dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - ja tam jestem cały czas Humor nie wrócił, bo ... go nie tracę
  2. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Jak zwykle, niezawodny Lider. Mi nie chciało się wślipiać w niebieski, pełzający pasek. Rozgarnęła ładowarka hałdy ziemi, które zalegały na działce i jest wrażenie jakby ziemia zniknęła, a było jej naprawdę dużo, zrobiło się łyso.
  3. Bartt ELITA FORUM (min. 1000)
    Bartt Zarejestrowany: 02.01.2003 Posty: 1563
    Naaaareszcie, uff
    Po kilkunastu tygodniach dogadałem się z 91-letnim właścicielem mojej przyszłej działki co do ceny. Stanęło na 50zł/m2 (działeczka we wrocku). Jeżeli urzędnicy nie namieszają to (odpukać) będę mógł wreszcie zacząć gonić peleton budujących
  4. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Bartt - nie wiem, czy składać gratulacje z powodu zakupu, czy kondolencje z powodu utraty czołowego miejsca wśród teoretyków
  5. Bartt ELITA FORUM (min. 1000)
    Bartt Zarejestrowany: 02.01.2003 Posty: 1563
    Jestem zaborczy, więc przyjmuję jedno i drugie
  6. dobrzykowice Lider FORUM (min. 2800)
    dobrzykowice Zarejestrowany: 23.05.2002 Posty: 2955
    Frankai chyba masz monopol na optymizm, bo ja swojego za cholerę nie mogę znaleźć.

    bart to kiedy nastąpi ta magiczna godzina DK ?
  7. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Dobrzykowice - ja nigdy za dużo nie piłem, więc proszę nie posądzać mnie o monopolizowanie. Optymizmu się nie traci. Kiedyś czytałem o badaniach na ten temat. Okazuje się, że kiedy ludzi z natury optymistycznych dopada jakieś nieszczęście, np. śmierć najbliższych (z wyjątkiem własnej ), ciężka choroba, utrata majątku,to takie osoby załamuję się i owszem, ale potem optymizm powraca. Ja teraz mam okres raczej małego stresu - z wyjątkiem tęsknoty za rodziną - więc może mój ton jest całkiem beztroski, ale jak coś dopadało mnie wcześniej to i tak wiedziałem, że za chwilę będzie OK.
  8. Bartt ELITA FORUM (min. 1000)
    Bartt Zarejestrowany: 02.01.2003 Posty: 1563
    Mam jeszcze mnóstwo papierologii urzędniczej do przepchnięcia, ale zaczyna to patrzeć w dobrą stronę. Podział działki, ponowne WZIZT, pozwolenie budowlane, doprowadzenie drogi i mediów - patrzy mi to na wiosnę 2004 jako termin robót ziemnych. Na jesień już się chyba nie załapię.
  9. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Bartt, najgorzej z prądem, choć ja do dzisiaj nie mam, a buda stoi. Budowę zacząłem dzień po pozwoleniu. Nie trać czasu. Do dzieła.
  10. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Bartt - Smok ma rację. Do dzieła. Wiara czyni cuda Sam to chyba wiesz najlepiej
  11. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    i wbijaj słupki, mim dziadek się rozmyśli. A dokładnie to w którym miejscu jest ta działka? Wszak będziemy dalszymi sąsiadami, choć ja ze wsi a Ty miastowy
  12. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - dziadek może się rozmyślić. Jak podpisał u notariusza, to zostaj mu co najwyżej karabin.
    A właściwie, gdzie są nasze niewiasty. SMOKU ZEŻARŁEŚ WSZYSTKIE ?
    Ivonesca, Baba jeszcze niedawno tu byłyście. Gdzie jesteście?
  13. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Smok - dziadek może się rozmyślić. Jak podpisał u notariusza, to zostaj mu co najwyżej karabin.
    Ha ha, w naszych stronach wszystko możliwe. Wszak Samych Swoich nie kręcili w Hollywood.
    Dziewczyny, odezwijcie się, jestem w tarapatach.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-04-30 00:45 ]</font>
  14. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    No Smok - widzę, że jesteś bystry i chwytasz aluzje. Dlaczego jednak wzywasz dziewczyny na pomoc - mają Cię obronićprzed 91-letnin dziadkiem jak będziesz wbijał słupki?
  15. Alanta ELITA FORUM (min. 1000)
    Alanta Zarejestrowany: 11.12.2001 Posty: 1780
    Oświadczam, że żaden Smok mnie nie zeżarł, zresztą nawet niech nie próbuje, bo skończy jak Smok Wawelski
  16. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Noooo, przed jednym mieczem uratowany, a tu już z drugiej strony na mnie czatują. Litości, nie jestem złym smokiem.
  17. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Może nie złym Smokiem, ale żarłocznymto i owszem. Gdzie są nasze dawne rekordzistki - Agnicha1705 i Yemiołka. Pewnie je zżarłem na dzieńdybry. Mam też coraz większe obawy o Ivonescę. Bidula jakoś tak milczy ...
  18. Bartt ELITA FORUM (min. 1000)
    Bartt Zarejestrowany: 02.01.2003 Posty: 1563
    U notariusza jeszcze nie byliśmy, bo się nam wlecze decyzja o podziale działki - intryga ogólnie piętrowa
    Smoku - działeczka jest na Stabłowicach, a więc rzut beretem od ciebie. Z prądem mam spokój, na czas budowy mogę ciągnąć od rodziców, a o warunki wystąpię dopiero po ostatecznym podziale - wcześniej nie ma sensu
  19. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Bartt - ale chyba można zawrzeć notarialną umowę przyrzeczenia (podział + sprzedaż). Z wszelkich notarialnych umów trudno jest się wycofać. Zdaje się, że w takim wypadku można zmusić gościa sądownie do zawarcia umowy ostatecznej. Jak podpiszecie sobie w domu, to zo najwyżej dostanie zwrot zaliczki lub zadatku (2 x) zależnie jak to nazwiesz.
  20. dobrzykowice Lider FORUM (min. 2800)
    dobrzykowice Zarejestrowany: 23.05.2002 Posty: 2955
    jak mnie pamięć nie myli to smoki gustują jedynie w mlodych dziewicach....

    obyś nie umarl z glodu
Pokaż wyniki od 1921 do 1940 z 59635