dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Natalia Stanko ELITA FORUM (min. 1000)
    Natalia Stanko Zarejestrowany: 20.02.2006 Posty: 2385
    Halszka - masz telefon do szkółki w Świebodowie 669-065-410

    Ludzie - kto się ocieplił i dalej dobrze myśli o wykonawcach? proszę o znak...

    I jeszcze -czy ktoś robił kominek z kafli ceramicznych?
  2. anjamen REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    anjamen Zarejestrowany: 22.10.2006 Posty: 14297
    Pewnie juz gdzies bylo, ale zapytam, czy ktos ma namiary na dobrych rozczkarzy i studniarzy? ile taka przyjemnosc kosztuje?
    bede wdzieczna za pomoc.
    pozdrawiam
  3. SUSPENSER OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    SUSPENSER Zarejestrowany: 29.09.2006 Posty: 7106
    Porządny studniarz, który w ciągu dnia zrobił 2 studnie wiecone (mi i sąsiadowi) w cenie 90 zł/m - u mnie 11m:

    tel 698 826 372

    Nie potrzebował różdżkarza - sam deje radę

    Mam podłączoną pompę elektryczną i wszystko jest ok (raz już podlewałem działkę 700 m i napełniłem 3 beczki po 200 L, czyli w sumie wyciągnąłem jednorazowo z 1 200 L i woda ciągle leciała tak samo)
  4. anjamen REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    anjamen Zarejestrowany: 22.10.2006 Posty: 14297
    Suspenser wielkie dzieki
  5. trabi-wrc DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    trabi-wrc Zarejestrowany: 27.01.2006 Posty: 992
    Cytat Napisał halszka.ka

    trabi - tylko proszę, nie zaczynaj
    Jaaaaaa ??????

    Pozdrav
  6. trabi-wrc DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    trabi-wrc Zarejestrowany: 27.01.2006 Posty: 992
    Mam do Was pytanie o dalszą kolejność robót okołodomowych.

    Niedługo skończą się dostawy ciężkich palet i myślę, żeby nawieźć ziemi do wyrównania i ogrodzić działkę sadząc przy okazji żywopłot (przynajmniej w części od strony ogrodu).

    Jak to zrobić z wyrównaniem terenu? Nie brakuje nam dużo, ale nie wiem czy wystarczy jak ujeździ to koparka czy trzeba inaczej zagęszczać?

    Sęk w tym, że sąsiadka obok (po niższej stronie) nie zamierza budować i nie wiem jak robić na granicy działek - budować skarpę przesypaną do sąsiadki licząc na to, że ona też będzie chciała równać w przyszłości, czy murować w granicy mur oporowy (kupa kasy) ?

    Pozdrav
  7. boru DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru Zarejestrowany: 12.10.2006 Posty: 561
    Prosze o namiary na sprawdzone-tanie-dobre ekipy do:

    - tynki maszynowe gipsowe
    - kominki

    prosze o wiadomosc na priv i jesli mozna rowniez ceny.

    pozdrawiam
    dzieki


    aaa. i jeszcze powiedzcie gdzie warto kupowac plytki?? kupowal ktos na braniborskiej? tam jest jakis duzy sklep. gdzie sa dobre ceny i dobre rabaty?
  8. ania klepka ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka Zarejestrowany: 07.09.2007 Posty: 1508
    płytki bardzo mi się podobają w WOMAGU przy ul. Bystrzyckiej, ale oczywiście to rzecz gustu
  9. dawidk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dawidk Zarejestrowany: 24.01.2008 Posty: 170
    Cytat Napisał Pani Koala
    Kochani, pytanie naiwne...

    Mam do przykręcenia do ściany z 1000 półek. Istnieje jakiś sprytny sposób na ustalenie poziomu ? Mózg mam tak wyprany przez tą wykończeniówkę, że najprostsza rzecz jest poza moją percepcją

