dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Ślężankaaa ELITA FORUM (min. 1000)
    Ślężankaaa Zarejestrowany: 01.12.2011 Posty: 1550
    .
  2. albert07 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    albert07 Zarejestrowany: 13.11.2008 Posty: 851
    jakiś czas temu gadaliśmy o solarach więc przypadkiem dzisiaj napotkałem się na stronkę o której wcześniej wspominałem. Może to kogoś zainteresuje. Ciekawe jaki byłby koszt wykonania czegoś takiego dachu w Polsce heheh

    http://www.architecturendesign.net/g...ar-roof-tiles/
  3. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał zuzaipatryk
    Jeśli natomiast chodzi o basen, to rozumiem Twoje wątpliwości, ale jeśli nawet na lipiec i sierpień, to i tak godzę się z kosztami. W aquaparku w lecie to tylko można sobie żebra obić, zwłaszcza jak miasto zamyka na lato Wejherowska , dodatkowo cena ponad stówkę za całą rodzinę, plus parkowanie w tłoku i dojazd. Zamiast telewizora i trójwarstwówki wyjdzie mi basen.
    Jako rekordzista w długości budowania, mogę się wypowiadać a propos zmian w postrzeganiu rzeczywistości. Basen rozpatruję tutaj jako zachciewajkę porównywalną z inną formą kąpieli Co do jacuzzi zamiast wanny - szybko doczytałem, że wszystko poniżej 20kzł narażone jest na ryzyko smrodu i zakazy używania płynów do kąpieli, więc szybko odpuściłem. Zrobiłem sobie dysze do masażu pod prysznicem i deszczownicę. Korzystam z tego od wielkiego święta nie chcąc bawić się w ściąganie wody ze ścianek. Zobaczymy jak będzie w przyszłości, kiedy dorobię się zmiękczacza (24-26 stopni niemieckich). Prysznic wygląda obłędnie, działa super ale ilość elementów przeszkadza w sprawnym ściągnięciu wody, żeby nie osadzał się kamień.
    Jak dla mnie basen w domu służy tylko moczeniu się. Pewnie te większe rozkładane też wystarczą. Nie mówię, że nie chciałbym mieć takiego 20x5m, przeszklonego z podgrzewaniem. No ale by mnie było na to stać i nie było żal, to pewnie pensja 25 tys. na rękę i min. jedna osoba do sprzątania całości. W końcu trzeba mieć czas, by z tego korzystać!!!
  4. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Dałbyś coś co się wyświetli a nie rzuci komunikatem, że czas oczekiwania za długi

    Ja taki mam Są jak widać już także szyby z panelami FV.
  5. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał zuzaipatryk
    Jeśli natomiast chodzi o basen, to rozumiem Twoje wątpliwości, ale jeśli nawet na lipiec i sierpień, to i tak godzę się z kosztami.
    A może samo jacuzzi? Można korzystać nawet poza okresem letnim
  6. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał Frankai
    Ja taki mam Są jak widać już także szyby z panelami FV.
    ile to Cie kosztowalo?
  7. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał wojgoc
    ile to Cie kosztowalo?
    Link mnie nic nie kosztował
    Jakbym miał jakieś cuda, to jako stary bywalec - z pewnością byś wiedział.
  8. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    nooo,
    bylem "deko" zaskoczony tymi rozwiazaniami
  9. Malawi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Malawi Zarejestrowany: 05.09.2006 Posty: 71
    Witam Forumowiczów. Czy możecie polecić ekipę do układania kostki - będzie brukowa albo betonowa , zależnie od kosztów. Cena ma znaczenie, ale jakość układania kostki chyba będzie w tym wypadku ważniejsza. Pozdrawiam wszystkich.
  10. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Frankai ma takiego fachowca - tylko, ze z Wieruszowa, jak dobrze pamietam.
  11. Olleo ELITA FORUM (min. 1000)
    Olleo Zarejestrowany: 05.08.2005 Posty: 1299
    A Frankai podzieli sie kontaktem i informacją, ile płacił za m2?
  12. miro72 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miro72 Zarejestrowany: 09.09.2010 Posty: 79
    Gdyby Cię to interesowało, wzmiankowani fachowcy mają być u mnie po 20.04 (okolice Pęgowa).
    Możesz podjechać, popatrzeć i pogadać. Bo co do terminów może być trudno (ja umówiłem się w zeszłym roku).
  13. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał wojgoc
    Frankai ma takiego fachowca - tylko, ze z Wieruszowa, jak dobrze pamietam.
    Z Wieruszowa/Wielunia to miałem parkieciarza. Brukarz z Witaszyczek. Namiary w "Polecanych ekipach".
    Aha - cena z dolnych przedziałów. Doświadczenie duże. Nie liczyć na projektowe wsparcie. Kładą i betonową i granitową (u Natalii). Z racji odległości - nastawić się na "jednorazowy" ich przyjazd. Na drobną robótkę raczej nie przyjadą.
  14. gosto2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gosto2 Zarejestrowany: 20.09.2007 Posty: 23
    Poszukuję ekipy do zrobienia przydomowej oczyszczalni ścieków. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone firmy?
    Pozdrawiam Wszystkich
  15. asia22 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asia22 Zarejestrowany: 15.10.2006 Posty: 272
    Witam budujących i już wybudowanych. Bardzo długo nie zaglądałam na forum. Cieszyłam się urokami życia w domku. Ale przyszedł czas na mały remont. Mam w związku z tym pytanie. Czy ktoś z Was zna i mógłby polecić ekipę do renowacji podbitki. Obecna, zabukowana jeszcze zimą wystawiła nas do wiatru.
    Pozdrawiam
  16. SUSPENSER OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    SUSPENSER Zarejestrowany: 29.09.2006 Posty: 7106
    Cytat Napisał Malawi
    Witam Forumowiczów. Czy możecie polecić ekipę do układania kostki - będzie brukowa albo betonowa , zależnie od kosztów. Cena ma znaczenie, ale jakość układania kostki chyba będzie w tym wypadku ważniejsza. Pozdrawiam wszystkich.
    U mnie Casting wygrała firma Estakada, cenowo przebili wszystkich innych, jakościowo ok.
    Projektu nie robili, ale wspólnie uzgodniliśmy co i jak [odwodnienie liniowe ze studnią chłonną, spadki, obramowania z kostki granitowej]

