dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Agacka OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Agacka Zarejestrowany: 30.10.2002 Posty: 9875
    A nadajesz się na tarczę? potrafisz wytrwać chwilkę nieruchomo?
  2. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Nie bardzo Aktualnie piszę tu do Was, prowadzę romansik na MSN i udaję, że się szkolę, bo pracy jakoś nie chcą dać
  3. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Czyli generalnie musicie przejść strzelanie P2, czyli krótkimi seriami do ruchomych celów
  4. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Właśnie dowiedziałem się, że jest Irakijko-Kuwejcko-Kanadyjką a aktualnie pracuje w USA. Odpowiednio: narodowość-urodzona i wychowana-mieszka od 15 lat. A nasi wojacy urzędują w państwie jej rodziców. Obiecała się nie mścić W tym porąbanym kraju nie mogę z nią nawet pożartować - tak jak z dziewczynami ze starej firmy - bo zaraz może będzie jakieś sexual harrasment, choć może nie, bo to ona jest szefową a nie ja. Wolę jednak nie ryzykować.
  5. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    no, jestem. pooglądałam sobie własnie zdjęcia - Bartt - miło mi było - szkoda, że musiałes wyjechac wczesniej, a ja sie spóźniłam - pozdrawiam przez Smoka)
    Frankai - niestety Ciebie nie widziałam - ale za to Ty mnie chyba mnie tak - na zdjęciach lub filmie
    pozdrawiam serdecznie wszystkich
  6. Alanta ELITA FORUM (min. 1000)
    Alanta Zarejestrowany: 11.12.2001 Posty: 1780
    Frankai, nie zastrzelę, bo zasięg mam za mały
    Zresztą jakbym mogła naszego ojca założyciela poturbować
  7. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Ivonesca - i nic wielkiego nie straciłaś, a oszczędziłaś słuch, bo gaduła ze mnie nieprzeciętna (zapytaj na przykład Alanty).
    Alanata - no to całe szczęście
  8. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    A propos poturbowania? Czy chcecie usłyszeć kawał o szkoleniu agentów CIA, dziewczynie, narzeczonej i żonie? Ostrzegam, że niezły jeżeli ktoś ma poczucie humoru, ale dołujący jak się go nie ma.
  9. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Frankai - nie przesadzaj . I dawaj ten kawał - jak pewnie widziałes cały czas się smiałam u Smoka, tak że poczucia humoru mi raczej nie brakuje
  10. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    acha - dobrzyk odezwał się w sobotę, że niestety nie dotarł do Wrocka i nie mógł być na spotkaniu
  11. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Egzamin w szkole agentów CIA. Do sali wchodzi kandydat.
    Instruktor mowi: - W pokoju obok znajduje sie twoja dziewczyna. Tu masz pistolet. Masz ja zabic w 30 sekund!
    Po 30 sekundach kandydat wraca i mowi:
    - Sorry, nie moglem tego zrobic?
    Kolejny kandydat.
    - W pokoju obok znajduje sie twoja narzeczona. Masz tu pistolet. Rozkaz: zastrzel ja. Czas: 30 sekund - dyktuje instruktor.
    Mija piec minut, kandydat wraca, prowadzac za reke narzeczona.
    - Sorry, nie moglem tego zrobic...
    Nastepny kandydat.
    - W pokoju obok czeka twoja zona. Tu masz pistolet i masz ja zabic w ciagu 30 sekund! - mowi instruktor.
    kandydat wchodzi do pokoju obok. Slychac kilka strzalow, a potem niesamowity rumor. Po 20 sekundach, lekko zziajany kandydat wraca, poprawia ciemne okulary i mowi
    - Jaki kretyn wpakowal mi slepaki do pistoletu. Musialem k...(pip) taboretem zaj... (pip)!
  12. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    dobre, dobre....choć mam nadzieję że w moim małżeństwie nie jest tak źle
  13. Alanta ELITA FORUM (min. 1000)
    Alanta Zarejestrowany: 11.12.2001 Posty: 1780
    A myśmy z córką wczoraj chciały naszego zagilgać na śmierć, ale się nie udało
  14. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Alanta - ja mam giglotki jak cholera, ale żona o tym nie wie Jak mnie testowała, to zmobilizowałem całe siły by nie reagować, a jak już nie mogłem, to zawsze próbowałem odwrócić uwagę, a to że mnie uszczypnęła, a to że coś mi się przypomniało i na gwałt muszę coś zrobić
  15. Alanta ELITA FORUM (min. 1000)
    Alanta Zarejestrowany: 11.12.2001 Posty: 1780
    Mój Marek jest jak dla nas trochę za silny, więc dlatego się nie udało
    Następnym razem będziemy go jeszcze zbwyrtać, to może się uda
  16. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Frankai - nie, nie wierzę że udało to Ci się ukryć przed żoną ......
  17. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Ivonesca - prawda 8 lat przed ślubem i prawie 6 lat po. Tylko się nie wygadaj, jeżeli kiedyś byłaby okazja.

    Alanta - w jakim języku nadajesz?
  18. Alanta ELITA FORUM (min. 1000)
    Alanta Zarejestrowany: 11.12.2001 Posty: 1780
    Widac nie oglądasz Bill Cosby Show, to słowo jest stamtąd A co oznacza, to pokażę Ci na którymś spotkaniu
  19. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Alanta - nie oglądam. Ja nic nie oglądam. Ja tylko grzebię w Internecie. Czy ja jeszcze w ogóle istnieję, czy już tylko został sam nick, a ja się rozpłynąłem w niebycie?
    A tak w ogóle, to o jakiej wersji mówisz? Oryginalnej czy tłumaczonej, do której i tak nie mam dostępu.
    Nie pokażesz mi
  20. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Ha ha, napatrzył się na laski w filmie i już pęka. Swoją drogą, nie dziwię się.Niestety 7000 km to dość daleko. No cóż zostały Ci tylko obrazki
    Iwon, żona Smoka dziękuje i życzy zdrówka,( coż chyba jej też na tym zależy)
Pokaż wyniki od 1761 do 1780 z 59635