl/
    http://kierownikbudowy.net/
    http://www.pro-ds.pl/

    Przyznaję, że są to pierwsze strony googla, ale nie bardzo mam pomysł jak inaczej szukać (informacji od znajomych niestety brak)

    Bardzo proszę o info na priv i może jakieś dodatkowe namiary na kogoś kogo polecacie
Pokaż wyniki od 59021 do 59040 z 59635