dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. ewamin FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ewamin Zarejestrowany: 26.04.2007 Posty: 287
    Witam Wszystkich po dłuugiej przerwie
    W końcu osiągneliśmy etap stanu surowego zamkniętego, już czujemy spore zmęczenie a i tak pewnie najgorsze jeszcze przed nami.
    Chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt położenia papy (jakiejś lepsiejszej) na posadzkach(chudziak) z materiałem i robocizną. Nasz wykonawca woła za to 20zl/m2. Może można się jeszcze potargować?
  2. mirlandia FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mirlandia Zarejestrowany: 21.01.2004 Posty: 159
    Cytat Napisał ocia79
    Gdzie znajde w Szczecinie plytki GRESPANIA?????????????????????????????????????????????????? ????????????????
    Witaj,
    Salon łazienkowy " MAK" na Santockiej.
    Też wybraliśmy trochę Grespanii i jesteśmy zadowoleni choć leżą na razie w kartonach a nie na ścianie
  3. bimbelt ELITA FORUM (min. 1000)
    bimbelt Zarejestrowany: 16.06.2006 Posty: 1230
    Cytat Napisał ewamin
    Witam Wszystkich po dłuugiej przerwie
    W końcu osiągneliśmy etap stanu surowego zamkniętego, już czujemy spore zmęczenie a i tak pewnie najgorsze jeszcze przed nami.
    Chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt położenia papy (jakiejś lepsiejszej) na posadzkach(chudziak) z materiałem i robocizną. Nasz wykonawca woła za to 20zl/m2. Może można się jeszcze potargować?
    Ja płaciłem 13zl za metr robocizny + jakies 10zl za material, wiec twoja cena z matrialem chyba nie jest najgorsza. Zalezy jeszcze jak trudny masz teren. U mnie bylo troche przeszkod na podlodze (kable, rury odkurzacza).
  4. matam DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    matam Zarejestrowany: 12.08.2006 Posty: 916
    Cytat Napisał bimbelt
    Cytat Napisał ewamin
    Witam Wszystkich po dłuugiej przerwie
    W końcu osiągneliśmy etap stanu surowego zamkniętego, już czujemy spore zmęczenie a i tak pewnie najgorsze jeszcze przed nami.
    Chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt położenia papy (jakiejś lepsiejszej) na posadzkach(chudziak) z materiałem i robocizną. Nasz wykonawca woła za to 20zl/m2. Może można się jeszcze potargować?
    Ja płaciłem 13zl za metr robocizny + jakies 10zl za material, wiec twoja cena z matrialem chyba nie jest najgorsza. Zalezy jeszcze jak trudny masz teren. U mnie bylo troche przeszkod na podlodze (kable, rury odkurzacza).
    Kiedy kladzie sie pape?? Przed instalacjami czy po ?? Ja myslalem ze przed po zamknieciu stanu surowego.
  5. Didi Lider FORUM (min. 2800)
    Didi Zarejestrowany: 28.01.2004 Posty: 4348
    Witam!

    I mam nietypowe pytanie: gdzie w Szczecinie kupię wysokościomierz ale taki do mierzenia wysokości przedmiotów w otwartej przestrzeni.
    Czy jest w Szczecinie taki sklep dla leśników?????
  6. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Cytat Napisał matam
    Cytat Napisał bimbelt
    Cytat Napisał ewamin
    Witam Wszystkich po dłuugiej przerwie
    W końcu osiągneliśmy etap stanu surowego zamkniętego, już czujemy spore zmęczenie a i tak pewnie najgorsze jeszcze przed nami.
    Chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt położenia papy (jakiejś lepsiejszej) na posadzkach(chudziak) z materiałem i robocizną. Nasz wykonawca woła za to 20zl/m2. Może można się jeszcze potargować?
    Ja płaciłem 13zl za metr robocizny + jakies 10zl za material, wiec twoja cena z matrialem chyba nie jest najgorsza. Zalezy jeszcze jak trudny masz teren. U mnie bylo troche przeszkod na podlodze (kable, rury odkurzacza).
    Kiedy kladzie sie pape?? Przed instalacjami czy po ?? Ja myslalem ze przed po zamknieciu stanu surowego.
    Kladzie sie przed woda i kanalizacja .
    Jedni robia przed tynkami ,inni po tynkach .
    Ja robilam po tynkach ale mialam powypuszczana pape pod scianai i elektryke mialam w oslonach .
  7. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Cytat Napisał Miraśka
    Cytat Napisał bryta
    Dzieki Kacha


    Czy ktos dawal moze do pokoi tapete albo raufaze
    cześc wszystkim

    ja narazie dawałam tapetę u córki-tak fragmentarycznie i u syna na jednej małej sciance -tak dla urozmaicenia.

    od zawsze mam tez zamiar położyc na jednej scianie w sypialni a jesli nie tam to w jadalni.
    tapety naprawde są piękne-ostatnio w katalogu widziała jakby drapowane kwiaty -jednokolorowe i aranżacje-po bokach brąz a w srodku złote czy zółtawe-jak dla mnie super-cena troche mniej(170 rolka)-ale po nocach ja widze
    Fakt ze teraz niekture tapetki sa super .
    Jak ci sie mieszka
  8. Teska REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    Teska Zarejestrowany: 23.10.2002 Posty: 22094
    witam wszystkich
  9. ocia79 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79 Zarejestrowany: 11.05.2006 Posty: 901
    Cytat Napisał mirlandia
    Cytat Napisał ocia79
    Gdzie znajde w Szczecinie plytki GRESPANIA?????????????????????????????????????????????????? ????????????????
    Witaj,
    Salon łazienkowy " MAK" na Santockiej.
    Też wybraliśmy trochę Grespanii i jesteśmy zadowoleni choć leżą na razie w kartonach a nie na ścianie
    dziekuje slicznie
  10. maro74 ELITA FORUM (min. 1000)
    maro74 Zarejestrowany: 16.04.2004 Posty: 1375
    Cytat Napisał Didi
    Witam!

