dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał Miraśka
    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał Miraśka
    witam wieczorkiem-ale ulga,nie ma pracusiów i wkońcu poczułam się jak u siebie-tak jakoś bardziej niz dotychczas kurcze nie moge sie tylko przyzwyczaic ,że doszło mi 5 kluczy-kazdy taki sam i narazie ruletka ,który do jakiego zamka
    Teska-już za tych górników i Baśki nie pij bo za duzo sie powtarzasz

    to nie wina procentow...tylko netu beznadzienego...radiowego...wrrrr
    wiem wiem-toż przecież żartowałam -dzis wszystko ok?
    witam wszystkich -czy jestem jedyna ,która nie lubi świąt?
    hmm..ja nie lubie...jak mam siedziec sama
  2. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał martelia
    wiechy wczoraj nie było, ale jak się uda to będzie jutro

    pozdrowienia
    to szykuj morze wódki i dużo kiełbasy, ja trzy razy kursowałam do nocnego, jedyna nie pijąca
  3. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał Miraśka

    wiem wiem-toż przecież żartowałam -dzis wszystko ok?
    witam wszystkich -czy jestem jedyna ,która nie lubi świąt?
    hmm..ja nie lubie...jak mam siedziec sama
    ja też i to trzeci raz z rzędu i nie lubiłam też jak w domu było zawsze wielkie sprzątanie aż do przesady, teraz sprzątam jak trzeba a nie 3 dni przed świętami, że póżniej człowiek siedział zmeczony
  4. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał GrzegorzR

    Musisz chyba przycisnać facetów od łącza, u mnie działa OK, nie to, żeby było to mistrzostwo swiata, aale chodzi całkiem przyzwoicie.
    mam ich juz dosc!
    ogólnie facetów, czy tylko tych od łączy
    dziubek

    tych od łaczy ... i ogólnie moze tez
  5. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał Miraśka

    wiem wiem-toż przecież żartowałam -dzis wszystko ok?
    witam wszystkich -czy jestem jedyna ,która nie lubi świąt?
    hmm..ja nie lubie...jak mam siedziec sama
    ja też i to trzeci raz z rzędu i nie lubiłam też jak w domu było zawsze wielkie sprzątanie aż do przesady, teraz sprzątam jak trzeba a nie 3 dni przed świętami, że póżniej człowiek siedział zmeczony
    dzióbek

    no własnie mi grozi 4 raz z rzedu.....ma wrocic...23 -24......sama rozumiesz jak to jest...
    ale poki co robie zakupy...a sprzatanie?? eee tam jak okien nie umyję to swieta i tak beda..nie szaleje...
  6. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał bryta
    to u mnie chyba podobnie jedno co wiem to nie lubie nowoczesnych stylow i plastikow np krzesel
    a u mnie to się zmienia, teraz mam w dużym pokoju komodę i stół na dawny styl i mi się to znudziło, teraz w salonie planuje nowoczesne, proste, tylko co ja zrobię z tym stołem Nie wiecie gdzie można to sprzedać??
  7. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał bryta
    to u mnie chyba podobnie jedno co wiem to nie lubie nowoczesnych stylow i plastikow np krzesel
    a u mnie to się zmienia, teraz mam w dużym pokoju komodę i stół na dawny styl i mi się to znudziło, teraz w salonie planuje nowoczesne, proste, tylko co ja zrobię z tym stołem Nie wiecie gdzie można to sprzedać??
    a ja widzialam taki stoł stary...i do niego nowoczesne krzesła ze skora bez....i nawet nawet to wygladało...
  8. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał Teska

    dzióbek

    no własnie mi grozi 4 raz z rzedu.....ma wrocic...23 -24......sama rozumiesz jak to jest...
    ale poki co robie zakupy...a sprzatanie?? eee tam jak okien nie umyję to swieta i tak beda..nie szaleje...
    to mój tak wracał 5 lat temu jak ślub był zaplanowany, miał być na początku grudnia a przyjechał 4 dni przed dobrze, że garnitur miał a obraczki robione na ostatni dzwonek i po slubie oddawane do poprawki
  9. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał Teska
    a ja widzialam taki stoł stary...i do niego nowoczesne krzesła ze skora bez....i nawet nawet to wygladało...
    tyle, że ja chcę się pozbyć tego stółu, bo raz, że ciężki, a dwa, że nie ma nóg tylko takie boki i w takim miejscu, że jak jest normalnie złożony, czyli 130 cm to nie mogę podsunąć dwóch krzeseł, bo przeszkadzają
  10. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał Teska
    dziubek

    tych od łaczy ... i ogólnie moze tez
  11. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał Teska

    dzióbek

    no własnie mi grozi 4 raz z rzedu.....ma wrocic...23 -24......sama rozumiesz jak to jest...
    ale poki co robie zakupy...a sprzatanie?? eee tam jak okien nie umyję to swieta i tak beda..nie szaleje...
    to mój tak wracał 5 lat temu jak ślub był zaplanowany, miał być na początku grudnia a przyjechał 4 dni przed dobrze, że garnitur miał a obraczki robione na ostatni dzwonek i po slubie oddawane do poprawki
    no to rzeczywiscie a na te swieta jest?
  12. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał Teska
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał Teska

