dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Wiecie juz czuje sie zmeczona a do swiat daleko .
    A jak pomysle o kolowrotku szykujacym sie w przyszlym roku praca budowa to trace entuzjazm

    Jakie to wszystko czasochlonne
  2. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Czy wy budujac mieliscie jasno sprecyzowane wizje domu kolorystyki itd .


    Bo ja lapie sie na tym ze za duzo rzeczy mi sie podoba
  3. tomadyna ELITA FORUM (min. 1000)
    tomadyna Zarejestrowany: 10.07.2005 Posty: 1830
    Witam wtorkowo.

    Dziś ENAE miała mi założyć licznik energetyczny między 10.00-12.00 i co ............... zadzwonił Pan że ENEA nie ma liczników i najwcześniej w przyszłym tygodniu, cycki opadają.
  4. jolly ELITA FORUM (min. 1000)
    jolly Zarejestrowany: 28.05.2004 Posty: 1333
    Witam wszystkich!!!


    A`propos dachu - ja mam 2x dwuspadowy - 320 m2 za wiezbe prefabrykowana chca 15.000 netto, dachowka z calym osprzetem zalezy jakiej firmy ale okolo 25 tys. netto - tez jestem w szoku!

    A za ulozenie dachu wraz z wiezba licza sobie 60-80 zlotych! toz to szok!!!!! ja za ulozenie dachu 2 lata temu placilam 8 tys. (200 m2)!


    dlaczego... dlaczego .... dlaczego....to tak drogo!

    wiecie co sie ostatnio dowiedzialam, ze problemow z dostawami nie ma - po prostu tak sie ci hurtownicy wycwanili, zeby mogli drozej sprzedawac - ale to chyba juz wiecie...inna bajka to wyroby gotowe np. drzwi, okna, bramy - tu terminy sa straszne...

    Pozdrawiam i zycze milego dnia!
  5. jolly ELITA FORUM (min. 1000)
    jolly Zarejestrowany: 28.05.2004 Posty: 1333
    Cytat Napisał bryta
    Czy wy budujac mieliscie jasno sprecyzowane wizje domu kolorystyki itd .


    Bo ja lapie sie na tym ze za duzo rzeczy mi sie podoba

    Wszystko jasne sprecyzowane, aby hurtownicy nie wciskali mi nowosci i zeby starczylo na wszystkie etapy, kolor okien, dachowki, elewacji itd. -to wszystko wiedzialam zanim wybralam projekt!!! nie zwracalam uwagi na inne rzeczy, aby nie popasc w obled i .... dlugi!!!
  6. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Cytat Napisał jolly
    Witam wszystkich!!!


    A`propos dachu - ja mam 2x dwuspadowy - 320 m2 za wiezbe prefabrykowana chca 15.000 netto, dachowka z calym osprzetem zalezy jakiej firmy ale okolo 25 tys. netto - tez jestem w szoku!

    A za ulozenie dachu wraz z wiezba licza sobie 60-80 zlotych! toz to szok!!!!! ja za ulozenie dachu 2 lata temu placilam 8 tys. (200 m2)!


    dlaczego... dlaczego .... dlaczego....to tak drogo!

    wiecie co sie ostatnio dowiedzialam, ze problemow z dostawami nie ma - po prostu tak sie ci hurtownicy wycwanili, zeby mogli drozej sprzedawac - ale to chyba juz wiecie...inna bajka to wyroby gotowe np. drzwi, okna, bramy - tu terminy sa straszne...

    Pozdrawiam i zycze milego dnia!
    Tez slyszalam z tymi terminami
    najgorsze jest to ze jest malo robotnikow na rynku
    Czy to znaczy ze hurtownie nie daja rabatow
  7. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Cytat Napisał jolly
    Cytat Napisał bryta
    Czy wy budujac mieliscie jasno sprecyzowane wizje domu kolorystyki itd .


