dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. maksiu REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    maksiu Zarejestrowany: 19.07.2002 Posty: 12216
    Czy ktoś załątwiał przyłącze wodne w zakładzie wodociągów w Goleniowie? jakies uwagi, porady, terminy, ceny ???
    pozdrawiam
    maksiu
  2. Jasiu ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu Zarejestrowany: 23.07.2002 Posty: 2099
    Z tego co wiem żadnych problemów
  3. maksiu REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    maksiu Zarejestrowany: 19.07.2002 Posty: 12216
    A nie orientujesz się jak u nich z terminami i stawkami???
    pozdrawiam
  4. Jasiu ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu Zarejestrowany: 23.07.2002 Posty: 2099
    A na co ?
    Warunki dostajesz od ręki za 85,- PLN ("Wydanie warunków technicznych i późniejszy odbiór przyłącza wodociągowego").

    Przy uzgodnieniach też liczy się tylko strona merytoryczna (nikt nie mruga okiem i nie otwiera szuflady).

    Za przyłącze kanalizacyjne zapłaciłem 900,- PLN (będzie w przyszym roku - tzn.: będzie kolektor w obrębe działki).

    Fizyczne zrobienie przyłącza wody, czyli wykopanie rowu (misie robią to za pare win), położenie rury (a właściwie węża) to samo (koszt zależy od fi - jak robisz tylko dla siebie, fi bodajże 32 mm licz do 2,- PLN za m.b.), do tego studzienka (plastik albo beton), i licznik - kilkaset PLN. Na koniec wołasz Pana z wodkan żeby ciebie wpiął (wcinka ciśnieniowa), zaplombował i odebrał - zależy jak się dogadasz.

    Jak robicie dla kilku domów, to sprawa jest gorsza. Musicie kłaść fi 90 (znacznie drożej), a na końcu trzeba postawić hydrant.

    Zadzwoń: 418-44-31
  5. maksiu REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    maksiu Zarejestrowany: 19.07.2002 Posty: 12216
    intersowało mnie głównie strona papierowa, z samym wykonaniem przylacza bedzie troche wiecej zachodu niż piszesz, bo musze sie przekuc po niewielka droga (jakies 3m asfaltu)
    pozdrawiam
  6. bedi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bedi Zarejestrowany: 24.09.2002 Posty: 308
    Witam,

    Lokalizacja: Gmina Dobra (Dołuje)
    Projekt: Indywidualny
    Etap: więźba dachowa


    Jasiu
    Interesuje mnie ta mapka obwodnicy, czy możesz przesłać ją na:
    [email protected]

    Dzięki,

    Bedi
  7. Jasiu ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu Zarejestrowany: 23.07.2002 Posty: 2099
    Ja mam tylko mały fragment tej mapki dotyczący mojej okolicy (Sławoszewo). Kawałek, który ciebie interesuje dostaniesz bez problemu w urzędzie marszałkowskim.
    Obwodnica ma się zacząc koło Kołbaskowa i łukiem przez Dołuje, Wołczkowo, Tanowo ma prowadzić do Polic. W Policach albo będzie przeprawa promowa, albo most do Świętej, a z tamtąd do S3 powyżej Goleniowa. Obwodnica ma być dwupasmowa ze skrzyżowaniami bezkolizyjnymi ,przepustami gospodarczymi i przyrodniczymi (do 3.5 m - droga będzie na nasypie) Razem z obwodnicą drogową ma być wykoanna (zbliżona trasą) obwodnica kolejowa. Tą trasą ma być skierowany cały ruch ze Szczecina i pólnocy europy na północ Polski i dalej. Ma być wybudowana (rozpoczęta/zakończona !?) w 2006 roku, ale mam nadzieje, że nasi bezradni jak zwykle wszystko rozkradną, a to czego nie da sę ukraść to spieprzą.

    Acha. Gmina Police już uzgodniła dokumenatcje, a Dobra Szczecińska nawet jeszcze nie złożyła papierów, więc pewne sprawy są jeszcze palcem po wodzie pisane.
  8. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Kochani, pomóżmy adamskiemu ocenić projekt domu.
    O projektach-
    Wątek-Archon-Pod orzechem II
    autor-adamski.
  9. Frodo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Frodo Zarejestrowany: 24.09.2002 Posty: 14
    Witam!

