dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Andrzej_1024 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andrzej_1024 Zarejestrowany: 03.03.2007 Posty: 23
    Cytat Napisał Ola i Jacek
    Witam,
    Może jedna podasz cene jaka płaciłeś za Poromur bo ja miałem busować z Porothermu ale chyba zdecyduję się na Poromur bo jest dużo tańszy. Wysłałem zapytanie do Kemy ale fajnie byłoby mieć porównanie
    Dzięki i pozdrawiam
    Jacek
    Poromur cena z pazdziernika 2006 - 3PLN/szt. Nie sadze zeby teraz bylo ponizej 4 PLN

    Mialem szczescie i kupilem material na cala budowe

    Jak na razie jedyny minus KEMY - to nie chca przechowywac materialow.

    Zycze udanych zakupow.

    Andrzej
  2. kulka i.w. ELITA FORUM (min. 1000)
    kulka i.w. Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 1193
    Gdyby ktoś z budujacych miał ochotę - to zostały nam po murowaniu 2 palety SILIKATów 24 z Ludyni, które mogę odsprzedać.

    Moge oddac do hurtowni, ale wiem, że teraz na cegły się trochę czeka. Moze komuś zabrakło i potrzebuje pilnie - to niech pisze.
  3. anndy STAŁY BYWALEC (min. 300)
    anndy Zarejestrowany: 08.03.2005 Posty: 302
    Cytat Napisał kulka i.w.
    Kochane mądre forumowe glowy,

    poradźcie gdzie kupić parapety zewnętrzne takie z płytki (byleby nie kamienne i nie blaszane i nie plastikowe).
    We wszytkich hipermarketach budowlanych je znajdziesz. Wszędzie jest dokładnie to samo - raptem jeden producent i ze dwa kolory. Ja brałem w Leroy-Merlin.
  4. anndy STAŁY BYWALEC (min. 300)
    anndy Zarejestrowany: 08.03.2005 Posty: 302
    Cytat Napisał Jola z Melisy
    W Mega 1000 za tę cenę oferują Knaufa a w Obi Isover termomata. Nie mam pojęcia co lepsze, bo ceny są zbliżone.
    Jola,
    Przede wszystkim należy porównać współczynnik przewodzenia λ - czym mniejszy tym lepszy. Isover chyba nie ma żadnego produktu o nazwie termomata ale wszystkie jego produkty poza Majster-Matą będą lepsze od Knaufa.
    Co do Mega1000 - ja brałem u nich całe ocieplenie murów, cenowo byli lepsi od PW Aris. A z tym brakiem odzewu to u nich norma - facet ma 14 telefonów na minutę czasami rozmawia z dwoma osobami jednocześnie i czasami trzeba mu się po prostu przypomnieć... Ja wypracowałem z nim taki model współpracy: telefon czy jest na miejscu (czyli w Oławie) jeśli tak to jazda do biura porozmawiać face to face. Jakoś to przeżyłem ....ale jakby z Radwanic do Oławy trzeba było dojeżdżać przez Wrocław to miałbym miej pozytywne podejście do tego "eventa"....
  5. kulka i.w. ELITA FORUM (min. 1000)
    kulka i.w. Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 1193
    Cytat Napisał anndy
    We wszytkich hipermarketach budowlanych je znajdziesz. Wszędzie jest dokładnie to samo - raptem jeden producent i ze dwa kolory. Ja brałem w Leroy-Merlin.
    Ooooo no prosze, jak to mówia: najciemniej pod latarnia nawet o marketach nie pomyslalam. Dzieki
  6. elza23 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elza23 Zarejestrowany: 25.01.2004 Posty: 61
    Witajcie,
    ja co prawda nie z Waszych stron, ale bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź na moje pytanie. Budujemy dom pod Warszawą, na allegro znalazłam fajne meble kuchenne, sprzedaje je pani z Wrocławia. Dokładnie można je odebrać z Długołęki. Są to meble do samodzielnego składania. Ale cena jest pociągająca....
    I tu moje pytanie - czy może ktoś z Was oglądał te meble na żywo? podaję adres strony: http://www.allegro.pl/item168872508_...sprzedazy.html
    Jeśli ktoś z Was mógłby mi coś powiedzieć na ten temat, byłabym bardzo wdzięczna. Jestem poważnie zainteresowan,a ale jechać tak daleko, żeby obejrzeć na żywo nie mam szans.
  7. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Cytat Napisał Xena z Xsary
    Pytałam juz o to ale odświeżam troche pytanie - ktowie gdzie kupić deski modrzewiowe (takie na elewację lub podbitkę...)
    spisałam kiedyś namiar z forum, ale nie korzystałam tak że nie wiem czy aktualny - p. Jakubek 605 257 650 (Domasław)
  8. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Cytat Napisał TS147
    Witam,

