dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Olleo ELITA FORUM (min. 1000)
    Olleo Zarejestrowany: 05.08.2005 Posty: 1299
    Czy spotkał się ktoś kiedyś z firmą Polmet Metaloplastyka z Nadolic Wielkich produkującą ogrodzenia i bramy?
  2. Greg_OR SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Greg_OR Zarejestrowany: 16.10.2013 Posty: 13
    Cytat Napisał miro72
    Kłaniam się.
    Czy ktoś ma doświadczenia w temacie projektantów / sprzedawców / wykonawców systemów nawadniania?
    Cena ma znaczenie :-]
    Z góry dzięki. /M.
    na forum o automatyce domowej ktoś polecał firmę http://www.irjaza.pl/nawadnianie.htm
  3. Olleo ELITA FORUM (min. 1000)
    Olleo Zarejestrowany: 05.08.2005 Posty: 1299
    To nikt nie jest w stanie polecic nikogo od ogrodzen, ani dekarzy, o ktorych pytalem wczesniej?
  4. Wybuduję czy nie? :) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wybuduję czy nie? :) Zarejestrowany: 07.12.2015 Posty: 199
    Witam serdecznie,
    Przeczytałem już tyle stron a nie znalazłem nic co by mnie interesowało.

    Proszę polećcie mi firmę, która zrobi dom od fundamentów, po dach. Wirm, że są takie i dzięki temu, że dzialają powiedzmy na szeroką skalę mają spore zniżki w hurtowniach, dzięki dużej ilości prac można wynegocjować przyzwoite ceny, a i nie będą zgniać z jednej ekipy na drugą fuszerki na budowie. Czy może ktoś z Waspoleci taką firmę i czy taka forma budowy jest dobrym pomysłem ? Zależy mi rownież na budżecie
  5. CODI FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CODI Zarejestrowany: 26.11.2004 Posty: 173
    Halo.
    Zajrzyj w polecane ekipy, tutaj nie doczekasz się raczej odpowiedzi.
    Ja kiedyś swoją ekipę polecałbym na 110% ale po 4 latach to juz nie Ci sami ludzie. Poleciłem go koledze i majster wyleciał po 2 miesiącach z budowy ja zaś musiałem się za niego czerwienić. Wiec samo polecenie nie jest gwarancją sukcesu, ludzie się po prostu zmieniają.

    M
  6. Wybuduję czy nie? :) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wybuduję czy nie? :) Zarejestrowany: 07.12.2015 Posty: 199
    Jasne - spróbuję znaleźć.
  7. wojgoc OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc Zarejestrowany: 27.01.2010 Posty: 6941
    Cytat Napisał Wybuduję czy nie? :)
    Witam serdecznie,
    Przeczytałem już tyle stron a nie znalazłem nic co by mnie interesowało.

    Proszę polećcie mi firmę, która zrobi dom od fundamentów, po dach. Wirm, że są takie i dzięki temu, że dzialają powiedzmy na szeroką skalę mają spore zniżki w hurtowniach, dzięki dużej ilości prac można wynegocjować przyzwoite ceny, a i nie będą zgniać z jednej ekipy na drugą fuszerki na budowie. Czy może ktoś z Waspoleci taką firmę i czy taka forma budowy jest dobrym pomysłem ? Zależy mi rownież na budżecie
    Jesteś w stanie dogladac prac na bieżąco? Masz sprawdzonego kier-buda? Z doświadczenia wiem, ze tego typu firmy nie należą do najtańszych i nie do końca jest też prawdą, że nie mia zganiania fuszerki - podstawą takiej współpracy jest dobra umowa zawarta z wykonawcą.
  8. forgetit ELITA FORUM (min. 1000)
    forgetit Zarejestrowany: 21.07.2008 Posty: 1088
    Cytat Napisał Greg_OR
    na forum o automatyce domowej ktoś polecał firmę http://www.irjaza.pl/nawadnianie.htm
    A jak poczytasz poradniki Rainbirda i Huntera, zrobisz szkic ogrodu to sam sobie założysz. Koszt dla ogrodu 3500m2 wyniósł mnie ok. 4,5tys. Części kupiłem w Akwaplancie na Karmelkowej, troche mi doradzili w sposobie montażu, doborze zaworów i złożyli rozdzielacz.
    Wielka filozofia to nie jest.
  9. forgetit ELITA FORUM (min. 1000)
    forgetit Zarejestrowany: 21.07.2008 Posty: 1088
    Cytat Napisał Wybuduję czy nie? :)
    Jasne - spróbuję znaleźć.
    Jeśli faktycznie nie masz czasu na doglądanie budowy, to jedyne wyjście, ale musisz się liczyć, że będzie drożej i wcale jakościowo nie lepiej.
    Praktyczniej jest brać osobne ekipy do poszczególnych etapów robót. Jakość będzie lepsza, będzie trochę taniej, ale może być dłużej.
  10. CZARNY. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CZARNY. Zarejestrowany: 23.02.2015 Posty: 131
    Cytat Napisał Olleo
    To nikt nie jest w stanie polecic nikogo od ogrodzen, ani dekarzy, o ktorych pytalem wczesniej?
    priv
  11. CZARNY. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    CZARNY. Zarejestrowany: 23.02.2015 Posty: 131
    Cytat Napisał Wybuduję czy nie? :)
    Jasne - spróbuję znaleźć.
    priv
  12. yarecki_wr Banned
    Zarejestrowany: 27.05.2015 Posty: 153
    Gdzie w okolicach Wrocławia można dostać tanio kruszywo drogowe?

