dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Cytat Napisał anjamen
    Kaska przed odbiorem

    Frankai super. Ty to musisz miec cierpliwosc,masz juz wykonczony dom na pikobelo a Ty tam nie mieszkasz
    Kuchni nie ma, a anorektykiem to nie jestem Co prawda Wielki Post się zaczął... No ale nie ma co popadać w fundamentalizm
    Pstryczków też jeszcze nie mam. Właśnie liczę ile ich potrzebuję.
    Najgorzej jednak z zewnętrzem - zaczyna się bagienko robić i dren póki co słabo działa. Jak będzie kładziona kostka, to zdejmę glinę i wysypię piaskiem na całej długości. Póki co mam coś na kształ studzienek chłonnych co 3m.
  2. cyberbronek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cyberbronek Zarejestrowany: 16.11.2007 Posty: 192
    Cytat Napisał jarett
    Kto mi poleci niedrogiego solidnego geodetę we Wrocławiu lub okolicach?
    Potrzebny do mapki do celów projektowych.
    poszlo na priva
  3. cyberbronek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cyberbronek Zarejestrowany: 16.11.2007 Posty: 192
    Cytat Napisał lakusz
    Cytat Napisał cyberbronek

    Na podlogowce bedzie 100% kafli - moim zdaniem tu juz nie ma kompromisu i trzeba uzywac tego co najlepiej przewodzi cieplo.

    Pozdrawiam
    Wcale nie trzeba, spokojnie może być drewno ! Trzeba tylko uwzględnić to w projekcie podłogówki!
    Nie bede polemizowal, niech kazdy wybiera takie rozwiazanie, ktore uwaza za sluszne.
  4. jarett ELITA FORUM (min. 1000)
    jarett Zarejestrowany: 12.10.2009 Posty: 1005
    Cytat Napisał cyberbronek
    Cytat Napisał jarett
    Kto mi poleci niedrogiego solidnego geodetę we Wrocławiu lub okolicach?
    Potrzebny do mapki do celów projektowych.
    poszlo na priva
    Podziękowałuuuuu
  5. magwaw SYMPATYK FORUM (min. 10)
    magwaw Zarejestrowany: 27.01.2005 Posty: 30
    Dawno tu nie zagladalam i widze ze wiele nowych watkow. Gdzie moge znalezc biala liste wykonawcow we Wroclawiu?
    Szukam przede wszystkim:
    1.Elektryka do remontu instalacji w mieszkaniu wraz z ogrzewaniem podlogowym w lazience
    2.Gdzie polecacie kupic solidne ale w miare przystepne cenowo drzwi zewnetrzne do mieszkania?
  6. Krzysiek_Wilkszyn FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Krzysiek_Wilkszyn Zarejestrowany: 29.08.2006 Posty: 100
    Witam,
    Powoli będzie się zaczynał sezon prac zewnętrznych więc może ktoś będzie zainteresowany:
    Mam do sprzedania sporo dachówek BRAAS CELTYCKA BRĄZOWA LUMINO, które zostały mi na budowie:
    560 sztuk dachówki podstawowej (14 'zgrzewek po 40 szt)
    25 sztuk dachówki szczytowej prawej
    Dachówka w stanie idealnym (dachówki podstawowe są ciągle oryginalnie zafoliowane).
    Mogę sprzedać w bardzo dobrej cenie, więc jeśli ktoś robi dach z tej dachówki to może trochę kasy zaoszczędzić. Nie dysponuję żadnym transportem ani załadunkiem (ew. mogę za niewielkie pieniądze umówić jakiegoś widlaka, żeby palety włożył na pake).
    Najchętniej sprzedam całość za jednym razem. Dachówki można obejrzeć/kupić w Wilkszynie.

    Pozdrawiam,
    Krzysiek

    Sprzedam też okazyjnie jedną rolkę siatki leśnej (50 metrów). Świetnie nadaje się do ogrodzenia kawałka budowy. Siatka jest nowa i nigdy nie rozwijana - stan idealny. Siatka do odbioru w Wilkszynie - szczegóły na priv.

    Siatka ma wysokość 160 cm, dwadzieścia drutów poziomych i druty pionowe co 15 cm (jedna z najgęstszych). Typ siatki to 160/20/15L.
  7. TolaLee SYMPATYK FORUM (min. 10)
    TolaLee Zarejestrowany: 15.01.2010 Posty: 41
    ktos pamięta może ile płacił za projekt gazociagu ? - pytanie do tych co doprowadzali media do dzialki ...3000 netto to duzo?
  8. TolaLee SYMPATYK FORUM (min. 10)
    TolaLee Zarejestrowany: 15.01.2010 Posty: 41
    Cytat Napisał jarett
    Kto mi poleci niedrogiego solidnego geodetę we Wrocławiu lub okolicach?
    Potrzebny do mapki do celów projektowych.
    tez wysylam - najtanszy we Wroclawiu - obdzwonilm ich sporo
  9. Jola z Melisy Lider FORUM (min. 2800)
    Jola z Melisy Zarejestrowany: 02.01.2007 Posty: 2841
    Tola, ja też poproszę.
  10. Moniaq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniaq Zarejestrowany: 25.01.2009 Posty: 275
    Bardzo dziękuję za odpowiedź wyjście na kaloryfer zostawimy na wszelki wypadek
  11. MichAsiek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MichAsiek Zarejestrowany: 16.02.2006 Posty: 539
    Cytat Napisał TolaLee
    Cytat Napisał jarett
    Kto mi poleci niedrogiego solidnego geodetę we Wrocławiu lub okolicach?
    Potrzebny do mapki do celów projektowych.
    tez wysylam - najtanszy we Wroclawiu - obdzwonilm ich sporo
    Słowo najtańszy do mnie przemawia
    Bardzo poproszę o namiary na tego geodetę
    Pozdrawiam
  12. Tatarak OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Tatarak Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 8719
    Ja też, ja też! - poproszę namiary na tego najtańszego geodetę
  13. Ryska ELITA FORUM (min. 1000)
    Zarejestrowany: 18.09.2008 Posty: 1403
    Poproszę również o namiar na geodetę (tego najtańszego )
  14. Spad FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Spad Zarejestrowany: 10.03.2007 Posty: 215
    TRABI co do P. Kamili mam dokładnie takie same odczucia, raczej nie polecałbym jej nikomu o słabych nerwach. Nie wiem czy sukcesem jest, to że trzeba dwa razy składać wniosek na PnB , my też tak mieliśmy.