    Bo ja lapie sie na tym ze za duzo rzeczy mi sie podoba

    Wszystko jasne sprecyzowane, aby hurtownicy nie wciskali mi nowosci i zeby starczylo na wszystkie etapy, kolor okien, dachowki, elewacji itd. -to wszystko wiedzialam zanim wybralam projekt!!! nie zwracalam uwagi na inne rzeczy, aby nie popasc w obled i .... dlugi!!!
    Moze i ja tak powinnam
    Czy gromadzisz materialy zima
  8. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał jolly

    wiecie co sie ostatnio dowiedzialam, ze problemow z dostawami nie ma - po prostu tak sie ci hurtownicy wycwanili, zeby mogli drozej sprzedawac - ale to chyba juz wiecie...inna bajka to wyroby gotowe np. drzwi, okna, bramy - tu terminy sa straszne...

    !
    cwaniaki, też tak sądzę, na dziendobry słyszę, że już nie przyjmują zamówień na wełnę, ale jeszcze jedna dostawa będzie to mogą mi sprzedać, ale będzie ciężko i oczywiście cena też niezła I po co mi teraz kupować wełnę, żeby trzymali na placu, jak mi dopiero będzie potrzebna w maju. Kaske chcą zedrzeć i tyle. Ja tam poczekam do stycznia, niby promocji nie będzie, ale zobaczymy, czy to tylko ich takie gadanie
    A co do cen to jak byle fachowiec ma nie podnosić skoro wszędzie naokoło, nawet w tv bębnią, że nie ma komu robić bo wszyscy wyjechali. Dlatego obrastają w pióra i wydaje się im, ze są jedynymi niezastąpionymi i albo zgodzimy się na nich albo nie znajdziemy
  9. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał tomadyna
    Witam wtorkowo.

    Dziś ENAE miała mi założyć licznik energetyczny między 10.00-12.00 i co ............... zadzwonił Pan że ENEA nie ma liczników i najwcześniej w przyszłym tygodniu, cycki opadają.
    I tak masz dobrze, ja czekam od kwietnia, gdzie minął im termin, skrzynia jest i dalej głucho
  10. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał bryta
    Czy wy budujac mieliscie jasno sprecyzowane wizje domu kolorystyki itd .


    Bo ja lapie sie na tym ze za duzo rzeczy mi sie podoba
    kolorystyke to mielismy, wybrana dachówka i kolor, a przed kupnem nastąpiła zmiana dachówki i będzie zmiana koloru, my już tak mamy. Nawet niuni zmienilismy imię tydzień przed porodem, chociaż od lat mieliśmy imię dla córki wybrane i nawet ani razu nie pożałowałam tej decyzji, pasuje do niej idealnie. Tak samo z dachówką, nie wyobrażam sobie teraz innej. Także z doświadczenia naszego wiem, że to co nam się długo podoba to chyba szybko nudzi i następuje zmiana w ostatniej chwili - oczywiście pozytywna
  11. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał bryta
    Czy wy budujac mieliscie jasno sprecyzowane wizje domu kolorystyki itd .


    Bo ja lapie sie na tym ze za duzo rzeczy mi sie podoba
    kolorystyke to mielismy, wybrana dachówka i kolor, a przed kupnem nastąpiła zmiana dachówki i będzie zmiana koloru, my już tak mamy. Nawet niuni zmienilismy imię tydzień przed porodem, chociaż od lat mieliśmy imię dla córki wybrane i nawet ani razu nie pożałowałam tej decyzji, pasuje do niej idealnie. Tak samo z dachówką, nie wyobrażam sobie teraz innej. Także z doświadczenia naszego wiem, że to co nam się długo podoba to chyba szybko nudzi i następuje zmiana w ostatniej chwili - oczywiście pozytywna
    to u mnie chyba podobnie jedno co wiem to nie lubie nowoczesnych stylow i plastikow np krzesel
  12. iwa-k STAŁY BYWALEC (min. 300)
    iwa-k Zarejestrowany: 25.07.2005 Posty: 381
    Witam wszystkich!
  13. martelia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    martelia Zarejestrowany: 01.07.2005 Posty: 607
    wiechy wczoraj nie było, ale jak się uda to będzie jutro

