dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. dorhir SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dorhir Zarejestrowany: 31.05.2004 Posty: 75
    Mtw1 dzieki za namiary
  2. halszka.ka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halszka.ka Zarejestrowany: 23.08.2006 Posty: 705
    Cytat Napisał Ivonesca
    Cytat Napisał Xena z Xsary
    Pytałam juz o to ale odświeżam troche pytanie - ktowie gdzie kupić deski modrzewiowe (takie na elewację lub podbitkę...)
    spisałam kiedyś namiar z forum, ale nie korzystałam tak że nie wiem czy aktualny - p. Jakubek 605 257 650 (Domasław)
    namiary na p. Jakubka są ode mnie
    brałam od niego więźbę, nadbitkę modrzewiową, chyba mogę polecić - nie wiem czy to standard,
    ale on dowozi materiał do klienta , bez dopłaty, do mnie miał ok. 4 km....

    ktoś pytał o tartaki na południu Wrocławia, ja kupowałam tam też deski .
  3. smiejus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    smiejus Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 744
    dla osób szukających ekip...
    Do P. Tyczyńskiego z Czernicy nie ma co dzwonić. Słysząłam jak odmawiał komuś i mówił że nie przyjmuje zleceń na następne 5 lat. Budują jakieś większe osiedle domków. Podobno może to też dotyczyć innych wykonawców z Czernicy i okolic.

    Może smutne ale też dobrze wiedzieć, jeden telefon do wykonania mniej
  4. kulka i.w. ELITA FORUM (min. 1000)
    kulka i.w. Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 1193
    Ło matko - to się porobiło. Nie wiesz gdzie te budowy prowadzą?

    A tak przy okazji smiejus - fachowiec od dachu skończył u nas i jest juz wolny

    Pewnie zaczął juz u Ciebie co?
  5. anndy STAŁY BYWALEC (min. 300)
    anndy Zarejestrowany: 08.03.2005 Posty: 302
    Cytat Napisał mtw1
    Cytat Napisał elza23
    Witam ponownie,
    mtw1 - bardzo Ci dziękuję za chęci pomocy. Dzwoniłam do pani, i dowiedziałam się, że meble można obejrzeć nie w Długołęce, bo tam jest magazyn, ale we Wrocławiu, na ul. Krakowskiej 17. Czy pod tym adresem też udałoby Ci się zerknąć? Jeśli nie, to i tak mimo wszystko wielkie dzięki.
    A gdyby trzeba było zerknąć na coś w Warszawie (np czy Pałac Kultury jeszcze stoi)- to służę pomocą.
    witaj

    Też dzwoniłam. Właśnie się dowiedziałam , że to firma BOG-FRAM
    / www.bogfran.pl /.

    Pewno tam podjadę, ale nie mogę Ci obiecać, że będzie to prędko /nie moje rejony / . Jakby ktoś z formułowiczów z tych rejonów dał Ci szybciej info, napisz czy warte są te meble zainteresowania

    Pozdr
    MTW1
    Ja tam byłem wczoraj. Czy meble są warte zainteresowania ? Trudno na to odpowiedzieć bo każdy ma inny gust a o tych jak wiadomo nie dyskutuje się Mnie spodobały się tam meble dla dziecka - seria ELF - uważam że są ok i warte swej ceny. Kuchniom sie nie przyglądałem ale dla koleżanki elza23 mam informację Bog-fran ma swoje przedstawicielstwo w okolicach Warszawy a dokładnie w
    05-822 Milanówek
    Brzozowa 1
    tel.: +48 (022) 758 30 04
    tel.kom.: +48 608 280 705 - info ze strony bogfran.pl
  6. anndy STAŁY BYWALEC (min. 300)
    anndy Zarejestrowany: 08.03.2005 Posty: 302
    A jak już mówimy o kuchniach - Betty&M wczoraj podążając wiadomą drogą widziałem przez okno kawałek Twojej kuchni - no nieźle, nieźle
  7. smiejus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    smiejus Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 744
    Cytat Napisał kulka i.w.
    Ło matko - to się porobiło. Nie wiesz gdzie te budowy prowadzą?
    nie wiem niestety gdzie. Coś tam słyszałam że kupili ziemię i teraz to już nie tylko firma budowlana ale nawet developerska
    Tyczyński jest moim kier.bud. więc jak się z nim będę widzieć to mogę zapytać gdzie to.


    a dachwiec i owszem owszem, dziś przyjął z tartaku materiał i mineliśmy się "w drzwiach" znaczy ja z działki do pracy a on na działeczkę więc od jutra startują.
  8. ElaMa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ElaMa Zarejestrowany: 07.01.2006 Posty: 49
    Witam kolegów i koleżanki z forum!
    Mam pytanie dotyczace tynków wewnętrznych. Czy tynki gipsowe nadają się do łazienek, czy tez zdecydowanie odradzacie? Jeśli tak, to dlaczego? Mam dylemat...Poradźcie! Please.......
  9. Bogumiła FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bogumiła Zarejestrowany: 20.02.2006 Posty: 155
    Z tego co wiem, tynki gipsowe nie nadaj a się do pomieszczeń, w których może być wilgoć - chłoną ją. W łazienkach powinny być cementowo-wapienne.
  10. SNCF DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    SNCF Zarejestrowany: 09.06.2006 Posty: 697
    ...
  11. MichAsiek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MichAsiek Zarejestrowany: 16.02.2006 Posty: 539
    Cytat Napisał mtw1
    Cytat Napisał dorhir
    Witam

