dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Wrocławska
  1. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Smoku - co tam słychać? Jak małżonka?
    a co ze spotkaniem u Yemiołki??
  2. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Smoku - co tam słychać? Jak małżonka?
    a co ze spotkaniem u Yemiołki??
  3. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Ivonesca - bylem niedostępny, bo mamy przesunięcie czasu, a poza tym ciężko pracowałem na swoj ZUS
  4. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Frankai, ścigać można, ale kto Cię dogoni ?
    Ivonesca, wszystko ok. choć miała małą przerwę w pracy.
    co do spotkania u Yemiołki, to mamy utrudniony kontakt. Cała nadzieja w Tobie Dobrzyku
  5. Majka REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Majka Zarejestrowany: 05.11.2001 Posty: 17439
    Smoku, jesteś tam? Skąd bierzesz takie fajne ikonki /inne niz na smilies.nl/. Wchodziłam na LO3 /twój ogólniak? /nie mogę znaleźć.
    Też chciałabym umieć je wstawiać. Pozdrowienia z Krakowa
  6. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Majka, czasem zamieszczam gif-y. Trzeba sobie znaleźć w necie i wpisać "img" w kwadratowym nawiasie adres gif-a "/img" w kwadratowym powodzenia i dzięki za pozdrowienia. Bawcie się dobrze.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-05-10 20:56 ]</font>
  7. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Witajcie,
    dobrzykowice- no i co z tym spotkaniem, będzie ? wiesz cos więcej???
    Frankai - OK, będę ścigała jak będzie chwilka, ale tak jak pisał Smok - czy doścignę?
    Smok - jak tam budowa? u mnie zaczęli tynkować, ale pogoda taka sobie się zrobiła - nic nie schnie

    Majka - zrozumiałas cos ?
    a propos kominka - mam na razie doprowadzone powietrze i przewód elektyczny w okolice - i to na razie wszystko
  8. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Ivonesca, mówiłem, że jestem za Tobą (w budowaniu) i nie zapowiada się zmiana. To i dobrze, że powoli schną tynki. A jakie robisz? W tym tygodniu mają być okna . Tymczasem robię ogrodzenia ( by ich tak łatwo nie wynieśli : )
    Niestety z braku mamony i nadmiaru czasu wiele robie sam. Zabieram się też za Elektrę i taras.
  9. Bartt ELITA FORUM (min. 1000)
    Bartt Zarejestrowany: 02.01.2003 Posty: 1563
    No to was zaskoczę pracusie. Mnie posadowienie domku, wyciągnięcie ścian, przykrycie dachu, otynkowanie, pomalowanie, posadzki, mebelki, kwiatki, wyposażenie ogrodu ... zajęło kilka godzinek . Właśnie sobie po nim chodzę, oglądam, dopieszczam pewne rozwiązania, wyglądam przez okna ..., a wszystko to Smoku w ciepełku, bez zgrabiałych paluchów

    Polecam Arcona 5 do wizualizacji. Można sobie dokładnie zobaczyć jak na wysokość stropu, czy wymiary okien wpłyną na efekt końcowy i wszystko w jedną chwilę zmnienić. Program nie jest nazbyt intuicyjny i do pewnych prostych rozwiązań dochodziłem metodą prób i błędów, ale teraz jest OK.

    Wiem, że dla was prawdziwych budowniczych chodzenie po domu wirtualnym, to małe piwko, bo macie mury w realu, ale dla tych co dopiero kopią w ziemi to coś zajeb...
  10. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Smoku- tynki tradycyjne w środku i na zewnątrz
    a ajkie robisz ogrodzenie? z czego?

    Bartt - ile kosztuje taki cudny programik?
  11. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Ivonesca - zrobię jeszcze dwa okrążenia, żeby sąsiedzi nie plotkowali i dam się złapać
  12. Bartt ELITA FORUM (min. 1000)
    Bartt Zarejestrowany: 02.01.2003 Posty: 1563
    U producenta 650-1800zł, w zależności od wersji, na giełdzie 15zł, jeśli podjedziesz do mnie zgram ci go na płytkę za uśmiech
  13. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Bart - jednym słowem u Ciebie najdrożej
  14. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Ivonesca, zwykłe z siatki. Przy tylu metrach szybko zapomniałem, że można inaczej Od samego łażenia i mierzenia bolą nogi. Zostało jeszcze naciągnąć siatkę, zrobić drzwi do lasu, no i brama
  15. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - budujesz kojec na smoki Jak tam emoty? Już hulają?
  16. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    kojec na smoki, hehe może ukoi moje skołatane nerwy, ale muszę się pochwalić, że będzie to pierwsze niepostrzępione ogrodzenie w okolicy (taka gmina) Emoty, niemoty nie tylko hulają
  17. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Smok - czyli zrobiłeś Smokojec A emoty niemoty się bzykają, co nie omieszkał pokazać mi Smoczuś. Jaki ojciec taki syn On też gustuje w dziewicach?
  18. Smok ELITA FORUM (min. 1000)
    Smok Zarejestrowany: 07.01.2003 Posty: 1582
    Ach, ta dzisiejsza młodzież, Jak tak dalej będzie, zamknę go w smokojcu. Jakoś tak tu pustawo. Słyszałem już tyle deklaracji spotkań, że bałem się jak to wszystko ogarnę, a tymczasem.... Wszyscy tak zawzięcie budują ? Dziś w okolicy przeszło gradobicie, może Wam coś się stało ?
    Zatroskany Smok.
  19. Ivonesca REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Ivonesca Zarejestrowany: 25.07.2002 Posty: 10109
    Witajcie!!!
    Smok - może byc i siatka ja nie wiem kiedy u mnie będzie jakiekolwiek ogrodzenie
    co do smokojca to niezły pomysł

    Bartt - juz zaczynam się usmiechać

    Frankai - cały czas próbuję

    dobrzykowice- gdzie znów utknąłeś???
  20. Frankai OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Frankai Zarejestrowany: 13.01.2002 Posty: 8536
    Wiecie co chłopaki? Ivo chyba się wypościła, bo teraz atakuje nas czterech. Zebrała siły i da nam popalić

    Smok - a może inne płoty są postrzępione, bo sąsiedzi próbowali zamknąć dzieci w swoich "smokojcach"? Raczej nie próbuj. I tak nie upilnujesz, a płot się postrzępi
Pokaż wyniki od 2001 do 2020 z 59634