dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Jola z Melisy Lider FORUM (min. 2800)
    Jola z Melisy Zarejestrowany: 02.01.2007 Posty: 2841
    Możesz podać namiar na ten sklep w Katowicach?
  2. muh WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    muh Zarejestrowany: 07.02.2010 Posty: 4
    Witam wszystkich budujących.

    Potrzebny mi pilnie namiar na podbitkarzy . Ile płaciliście za swoją podbitkę? - bo dostałem cene 100 pln/ mb za robocizne i wydaje mi sie dużo.

    Buduje się w Mrozowie (g. Miękinia) - w kierunku Środy Śląskiej.

    Szukam rówinież ekipy od ocieplenia z zewnątrz ( wełna) + tynk silikonowy.
  3. Kaśka73 ELITA FORUM (min. 1000)
    Kaśka73 Zarejestrowany: 17.08.2006 Posty: 2530
    Moniaq

    co to za sklep?
  4. Moniaq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniaq Zarejestrowany: 25.01.2009 Posty: 275
    Kaśk73, Jola z Melisy sklep nazywa się Adari tel. 33 822 04 49 tylko nie dowożą płytek...transport musi być we własnym zakresie (właśnie dzwoniłam do nich żeby dowiedzieć się o wagę moich kafelek bo nie wiem jakim dostawczym autkiem mamy po nie jechać).. Namiar na ten sklep dostałam od zaprzyjaźnionej projektantki
  5. Jola z Melisy Lider FORUM (min. 2800)
    Jola z Melisy Zarejestrowany: 02.01.2007 Posty: 2841
    Dzięki.
  6. Moniaq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniaq Zarejestrowany: 25.01.2009 Posty: 275
    Ponawiam pytanie, o niedrogiego kamieniarza potrzebuję zamówić parapety z granitu..
    Z góry bardzo dziękuję
  7. Lalicja WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lalicja Zarejestrowany: 01.06.2010 Posty: 2
    Cytat Napisał MRS.CONSTR. Zobacz post
    UWAGA OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
    Plakac mi sie chce i juz nie wiem co robic
    Zamowilismy material przez Krzysztofa Bycio z firmy ALLBUD ,podpisalismy umowy,ktore maly wszystko zabezpieczyc.Facet nie odbiera zadnych telefonow ,albo wylancza go na cale dnie ,tlumaczac sie pozniej droga mailowa,albo SMS em ,ze to kontrola ,to cos innego ,ze jeszcze nie ma kopletnego towaru a z magazynu nie wydadza czesci i tak caly czas.Juz 4 razy ustalal termin dostawy i do zadnego sie nie dostosowal.Material mial byc juz przed Swietami i dalej nic.Nie ma odwagi zadzwonic tylko sms y i maile ,w ktorych kreci jak opetany.Poza tym informacje o tym ze towaru nie bedzie wysyla po godzinie w ktorej miala byc dostawa,i ma kompletnie gdzies ze ktos zarywa dzien ,jedzie 80km na darmo .Facet jest OSZUSTEM!!!!!!!!!!!!!! i juz sie nie boje tego slowa uzyc Dzisiaj zakladam sprawe w Sadzie ,ale czy to cos da?????????
    Ja proponuję od razu zgłosić sprawę na policję o oszustwo w Miejskiej Komendzie Policji w Legnicy na Asnyka. Tam też p. Krzysztof Bycio posiada już sporą teczkę z kilkoma zgłoszeniami. Poza tym 2 razy wysłać wezwanie do oddania zaliczki na materiały UWAGA listem "za potwierdzeniem odbioru". W odtępach od 7-14 dni. W drugim liście proszę zawrzeć wzmiankę o odtąpieniu od umowy i ... droga powództwa cywilnego czyli do sądu. Powodzenia.

    Ps. Ten Pan jest nam znany a zwodzenie smsami to jego rytuał.
  8. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    No to mam już kuchnię. Znaczy się mebelki. Do wykończenia pozostała ściana za płytą. Zobaczyliśmy jak gość rozwiązał to u siebie i pomysł będzie skopiowany. Tapeta zamówiona w agencji reklamowej, szyba na całości, ramka z kwasówki (gość miał aluminium). Póki co wszystko prawie OK. Zastrzeżenia mamy do tego, że gość nie wykorzystał pełnej głębokości wnęki. Mógł odwzorować łuk i "łamać" tył. Zdecydowaliśmy się na schowanie mikrofali w szafkach za Aventosem HL i daliśmy na tej samej wysokości co piekarnik. Zdecydowany błąd - jest to za nisko, a klapa odwstaje. Byłoby nawet lepiej, gdyby drzwiczki były zwykłe. Poza tym teraz żona żałuje, że szafki są do 220cm, a nie na pełnej wysokości z pozostawieniem powiedzmy 8cm ramki z G-K, tak jak na bokach. Tak przewidywałem, ale posłuchała projektanta wnętrz.
    Całościowo - kuchnia wygląda super!!! Sporo zmian wprowadziliśmy rzutem na taśmę. Ramki do przeszklonych szafek - z kawasówki, a nie z aluminium. Uchwyty z kwasówki - wyszukane w... IKEA. Cokół z kwasówki (taka naklejana mata). Kolor jasno szary na frontach szafek i wiśniowy połysk na szufladach.