    Wczoraj zacząłem ogradzać działkę (całkowicie prowizorycznie na razie - słupki drewniane + siatka leśna). Parę osób z forum radziło mi kupić coś ala "świder" do robienia dziur pod słupki.

    Tu wielkie ukłony w ich stronę i rada do tych przed którymi walka z ogrodzeniem - urządzenie jest SUPER (i do tego tanie) i pozwala wiercić idealne otwory w ziemi bez zadnego wysilku (ja wiercilem na 50-60cm). POLECAM

    Pzdr,
    TS
    muszę sie przejść pooglądać
    pozdrawiam
  9. mtw1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mtw1 Zarejestrowany: 21.03.2006 Posty: 250
    Cytat Napisał elza23
    Witajcie,
    ja co prawda nie z Waszych stron, ale bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź na moje pytanie. Budujemy dom pod Warszawą, na allegro znalazłam fajne meble kuchenne, sprzedaje je pani z Wrocławia. Dokładnie można je odebrać z Długołęki. Są to meble do samodzielnego składania. Ale cena jest pociągająca....
    I tu moje pytanie - czy może ktoś z Was oglądał te meble na żywo? podaję adres strony: http://www.allegro.pl/item168872508_...sprzedazy.html
    Jeśli ktoś z Was mógłby mi coś powiedzieć na ten temat, byłabym bardzo wdzięczna. Jestem poważnie zainteresowan,a ale jechać tak daleko, żeby obejrzeć na żywo nie mam szans.

    witam,

    Daj namiary na adres ---podjadę ---buduję się w Długołęce więc mam chyba najbliżej z osób na tym forum

    Pozdr.
    MTW1
  10. kulka i.w. ELITA FORUM (min. 1000)
    kulka i.w. Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 1193
    i daj znac na forum jak wygladaja w realu
  11. TS147 ELITA FORUM (min. 1000)
    TS147 Zarejestrowany: 29.05.2006 Posty: 1036
    Cytat Napisał Ivonesca
    muszę sie przejść pooglądać
    pozdrawiam
    Na razie niestety jeszcze nie ma na co . Ale może już niedlugo...

    Pzdr.
    TS
  12. dorhir SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dorhir Zarejestrowany: 31.05.2004 Posty: 75
    Witam

    Czy ktoś z Forumowiczów może polecić misia od wykonania kominka (z rozprowadzeniem ciepłego powietrza + obudowa). Na liście miśków nie znalazłam nikogo takiego, więc będę wdzięczna za namiar na kogoś sprawdzonego.
  13. mtw1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mtw1 Zarejestrowany: 21.03.2006 Posty: 250
    Cytat Napisał dorhir
    Witam

    Czy ktoś z Forumowiczów może polecić misia od wykonania kominka (z rozprowadzeniem ciepłego powietrza + obudowa). Na liście miśków nie znalazłam nikogo takiego, więc będę wdzięczna za namiar na kogoś sprawdzonego.
    wyśle Ci an priv

    Pozdrawiam
    mtw1
  14. wels FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wels Zarejestrowany: 25.07.2006 Posty: 167
    Witam,
    gdzie można kupić dobry i w miarę w przyzwoitej cenie dąb na schody?
    pozdrawiam wels
  15. kulka i.w. ELITA FORUM (min. 1000)
    kulka i.w. Zarejestrowany: 23.04.2006 Posty: 1193
    Cytat Napisał mtw1
    Cytat Napisał dorhir
    Witam

