dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Cytat Napisał Kasieńka i Piotr
    Napisałem, że topili a nie palili, a to jest różnica.
    Moze i proces palenia różni sie od topienia ale nie zmienia to faktu ze oba sposoby są niebezpieczne dla środowiska.
  2. agata.kmisti SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agata.kmisti Zarejestrowany: 10.01.2011 Posty: 98
    Witam wszystkich,
    U mnie budowa powoli sie konczy. Na forum Muratora juz od dawna sie nie udzielalam, ale postanowilam, ze w slusznej sprawie odezwe sie ponownie.
    Chodzi o instalacje alarmowe. Znalazlam wykonawce idealnego i grzechem by bylo nie podzielic sie ta informacja.

    Na szczecinskiej liscie wykonawcow znalazlam namiar na firme pana Mariusza Klepackiego. Musze przyznac, ze byl to strzal w dziesiatke! We wtorek zadzwonilam do niego po raz pierwszy, a w czwartek juz mialam wykonana instalacje alarmowa. Polecam wszystkim! Przemili ludzie z ogromna wiedza i profesjonalnym podejsciem do wykonywanej pracy. Nie udziwniaja. Wynajduja rozwiazania, a nie szukaja problemow. Oby tak wygladala wspolpraca z kazdym wykonawca!

    P.S. Nie wiem jakie sa teraz zasady dodawania wpisow na liste wykonawcow, dlatego pisze to tu, na forum.
    Pozdrawiam Agata
  3. lekrol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lekrol Zarejestrowany: 10.04.2009 Posty: 37
    Cytat Napisał agata.kmisti
    Witam wszystkich,
    U mnie budowa powoli sie konczy. Na forum Muratora juz od dawna sie nie udzielalam, ale postanowilam, ze w slusznej sprawie odezwe sie ponownie.
    Chodzi o instalacje alarmowe. Znalazlam wykonawce idealnego i grzechem by bylo nie podzielic sie ta informacja.

    Na szczecinskiej liscie wykonawcow znalazlam namiar na firme pana Mariusza Klepackiego. Musze przyznac, ze byl to strzal w dziesiatke! We wtorek zadzwonilam do niego po raz pierwszy, a w czwartek juz mialam wykonana instalacje alarmowa. Polecam wszystkim! Przemili ludzie z ogromna wiedza i profesjonalnym podejsciem do wykonywanej pracy. Nie udziwniaja. Wynajduja rozwiazania, a nie szukaja problemow. Oby tak wygladala wspolpraca z kazdym wykonawca!

    P.S. Nie wiem jakie sa teraz zasady dodawania wpisow na liste wykonawcow, dlatego pisze to tu, na forum.
    Pozdrawiam Agata
    Proszę o namiar na priv
  4. brzuska SYMPATYK FORUM (min. 10)
    brzuska Zarejestrowany: 21.01.2010 Posty: 76
    Cytat Napisał agata.kmisti
    Na szczecinskiej liscie wykonawcow znalazlam namiar na firme pana Mariusza Klepackiego. Musze przyznac, ze byl to strzal w dziesiatke! We wtorek zadzwonilam do niego po raz pierwszy, a w czwartek juz mialam wykonana instalacje alarmowa. Polecam wszystkim! Przemili ludzie z ogromna wiedza i profesjonalnym podejsciem do wykonywanej pracy. Nie udziwniaja. Wynajduja rozwiazania, a nie szukaja problemow. Oby tak wygladala wspolpraca z kazdym wykonawca!
    Ja również witam, po długim okresie nieobecności. Nadrabiam czytanie forum. U mnie alarm również robił Pan Mariusz, podczas wstawiania okien. Chłopaki przyjechali i zrobili wszystko w pół dnia. Na ścianie Pan M. napisał im "Na już" . Rozkładali wszędzie czujki oraz podłączali kontaktrony we wszystkich oknach. Powiem tak - od początku budowy była to pierwsza ekipa, którą mogę polecić z czystym sumieniem. Pan Mariusz jest zawsze dostępny, odbiera telefony. Jeśli tylko mam problem przyjeżdża. Polecam. Polecam.
  5. agata.kmisti SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agata.kmisti Zarejestrowany: 10.01.2011 Posty: 98
    Cytat Napisał brzuska
    Ja również witam, po długim okresie nieobecności. Nadrabiam czytanie forum. U mnie alarm również robił Pan Mariusz, podczas wstawiania okien. Chłopaki przyjechali i zrobili wszystko w pół dnia. Na ścianie Pan M. napisał im "Na już" . Rozkładali wszędzie czujki oraz podłączali kontaktrony we wszystkich oknach. Powiem tak - od początku budowy była to pierwsza ekipa, którą mogę polecić z czystym sumieniem. Pan Mariusz jest zawsze dostępny, odbiera telefony. Jeśli tylko mam problem przyjeżdża. Polecam. Polecam.
    "Zawsze dostepny" to dobre okreslenie. Nawet na swojej stronie internetowej, przy numerze telefonu ma napisane w nawiasie "cala doba" Heh To sie nazywa czlowiek oddany temu co robi.
  6. kju FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kju Zarejestrowany: 19.07.2009 Posty: 199
    Cytat Napisał online
    A w jakiej okolicy budujesz?
    Czy to naprawdę odpady, czy nadwyżka? Nadwyżkę mogę zmiejszyć o jakieś 3-4 paczki (w zależności od grubości). To niedużo, ale zawsze coś
    O tym, że ktoś kupi odpady zapomnij. Koszt pozbycia się styropianu jako odpadu jest dużo wyższy niż jego zakup jako materiału.
    no niestety tylko odpady, ale znalazłem firmę w mierzynie gdzie można oddać styro za 24zł za m3. na wysypisko ponad 3x drożej.
    pozdro
  7. kju FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kju Zarejestrowany: 19.07.2009 Posty: 199
    i jeszcze pytanko, gdzie w Szczecinie znajdę parapety blaszane koloru antracyt, ma ktoś może? Wszędzie sprzedają tylko ciemnoszary a szukam antracyt - grafit.
  8. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał kju
    i jeszcze pytanko, gdzie w Szczecinie znajdę parapety blaszane koloru antracyt, ma ktoś może? Wszędzie sprzedają tylko ciemnoszary a szukam antracyt - grafit.
    Ja mam ciemnoszary,ale zapytaj w Extradachu
  9. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Robiłam w zeszłym tygodniu blachę na mur w kolorze antracyt w Extradachu właśnie.Zrobia ci każdy kolor jaki sobie wymyslisz
  10. Asia i Robert ELITA FORUM (min. 1000)
    Asia i Robert Zarejestrowany: 26.03.2006 Posty: 1134
    Może ktoś potrzebuje szafkę gazową - kolor brązowy. Szczegóły na PW. Używana 3 lata.