    I mam nietypowe pytanie: gdzie w Szczecinie kupię wysokościomierz ale taki do mierzenia wysokości przedmiotów w otwartej przestrzeni.
    Czy jest w Szczecinie taki sklep dla leśników?????
    To zachacza o przyrządy geodezyjne, ale powinno się to dać również zmierzyć dalmierzem laserowym z odpowiednią funkcją. Takie urządzenia kiedyś widziałem w HILTI.
  11. aLien01 ELITA FORUM (min. 1000)
    aLien01 Zarejestrowany: 25.06.2006 Posty: 1343
    Witam

    Czy możecie podać mi namiary na kogoś kto wykonuje studnie kopane lub wiercone a także poszukuje firmy które budują przydomowe oczyszczalnie ścieków
  12. Miraśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Zarejestrowany: 27.02.2006 Posty: 1429
    Cytat Napisał bryta
    Cytat Napisał Miraśka
    Cytat Napisał bryta
    Dzieki Kacha


    Czy ktos dawal moze do pokoi tapete albo raufaze
    cześc wszystkim

    ja narazie dawałam tapetę u córki-tak fragmentarycznie i u syna na jednej małej sciance -tak dla urozmaicenia.

    od zawsze mam tez zamiar położyc na jednej scianie w sypialni a jesli nie tam to w jadalni.
    tapety naprawde są piękne-ostatnio w katalogu widziała jakby drapowane kwiaty -jednokolorowe i aranżacje-po bokach brąz a w srodku złote czy zółtawe-jak dla mnie super-cena troche mniej(170 rolka)-ale po nocach ja widze
    Fakt ze teraz niekture tapetki sa super .
    Jak ci sie mieszka
    mieszka sie super-bo w końcu na swoim i mniej super -dalej trwa wykończeniówka na parterze i to jest męczace jednak-ale człowiek uczy sie na błedach
  13. tomek i ania STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tomek i ania Zarejestrowany: 30.09.2006 Posty: 323
    witam, co to dzisiaj wszyscy oglądają prezenty, że taka cisza ,
    czy pod kominkiem powietrze doprowadzaliście zwykłą rurą kanalizacyjną czy inną, dzwoniłem dzisiaj do ferlasa od posadzek i jak nie będzie dużego mrozu to w zaraz po sylwestrze może robić, jeszcze się zastanawiam czy robić dalej czy odpuścić na zimę bo już mnie zmęczyła ta budowa i trochę zapał odszedł.
    pozdrawiam
  14. tomadyna ELITA FORUM (min. 1000)
    tomadyna Zarejestrowany: 10.07.2005 Posty: 1830
    Cytat Napisał tomek i ania
    czy pod kominkiem powietrze doprowadzaliście zwykłą rurą kanalizacyjną czy inną, ......
    rura kanalizacyjna pomarańczowa
  15. tomadyna ELITA FORUM (min. 1000)
    tomadyna Zarejestrowany: 10.07.2005 Posty: 1830
    Witam piąteczkowo.
  16. bodekku Lider FORUM (min. 2800)
    bodekku Zarejestrowany: 22.10.2003 Posty: 4333
    pozdrawiam piatkowo!
  17. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Cytat Napisał tomek i ania
    witam, co to dzisiaj wszyscy oglądają prezenty, że taka cisza ,
    czy pod kominkiem powietrze doprowadzaliście zwykłą rurą kanalizacyjną czy inną, dzwoniłem dzisiaj do ferlasa od posadzek i jak nie będzie dużego mrozu to w zaraz po sylwestrze może robić, jeszcze się zastanawiam czy robić dalej czy odpuścić na zimę bo już mnie zmęczyła ta budowa i trochę zapał odszedł.
    pozdrawiam
    Witam Wszystkich .

    Wylewki akurat nie wymagaja duzo zachodu (oczywiscie majac polozona pape,folie i styropian )
    U mnie tez robil pan Ferlas i jestem zadowolona .
    Fakt ze o tej poze roku kiepsko schna .
    Pamietaj tylko o zapezpieczeniu wodnej instalacji na wypadek mrozow
  18. bryta Lider FORUM (min. 2800)
    bryta Zarejestrowany: 14.12.2004 Posty: 3801
    Tak swoja droga to mi juz tez zapal budowlany odszedl
  19. krzyspx FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    krzyspx Zarejestrowany: 02.04.2006 Posty: 216
    Wiem o wolnej do świąt ekipie górali chętnych do zrobienia dachu /więźba, pokrycie/ - z poręczenia. Informacja ważna do niedzieli wieczorem - reszta info na priv
  20. tomadyna ELITA FORUM (min. 1000)
    tomadyna Zarejestrowany: 10.07.2005 Posty: 1830
    Czy ktoś może korzystał z profesjonalnej firmy sprzątającej w domu? Może ktoś dysponuje namiarami i referencją dla takiej firmy.
Pokaż wyniki od 58841 do 58860 z 77901