    Mebelki u synka czekają jeszcze na fronty z zieleni. Jak będzie skompletowane, to pstryknę fotki.
  9. Spad FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Spad Zarejestrowany: 10.03.2007 Posty: 215
    Cytat Napisał Moniaq Zobacz post
    Ponawiam pytanie, o niedrogiego kamieniarza potrzebuję zamówić parapety z granitu..
    Z góry bardzo dziękuję
    Moniaq podaj na priv co Cię interesuje - kolor , wymiary.
  10. Ryska ELITA FORUM (min. 1000)
    Zarejestrowany: 18.09.2008 Posty: 1403
    Cytat Napisał Spad Zobacz post
    Moniaq podaj na priv co Cię interesuje - kolor , wymiary.
    Mnie też prosze podesłać tego kamieniarza, mnie interesuje blat kuchenny - tani
  11. albert07 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    albert07 Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 851
    masakra, znowu fala nadchodzi
  12. Jola z Melisy Lider FORUM (min. 2800)
    Jola z Melisy Zarejestrowany: 02.01.2007 Posty: 2841
    Albert, bardzo fajny domek budujesz.
  13. agamon DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agamon Zarejestrowany: 27.10.2002 Posty: 725
    Witam szanownych Wrocławiaków,
    potrzebuję wstawić okno. prosze o kontakt na godną polecenia firmę we Wrocku.
    Z góry dziękuję za pomoc
    Agamon z Lublina
  14. albert07 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    albert07 Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 851
    Cytat Napisał Jola z Melisy Zobacz post
    Albert, bardzo fajny domek budujesz.

    eeeeeemm dziękuję bardzo
  15. adamrw FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamrw Zarejestrowany: 29.07.2003 Posty: 272
    Cytat Napisał dabell Zobacz post
    Witam Grupę
    Zbliża sie okres dociepleń i wykończeń.
    Gdyby ktoś chciał namiar na górali, którzy robili u mnie ocieplenie i część regipsów (wczoraj się odezwał p. Józek, że roboty na Podhalu nie ma i chętnie wróciłby na roboty do Wrocławia) - to proszę o priva, dam namiar na niego - bezpośrednio.
    Chłopaki mieszkaja na budowie w czasie prac, nie piją (p. Józek jest pod tym względem ortodoksem , pracują jak mróweczki, bardzo szanują materiał i nie sa drodzy - będzie sie można z pewnościa dogadać.
    Robią ocieplenia i regipsy.
    Czy mogę prosić o jakiś kontakt do tej ekipy?
    Niestety, prywatna skrzynka dabell nie przyjmuje więcej wiadomości, stąd ta moja prywata na forum publicznym

    pozdrawiam
    Adam
  16. spawacz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spawacz Zarejestrowany: 03.06.2010 Posty: 12
    kupie kostkę lub puzzle 20 metrów może być z rozbiórki pozdro ma ktoś namiar.
  17. Spirea OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Spirea Zarejestrowany: 27.08.2007 Posty: 5364
    witam całą Grupę
    poszukuję rzeczoznawcy do zrobienia operatu dla Banku (Bank daje w wyborze biegłego wolną rękę). Wniosek muszę złożyć do 15 czerwca i w tym już ma być operat, więc sprawa dość pilna. Czy możecie kogoś polecić?
    dzięki z góry
  18. adamrw FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamrw Zarejestrowany: 29.07.2003 Posty: 272
    Cytat Napisał Spirea Zobacz post
    witam całą Grupę
    poszukuję rzeczoznawcy do zrobienia operatu dla Banku (Bank daje w wyborze biegłego wolną rękę). Wniosek muszę złożyć do 15 czerwca i w tym już ma być operat, więc sprawa dość pilna. Czy możecie kogoś polecić?
    dzięki z góry
    Jeśli to DnB (a termin 15.06 sugeruje datę końcową ich promocji) to najlepiej kogoś z listy podawanej przez bank (wycena mieszkania 400-500 zł, najdrożej u pani, która jest pierwsza na liście alfabetycznej - widać wielu klientów po prostu bierze pierwszego lepszego rzeczoznawcę). Terminy z reguły 2-3 dni. Jeden haczyk (jeśli to faktycznie DnB) - kompletny wniosek musi trafić do centrali do 15.06, także w oddziale trzeba go złożyć co najwyżej 14.06. (i to pod warunkiem, że nie będzie brakować jakiś dokumentów).
  19. Spirea OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Spirea Zarejestrowany: 27.08.2007 Posty: 5364
    dokładnie - DnB. Kobieta z Banku też mi na to wskazywała (o Centrali), jednak nie chciała dawać żadnych nazwisk. W tej sytuacji zadzwonię do Niej jutro i poproszę o konkretne nazwiska. Korzystałeś może z tej promocji? Jest bardzo korzystna i zdecydowaliśmy się teraz brać kredyt zamiast planowanego sierpnia.
  20. albert07 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    albert07 Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 851
    Cytat Napisał spawacz Zobacz post
    kupie kostkę lub puzzle 20 metrów może być z rozbiórki pozdro ma ktoś namiar.

    dwudziestu metrów to nie mam, ale z dwóch tysięcy elementów to jakieś puzzle znajdę
Pokaż wyniki od 39601 do 39620 z 59634