dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. bobiczek OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    bobiczek Zarejestrowany: 28.10.2001 Posty: 5014
    Popieram.
    Ta Sauna bez obrazy, jest na wszystkich grupach dyskusyjnych wysłana hurtem.
    Na innych forach myślę że chyba też, prawda?
    Oczywiście bez urazy jeśli się mylę.
    A swoją drogą gdybyś uważnie śledził(a) dyskusje wiadomo do kogo z tą sauną uderzyć(do mnie nie - mam dopiero wielkie rozkopone i rozgrzebane nic + trochę drenaży i murów)
  2. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    BOBICZEK! Bez urazy. 1.Napotkałem ostatnio człowieka, który nie uzyskał żadnej informacji dot. sauny, łaźni, błądząc po różnych forach.
    2. Na innych forach mnie nie znajdziesz.
    3. Stan Twojej budowy jest odpowiedni na to aby zastanowić się czy chcesz mieć saunę lub łaźnię, a jeżeli tak to gdzie?
    Mam nadzieję, że moja wiedza będzie przydatna. POZDRAWIAM

    ALTANA! Lubię spotkania towarzyskie. Akwizytorem nie jestem, aczkolwiek od 7 lat prowadzę firmę, która montuje takie miłe dla ciała urządzenia. NAJWAŻNIEJSZE jest to, że prywatnie jestem pasjonatem sauny, łaźni ( tradycyjne tureckie i rzymskie ) i poza sprzedażą i montażem, zajmuje mnie temat różnych rozwiązań stosowanych na świecie ( w szczególności z zachowaniem tradycji ). POZDRAWIAM ! i mimo wszystko oczekuję pytań?
  3. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    ALANTA! Wybacz za przemianowanie Cię na ALTANĘ.
    Sorry!!!
  4. yemiołka ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka Zarejestrowany: 05.02.2002 Posty: 1432
    Witam wszystkich!
    Na forum jestem pierwszy raz, ale mam nadzieję, że się tu zadomowię...
    Przymierzamy się do budowania chatki niedaleko Wrocławia.
    Bardzo chętnie spotkam się z forumową bracią gdziekolwiek w naszym miasteczku!
    pozdrawiam
  5. JAN069 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JAN069 Zarejestrowany: 05.02.2002 Posty: 8
    WITAM FORUMOWICZÓW
    TEN SAM "PROBLEM" CO U YEMIOŁKI
    ...co za zbieg okoliczności...?!
    TO I JA SIĘ DOPISUJĘ JAKO ŻYWO.
    /POPIERAM IDEE LOKALU Z "ŻARCIEM"/.
  6. KrzysiekS ELITA FORUM (min. 1000)
    KrzysiekS Zarejestrowany: 06.02.2002 Posty: 1115
    Witam Wszystkich Budujących,
    od pewnego czasu przeglądam regularnie liste dyskusyjną, szczegolnie czesto od uzyskania pozwolenia na budowe. Zorganizowanie spotkania z osobami z grupy wrocławskiej bedzie swietną sprawą. Zgłaszam swoją osobę, jako zainteresowaną spotkaniem, moze byc w IKEA.
  7. Agnicha1704 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Agnicha1704 Zarejestrowany: 26.05.2001 Posty: 706
    A ja nadal będę obstawać przy egipskiej. Dzisiaj po egzaminie poszliśmy tam grupą 12 osób na obiad - atmosfera w tym lokalu jest nie do przecenienia - a jedzenie mają PRZEPYSZNE
    pozdrowienia
    Agnicha
  8. yemiołka ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka Zarejestrowany: 05.02.2002 Posty: 1432
    jeśli nas stamtąd nie wyrzucą - czemu nie?
    jako alternatywę proponuję Los Locos - tam też jest jedzonko, a za darmo można zarezerwować osobną salkę, gdzie kilkanaście osób swobodnie się zmieści i można gadać do woli....
  9. Agnicha1704 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Agnicha1704 Zarejestrowany: 26.05.2001 Posty: 706
    Dlaczego mieliby nas wyrzucić????!!!!!!!!!!
    Tam jest przesympatyczna obsługa i nie ma problemów z rezerwacją.
    Jest też osobna salka - i pewnie można ją zarezerwować, tyle, że nie wiem czy jest sens - wystarczy moim zdaniem zarezerwować stoliki.
    pozdrowienia
    Agnicha
  10. yemiołka ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka Zarejestrowany: 05.02.2002 Posty: 1432
    On 2002-02-08 15:53, Agnicha1704 wrote:
    Dlaczego mieliby nas wyrzucić????!!!!!!!!!!
    bo myślę, że posiedzimy w knajpce dłużej niż pół godziny....
    a żarłodajnie liczą zazwyczaj na rotację klientów i patrzą niezbyt przychylnym okiem na liczną ludność zasiedziałą nad pustymi talerzami , co może nas przyprawić o nerwowe tiki
    takie jest moje zdanie, ale nie upieram się...
    a jeśli znów będziesz w Egipskiej, to możesz spytać, czy nie mają z tym problemu?