    OGŁOSZENIE (wiem,że to raczej na pchli targ, ale tam możecie już nie zaglądać)
    Znajomy emigruje i ma do sprzedania komplet wypoczynkowy JUPITER 3+2+1. Kupiony w X 2009 (oryginalne rachunki)
    Wygląda tak, tylko kolor ma miodowy.
    http://www.allegro.pl/item927132785.html

    Cena: 2800.

    Prosił mnie o wystawienie na allegro, ale jak zobaczyłem cenę, to stwierdziłem, że w pierwszej kolejności "uderzę" na forum.
    Komplet jest we Wrocławiu ul. Jugosłowiańska, zdjęcia mogę przesłać na maila.
  15. TolaLee SYMPATYK FORUM (min. 10)
    TolaLee Zarejestrowany: 15.01.2010 Posty: 41
    ja podam tutaj - bo jakos nie umiem rozpracowac tej skrzynki na muratorze
    wysylam wysylam a tu caly czas jest w folderze "do wyslanie"

    [email protected]

    Tomasz Sobczak
    za mape dalam 700 pln - jak robi się całość prac zwiazanaych z budowa -20% rabaciku

    wszyscy inni chcieli od 900 w zwyż
  16. anjamen REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    anjamen Zarejestrowany: 22.10.2006 Posty: 14297
    Cytat Napisał Spad
    TRABI co do P. Kamili mam dokładnie takie same odczucia, raczej nie polecałbym jej nikomu o słabych nerwach. Nie wiem czy sukcesem jest, to że trzeba dwa razy składać wniosek na PnB , my też tak mieliśmy.

    OGŁOSZENIE (wiem,że to raczej na pchli targ, ale tam możecie już nie zaglądać)
    Znajomy emigruje i ma do sprzedania komplet wypoczynkowy JUPITER 3+2+1. Kupiony w X 2009 (oryginalne rachunki)
    Wygląda tak, tylko kolor ma miodowy.
    http://www.allegro.pl/item927132785.html

    Cena: 2800.

    Prosił mnie o wystawienie na allegro, ale jak zobaczyłem cenę, to stwierdziłem, że w pierwszej kolejności "uderzę" na forum.
    Komplet jest we Wrocławiu ul. Jugosłowiańska, zdjęcia mogę przesłać na maila.
    a masz jakies zdjecie? moze moim rodzicowm by sie spodobał, wiem ze szukaja czegos
  17. Kaśka73 ELITA FORUM (min. 1000)
    Kaśka73 Zarejestrowany: 17.08.2006 Posty: 2530
    Cytat Napisał Spad
    TRABI co do P. Kamili mam dokładnie takie same odczucia, raczej nie polecałbym jej nikomu o słabych nerwach. Nie wiem czy sukcesem jest, to że trzeba dwa razy składać wniosek na PnB , my też tak mieliśmy.
    To i ja wtrące swoje trzy grosze
    nie polecam współpracy nikomu ujmę to tak: takiej nieodpowiedzialności w pracy nie widziałam u nikogo innego
    pani jest na liście misiów i tego nie potrafię pojąć nawet meilowałam żeby ją wykreślić ale widocznie jest z tych nie do ruszenia
  18. Moniaq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Moniaq Zarejestrowany: 25.01.2009 Posty: 275
    [quote="Spad"]TRABI co do P. Kamili mam dokładnie takie same odczucia, raczej nie polecałbym jej nikomu o słabych nerwach. Nie wiem czy sukcesem jest, to że trzeba dwa razy składać wniosek na PnB , my też tak mieliśmy.

    My też nie mamy dobrych wspomień ze współpracy z p. Kamilą...komplet dokumentów składała pół roku...po awanturze stwierdziła, że nie wiedziała, że na się spieszy Nie polecam
  19. trabi-wrc DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    trabi-wrc Zarejestrowany: 27.01.2006 Posty: 992
    Cytat Napisał Moniaq
    ...nie wiedziała, że na się spieszy
    Uhahahahahaha - to dobreeee...

    Nie przypuszczałem, że p. Kamila sprawi mi kiedykolwiek taką radość

    Pozdrav
  20. asia22 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asia22 Zarejestrowany: 15.10.2006 Posty: 272
    Widze że dziś p. Kamila ma swój słaby dzień na forum . U mnie też robiła adaptacje projektu.Osoba bardzo sympatyczna jednak współpracy nie polecam. Chyba że ktoś ma dużo czasu, mocne nerwy i lubi dreszczyk emocji.
Pokaż wyniki od 38601 do 38620 z 59634