dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. Maggie Lider FORUM (min. 2800)
    Maggie Zarejestrowany: 30.12.2003 Posty: 2816
    Cytat Napisał Didi
    Cytat Napisał Maggie
    Witam,
    już od soboty jesteśmy w nowym domku . Jest super, choć jeszcze sporo pracy przed nami!
    A co się śniło Rodzinie pierwszej nocy??????
    Mnie się śniło na przykład, że prowadziłam knajpę dla harleyowców gdzieś nad morzem . A reszta rodziny twardo spała po trudach przeprowadzki i nie pamięta
  2. matam DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    matam Zarejestrowany: 12.08.2006 Posty: 916
    Cytat Napisał Maggie
    Cytat Napisał Didi
    Cytat Napisał Maggie
    Witam,
    już od soboty jesteśmy w nowym domku . Jest super, choć jeszcze sporo pracy przed nami!
    A co się śniło Rodzinie pierwszej nocy??????
    Mnie się śniło na przykład, że prowadziłam knajpę dla harleyowców gdzieś nad morzem . A reszta rodziny twardo spała po trudach przeprowadzki i nie pamięta
    Czyli czekamy na ziszczenie snu tak zeby bylo miejsce do spotkan forumowych
  3. matam DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    matam Zarejestrowany: 12.08.2006 Posty: 916
    Dzisiaj zalali nam strop nad garazem i o dziwo w czasie lania nie padalo. Prosze o jeszcze jeden tydzien pogody tak aby za tydzien zalac strop nad salonem . Nie powiem zebym chcial tylko tydzien ale...
  4. Didi Lider FORUM (min. 2800)
    Didi Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 4348
    Cytat Napisał Maggie
    Cytat Napisał Didi
    Cytat Napisał Maggie
    Witam,
    już od soboty jesteśmy w nowym domku . Jest super, choć jeszcze sporo pracy przed nami!
    A co się śniło Rodzinie pierwszej nocy??????
    Mnie się śniło na przykład, że prowadziłam knajpę dla harleyowców gdzieś nad morzem . A reszta rodziny twardo spała po trudach przeprowadzki i nie pamięta
    Hmm..a to ciekawe ...........
  5. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Witam Wszystkich


    Maggie to ciekawy mialas sen


    Nie moge doprosic sie Kowalskich o wstawienie dzwi juz 2 tygodnie


    Co robiliscie z tynkami gipsowymi moje sa bardzo dobrze zrobione ale gdzieniegdzie wypadalo by sie poszpachlowac
    ile to kosztuje a ile malowanie
  6. maro74 ELITA FORUM (min. 1000)
    maro74 Zarejestrowany: 16.04.2004 Posty: 1375
    Witam wszystkich i zwracam się z prosbą o POMOC.
    Poszukuję ekipy, która mogła bym skończyć stan surowy a dokładnie wymurowanie ścian poddasza, kominy systemowe, położenie więźby i dachówki. Może ktoś zna jakąś ekipę która ma jakies luzy i mogła by wejść od zaraz.
    U mnie partacze już 4 tydzień grzebią się ze stropem teriva 80m2 a jeszcze z tydzień im zejdzie i jak mi w takim tempie będa robić resztę to mnie zastanie wielkanoc z dachem . Długo by jeszce o nich pisac a szkoda mi nerwów.
    Jeszcze raz prosze o jakiekolwiek namiary na ekipy wolne lub kończące u kogoś z was. Moja budowa jest w Policach możliwy noclego w przyzwoitym kempingu.
  7. Kacha72 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Kacha72 Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 802
    maggie --- gratulacje )
  8. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Witam Wszystkich

    Ponawiam pytanie ile placiliscie za wykanczanie tynkow gipsowych np szpachlowanie ,malowanie lub inaczej
  9. Kacha72 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Kacha72 Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 802
    szpachlowanie dwukrotne 14 zł za mkw, plus malowanie dwukrotne 12 zł za mkw.wyszło sporo
  10. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Cytat Napisał Kacha72
    szpachlowanie dwukrotne 14 zł za mkw, plus malowanie dwukrotne 12 zł za mkw.wyszło sporo

