dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    BItter nie, tzn, mozna i mozna sprobowac doniesc, ale nie dadzą pozowlenia bez mediow i drogi
  2. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    BItter dziękuję eTomi też ma ich okna, czy kiedyś mogłabym zerknac na Wasze okna??? Bez ładowania sie do domu, tylko tak z zewnatrz? OKna zamontowane inaczej wygladaja niz w salonie pojedyncza sztuka. A o aluminiowych ktos słyszał GryfBudu na profilu schucco? Znowu myle nazwę pewnie?
  3. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Kalibra, jak masz umowe, to masz warunki jak masz warunki to bierzesz elektryka z uprawnienia i myk masz prad
  4. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Perm, nie upieram się, ale imo to działa. Mnie własnie wykonawca płyty i pali namawiał usilnie na ekipę. Przysłał mi wycene. Patrze i mysle, no chyba ocipi...pip. Patrze na nazwę firmy a tam, tadam słynny, niesłynny Rembud Malicki. Mam stara liste wykonawcow, szybko odgrzebałam i po opiniach m inn Szczukota pognaam na drzewo w 3 sekundy. A mogłam wbic się w najwieksza maline już na początku.
  5. online SYMPATYK FORUM (min. 10)
    online Zarejestrowany: 23.06.2006 Posty: 71
    Cytat Napisał bitter
    Ekipę pożegnałem. W ramach rozliczenia nie zapłaciłem za 3 dni roboty ani grosza. Marna pociecha bo stoję z budową a dziś znalazłem kolejne dziury od papierosów. Zabić to mało. Za dużo już łat nabitych, żeby teraz folię odrywać, będę musiał kleić i nakrywać odcinkami folii. Szukam dekarzy więc jak wiecie, że ktoś dobry bez roboty to biorę.
    Bitter, od tego co pokazałeś na zdjęciach nóż sam otwiera się w kieszeni. Masz rację, zabić to mało.
    Szczerze współczuję. Życzę więcej szczęścia przy następnych ekipach. Napisz może kim/ skąd byli ci "fachowcy" żeby ktoś inny na nich się nie przejechał.
  6. online SYMPATYK FORUM (min. 10)
    online Zarejestrowany: 23.06.2006 Posty: 71
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie wracam do teamtu okiem. Wiem ze Gosia-sz-n ma Oknoplast, Tomi ma M&S ze względu na ciepły montaz, a jakie okna Wy macie? czy maktos na profilu Schuco?
    U nas też M&S. Trochę z przyzwyczejnia, trochę z lenistwa. Mamy takie w mieszkaniu, od kilku lat. Są OK.
    Plastiki. Na drewno zabrakło funduszy.
  7. online SYMPATYK FORUM (min. 10)
    online Zarejestrowany: 23.06.2006 Posty: 71
    Cytat Napisał MusiSieUdac
    W srode mamy odbierac, jak zamontujemy to dam znac
    MusiSieUdac,
    i jak wrażenia? Mam nadzieję, że Twoje milczenie nie wynika z rozczarowania.

    pozdrawiam
    online
  8. online SYMPATYK FORUM (min. 10)
    online Zarejestrowany: 23.06.2006 Posty: 71
    Cytat Napisał Tomek_Police
    Zdun - Pan Jacek 503 475 145 musisz pogadać czy zrobi obudowę do istniejącego kominka.

    Tomek, jak oceniasz wykonanie zabudowy? Wszystko wyszło tak jak oczekiwałeś?
    Jesteśmy po spotkaniu z p. Jackiem i wstępnej wycenie. Mamy zamiar skorzystać z jego oferty. Jak coś pójdzie nie tak będzie na Ciebie.
  9. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Online, ja maiłam drewniane gebauera i teraz swiadomie wybieram plastiki. Nie znajduje uzasadnienia jezeli chodzi o wydana kasę. Predzel aluminium sobie zrobię jesli już niż drewno. Ale jak znam zycie to skonczy sie własnie na M&S
  10. bitter Lider FORUM (min. 2800)
    bitter Zarejestrowany: 30.01.2008 Posty: 2776
    Cytat Napisał gosia@
    BItter dziękuję eTomi też ma ich okna, czy kiedyś mogłabym zerknac na Wasze okna???
    Spoko możesz się ładować nawet do domu ale okna montuję w połowie czerwca najwcześniej. Przypomnij się jak jeszcze nie będzie za późno.

