dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    a gdzie kupujecie płytki ceramiczne? kiedyś kupowałam w hiper glazur ale mam wrazenie że tam sie drogo zrobiło. odwiedzilam też alekafelki i kupiłam jedną podłogę, ale moze macie jeszcze jakies typy? np w alekafelki nie sprzedaja Tubądzin a to też muszę kupic...
  2. boncalski SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boncalski Zarejestrowany: 05.10.2014 Posty: 47
    Przestrzegam przed firmą BUDROM Konrad Gejza która zajmuje się wylewaniem posadzek. Jedyna firma która tak rozczarowała na mojej budowie. Cała masa błędów, arogancja w kontakcie oraz brak poczucia odpowiedzialności za popełnione błędy (które musiałem poprawiać na swój koszt). Jeśli ktoś jest zainteresowany to szczegółów udzielę na priv. Dodam tylko, że była to firma z polecenia ... Niestety, tak to jest jak ktoś się czuje za mocny i ma tyle zleceń, że nie potrafi ich należycie zrealizować.
  3. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Szukam ekipy do podbitki, kojarzycie może jakie sa normalne ceny za m2 za robociznę?
    Pzdr
  4. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4813
    Cytat Napisał Sabat
    Szukam ekipy do podbitki, kojarzycie może jakie sa normalne ceny za m2 za robociznę?
    Pzdr
    Mi robili ci sami co elewację http://www.domian-bud.pl/kontakt.html
    Ale cen to już nie pamiętam

    Fantom
  5. agata39 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agata39 Zarejestrowany: 20.11.2007 Posty: 530
    Ile teraz kosztuje polozenie tynku silikonowego + grunt ?
  6. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał boncalski
    Przestrzegam przed firmą BUDROM Konrad Gejza która zajmuje się wylewaniem posadzek. Jedyna firma która tak rozczarowała na mojej budowie. Cała masa błędów, arogancja w kontakcie oraz brak poczucia odpowiedzialności za popełnione błędy (które musiałem poprawiać na swój koszt). Jeśli ktoś jest zainteresowany to szczegółów udzielę na priv. Dodam tylko, że była to firma z polecenia ... Niestety, tak to jest jak ktoś się czuje za mocny i ma tyle zleceń, że nie potrafi ich należycie zrealizować.
    Ja przestrzegam przed firmą Jan Chmielnicki z miejscowości Banie.
  7. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    Dzień dobry
    mi ekipa zostawiła mięso keczupy sztućce oraz plamy z kawy na bialym marmurze... ale mnie by było przestrog gdyby człowiek siedział caly dzień nad tymi... niebieskimi ptakami.... uwijamy się coraz bardziej, w szoku jestem, że tyle prostych robótek, a cały dzień odpowiadałam na pytania, normalnie do tej pory nie wiem jak sie nazywam...
    ale jakby ktos miał ochotę mi coś doradzic, to dalej szukam drzwi wewnetrznych w przyjaznej cenie a nieco wyższych oraz kuchni...
  8. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Cytat Napisał semiramida
    Dzień dobry
    mi ekipa zostawiła mięso keczupy sztućce oraz plamy z kawy na bialym marmurze... ale mnie by było przestrog gdyby człowiek siedział caly dzień nad tymi... niebieskimi ptakami.... uwijamy się coraz bardziej, w szoku jestem, że tyle prostych robótek, a cały dzień odpowiadałam na pytania, normalnie do tej pory nie wiem jak sie nazywam...
    ale jakby ktos miał ochotę mi coś doradzic, to dalej szukam drzwi wewnetrznych w przyjaznej cenie a nieco wyższych oraz kuchni...
    To prawda, czasu zawsze brakuje, a najwięcej schodzi na pierdołach :/
    My wzięliśmy drzwi pełne z Leroya Bergamoz ościeżnicami regulowanymi. Dlaczego? bo nie kosztują majątku, a naprawdę są niezłe.
    Dobrze tłumią, są ciężkie oklwina CLP jakość ok.
    Chyba że potrzebujesz z ukrytymi zawiasami itd. lub jakieś które ci się mocno spodobają.
    Przy jednych w sumie można zaszaleć, przy kilku to się już robi niezły koszt.
    Samo osadzałem, minus że ościeżnice na zamówienie i w razie wtopy nie można zwrócić.
  9. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    dzięki zaraz poogladam... niestety lista drzwi urosła do trzynastu sztuk, tylko na parterze... na pietrze biorę prawie najtańsze z castoramy. dół miał mieć drzwi w stylu polskone fjord, taki klasik... poki co znalazlam z podwyzszeniem tylko Dre Plus, wygladaja technicznie jak te z castoramy co ida na piętro, dość nowocześnie... ale sprawdzę czy w leroy da sie podwyzszyc... cena tych dre już na wstępie wychodzi mi ponad 500 zł, a jak dojdzie ościeżnica czy inne dodatki... tych jakichs przylg i innych gadżetów nawet nie tykam, nie na tym etapie finansowania budowy...
  10. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    szukam brukarza do połozenia sciezek w ogrodzie...macie kogoś do polecenia???
  11. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    potrzebny dekarz do zainstalowania kominka dachowego i zrobienia wylotów w już postawionym kominie
  12. justcav SYMPATYK FORUM (min. 10)
    justcav Zarejestrowany: 27.06.2016 Posty: 63
    z serii polecam - Mirosław Maczuga cieśla - właśnie skończył wieźbę (trudny dach), 300m2, koszowy + 3 lukarny, 1,5 tygodnia. Jak ktoś chce zobaczyć, zapraszam, info na priv. Terminowo i w dobrej cenie. To rzadkość.
  13. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał semiramida
    Dzień dobry
    mi ekipa zostawiła mięso keczupy sztućce oraz plamy z kawy na bialym marmurze... ale mnie by było przestrog gdyby człowiek siedział caly dzień nad tymi... niebieskimi ptakami.... uwijamy się coraz bardziej, w szoku jestem, że tyle prostych robótek, a cały dzień odpowiadałam na pytania, normalnie do tej pory nie wiem jak sie nazywam...
    ale jakby ktos miał ochotę mi coś doradzic, to dalej szukam drzwi wewnetrznych w przyjaznej cenie a nieco wyższych oraz kuchni...
    Ja jeszcze wczoraj sprzątałam... butelki po żubrówce...
  14. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    szukam brukarza do połozenia sciezek w ogrodzie...macie kogoś do polecenia??