    O kurcze to rzeczywiscie duzo jak czlowiek liczy kazdy grosz

    Czy te ceny zawieraja material
  11. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    A dlaczego dwukrotne szpachlowanie czy to normalnie tak sie robi czy wina zle polozonych tynkow
  12. Kacha72 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Kacha72 Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 802
    Cytat Napisał bryta
    A dlaczego dwukrotne szpachlowanie czy to normalnie tak sie robi czy wina zle polozonych tynkow
    tynki były idealne i gdybym dzisiaj wiedziała jak to wygląda to bym tylko raz szpachlowała .... ale coż juz poszłooooo , czasami po jednym razie zwłaszcza pod halogenami czy kinkietami moga wyjść nierowności i tam dwa razy
    ceny nie zawieraja matriału niestety u mnie robili gotowa masa szpachlowa rotband wiadro chyba z 70 dych, a poszło ich na cały dom .... nie pamiętam ale chyba z 20
  13. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Cytat Napisał Kacha72
    Cytat Napisał bryta
    A dlaczego dwukrotne szpachlowanie czy to normalnie tak sie robi czy wina zle polozonych tynkow
    tynki były idealne i gdybym dzisiaj wiedziała jak to wygląda to bym tylko raz szpachlowała .... ale coż juz poszłooooo , czasami po jednym razie zwłaszcza pod halogenami czy kinkietami moga wyjść nierowności i tam dwa razy
    ceny nie zawieraja matriału niestety u mnie robili gotowa masa szpachlowa rotband wiadro chyba z 70 dych, a poszło ich na cały dom .... nie pamiętam ale chyba z 20
    Czy to jest bardzo brudna robota chodzi mi o (parapety i drzwi wewnetrzne )
  14. Kacha72 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Kacha72 Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 802
    niestety trzeba dobrze wszystko okleić wprawiony malarz nie tyle nachlapie co naszlifuje gładzi , a to jest strasznee pył jest wszędzie nawet w zębach potencjalnych przechodniów
  15. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Dzieki Kacha


    Czy ktos dawal moze do pokoi tapete albo raufaze
  16. matam DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    matam Zarejestrowany: 12.08.2006 Posty: 916
    Cytat Napisał bryta
    Dzieki Kacha


    Czy ktos dawal moze do pokoi tapete albo raufaze
    A nie szkoda ci ladnych scian ?
    Ja zwykle w mieszkaniu kladlem tapete ale sciany pozostawialy sporo do zyczenia, a jak masz nowe to wg mnie szkoda, chyba ze chcesz uzyskac jakis efekt lub podoba ci sie jakis wzor wtedy to juz inna inszosc i rzecz oczywista oczywiscie.
  17. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Cytat Napisał matam
    Cytat Napisał bryta
    Dzieki Kacha


    Czy ktos dawal moze do pokoi tapete albo raufaze
    A nie szkoda ci ladnych scian ?
    Ja zwykle w mieszkaniu kladlem tapete ale sciany pozostawialy sporo do zyczenia, a jak masz nowe to wg mnie szkoda, chyba ze chcesz uzyskac jakis efekt lub podoba ci sie jakis wzor wtedy to juz inna inszosc i rzecz oczywista oczywiscie.
    Chodzi mi o tapety tylko do 2 malych sypialni .
    Bylam ostatnio w duzym markecie budowlanym w berlinie i az sie zdziwilam jakie teraz super tapety sa na rynku
  18. maksiu REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    maksiu Zarejestrowany: 19.07.2002 Posty: 12216
    Hej przyjaciele, zajrzyjcie proszę pod poniższy link http://forum.muratordom.pl/tak-wygla...zl,t118607.htm i weźcie czynny udział
    pozdrawiam
    maksiu
  19. Miraśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Zarejestrowany: 27.02.2006 Posty: 1429
    Cytat Napisał bryta
    Dzieki Kacha


    Czy ktos dawal moze do pokoi tapete albo raufaze
    cześc wszystkim

    ja narazie dawałam tapetę u córki-tak fragmentarycznie i u syna na jednej małej sciance -tak dla urozmaicenia.

    od zawsze mam tez zamiar położyc na jednej scianie w sypialni a jesli nie tam to w jadalni.
    tapety naprawde są piękne-ostatnio w katalogu widziała jakby drapowane kwiaty -jednokolorowe i aranżacje-po bokach brąz a w srodku złote czy zółtawe-jak dla mnie super-cena troche mniej(170 rolka)-ale po nocach ja widze
  20. ocia79 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79 Zarejestrowany: 11.05.2006 Posty: 901
    Gdzie znajde w Szczecinie plytki GRESPANIA?????????????????????????????????????????????????? ????????????????
Pokaż wyniki od 58821 do 58840 z 77901