dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Dobrzykowice - czego nie robi się z głodu Mi to już nawet czarne nawet się podobają
  2. dobrzykowice Lider FORUM (min. 2800)
    dobrzykowice Zarejestrowany: 23.05.2002 Posty: 2955
    wszystko kwestia ilości alkoholu, ale swoją drogą to nie posądzalem Cie o rasizm....
  3. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Dobrzykowice - po pierwsze jestem trzeźwiutki. Wypijam jedno piwo i koniec. Może dlatego te Amerykanki mi się nie mogą spodobać. Rasizmu nabawiłem się w ... USA i Arabii Saudyjskiej. Jeżeli chcesz wiedzieć co i jak, to mogę e-mail'em. Nie sieję go i nie dyskryminuję nikogo. Ja po prostu analizuję charaktery i wiem kogo i na co stać. Powiem Ci tylko tyle, że podobnym torem poszło kilka osób z mojego otoczenia. Nie ma na to wpływu ani wiek, ani płeć, ani wykształcenie. Siedząc w Polsce wiesz tyle ile Ci powiedzią w TV. Jeżdżąc po świecie widzisz co jest tak naprawdę grane i że telewizja kłamie.
  4. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Jak ktoś milczy, to milczy, to jego (jej) sprawa. Mnie w to nie mieszajcie. Zresztą pewnej forummuratorce ostatnio tyle skojarzeń wcisnęliście, że pewnie wstydzi się tu zaglądać.
    Na temat czarnych, to coś Wam opowiem.
    Miałem sąsiada, który dużo jeździł ciężarówką po Polsce.
    Kiedyś przy piwie chwalił mi się: Darek, miałem czarną w kabinie... mówie ci super, tylko jakiś taki zapach mają...Rzecz działa się w czasach gdy imigracja "zarobkowa" kiełkowała.
    Jak się później okazało "czarna" pochodziła z Bułgarii. :
  5. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - ja osobiście nie wąchałem czarnych, ale kumple mego ojca dawno temu w Berlinie zrobili ściepę i wylosowali "ochotnika" na wizytę u czarnej. Też stwierdził, że zapach mu się zdecydowanie nie podobał. Czarna nie była z Bułgarii
  6. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    haha widocznie coś mają w sobie, byle by to na nas nie przełaziło. Zwłaszcza Ty Frankai uważaj w tym zamorskim kraju, wszak niedawno przywiózł ktoś ciekawy wirus
  7. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - nie bój żaby. Ja się tam nie zabieram za panienki, a tym bardziej za czarne. Wirusa się nie boję, bo nie wiem czy wiesz - on raczej dokonuje selekcji naturalnej niż zabija wszystko na swej drodze. Nareszcie dali nam jakąś robotę. Tubylcy schrzanili sprawę i specjaliści (to my) muszą naprawiać.
  8. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Brawo mądrale. Szkoda, że nie macie okazji wykazywać i sprawdzać się w kraju. Ale chociaż waszyngtony przywieziecie.
  9. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - w kraju sprawdzają się koledzy z mojej starej firmy. Generalnie nasza stara firma stoi na takim wysokim poziomie profesjonalizmu, że chętnie nas ciągają po różnych krajach. Robimy więc dobrą reklamę naszemu krajowi. Często klienci są trochę zdziwieni na początku, jeżeli jedziemy jako reprezentancji znanej amerykańskiej firmy. Po paru dniach nic już ich nie dziwi. W tej chwili nawet mamy bezpośrednie kontrakty na najnowsze technologie w USA. Ja też żałuję, że w kraju nie ma takich możliwości jak za granicą, ale cóż "sorry Winnetou - business is business"
  10. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - w kraju sprawdzają się koledzy z mojej starej firmy. Generalnie nasza stara firma stoi na takim wysokim poziomie profesjonalizmu, że chętnie nas ciągają po różnych krajach. Robimy więc dobrą reklamę naszemu krajowi. Często klienci są trochę zdziwieni na początku, jeżeli jedziemy jako reprezentancji znanej amerykańskiej firmy. Po paru dniach nic już ich nie dziwi. W tej chwili nawet mamy bezpośrednie kontrakty na najnowsze technologie w USA. Ja też żałuję, że w kraju nie ma takich możliwości jak za granicą, ale cóż "sorry Winnetou - business is business"
  11. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - w kraju sprawdzają się koledzy z mojej starej firmy. Generalnie nasza stara firma stoi na takim wysokim poziomie profesjonalizmu, że chętnie nas ciągają po różnych krajach. Robimy więc dobr± reklamę naszemu krajowi. Często klienci są trochę zdziwieni na początku, jeżeli jedziemy jako reprezentancji znanej amerykańskiej firmy. Po paru dniach nic już ich nie dziwi. W tej chwili nawet mamy bezpośrednie kontrakty na najnowsze technologie w USA. Ja też żałuję, że w kraju nie ma takich możliwości jak za granicą, ale cóż "sorry Winnetou - business is business"