    We wtorek przeprowadzka A w domku sajgon. Na dodatek w czasie przeprowadzki ekipa będzie tynkować z zewnątrz. Dzieciarów nie udało się nigdzie upchnąć, więc będą "pomagać". Pies też bedzie robił co może. Jak nie zwariuję, to będzie cud!
    witam
    polecam ci poziomicę laserową, do kupienia na allegro lub sklepie TCHIBO (Magnolia) - cena ok 50 pln
    kładziesz sobie a ten gadżet sam zaznacza ci laserową kreskę na ścianie idealnie prosto
    dodatkowo jest 1000 innych funkcji
    ja kupiłem sobie dzisiaj w TCHIBO dalnierz ultradźwiękowy (59 pln) żeby nie latać z metrówką, polecam
  10. BK Lider FORUM (min. 2800)
    BK Zarejestrowany: 05.11.2003 Posty: 4416
    Płytki - polecam Monotrading wrocław
    ul. wodzisławska 10
    tel. 341 67 97 www.monotrading.com.pl

    Kupowaliśmy tam płytki do mieszkania 15 lat temu i do kuchni teraz. Piękne włoskie i hiszpańskie płytki w bardzo dobrych cenach, duży wybór.
  11. _Adam12 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    _Adam12 Zarejestrowany: 23.07.2006 Posty: 676
    Cytat Napisał as24
    Cytat Napisał _Adam12
    Mam prośbę do "dobrych ludzi" o namiar na solidnego wykonawcę od zabudowy kominków.
    Potrzeby or zaraz

    Z góry dziękuję.

    pzdr.
    Przerobiłem p. Maleszaka (roprowadzenie powietrza) oraz firmę KOMBUD.
    Zdecydowanie polecam KOMBUD z Karmelkowej. Pokazałem zdjęcie obudowy klasycznej angielskiej w marmurze. Pan wynalazł odpowiedni blok marmuru, z którego chciałem obudowę, obudowę wykonał idealnie, i zgodnie z założeniami, terminowo i czysto. dodatkowo jest bardzo elastyczny i da się z nim "dogadać" co do ceny. Co ważne kominek grzeje bez zarzutów. Jeden z niewielu fachowców, którego gorąco polecam.
    Nr telefonu do właściciela: 509 400 294

    Dziękuje bardzo.
  12. ania_i_seba FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ania_i_seba Zarejestrowany: 25.02.2008 Posty: 116
    witam,

    obecnie jestesmy na etapie wyboru elektryka, ekipy do tynkow wewn i hudraulika - mozecie kogos polecic?

    jaka jest obecnie cena?

    rozmawialismy z naszym murarzem na temat cen - za podbitke krzyknal sobie 70 zl/mb - z podwojnym malowaniem; za ocieplenie 70 zl/m2; a za scianki dzialowe 30zl/m2
    co sadzicie o tych cenach?

    dzieki
  13. HRABSKA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    HRABSKA Zarejestrowany: 23.10.2006 Posty: 139
    Cytat Napisał ania_i_seba
    witam,

    obecnie jestesmy na etapie wyboru elektryka, ekipy do tynkow wewn i hudraulika - mozecie kogos polecic?

    jaka jest obecnie cena?

    rozmawialismy z naszym murarzem na temat cen - za podbitke krzyknal sobie 70 zl/mb - z podwojnym malowaniem; za ocieplenie 70 zl/m2; a za scianki dzialowe 30zl/m2
    co sadzicie o tych cenach?

    dzieki
    cześć ania_i_seba"]


    ja moge polecić p.Jacka hydraulika, facet naprawdę zna sie na rzeczy. ale przede wszystkim
    - towar zamawia na Ciebiie, mozesz odliczyc sobie vat
    - proponuje dobre rozwiazania, tańsze

    dam namiar na priva, jak tylko skończy u mnie

    i wtedy z czystym sumieniem będe mogła go polecić.

    a tak poza tym, uważajcie na hydraulików, cwaniaków nie brakuje.

    u mnie było chyba z 8, pomijam wiedzę jaka posiadali, np niektórzy nie montowali pieców na ekogroszek, a le twierdzili że poczytają

    do typowego oszukania, np. na 30 m2 podłogówki zamówienie 500 m rury pex

    podbijanie ceny na wszystkich materiałach, a potem pokazywanie rabatu 10 %, że to niby oni tak wynegocjowali, żałość...

    reasumując bylibyśmy w plecy 10 000 pln
  14. XX ELITA FORUM (min. 1000)
    XX Zarejestrowany: 23.11.2007 Posty: 1696
    polecam Wam elektryka - Pana Kocota.503330488
    To najfajniejszy i najsolidniejszy fachowiec (oraz Pan Zaremba - forumowicz Janzar - wylewki) na mojej budowie.
  15. ania klepka ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka Zarejestrowany: 07.09.2007 Posty: 1508
    Witam,
    podaję namiary na osobę, która robi gładzie, tynki, sufity podwieszane: tel. 602 124 933 Pan Kazimierz
    oraz hydraulika: tel. 514 661 829 Pan Sławomir
    Pozdrawiam
    Ania
  16. kine FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kine Zarejestrowany: 06.08.2007 Posty: 163
    Cytat Napisał Pani Koala
    Kochani, pytanie naiwne...