    Pomocy!!! szukam jeszcze ludzi do zbicia tarasu 40m2 i wylania chudziaka....pomózcie...na już..Miał być fachowiec..a nie odbiera telefonów...
  15. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Teska
    szukam brukarza do połozenia sciezek w ogrodzie...macie kogoś do polecenia??

    Pomocy!!! szukam jeszcze ludzi do zbicia tarasu 40m2 i wylania chudziaka....pomózcie...na już..Miał być fachowiec..a nie odbiera telefonów...
    Ja szukałam wykonawcy SSO od października. Trzymam kciuki, by Tobie szybciej się udało.
  16. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał dome
    Ja szukałam wykonawcy SSO od października. Trzymam kciuki, by Tobie szybciej się udało.


    Ja mieszkam 13 lat już szukam do remontu tarasu,fachowiec okazał sie gówniarzem
  17. dome FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dome Zarejestrowany: 25.11.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Teska
    Ja mieszkam 13 lat już szukam do remontu tarasu,fachowiec okazał sie gówniarzem
    Ja jeszcze nie mieszkam ... a wszyscy dotychczasowi fachowcy okazali się oszustami Dzisiaj wchodzi nowy... bardzo proszę o trzymanie kciuków
  18. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał dome
    Ja jeszcze nie mieszkam ... a wszyscy dotychczasowi fachowcy okazali się oszustami Dzisiaj wchodzi nowy... bardzo proszę o trzymanie kciuków
    w zeszłym roku miałam kapitalny remont fachowcy porażka....mój znajomy
    który super kładł płytk iokazał się złodziejem.....porażka co z ludzmi sie dzieje....trzymam kciuki
  19. Sabat FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sabat Zarejestrowany: 12.07.2015 Posty: 155
    Teska Polece ekipę Jarka ze Stargardu, chłopaki na razie mi zrobili podjazd w listopadzie i czekam na kostkę z Pozbruku bo zabrakło 15m a fabryka stoi :/ Jak chcesz zobaczyć ich pracę to zapraszam do mnie
    telefon do Jarka 505250851
    Powołaj się na Heńka z Darniowej
  20. semiramida DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    semiramida Zarejestrowany: 11.05.2012 Posty: 540
    czy znacie kominiarza, który da protokół odbioru, jeśli zastosowano elastyczną rurę odprowadzajaca spaliny (przeznaczona do tego!) z kominka do komina i który wie, że można zaistalować kociol kondens z zamknietą komorą spalania w łazience z wentylacją mechaniczną nawiewno-wywiewna?
    odradzam proby zamówienia drzwi porta i jakiekolwiek drzwi to lepiej nie próbować zamawiać w hiper-stolarka. hiper-glazur też odradzam i bokaro...
Pokaż wyniki od 77341 do 77360 z 77901