    Robert
  11. altager FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    altager Zarejestrowany: 28.12.2008 Posty: 251
    Witam, rzadko tu zaglądam bo etap budowy mam już dawno za sobą, ale poszukuję sprawdzonego fachowca "z głową" do wykonania szafy w zabudowie. Ekipa z której wcześniej korzystałam nie była na tyle dobra, żeby ją powtórnie zatrudniać.Może ktoś mi kogoś podpowie?
  12. Roxi10 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Roxi10 Zarejestrowany: 14.01.2010 Posty: 29
    Witam, poszukuję ok. 40 szt. cegieł do ogródka. Jeśli ktoś ma na zbyciu proszę o sygnał. Pozdrawiam
  13. szczegol FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    szczegol Zarejestrowany: 18.09.2006 Posty: 113
    Cytat Napisał altager
    Witam, rzadko tu zaglądam bo etap budowy mam już dawno za sobą, ale poszukuję sprawdzonego fachowca "z głową" do wykonania szafy w zabudowie. [...]

    http://www.tom-mix.pl/kontakt
    Szkoda, że kuchnię robił kto inny, ale dwie szafy i regały tip top. Porządek po sobie zostawił lepszy niż zastał. Polecam.
  14. altager FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    altager Zarejestrowany: 28.12.2008 Posty: 251
    Dziękuję za kontakt z dobrym słowem o wykonawcy
  15. MMazur WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MMazur Zarejestrowany: 03.02.2010 Posty: 4
    Witam Wszystkich, proszę o pomoc w znalezieniu sprawdzonej ekipy do prac wykończeniowych. Startuję od stanu developerskiego. Potrzebuję fachowców do położenia kafli i desek na podłogach, zrobieniu łazienki i innych prac wykończeniowych. A jeszcze do tego szukam speców od zrobienia (tanio) kuchni. Dom mam w Dobrej Szczecińskiej. Z góry dziękuję za pomoc.
  16. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4811
    Witamy

    u ktorego developera zakup ?

    Fantom
  17. MMazur WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MMazur Zarejestrowany: 03.02.2010 Posty: 4
    Cytat Napisał szczukot
    Witamy

    u ktorego developera zakup ?

    Fantom
    Kupiłam u Tom-developer http://www.tomdeveloper.pl/

    Pozdrawiam
    MM
  18. aLien01 ELITA FORUM (min. 1000)
    aLien01 Zarejestrowany: 25.06.2006 Posty: 1343
    Witam

    Czy możecie podać namiary na sprawdzoną firmę, która sprzedaje i montuje przydomowe oczyszczalnie ścieków?
  19. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał agata.kmisti
    "Zawsze dostepny" to dobre okreslenie. Nawet na swojej stronie internetowej, przy numerze telefonu ma napisane w nawiasie "cala doba" Heh To sie nazywa czlowiek oddany temu co robi.

    Mariusz jest ok,ale pózniej niestety bardzo często niedostępny
  20. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Informacja


    Sąsiadka z przyczyn losowych chce sprzedać dom w Kościnie- projekt to IRMA II - w środku fajne rozmieszczenie( zmienione inne ciut niż w projekcie) dom solidnie budowany itp.
    media są wszytskie łącznie z kanalizą. dom zamieszkany od niecałych dwóch lat. Cena też całkiem fajna,
Pokaż wyniki od 75821 do 75840 z 77901