    Czy ktoś z Forumowiczów może polecić misia od wykonania kominka (z rozprowadzeniem ciepłego powietrza + obudowa). Na liście miśków nie znalazłam nikogo takiego, więc będę wdzięczna za namiar na kogoś sprawdzonego.
    wyśle Ci an priv

    Pozdrawiam
    mtw1
    Czy ja też mogłabym poprosic o te namiary
    Z góry serdecznie dziękuję
  12. Krzysiek_Wilkszyn FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Krzysiek_Wilkszyn Zarejestrowany: 29.08.2006 Posty: 100
    Witam
    Mam mały problem - właśnie zadzwonił do mnie murarz, który miał mi za tydzień rozpoczynać budowę domu i zrezygnował bo ktoś go podkupił... pozostaje powiedzieć k*(&#a mać!!!!
    Albo inaczej:

    EKIPY DO STANU SUROWEGO SZUKAM NA GWAŁT !!!!!!!!!!!!!!!!

    Materiały już kupione, wszystko stoi i czeka... Jeśli ktoś ma jakieś namiary to proszę o pomoc.

    Pozdrawiam,
    Krzysiek

    PS. Przepraszam za bijący po oczach napis ale jestem zdesperowany
  13. Natalia Stanko ELITA FORUM (min. 1000)
    Natalia Stanko Zarejestrowany: 20.02.2006 Posty: 2385
    Mój murarz zapowiedział opóźnienie w rozpoczeciu robót o miesiąc

    Chyba wyślę małżonka na kursy murarskie...

    Pozdr
  14. Bogumiła FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bogumiła Zarejestrowany: 20.02.2006 Posty: 155
    SNCF - sufity robi się ze specjalnych płyt do łazienek - zielonych, które również nie chłoną wilgoci. Taką mam wiedzę na ten temat - może się mylę. W takim razie wszystko mam źle zrobione w moim domu
  15. kedob FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kedob Zarejestrowany: 31.05.2006 Posty: 206
    Cytat Napisał Bogumiła
    Z tego co wiem, tynki gipsowe nie nadaj a się do pomieszczeń, w których może być wilgoć - chłoną ją. W łazienkach powinny być cementowo-wapienne.
    Tynki gipsowe spokojnie mogą być wykonywane w łazienkach, pozostaje tylko kwestia ich odpowiedniego zabezpieczenia przed wilgocią, np. folia w płynie itp
  16. Wozik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wozik Zarejestrowany: 31.03.2006 Posty: 170
    Cytat Napisał kulka i.w.
    Ło matko - to się porobiło. Nie wiesz gdzie te budowy prowadzą?

    A tak przy okazji smiejus - fachowiec od dachu skończył u nas i jest juz wolny

    Pewnie zaczął juz u Ciebie co?
    Czy jest wolny to nie wiem. Wspominał coś o sierpniu, że niby ma terminy, a reszta 2007 roku już zajęta
  17. Jola z Melisy Lider FORUM (min. 2800)
    Jola z Melisy Zarejestrowany: 02.01.2007 Posty: 2841
    Dzięki Anndy za inf. Niestety zupełnie nie znam sie na tych wszystkich materiałach. Jak zrozumiałam lepiej kupić wełnę Isover niż Knauff. Wełna, która jest w promocji w Obi jest w rolkach, firmy Isover i na ulotce napisane jest termomata. Warto brać?
  18. anndy STAŁY BYWALEC (min. 300)
    anndy Zarejestrowany: 08.03.2005 Posty: 302
    Cytat Napisał Jola z Melisy
    Dzięki Anndy za inf. Niestety zupełnie nie znam sie na tych wszystkich materiałach. Jak zrozumiałam lepiej kupić wełnę Isover niż Knauff. Wełna, która jest w promocji w Obi jest w rolkach, firmy Isover i na ulotce napisane jest termomata. Warto brać?
    Nie znam się na produktach Isovera ale zobacz tutaj co znalazłem. Lepiej kupć wełnę która będzie miała mniejszą λ. Porównaj współczynniki Termomaty i Knaufa i zobaczysz która lepsza. Dodam jeszcze że między krokwiami lepiej układa się wełnę z rolki niz tą w prostokątach i jest przy tym mniej odpadów.
  19. BK Lider FORUM (min. 2800)
    BK Zarejestrowany: 05.11.2003 Posty: 4416
    Cytat Napisał kedob
    Cytat Napisał Bogumiła
    Z tego co wiem, tynki gipsowe nie nadaj a się do pomieszczeń, w których może być wilgoć - chłoną ją. W łazienkach powinny być cementowo-wapienne.
    Tynki gipsowe spokojnie mogą być wykonywane w łazienkach, pozostaje tylko kwestia ich odpowiedniego zabezpieczenia przed wilgocią, np. folia w płynie itp
    Ja mam w dwóch łazienkach tynki gipsowe, i do tego płyty GK na sufiecie, a w jednej łazience na ścianie - na GK są kafelki, a częściowo jest to tylko płyta GK pomalowana farbą - nad umywalką.

    Jest OK, nic się nie dzieje.
    Mamy folię w płynie w całej łazience - jest to drogie ale warto.
  20. Xena z Xsary Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary Zarejestrowany: 03.01.2005 Posty: 3307
    a folie sie kładzie POD tynki czy nad (wiem wiem jestem lamer)
Pokaż wyniki od 19821 do 19840 z 59635