    Cytat Napisał online
    Bitter, od tego co pokazałeś na zdjęciach nóż sam otwiera się w kieszeni. Masz rację, zabić to mało.
    Szczerze współczuję. Życzę więcej szczęścia przy następnych ekipach. Napisz może kim/ skąd byli ci "fachowcy" żeby ktoś inny na nich się nie przejechał.
    Nie będę smarował na forum, żebym nie był jeszcze ścigany za oczernianie. Powiem tylko, że właściel jest dekarzem i wydawało się z gadki że zna się na rzeczy, tyle że zamiast pilnować ludzi to go nie było
  11. bitter Lider FORUM (min. 2800)
    bitter Zarejestrowany: 30.01.2008 Posty: 2776
    A przy okazji nie znacie jakiś tynkarzy co mają wolne za miesiąc? Szukam ekipy do tynków maszynowych gipsowych i nie mogę znaleźć żadnej - chętnie bym skorzystał z polecenia.
  12. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Bitter nie swiruj dawaj nazwisko, ja tez mam dekarza niby dobrego, a jak to moj? Ja mam Wojtka cos tam
  13. bitter Lider FORUM (min. 2800)
    bitter Zarejestrowany: 30.01.2008 Posty: 2776
    No dobra napiszę tylko imię - Zbigniew
  14. MusiSieUdac Lider FORUM (min. 2800)
    MusiSieUdac Zarejestrowany: 25.01.2011 Posty: 3296
    Cytat Napisał online
    MusiSieUdac,
    i jak wrażenia? Mam nadzieję, że Twoje milczenie nie wynika z rozczarowania.

    pozdrawiam
    online
    Parapety sa ok ale jakos tez sie nad nimi nie rozczulalam, ot parapety
    Pozdrawiam
  15. aga.ta WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aga.ta Zarejestrowany: 27.05.2012 Posty: 2
    Witam, czy ktoś korzystał z jednej z góralskich ekip - właściciel to Paweł Szewczyk? z góry dziękuję za opinie.
  16. Kalibra SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kalibra Zarejestrowany: 28.11.2011 Posty: 20
    Cytat Napisał bitter
    A można złożyć dokumenty na budowę bez umowy z ENEA?
    całą dokumentację wraz z odpowiednimi umowami złożyłam chodzi mi o etap kiedy wstawia się licznik i czy samemu to trzeba zrobić wynająć elektryka czy zgłosić się do enei z tym problemem i czy wodociągi wykopą mi studzienkę czy sama to muszę robić?
  17. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4811
    Jasne, ze wszytsko sama. Wszystko co jest na Twojej dzialce jest Twoje, i nikt Ci tam nic nie zrobio (bo nawet nie ma prawa). Inny temat, ze mozesz zatrudnic ludzi pracujacych w tych firmach,i zrobia na fuche

    Fantom
  18. Tomek_Police DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Tomek_Police Zarejestrowany: 19.09.2007 Posty: 654
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie wracam do teamtu okiem. Wiem ze Gosia-sz-n ma Oknoplast, Tomi ma M&S ze względu na ciepły montaz, a jakie okna Wy macie? czy maktos na profilu Schuco?
    My mamy drewniane okna Pozbudu na profilu 68 i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Faktem jest, że będą wymagać od nas więcej wysiłku m.in. delikatniejsze czyszczenie, smarowanie olejkiem lnianym raz do roku.
  19. Tomek_Police DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Tomek_Police Zarejestrowany: 19.09.2007 Posty: 654
    Cytat Napisał online
    Tomek, jak oceniasz wykonanie zabudowy? Wszystko wyszło tak jak oczekiwałeś?
    Jesteśmy po spotkaniu z p. Jackiem i wstępnej wycenie. Mamy zamiar skorzystać z jego oferty. Jak coś pójdzie nie tak będzie na Ciebie.
    Kominek jest skończony w 99% , dzisiaj musi jeszcze przeszlifować narożniki i gdzieniegdzie gładzie po sobotnim zamontowaniu kamienia. Jesteśmy bardzo zadowoleni jak do tej pory. Cenowo ok, jakościowo też. Dodatkowo sprząta po sobie. Robi na nowych materiałach (płyty krzemianowo-wapienne), a nie na gk+wełna. Ma dużą wiedzę i jak o czymś mówi to zawsze tłumaczy dlaczego i po co tak trzeba zrobić, a nie tylko "bo tak".
  20. Tomek_Police DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Tomek_Police Zarejestrowany: 19.09.2007 Posty: 654
    Cytat Napisał Kalibra
    całą dokumentację wraz z odpowiednimi umowami złożyłam chodzi mi o etap kiedy wstawia się licznik i czy samemu to trzeba zrobić wynająć elektryka czy zgłosić się do enei z tym problemem i czy wodociągi wykopą mi studzienkę czy sama to muszę robić?
    Licznik zakłada enea, ale żeby był licznik, musisz mieć zrobioną instalacje "zalicznikową", czyli jakąkolwiek RB (rozdzielnie budowlaną) do której możesz przyłączyć wszystkie urządzenia. Gdybyś szukała czegoś solidnego, mam na zbyciu porządna metalową skrzynkę wraz z różnicówką. Sprzedam za 100 PLN, plastiki bez wnętrza są już od 60PLN. Wykonuje Ci to elektryk jakikolwiek z uprawnieniami. Na koniec wypisuje dokumenty które będą potrzebne do po zakończeniu budowy.

    Odnośnie wody też robią to prywatne firmy. Jak w warunkach masz studzienkę, to musisz ją posadowić w odpowiednim miejscu na działce i zasypać, wyciągnąć przewód na zewnątrz i wtedy wodociagi zakładają licznik.
Pokaż wyniki od 73621 do 73640 z 77901