    pozdrowienia
  14. Miraśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Zarejestrowany: 27.02.2006 Posty: 1429
    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał Miraśka
    witam wieczorkiem-ale ulga,nie ma pracusiów i wkońcu poczułam się jak u siebie-tak jakoś bardziej niz dotychczas kurcze nie moge sie tylko przyzwyczaic ,że doszło mi 5 kluczy-kazdy taki sam i narazie ruletka ,który do jakiego zamka
    Teska-już za tych górników i Baśki nie pij bo za duzo sie powtarzasz

    to nie wina procentow...tylko netu beznadzienego...radiowego...wrrrr
    wiem wiem-toż przecież żartowałam -dzis wszystko ok?
    witam wszystkich -czy jestem jedyna ,która nie lubi świąt?
  15. jolly ELITA FORUM (min. 1000)
    jolly Zarejestrowany: 28.05.2004 Posty: 1333
    Materialy bede gromadzila od stycznia... bo wiem, ze niektore ceny wtedy spadna... dachowke polecono mi kupic okolo marca lub nawet luty, bo wtedy ponoc nawet jezdza i prosza... a reszta jak Bog da...


    PILNE PILNE!!!!


    poszukuje mieszkania jedno lub dwupokojowe na Prawobrzezu! Na rok lub 1,5! Prosze dajcie znac jak cos slyszeliscie...
  16. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał GrzegorzR
    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał Miraśka
    witam wieczorkiem-ale ulga,nie ma pracusiów i wkońcu poczułam się jak u siebie-tak jakoś bardziej niz dotychczas kurcze nie moge sie tylko przyzwyczaic ,że doszło mi 5 kluczy-kazdy taki sam i narazie ruletka ,który do jakiego zamka
    Teska-już za tych górników i Baśki nie pij bo za duzo sie powtarzasz

    to nie wina procentow...tylko netu beznadzienego...radiowego...wrrrr
    Musisz chyba przycisnać facetów od łącza, u mnie działa OK, nie to, żeby było to mistrzostwo swiata, aale chodzi całkiem przyzwoicie.
    mam ich juz dosc!
  17. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał bryta
    Czy wy budujac mieliscie jasno sprecyzowane wizje domu kolorystyki itd .


    Bo ja lapie sie na tym ze za duzo rzeczy mi sie podoba
    to normalka..w trackie ciut sracisz nerwow...bo trzeba juz natychmiast na cos sie zdecydowac, no ale.....
  18. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał tomadyna
    Witam wtorkowo.

    Dziś ENAE miała mi założyć licznik energetyczny między 10.00-12.00 i co ............... zadzwonił Pan że ENEA nie ma liczników i najwcześniej w przyszłym tygodniu, cycki opadają.
    Tomek w Twoim przypadku..nie cycki...a rece z gaciami opadają...a tak na powaznie to oni chyba sa rabnieci??? jak to nie maja liczników
  19. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał GrzegorzR

    Musisz chyba przycisnać facetów od łącza, u mnie działa OK, nie to, żeby było to mistrzostwo swiata, aale chodzi całkiem przyzwoicie.
    mam ich juz dosc!
    ogólnie facetów, czy tylko tych od łączy
  20. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał tomadyna
    Witam wtorkowo.

    Dziś ENAE miała mi założyć licznik energetyczny między 10.00-12.00 i co ............... zadzwonił Pan że ENEA nie ma liczników i najwcześniej w przyszłym tygodniu, cycki opadają.
    Tomek w Twoim przypadku..nie cycki...a rece z gaciami opadają...a tak na powaznie to oni chyba sa rabnieci??? jak to nie maja liczników
    coś muszą wymyślić pewnie u mnie niedługo będą zaslaniać się pogodą ....szkoda słów
Pokaż wyniki od 47821 do 47840 z 77901