    Czy ktoś z Forumowiczów może polecić misia od wykonania kominka (z rozprowadzeniem ciepłego powietrza + obudowa). Na liście miśków nie znalazłam nikogo takiego, więc będę wdzięczna za namiar na kogoś sprawdzonego.
    wyśle Ci an priv

    Pozdrawiam
    mtw1
    Ja tez poprosze
  16. elza23 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    elza23 Zarejestrowany: 25.01.2004 Posty: 61
    Witam ponownie,
    mtw1 - bardzo Ci dziękuję za chęci pomocy. Dzwoniłam do pani, i dowiedziałam się, że meble można obejrzeć nie w Długołęce, bo tam jest magazyn, ale we Wrocławiu, na ul. Krakowskiej 17. Czy pod tym adresem też udałoby Ci się zerknąć? Jeśli nie, to i tak mimo wszystko wielkie dzięki.
    A gdyby trzeba było zerknąć na coś w Warszawie (np czy Pałac Kultury jeszcze stoi)- to służę pomocą.
  17. mtw1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mtw1 Zarejestrowany: 21.03.2006 Posty: 250
    Cytat Napisał elza23
    Witam ponownie,
    mtw1 - bardzo Ci dziękuję za chęci pomocy. Dzwoniłam do pani, i dowiedziałam się, że meble można obejrzeć nie w Długołęce, bo tam jest magazyn, ale we Wrocławiu, na ul. Krakowskiej 17. Czy pod tym adresem też udałoby Ci się zerknąć? Jeśli nie, to i tak mimo wszystko wielkie dzięki.
    A gdyby trzeba było zerknąć na coś w Warszawie (np czy Pałac Kultury jeszcze stoi)- to służę pomocą.
    witaj

    Też dzwoniłam. Właśnie się dowiedziałam , że to firma BOG-FRAM
    / www.bogfran.pl /.

    Pewno tam podjadę, ale nie mogę Ci obiecać, że będzie to prędko /nie moje rejony / . Jakby ktoś z formułowiczów z tych rejonów dał Ci szybciej info, napisz czy warte są te meble zainteresowania

    Pozdr
    MTW1
  18. mtw1 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mtw1 Zarejestrowany: 21.03.2006 Posty: 250
    Cytat Napisał kulka i.w.
    Cytat Napisał mtw1
    Cytat Napisał dorhir
    Witam

    Czy ktoś z Forumowiczów może polecić misia od wykonania kominka (z rozprowadzeniem ciepłego powietrza + obudowa). Na liście miśków nie znalazłam nikogo takiego, więc będę wdzięczna za namiar na kogoś sprawdzonego.
    wyśle Ci an priv

    Pozdrawiam
    mtw1
    Ja tez poprosze
    Podaję na forum :

    P. Dariusz Maleszak tel. 695-75-98-56-------mis od rozprowadzenia ciepłego powietrza + obudowa kominka

    Proszę mówić , że namiary macie z forum Muratora , lub od Gosi

    / u mnie na razie rozprowadził rury --ale jesteśmy umówieni na montaż kominka i wykonanie obudowy ------Widziałam jego kilka prac ---sprawdzony też przez moich znajomych /


    Wojty ----możesz go dopisać do listy Misiów
    -----

    POZDR

    MTW1
  19. smiejus DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    smiejus Zarejestrowany: 13.04.2006 Posty: 744
    Cytat Napisał mtw1
    Cytat Napisał dorhir
    Witam

    Czy ktoś z Forumowiczów może polecić misia od wykonania kominka (z rozprowadzeniem ciepłego powietrza + obudowa). Na liście miśków nie znalazłam nikogo takiego, więc będę wdzięczna za namiar na kogoś sprawdzonego.
    wyśle Ci an priv

    Pozdrawiam
    mtw1
    ja też poproszę
  20. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Cytat Napisał TS147
    Cytat Napisał Ivonesca
    muszę sie przejść pooglądać
    pozdrawiam
    Na razie niestety jeszcze nie ma na co . Ale może już niedlugo...

    Pzdr.
    TS
    postaram sie więc być cierpliwą
Pokaż wyniki od 19801 do 19820 z 59634