    Lokalizacja : skłaniam się ku okolicom Goleniowa, więc droga o której wspominał Jasi bardzo by mi pasowała
    Projekt : właśnie się precyzuje, ale pewnie jeszcze się kilka razy zmieni
    Etap : postanowienie kupna działki (wreszcie dojrzeliśmy do tego), wertowanie Forum w poszukiwaniu doświadczeń innych.
    Jednym słowem wszystko przed nami. Po przeczytaniu kilku dzienników na Forum stwierdziem jednak, że wcześniej zainteresuję się TEMATEM.

    serdecznie pozdrawiam
  10. agi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agi Zarejestrowany: 30.06.2002 Posty: 118
    Chyba wykrakaliście kłopoty. Właśnie ktoś podkupił nas w negocjacjach o działkę!!!1 No wię d... zbita i zaczynamy wszystko od początku. Chcemy działkę uzbrojoną w okolicach Warszewa w Szczecinie. Może ktoś coś wie?????
    Musimy zacząć budowę W PRZYSZŁYM ROKU!!!!!Agi
  11. Jasiu ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu Zarejestrowany: 23.07.2002 Posty: 2099
    Teraz działek na sprzedaż jak mrówków i szczypawków. Wystarczy się przjechać przez interesującą okolice i spisać telefony z tablic "działki na sprzedaż".
    Z uzbrojeniem to już różnie bywa.
    A konieczniecznie musi być Warszewo ?
  12. Szkapeusz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Szkapeusz Zarejestrowany: 19.07.2002 Posty: 31
    agi
    Widzialem tablicę, że do sprzedania są dwie małe działki (około 600 i 700 metrow) na Warszewie na ulicy Andersena - brzmi to trochę myląco bo tak naprawdę to jeszcze szczere pole - (prawie naprzeciw są ogródki działkowe) Z tego co się domyślam to cena może być bolesna ale szczegółów nie znam. W terenie jest gaz ale z prądem jest kłopot! Acha i dojazd od strony Warszewa raczej dla aut 4*4 - bloto i wyboje! Od Osowa lepiej bo po utwardzonej nawierzchni ale z dziurami!
    Poza tym na Warszewie jest cała masa działek - niestety te, które widziałem są daleko od uzbrojenia i o cenę nawet boje się pytać.
    Pozdrawiam Grupę!
  13. agi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agi Zarejestrowany: 30.06.2002 Posty: 118
    Warszewo najlepiej, bo moje dziecko jest alergikiem i astmatykiem
    a tam mieszka opiekunka, która jest naprawdę bardzo dobra, bardzo wykwalifikowana a przy tym tania. Jedna jej wada to ,że nie ma prawka, więc dojazd tam gdzie nie ma linii autobusowej odpada.Niedaleko Warszewa mieszka także moja mama, która może się zaopiekować maluchem w jakiejś awaryjnej sytuacji.Warszewo ma także jeśli chodzi o stężenie pyłków najlepsze wskażniki w Szczecinie. Poza tym podoba mi się , bo jest tam szkoła przedszkole, bank, poczta itp, oraz niedaleko praca moja i męża a jednocześnie rzut beretem do Puszczy Wkrzańskiej, więc cisza i spokój. Niestety mimo że działek na sprzedaż dość sporo duża część to użytkowanie wieczyste albo teren gdzie pełne uzbrojenie pojawi się za raczej dłuższy czas/np. ul. Andersena/. Są oczywiście piękne , uzbrojone działki ale 1200 m kosztuje ok. 130000-140000 zł.Dlatego nie upieram się tylko przy Warszewie.
    Może ktoś jeszcze wie coś o działkach uzbrojonych gdzieś gdzie jest dojazd autobusowy. Dzięki za odzew. AGI
  14. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Witajcie...
    buduję w Koscinie gm.Dobra...
    Parterówkę "Irmę" z pracowni Archipelag...
    widzę dużo przyszłych ) sąsiadów...
  15. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    a..dzialki tez u nas sa....w cenach od 55 zł/m2 do 120..
  16. Jasiu ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu Zarejestrowany: 23.07.2002 Posty: 2099
    On 2002-10-23 09:12, Teska wrote:
    Witajcie...
    buduję w Koscinie gm.Dobra...
    Parterówkę "Irmę" z pracowni Archipelag...
    widzę dużo przyszłych ) sąsiadów...
    Niedługe będzie się mówiło "Szczecin koło Dobrej" ;o)
  17. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    podoba mi sie...)
  18. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Jejku..niom znowu w szczecinie nic sie nie dzieje.gdzie wszyscy jesteście???nikt nie buduje???
    Pozdrawiam niewidocznych ziomalków...
    Miłego dnia
  19. m@rcin WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    m@rcin Zarejestrowany: 25.10.2002 Posty: 1
    Cześć Teska, skoro nalegasz to pora się ujawnić. Buduję w na osiedlu Bukowo, niedaleko ulicy Ogrodniczej, według zmodyfikowanego projektu GL 55 studia Atrium. W ubiegłym tygodniu pożegnałem się z dekarzami, zabezpieczyłem okna połaciowe i otwory okienne. Za kilka dni planuję doprowadzić do domu media, zakończyć negocjacje z dostawcami okien i instalatorami. Ponieważ przeniosłem już wszystkie swoje graty do domu, potrzebującemu chętnie oddam barak budowlany w niezłym stanie technicznym.

    Pozdrawiam Wszystkich,
    Marcin
  20. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Marcin, ujawniłeś sie to oki..ale nie masz wrazenia ze Szczecin i tu to....wrrrr
    POZDRAWIAM
    TESKA
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 77901