dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4811
    No właśnie ! Bo idea jest taka aby nie podlewać zraszaczami po trochę codziennie przez kilka minut ! To jest błąd i dla kwiatów i dla trawy. Podlewać tzreba porządnie co kilka dni. I 20 min moze nei wystarczy (zależy oczywiście jakie spryskiwacze itp).

    Fantom
  2. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Witam,Taki apel się pojawił, może ktoś może pomóc...
    "W związku ze zdarzeniem losowym jednej z mieszkanek naszej gminy, która samotnie wychowuje dwoje dzieci, zwracamy się z serdeczną i gorącą prośbą o pomoc do życzliwych mieszkańców gminy Dobra.
    Potrzebne są używane (sprawne) sprzęty gospodarstwa domowego, a także drzwi wejściowe o wymiarach 80 cm, drzwi pokojowe o wymiarach 70 cm, meble pokojowe, wersalka, lodówka oraz pralka. W miarę możliwości prosimy również o przekazywanie pościeli, poduszek, kołder oraz ubrań dla dzieci (chłopiec na 170 cm, dziewczynka 146 cm wzrostu).

    Telefony kontaktowe do Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej: Dagmara Gumplowicz (asystent rodziny) 536 853 323 lub Magdalena Lipińska (pracownik socjalny) 91 311 33 93.

    Z góry dziękujemy za wszelką okazaną pomoc!"

    LINK do wiadomości
    http://www.gminadobra24.pl/news.php?extend.1353.2
  3. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Ktos poleci zakład kamieniarskie z dobrymi cenami? Za Jasienice dziękuje- za pomiary nie będe płacić.
  4. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał fajna kobieta
    Ktos poleci zakład kamieniarskie z dobrymi cenami? Za Jasienice dziękuje- za pomiary nie będe płacić.
    tiaa, te pomiary to sa irytujace

  5. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Tym bardziej ze zostawiłam juz u nich sporo kasy a oni chcą za pomiar jeszcze skasować.Ich strata.
  6. Kasieńka i Piotr STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Kasieńka i Piotr Zarejestrowany: 29.08.2010 Posty: 497
    Cytat Napisał fajna kobieta
    Ktos poleci zakład kamieniarskie z dobrymi cenami? Za Jasienice dziękuje- za pomiary nie będe płacić.
    Ja polecę kamieniarza z Myśliborza, nie pamiętem imienia, tel 665301745. Musiałem tylko pojechać do Goleniowa do Parku Technologicznego wybrać kamień. Kamieniarz sam sobie jedzie po kamień, obrabia go, przywozi na budowę i bierze kasę tylko za obróbkę a nie za dojazdy, przyjazdy itp. Robił mi parapety i jestem zadowolony, ociepleniowiec który robił elewację też dobrze się wyrażał o jakości parapetów.
  7. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Dzięki za pomoc.Wzielam juz u lokalnego kamieniarza...cena wygórowana ale zależało mi na czasie.
  8. źrebak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    źrebak Zarejestrowany: 29.12.2007 Posty: 99
    Hej,

    poszukuję specjalistów od bram garażowych, montaż u mnie był wadliwy i nie mogę się doprosić o przyjazd monterów aby poprawić.

    Macie kogoś godnego polecenia?

    Pzdr
  9. źrebak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    źrebak Zarejestrowany: 29.12.2007 Posty: 99
    Cytat Napisał ijcom
    No i stało się.
    Hydraulik nie pojawił się na budowie.

    Poszukuję kogoś myślącego do podłogówki 180 m2 i wod-kan, kotłownia, kominek z płaszczem, bufor, etc.

    Gdybyście mogli kogoś polecić będę wdzięczny.

    Pozdrawiam
    Grzegorz Siemieniuk 505 139 146
  10. aLien01 ELITA FORUM (min. 1000)
    aLien01 Zarejestrowany: 25.06.2006 Posty: 1343
    Cytat Napisał źrebak
    Hej,

    poszukuję specjalistów od bram garażowych, montaż u mnie był wadliwy i nie mogę się doprosić o przyjazd monterów aby poprawić.

    Macie kogoś godnego polecenia?

    Pzdr
    Polecam Benitech zamawiałem u nich 2 bramy i nigdy nie było problemu
  11. kuciar FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kuciar Zarejestrowany: 22.02.2007 Posty: 201
    Szukam firmy od płotów aluminiowych (wykonanie ram pod wypełnienie ) oraz sprawdzona firmę od malowania natryskowego.
  12. aLien01 ELITA FORUM (min. 1000)
    aLien01 Zarejestrowany: 25.06.2006 Posty: 1343
    Ma ktoś może i chcę się pozbyć łat 4x6. Chętnie odkupię
  13. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Wciaz pilnie poszukiwany kafelkarz ktory podejmie sie zadania skucia podłogi w łazience i położenia na nowo.Ktory nie przyjdzie zobaczyć poddaje sie...
  14. barnich DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    barnich Zarejestrowany: 20.11.2007 Posty: 515
    Witam,
    Szukam taniej działki w okolicach Dobrej, Dołuje, Kościno może wiece czy ktoś po sąsiedzku nie chce sprzedać. Często bywa tak że ktoś chce sprzedać, ale nie wystawia na allegro.
    pzdr
  15. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4811
    Cytat Napisał fajna kobieta
    Wciaz pilnie poszukiwany kafelkarz ktory podejmie sie zadania skucia podłogi w łazience i położenia na nowo.Ktory nie przyjdzie zobaczyć poddaje sie...
    Co jest tak skopane ??

    Fantom
  16. Kasieńka i Piotr STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Kasieńka i Piotr Zarejestrowany: 29.08.2010 Posty: 497
    Cytat Napisał barnich
    Witam,
    Szukam taniej działki w okolicach Dobrej, Dołuje, Kościno może wiece czy ktoś po sąsiedzku nie chce sprzedać. Często bywa tak że ktoś chce sprzedać, ale nie wystawia na allegro.
    pzdr
    A może Goleniów?
  17. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Cytat Napisał szczukot
    Co jest tak skopane ??

    Fantom
    Kafelkarz " zapomniał" zrobic spadek w kabinie.Hydraulik po wstępnych oględzinach stwierdził ze na jego oko cała podłoga jest do skucia.
  18. Anna Broc DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Anna Broc Zarejestrowany: 05.08.2006 Posty: 791
    "Szukam taniej działki w okolicach Dobrej, Dołuje, Kościno może wiece czy ktoś po sąsiedzku nie chce sprzedać. Często bywa tak że ktoś chce sprzedać, ale nie wystawia na allegro."

    W Dobrej naprzeciwko mojego szeregowca są dwie działki na sprzedaż . Nie wiem kto sprzedaje ale można dowiedzieć się w urzędzie gminy. Szeregowce mają adres Graniczna 37 od A do chyba Z, właśnie poprawiają drogę ( kładą płyty beotonowe) więc luksus.
  19. ArKaMa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ArKaMa Zarejestrowany: 24.08.2006 Posty: 483
    Cytat Napisał barnich
    Witam,
    Szukam taniej działki w okolicach Dobrej, Dołuje, Kościno może wiece czy ktoś po sąsiedzku nie chce sprzedać. Często bywa tak że ktoś chce sprzedać, ale nie wystawia na allegro.
    pzdr

    Bartek wyprowadzasz się ? Koło mnie sa działki na sprzedaż, tylko nie wiem czy tanie
  20. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Specjalista od izolacji pilnie poszukiwany!!
Pokaż wyniki od 76601 do 76620 z 77901