dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. Paweł_ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Paweł_ Zarejestrowany: 27.12.2003 Posty: 327
    agniesia ja pewnie dzisiaj będe miał to samo

    Monka, Ewa Hebda, Agniesia

    powiedzcie w jakich wy hurtowniach zamawiałyście materiały bo moze kogoś przeoczyłem a warto jeszcze sprawdzić czy nie przepłacam.

    Dzięki
  2. monka OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    monka Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 8956
    Paweł
    u mnie zakupy wyglądały tak: stal z Centrostalu, beton z Thomas Beton, reszta materiałów potrzebna do stanu zero z Budohurtu ze Stargardu.
    A ty gdzie robiłeś rozeznanie? No i z czego stawiasz ściany, zdecydowałeś się już?
  3. Paweł_ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Paweł_ Zarejestrowany: 27.12.2003 Posty: 327
    monka jednak BK ale ciągle czekam na ceny, dzisiaj jeszcze solbet ma mi wyslac swoją ofertę bo biorę to na firmę więc moze dostane dore ceny. Golbud polecony przez Jolly daje mi dobrą cenę na rurkę ale sprawdzam jeszcze u innych. Stal chyba tez w centrostalu.
  4. monka OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    monka Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 8956
    To daj znać gdzie ci najtaniej wyjdzie BK to też popróbuję
    A jaką cenę daje ci Golbud i na jaki bloczek?
  5. amo STAŁY BYWALEC (min. 300)
    amo Zarejestrowany: 14.09.2004 Posty: 363
    witajcie!
  6. monka OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    monka Zarejestrowany: 11.09.2004 Posty: 8956
    No i jest zagadka kto pisze
  7. amo STAŁY BYWALEC (min. 300)
    amo Zarejestrowany: 14.09.2004 Posty: 363
    Paweł_
    my mamy pustaki keramzyto-betonowe (z Goldbudu Goleniów) Te żużlowe to chyba troche ryzyko. A jak duża jest różnica w cenie?
  8. amo STAŁY BYWALEC (min. 300)
    amo Zarejestrowany: 14.09.2004 Posty: 363
    Pisze
    i wszystko jasne
  9. delf ELITA FORUM (min. 1000)
    delf Zarejestrowany: 20.04.2004 Posty: 2324
    Paweł tradycyjnie już zapraszam po bloczki, skoro zdecydowałes sie na BK. Ależ masz hałde na działce, nie chcesz sie jej pozbyć? Aha, a piasek bez vatu brałam z Golbudu.

    Kochani, skąd ziemię na działkę?
  10. Didi Lider FORUM (min. 2800)
    Didi Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 4348
    Cytat Napisał delf
    Paweł Ależ masz hałde na działce, nie chcesz sie jej pozbyć?
    ja też widziałam
  11. Didi Lider FORUM (min. 2800)
    Didi Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 4348
    Amo
    no i jaka to ulica na której jest grota solna, bo wychodzi na to że wcześniej do Wieliczki się wybiorę niż do groty w Szczecinie
  12. delf ELITA FORUM (min. 1000)
    delf Zarejestrowany: 20.04.2004 Posty: 2324
    Didi na pewno Łukasińskiego, vis a vis Baltic Baracs, obok przychodni, sklepu z firanami i apteki.
  13. Didi Lider FORUM (min. 2800)
    Didi Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 4348
    Cytat Napisał delf
    Didi na pewno Łukasińskiego, vis a vis Baltic Baracs, obok przychodni, sklepu z firanami i apteki.
    Delf
    to to ja wiem, ale gdzieś na Wielgowie też jest!
  14. Sylwia B STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Sylwia B Zarejestrowany: 18.08.2004 Posty: 301
    Znalazłam jakieś działeczki jutro pewnie będę je oglądać a dzisiaj wiem tyle:
    - Załom, 900 m kw. prąd, woda, gaz. cena 45 tys ( dla mnie za drogo, ale Pan obiecał negocjować te 5 tys) lub
    - Czarna Łąka, 800 m kw, prąd będzie przyłączony za ok 2 tys,trzeba kopać studnię i szambo,gazw drodze. 28 tys

    Jak myslicie, która bedzie lepsza? Tzn chodzi mi o to, czy jak kupię tańszą to czy uzbrojenie jej nie będzie droższe niz kupno tej droższej ziemi.

    Uff... ale namieszałam
  15. Didi Lider FORUM (min. 2800)
    Didi Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 4348
    Sylwia
    prześlij mi na priv od kogo i gdzie jest ta działeczka (ulica)

    poza tym nie wiem ile stydnia kosztuje, bo nie budowałam, ale oczyszczalnia to ok 5tys ale budując w załomiu też oczyszczalnię musisz robić
  16. Maggie Lider FORUM (min. 2800)
    Maggie Zarejestrowany: 30.12.2003 Posty: 2816
    Witajcie,

    Sylwia, przede wszystkim je obejrzyj! Działka musi Ci się podobać.

    Działka poza miastem = dłuższe dojazdy = więcej kasy na benzynę

    Do Załomia dojeżdżają miejskie autobusy = masz alternatywny transport, jeśli masz dzieci, to ważne!

    Szambo - koszt od 3.000 i trzeba wybierać, można oczyszczalnię biologiczną - to od 5.000, ale tańsza w eksploatacji. A w Załomiu masz kanalizę?

    Studnia - nie wiem ile kosztuje i czy jakość wody o rzut beretem od j.Dąbskiego jest dobra.

    A tak bajdełej - ja też dołączam do klubu szperaczy działkowych
  17. Sylwia B STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Sylwia B Zarejestrowany: 18.08.2004 Posty: 301
    Didi

    Wysłałam na priva. Jutro będę wiedzieć więcej

    Maggie

    Oczywiście, muszę zobaczyć działkę
    w Załomiu podobno nie ma kanalizy czyli też szambo lub POŚ
    Tą jakością wody to mi dałas do myślenia ,a przecież świństwa nie chcę pić... Chociaż zawsze myślałam, że najgorsza woda ze studni będzie lepsza niz ta z kranu...
  18. Sylwia B STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Sylwia B Zarejestrowany: 18.08.2004 Posty: 301
    Maggie
    bajdełej Jeszcze nie masz działeczki? Czy szukasz jeszcze jakiejś np jako lokatę kapitału
    bajdełej- ostatnio często słyszę- "pani kupi tą działeczkę-to nic ,że budować nie można-ale jaka lokata kapitału"
  19. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Witam grupkę.....


    mała przerwa na kawkę.....Panowie rozrzucili dzis czarnoziem, jutro czeka ich paleta obiazana bloczkami betonowymi....a pozniej wał

    zaczyna fajnie wygladac...hahahah inny kolorek piachu w domku ale ogolnie jest ok, ziemie przywizli mi 2 kamazy ale takie wieksze( inna tylna klapa- wiec wchodziu okolo 1,5 tony wiecej....

    no nic, w sobite dopiero odbieram trawke z hurtowni kupiłam juz nawóz...jak bedzie nie lało...wielkie nawozenie i sianie w sobote i przysypywanie ziemią...a pzoniej...lać, lać...
  20. Sylwia B STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Sylwia B Zarejestrowany: 18.08.2004 Posty: 301
    Teska - normalnie Cie podziwiam za tą wytrwałość ogrodniczą
    Nie miałam pojęcia, że tyle jest do zrobienia wkoło domu

    Tak śledzę wątki i Ty z Czupurkiem to jakieś tytany pracy ogrodniczej jesteście A ja jako laik ogrodniczy myślałam, że wystarczy zasiać i podlewać
Pokaż wyniki od 20001 do 20020 z 77901