  12. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - w kraju sprawdzają się koledzy z mojej starej firmy. Generalnie nasza stara firma stoi na takim wysokim poziomie profesjonalizmu, że chętnie nas ciągają po różnych krajach. Robimy więc dobr± reklamę naszemu krajowi. Często klienci są trochę zdziwieni na początku, jeżeli jedziemy jako reprezentancji znanej amerykańskiej firmy. Po paru dniach nic już ich nie dziwi. W tej chwili nawet mamy bezpośrednie kontrakty na najnowsze technologie w USA. Ja też żałuję, że w kraju nie ma takich możliwości jak za granicą, ale cóż "sorry Winnetou - business is business"
  13. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - w kraju sprawdzają się koledzy z mojej starej firmy. Generalnie nasza stara firma stoi na takim wysokim poziomie profesjonalizmu, że chętnie nas ciągają po różnych krajach. Robimy więc dobr± reklamę naszemu krajowi. Często klienci są trochę zdziwieni na początku, jeżeli jedziemy jako reprezentancji znanej amerykańskiej firmy. Po paru dniach nic już ich nie dziwi. W tej chwili nawet mamy bezpośrednie kontrakty na najnowsze technologie w USA. Ja też żałuję, że w kraju nie ma takich możliwości jak za granicą, ale cóż "sorry Winnetou - business is business"
  14. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - w kraju sprawdzają się koledzy z mojej starej firmy. Generalnie nasza stara firma stoi na takim wysokim poziomie profesjonalizmu, że chętnie nas ciągają po różnych krajach. Robimy więc dobr± reklamę naszemu krajowi. Często klienci są trochę zdziwieni na początku, jeżeli jedziemy jako reprezentancji znanej amerykańskiej firmy. Po paru dniach nic już ich nie dziwi. W tej chwili nawet mamy bezpośrednie kontrakty na najnowsze technologie w USA. Ja też żałuję, że w kraju nie ma takich możliwości jak za granicą, ale cóż "sorry Winnetou - business is business"
  15. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - w kraju sprawdzają się koledzy z mojej starej firmy. Generalnie nasza stara firma stoi na takim wysokim poziomie profesjonalizmu, że chętnie nas ciągają po różnych krajach. Robimy więc dobr± reklamę naszemu krajowi. Często klienci są trochę zdziwieni na początku, jeżeli jedziemy jako reprezentancji znanej amerykańskiej firmy. Po paru dniach nic już ich nie dziwi. W tej chwili nawet mamy bezpośrednie kontrakty na najnowsze technologie w USA. Ja też żałuję, że w kraju nie ma takich możliwości jak za granicą, ale cóż "sorry Winnetou - business is business"
  16. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - w kraju sprawdzają się koledzy z mojej starej firmy. Generalnie nasza stara firma stoi na takim wysokim poziomie profesjonalizmu, że chętnie nas ciągają po różnych krajach. Robimy więc dobr± reklamę naszemu krajowi. Często klienci są trochę zdziwieni na początku, jeżeli jedziemy jako reprezentancji znanej amerykańskiej firmy. Po paru dniach nic już ich nie dziwi. W tej chwili nawet mamy bezpośrednie kontrakty na najnowsze technologie w USA. Ja też żałuję, że w kraju nie ma takich możliwości jak za granicą, ale cóż "sorry Winnetou - business is business"
  17. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Hahaha - po naciśnięciu "Wyślij" stronka się przeterminowywała Otwierałem więc drugie okno i sprawdzałem, czy udało się wysłać. Nie nie było, więc robiłem wyślij. Qrcze - ale to Forum czka
  18. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    No, nareszcie. Okazuje się, że forum też potrzebuje weekendu. Jak tam Wasze budowy ? Pogoda dopisuje. Zacząłem robić ogrodzenie.
  19. Bartt ELITA FORUM (min. 1000)
    Bartt Zarejestrowany: 02.01.2003 Posty: 1563
    Frankai - aleś się zapętlił w zachwycie
  20. dobrzykowice Lider FORUM (min. 2800)
    dobrzykowice Zarejestrowany: 23.05.2002 Posty: 2955
    na 3 godziny przed godziną W czyli końcem skaldania PITów zadzwonila do mnie Yemiolka, z prośbą o pomoc z wypelnieniem PITu, niestety nie moglem jej pomóc bo :
    a - jestem w tym "noga"
    b - wlasnie jechalem do Czech na dlugi weekend, mam nadzieję że sobie poradzila.
    Ale do czego zmierzam, Yemiolka ma troche do nas pretensje że nie informujemy jej o organizowanych spędach. Nie ma teraz niestety dostępu do sieci tak wiec pozostaje tylko komórka. Acha i jakby co to ona jest chetna do organizacji takiego spędu

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: dobrzykowice dnia 2003-05-05 12:51 ]</font>
Pokaż wyniki od 1941 do 1960 z 59635