dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Szczecińska
  1. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    słuchajcie, a ja mam pytanie z innej bajki, ile czekaliscie na właczenie gazu przez gazownie?
  2. szczukot Lider FORUM (min. 2800)
    szczukot Zarejestrowany: 29.02.2008 Posty: 4811
    Cytat Napisał Tomek_Police
    Przy taryfie do 1200 m3 czyli W2 coś tam masz tylko maksymalnie 2 odczyty rzeczywiste, reszta to faktury prognozowane.
    No wiem - mowie co mam na liczniku a nie fakturach.

    Fantom
  3. e_tomi STAŁY BYWALEC (min. 300)
    e_tomi Zarejestrowany: 25.11.2006 Posty: 428
    Cytat Napisał Tomek_Police
    Przy taryfie do 1200 m3 czyli W2 coś tam masz tylko maksymalnie 2 odczyty rzeczywiste, reszta to faktury prognozowane.
    Ja wybrałem taryfę W-2.12T. Odczyty raz w miesiącu sam wysyłam poprzez własne konto na https://ebok.gazownia.pl/ - dobra sprawa. Jak oszczędniej ustawiać temperaturę w ciągu dnia? Obniżać na noc, czy na czas gdy nas nie ma w domu, czy 24H ustawić stałą temperatura.
  4. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    gosia@ my złożyliśmy w gazowni w poniedziałek i otrzymaliśmy informacje ze do tygodnia czasu włącza.
  5. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    a co miałas do gazowni? kominiarza, tak? masz wentylacje mechaniczna?masz juz piec? bo ja ciagle nie podłaczony
  6. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Tak kominiarz juz był powieszenia pieca tez sie w końcu doczekałam Teraz tylko czekam na włączenie ale po uruchomieniu jeszcze raz trzeba odwiedzić gazownie.
  7. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał fajna kobieta
    Tak kominiarz juz był powieszenia pieca tez sie w końcu doczekałam Teraz tylko czekam na włączenie ale po uruchomieniu jeszcze raz trzeba odwiedzić gazownie.
    A po co jeszcze raz?

  8. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    A myślisz ze wiem?! Jak trzeba to trzeba....
  9. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał fajna kobieta
    A myślisz ze wiem?! Jak trzeba to trzeba....
    ale kazali z jakimis dokumentami przyjsc, czy jak?

  10. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Cytat Napisał szczukot
    Co do zuzycia gazu, w ciagu ostatnich 11 miesiecy zuzylem 1000 m3. Wiec jeszcze grudzien, i na 99 % bedzie znowu te okolo 1200 m3. Mam nadzieje, ze lekko mniej = inna taryfa.
    Wg licznika, w miesiacach zimowych, leci mi okolo 220 m3/miesiac. Czyli jakies 7-8 m3/24h.

    Fantom
    Zużywam ok. 1400-1500m3 - w zimowych bliżej mi do 300m3 miesięcznie.
  11. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Cytat Napisał Tomek_Police
    Przy taryfie do 1200 m3 czyli W2 coś tam masz tylko maksymalnie 2 odczyty rzeczywiste, reszta to faktury prognozowane.
    Mam powyżej 1200 a i tak miałem progonozowane od sierpnia do końca roku - ustalili mi coś ok. 500zł/ co dwa miesiące. Co prawda przedpłacam, ale mi to pasuje bo mam rozłożone te opłaty a nie potem 2k od razu na rachunku - już tak mi się też zdarzyło.
  12. Tomek_Police DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Tomek_Police Zarejestrowany: 19.09.2007 Posty: 654
    Cytat Napisał q-bis
    Mam powyżej 1200 a i tak miałem progonozowane od sierpnia do końca roku - ustalili mi coś ok. 500zł/ co dwa miesiące. Co prawda przedpłacam, ale mi to pasuje bo mam rozłożone te opłaty a nie potem 2k od razu na rachunku - już tak mi się też zdarzyło.
    Czemu nie zmienisz na 9 odczytów? W zimę będziesz miał odczyt co miesiąc a w reszta roku co dwa miesiące.
  13. Arakir WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Arakir Zarejestrowany: 05.12.2013 Posty: 1
    Witam,