    ps.a może zorganizujemy jakieś improwizowane spotkanie przedwstępne?
    w końcu kilka osób jest z Wrocka, można wypaść kiedyś na szybkie piwo i niezobowiązujące pogaduchy....
    pozdrawiam
  11. Agnicha1704 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Agnicha1704 Zarejestrowany: 26.05.2001 Posty: 706
    Wiem, ze nie mają z tym problemu w Egipskiej, bo ostatnio tak przesiadywaliśmy i nie było problemu!!!
    W przeciwnym razie nawet nie wspominałabym o tym lokalu.
    Agnicha
  12. yemiołka ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka Zarejestrowany: 05.02.2002 Posty: 1432
    OK,OK!!!



    ...ale w mojej wypowiedzi był jeszcze ps.!!!
  13. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Ale się porobią podgrupki w tej podgrupie i dojdziemy wtedy do liczby partii w Polsce. Nie wiem, czy to będzie dobre.
  14. yemiołka ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka Zarejestrowany: 05.02.2002 Posty: 1432
    ale dlaczego?? nie rozumiem...
    z tego co widzę - na spotkanie szykuje się dobrych kilka osób. ciężko będzie jednorazowo porozmawiać ze wszystkimi.
    jeśli spotkalibyśmy się wcześniej - można by pogadać o swoich doświadczeniach [choć przyznaję, że moje są na razie marne], a na spotkaniu ogólnym - poświęcić swą uwagę innym osobom. to była luźna propozycja, spowodowana odległym i mglistym terminem spotkania ogólnego
    nikogo na siłę nie agituję - po prostu mam bardzo pozytywne doświadczenia ze spotkań z wirtualnymi znajomymi z innych for...
  15. yemiołka ELITA FORUM (min. 1000)
    yemiołka Zarejestrowany: 05.02.2002 Posty: 1432
    noooo
    wcelowałyśmy z odpowiedziami równo w tej samej minutce
  16. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Kolejno odlicz (po raz kolejny):
    Agnicha1704, Alanta, Baba, Beata, Bobiczek, Daniel, Darek, Frankai, GKwiatkowski, Jan069, KrzysiekS, Lullabysta, Piramidka, Skunks (z wujkiem dla jaj?), Yemiołka. Razem 15. Kogoś pominąłem?
    Pozdrawiam

    Sauna - umawiaj się na spotkania indywidualne.
  17. JAN069 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JAN069 Zarejestrowany: 05.02.2002 Posty: 8
    No nie żebym miał hopla na punkcie swojego nicka, ale zarejestrowałem się jako JANO 69, /pisane razem/.
    ... a nuż wpadnie na forum parudziesięciu innych pacjentów o takim nicku , to przynajmniej trochę czasu minie zanim mnie dogonią
    A na poważnie: jestem za "Egipską", gdyż nigdy jeszcze jej nie odwiedzałem, a ciekaw jestem co tam podają?!
  18. Agnicha1704 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Agnicha1704 Zarejestrowany: 26.05.2001 Posty: 706
    JANO69 pyszne jedzenie, dobre piwo i wino. Polecam szczegóknie stek Horusa (z polędwicy wieprzowej) - jadłam różne dobre potrawy w różnych częściach kraju a i na świecie - ale ten stek bije wszystko na głowę. Gdy zaprowadziłam tam mojego męża (zagorzały przeciwnik jedzenia w lokalach - długo w delegacjach i ma dość takiego jedzenia) to aż mu się oczy zaświeciły gdy spróbował. Pychota.
    pozdrowienia
    Agnicha
  19. JAN069 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JAN069 Zarejestrowany: 05.02.2002 Posty: 8
    )) !!!
    BĘDE NA "MURBETON".
  20. PIRAMIDKA SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PIRAMIDKA Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 58
    Witajcie wszyscy. Prześledziłam dotychczasowe wypowiedzi wszystkich i nie znalazłam konkretnej daty spotkania. Ustalono do tej pory, ze spotkamy się w połowie kwietnia (14.04.2002?) w niedziele. Uważam, ze niedziela to dobry dzień, pozostaje tylko godzina o której do tej pory nikt sie nie wypowiedział. Nie jestem z Wrocławia, więc sprawę miejsca spotkania napewno ustalą osoby mieszkające blizej. USTALMY COŚ KONKRETNEGO - DATĘ!, bo jak to w życiu bywa rózne rzeczy moga się zdarzyć.
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 59634