    dzióbek

    no własnie mi grozi 4 raz z rzedu.....ma wrocic...23 -24......sama rozumiesz jak to jest...
    ale poki co robie zakupy...a sprzatanie?? eee tam jak okien nie umyję to swieta i tak beda..nie szaleje...
    to mój tak wracał 5 lat temu jak ślub był zaplanowany, miał być na początku grudnia a przyjechał 4 dni przed dobrze, że garnitur miał a obraczki robione na ostatni dzwonek i po slubie oddawane do poprawki
    no to rzeczywiscie a na te swieta jest?
    nie, wyjeżdza za tydzień
  13. Maggie Lider FORUM (min. 2800)
    Maggie Zarejestrowany: 30.12.2003 Posty: 2816
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał martelia
    wiechy wczoraj nie było, ale jak się uda to będzie jutro

    pozdrowienia
    to szykuj morze wódki i dużo kiełbasy, ja trzy razy kursowałam do nocnego, jedyna nie pijąca
    Witam,
    co kraj to obyczaj. Nasz wykonawca nie pochwala picia w pracy i upijania się pracowników po pracy i jak go zagadnęliśmy o wiechę, to poprosił o umiar w trunkach.

    Powiem, że bardzo pozytywnie tym u mnie zapunktował
  14. delf ELITA FORUM (min. 1000)
    delf Zarejestrowany: 20.04.2004 Posty: 2324
    maggie, wybierasz się w sobote na imprezkę?
  15. Maggie Lider FORUM (min. 2800)
    Maggie Zarejestrowany: 30.12.2003 Posty: 2816
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał bryta
    to u mnie chyba podobnie jedno co wiem to nie lubie nowoczesnych stylow i plastikow np krzesel
    a u mnie to się zmienia, teraz mam w dużym pokoju komodę i stół na dawny styl i mi się to znudziło, teraz w salonie planuje nowoczesne, proste, tylko co ja zrobię z tym stołem Nie wiecie gdzie można to sprzedać??
    a masz gdzieś zdjęcie tego stołu?

    generalnie to chyba wszystko można sprzedać na allegro
  16. Maggie Lider FORUM (min. 2800)
    Maggie Zarejestrowany: 30.12.2003 Posty: 2816
    Cytat Napisał delf
    maggie, wybierasz się w sobote na imprezkę?
    Już nawet odebrałam zaproszenie, a Ty?
  17. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał Maggie

    a masz gdzieś zdjęcie tego stołu?

    generalnie to chyba wszystko można sprzedać na allegro
    nie, ale Wam nie chcę sprzedawać bo jest nie praktyczny, ze względu na te boki co pisałam, na alegro to może ale jak to przetransportować, to jest cięzkie jak diabli, żeby wnieść na górę musieli odkręcać blat i tak się zmachali
  18. dzióbek ELITA FORUM (min. 1000)
    dzióbek Zarejestrowany: 14.07.2005 Posty: 2530
    Cytat Napisał Maggie
    Witam,
    co kraj to obyczaj. Nasz wykonawca nie pochwala picia w pracy i upijania się pracowników po pracy i jak go zagadnęliśmy o wiechę, to poprosił o umiar w trunkach.

    Powiem, że bardzo pozytywnie tym u mnie zapunktował
    duży plus, rzadko spotykane
  19. delf ELITA FORUM (min. 1000)
    delf Zarejestrowany: 20.04.2004 Posty: 2324
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał Maggie

    a masz gdzieś zdjęcie tego stołu?

    generalnie to chyba wszystko można sprzedać na allegro
    nie, ale Wam nie chcę sprzedawać bo jest nie praktyczny, ze względu na te boki co pisałam, na alegro to może ale jak to przetransportować, to jest cięzkie jak diabli, żeby wnieść na górę musieli odkręcać blat i tak się zmachali
    Spoko, moja siostra sprzedała ostatnio na Allegro szafe komandora i wszytskie swoje meble, zainteresowana była nawet osoba z Krakowa. ostatecznie poszło wsztstko w obrębie szczecina i okolic.

    Maggie ja tez mam, a przebieracacie się?
  20. Maggie Lider FORUM (min. 2800)
    Maggie Zarejestrowany: 30.12.2003 Posty: 2816
    Cytat Napisał dzióbek
    Cytat Napisał Maggie

    a masz gdzieś zdjęcie tego stołu?

    generalnie to chyba wszystko można sprzedać na allegro
    nie, ale Wam nie chcę sprzedawać bo jest nie praktyczny, ze względu na te boki co pisałam, na alegro to może ale jak to przetransportować, to jest cięzkie jak diabli, żeby wnieść na górę musieli odkręcać blat i tak się zmachali
    możesz zaznaczyć na allegro, że odbiór osobisty

    mnie się marzy duży stół rozkładany, żebym za 20 lat mogła urządzać święta dla dzieci, zięciów, synowych i gromadki wnucząt
Pokaż wyniki od 47841 do 47860 z 77901