    Układają kostki granitowe, betonowe, a u mnie ułożyli bruk klinkierowy.

    Poszło szybko i sprawnie, po czasie widzę, że jest dobrze zrobione bo się nie zapadł nawet pod ciężarówką, która przywozi mi co jakiś czas węgiel, kałuże się nie robią jak np. przy pobliskim przedszkolu, gdzie po 3 latach kostka przypomina po deszczu "fale Dunaju".

    Podaję namiary:

    tel. 792 828 442
    792 929 442
  17. Olleo ELITA FORUM (min. 1000)
    Olleo Zarejestrowany: 05.08.2005 Posty: 1299
    W "moich ekipach" nie ma praktycznie nic o ogrodzeniach (procz jednej firmy od panelowych), a ja szukam ekipy, ktora mi wykona ogrodzenie w tym guscie:


    Na razie znalazlem tylko sprzedawcow w koszmarnych cenach - bez 300zl/przeslo 2x1,1m i 2500tys./brame minimum nie podchodz.

    Poleccie producenta i/lub firme montujaca (moze byc, a nawet lepiej, w jednym).
  18. CODI FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CODI Zarejestrowany: 26.11.2004 Posty: 173
    Cytat Napisał asia22
    Witam budujących i już wybudowanych. Bardzo długo nie zaglądałam na forum. Cieszyłam się urokami życia w domku. Ale przyszedł czas na mały remont. Mam w związku z tym pytanie. Czy ktoś z Was zna i mógłby polecić ekipę do renowacji podbitki. Obecna, zabukowana jeszcze zimą wystawiła nas do wiatru.
    Pozdrawiam
    U mnie kasting wybrała firma wrobruk, cena z materiałem i dodatkowymi usługami to 120 zł (kostka urbanica z Betard).
    Miałem wycenę z tym samym materiałem za około 110, 130 (firma która wykonuje kostki obok mnie u developera) i 145 od panów współpracujących z Betardem (mam wrażenie że to był tylko pośrednik).
    Miałem też firmę z okolic Wieruszowa za 100zł z ich kostką ale terminy odległe.

    To i ja mam pytanie.
    Potrzebuję studniarza który wywierci studnię i uruchomi pompę pod podlewanie ogrodu. Lokalizacja Maślice.
  19. Rafal. SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rafal. Zarejestrowany: 12.11.2014 Posty: 61
    Czy jest tu ktoś u kogo firma BUDOTOM wykonywała ogrzewanie podłogowe oraz montowała pompę ciepła i mógłby się podzielić informacją jak wyglądała współpraca? Może być na priv.
    Chcę zlecić wykonanie instalacji wod-kan oraz podłogówki tej firmie, ale za cholerę nie mogę znaleźć żadnej informacji o nich na forum.
  20. CZARNY. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CZARNY. Zarejestrowany: 23.02.2015 Posty: 131
    Witam , poszukuję sprawdzonej ekipy do ocieplenia i elewacji zewnętrznej z Wrocławia . Jeżeli Możecie polecić kogoś z czystym sumieniem będę wdzięczny .
    pozdrawiam
Pokaż wyniki od 59401 do 59420 z 59634