    Co do ogrodzeń m właśnie ekipa kończy w sobotę. Na początek poszedł cokół, słupki i będą wstawiać panele. Ogrodzenie jak ogrodzenie nie mam zastrzeżeń. Na dom do stanu surowego zamkniętego biorę ekipę z polecenia z zapewnieniem, że wykonawstwo na wysokim poziomie choć cenowo 30k różnicy względem najtańszej oferty no ale najtańsi nie liczą v a t. Za parę miesięcy okaże się co z tego wyjdzie.
  13. dawmel WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dawmel Zarejestrowany: 25.04.2015 Posty: 6
    Witam
    Poszukuję dobrego elektryka/elektronika z Wrocławia lub okolic do podłączenia sterowania ogrzewania podłogowego. Budowa w Pęgowie
  14. miro72 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miro72 Zarejestrowany: 09.09.2010 Posty: 79
    Kłaniam.
    Szukam kogoś kto ogarnie mi teren po budowie. Czyli wyrówna teren, rozgarnie ziemię etc.
    Mam projekt ogrodu sporządzony przez forumową Guru. Mam coś co miało przypominać trawnik i mam trochę bałaganu po brukarzach.
    W przyszłości będę chciał wykonać kolejne etapy okołoogrodowe.
    Miejsce - okolice Obornik Śląskich. Ktoś tu kiedyś kogoś polecał ale nie mogę już tego niestety odnaleźć.
    Dość pilne.
    Z góry dzięki.
  15. Kaśka73 ELITA FORUM (min. 1000)
    Kaśka73 Zarejestrowany: 17.08.2006 Posty: 2530
    A sprawdzoną firmę do mebli na wymiar ( konkretnie szafa) może mi ktoś polecić
    pozdrawiam "starych" bywalców
  16. Jaczal6496 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jaczal6496 Zarejestrowany: 19.06.2015 Posty: 8
    Poszukuje sprawdzonego kafelkarza ,który poradził by sobie z kafelkami większego formatu od 60/60 jest to inna technika kładzenia.A ponadto stolarza od mebli pod wymiar z góry dziękuje za każdy odzew
  17. Jaczal6496 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Jaczal6496 Zarejestrowany: 19.06.2015 Posty: 8
    Cytat Napisał Kaśka73
    A sprawdzoną firmę do mebli na wymiar ( konkretnie szafa) może mi ktoś polecić
    pozdrawiam "starych" bywalców
    Ciekawy jestem czy znalazłaś już jakiegos stolarza
  18. grabhasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grabhasz Zarejestrowany: 20.01.2015 Posty: 14
    Cytat Napisał Kaśka73
    A sprawdzoną firmę do mebli na wymiar ( konkretnie szafa) może mi ktoś polecić
    pozdrawiam "starych" bywalców

    moge polecic firme o naprawde nietafionej nazwie - szafex.com z Kamienca Wroclawskiego. Tylko postarajcie sie aby obslugiwal was pan Jacek (wlasciciel) jest do przesady pedantyczny i dokladny w pomiarach/wykonaniu/montazu. Sam bralem od niego kuchnie na wymiar, pozniej 3 szafy wnekowe i jeszcze eleganco dorobil do istniejacej szafki (aquaform) szuflade. Fachowo, terminowo, nienachalnie ale z inwencja... mozna tak dlugo - ceny srednie terminy okolo 2miesiecy wprzod. Warto sprawdzic.

    Natomiast jesli chodzi o meble drewniane to stol z dostawkami/biblioteczke/szafke rtv/stolik kawowy z jesionu robila firma TOTU z Wroclawia - kiedys byli na obornickiej na przeciwko jednostki wojskowej. Pozniej jak polecalismy znajomym to byl problem ich znalezc teraz widze, ze sa na krakowskiej (strona to sklady-meblowe.com). Mieli tez meble indyjskie z drewna tekowego i sami opatentowali metode barwienia na wzor tych indyjskich. Wystarczyl im zwymiarowany szkic i lecieli az milo.

    Ja natomiast potrzebuje ekipy budowlanej do stanu surowego - ta, ktora mam robi dobrze ale jak jest na budowie, aktualnie od miesiaca nie mam z nimi kontaktu, nie wiem czy to normalne z budowlancami, ze znikaja jak harry potter?
  19. Olleo ELITA FORUM (min. 1000)
    Olleo Zarejestrowany: 05.08.2005 Posty: 1299
    Siema.

    Gdzie, jakie i po ile zamawiacie drewno do kominka? Interesuje mnie juz pociete i polupane, z dowozem i rozładunkiem, tak suche, by na te zime juz bylo ok.
  20. semcio FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    semcio Zarejestrowany: 10.07.2012 Posty: 251
    Hej,
    szukam kogoś, kto pomoże w modernizacji kotła CO na gaz. W kilkunastoletnim domu dogorywa jakiś TERMET, a przydałoby się zamontować tam jakiś kondensacyjny. Czy znacie kogoś, kto w okolicach wrocławia się tym zajmuje?
Pokaż wyniki od 59421 do 59440 z 59634