    Mam do przykręcenia do ściany z 1000 półek. Istnieje jakiś sprytny sposób na ustalenie poziomu ? Mózg mam tak wyprany przez tą wykończeniówkę, że najprostsza rzecz jest poza moją percepcją

    We wtorek przeprowadzka A w domku sajgon. Na dodatek w czasie przeprowadzki ekipa będzie tynkować z zewnątrz. Dzieciarów nie udało się nigdzie upchnąć, więc będą "pomagać". Pies też bedzie robił co może. Jak nie zwariuję, to będzie cud!
    Pani Koala trzymam mocno kciuki za przeprowadzke,
    potwierdzam nalatwiej poziomica laserowa
  17. kine FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kine Zarejestrowany: 06.08.2007 Posty: 163
    Cytat Napisał flowera
    Witajcie, wracam po dlugiej nieobecnosci urodzilam coreczke wczesniaczke ale jest juz wszystko dobrze jestesmy w domciu i rosniemy !!
    Powoli wykanczamy dom, mam pytanie czy jest teraz aktualnie jakas grupa drzwiowa? Szykujemy sie do zamowienia drzwi, teraz bedziemy robic lazienki i urzadzac domek.
    pozdrawiam wszystkich flowercia
    Flowercia gratulacje ogromne
  18. kine FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kine Zarejestrowany: 06.08.2007 Posty: 163
    Cytat Napisał trabi-wrc
    Mam do Was pytanie o dalszą kolejność robót okołodomowych.

    Niedługo skończą się dostawy ciężkich palet i myślę, żeby nawieźć ziemi do wyrównania i ogrodzić działkę sadząc przy okazji żywopłot (przynajmniej w części od strony ogrodu).

    Jak to zrobić z wyrównaniem terenu? Nie brakuje nam dużo, ale nie wiem czy wystarczy jak ujeździ to koparka czy trzeba inaczej zagęszczać?

    Sęk w tym, że sąsiadka obok (po niższej stronie) nie zamierza budować i nie wiem jak robić na granicy działek - budować skarpę przesypaną do sąsiadki licząc na to, że ona też będzie chciała równać w przyszłości, czy murować w granicy mur oporowy (kupa kasy) ?

    Pozdrav
    No wlasnie my rozwiezlismy swoja kupe ziemi , tzn koparka rozwiozla, gosciu probowal cos niecos podrownac , ale sa takie gory i doliny ze az strach, nie wiem co z tym teraz zrobic, oprocz tego samej koncepcji na to jak zostawic to na granicy dzialek to nie mam zadnej
  19. halszka.ka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halszka.ka Zarejestrowany: 23.08.2006 Posty: 705
    Cytat Napisał trabi-wrc
    Jak to zrobić z wyrównaniem terenu? Nie brakuje nam dużo, ale nie wiem czy wystarczy jak ujeździ to koparka czy trzeba inaczej zagęszczać?

    Pozdrav
    rozplantować ziemię pod ogród najlepiej taczką i łopatą ,
    tak wiem , setki ton , więc u mnie też był Macalac
    o taki


    całkiem dobrze wyrównał, potem glebogryzarka i grabki,
    ale nie zagęszczanie !!!

    teraz jest tak

  20. trabi-wrc DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    trabi-wrc Zarejestrowany: 27.01.2006 Posty: 992
    halszka ani śladu blaszaka !!!

    Dzięki za informacje. Czy uważacie, że na etapie wznoszenia ścian to jest jeszcze za wcześnie na dumanie o ogrodzie, czy lepiej wcześniej niż później ?

    Pozdrav
Pokaż wyniki od 30001 do 30020 z 59634