    szukam kontaktu do kierownika budowy Pana Waldemara Bończaka

    z góry dziękuję za pomoc
  14. agata.kmisti SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agata.kmisti Zarejestrowany: 10.01.2011 Posty: 98
    Witam wszystkich. U kogo w Szczecinie zamówić meble łazienkowe na wymiar? Znacie jakieś firmy godne polecenia? Zależy mi na wysokiej jakości wykonania. Z góry dziękuje za info.
  15. q-bis ELITA FORUM (min. 1000)
    q-bis Zarejestrowany: 10.02.2008 Posty: 1951
    Cytat Napisał Tomek_Police
    Czemu nie zmienisz na 9 odczytów? W zimę będziesz miał odczyt co miesiąc a w reszta roku co dwa miesiące.
    Szczerze mówiąc, to nawet nie wiedziałem, że można to zmieniać...
    Dzięki za info.
  16. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Mam odpalony piec!!!Z jednej strony sie cieszę a z drugiej załamałam sie trochę bo przez pierwszy miesiąc musi non stop grzać na 30stopni! Nie pozbieram sie chyba jak mi rachunek przyjdzie...
  17. fergson SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fergson Zarejestrowany: 14.04.2011 Posty: 85
    Cytat Napisał fajna kobieta
    Mam odpalony piec!!!Z jednej strony sie cieszę a z drugiej załamałam sie trochę bo przez pierwszy miesiąc musi non stop grzać na 30stopni! Nie pozbieram sie chyba jak mi rachunek przyjdzie...
    Cześć,
    Odpalałem piec dokładne miesiąc temu. Pierwszy tydzień na 30 stopni wystarczył, później domek złapał lepszą temp. i można było stopniowo obniżać.
    Nie mniej za ostatnie dwa tygodnie wyszło 134. Średnio 9,5m na dobę. Niestety nowy domek swoje musi przepalić i tak jak napisałaś pierwszy miesiąc jest krytyczny. Mam nadzieję że nie będę tak wyglądał kiedy zobaczę rachunek

  18. fergson SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fergson Zarejestrowany: 14.04.2011 Posty: 85
    Właśnie odebrałem papiery z powiatu i z gminy. Znaczy się można mieszkać ! Dlatego z tego miejsca pragnę wszystkim podziękować za wsparcie i pomoc. Życzę wszystkim rychłego zakończenia budowy i wprowadzenia się....

    Wszak urzędnicy czekają tylko aby rozpocząć naliczać nam podatki, opłaty za wywóz śmieci, opróżnianie zbiorników bezodpływowych, itd.
  19. altager FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    altager Zarejestrowany: 28.12.2008 Posty: 251
    Cytat Napisał ppar
    Pozdrawiam wszystkich. Czy możecie polecić jakąś firmę od domów szkieletowych i podobnych? Niedrogą i solidną (wiem, że to się często wyklucza ). No to może choć solidną. Dziękuję z góry.
    Hortus (http://domyprefabrykowane.com/) - budowa przebiegała sprawnie i zgodnie z harmonogramem, płatności w ratach po zakończeniu kolejnych etapów. Po 4-ech latach użytkowania mogę mieć uwagi tylko do siebie, że czegoś nie zaplanowałam Przez ten czas wprowadzili sporo nowości. Nie wiem jak aktualnie wyglądają cenowo, ale kiedy ja budowałam to ceny były moim zdaniem "umiarkowane" a firma wiarygodna.
  20. fajna kobieta OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    fajna kobieta Zarejestrowany: 25.04.2009 Posty: 6410
    Cytat Napisał fergson
    Właśnie odebrałem papiery z powiatu i z gminy. Znaczy się można mieszkać ! Dlatego z tego miejsca pragnę wszystkim podziękować za wsparcie i pomoc. Życzę wszystkim rychłego zakończenia budowy i wprowadzenia się....

    Wszak urzędnicy czekają tylko aby rozpocząć naliczać nam podatki, opłaty za wywóz śmieci, opróżnianie zbiorników bezodpływowych, itd.
    Hurrrraaaa!!!!!!W takim razie życzę przyjemnego mieszkania!!!
Pokaż wyniki od 75901 do 75920 z 77901