dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Szukam was
  1. pura WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pura Zarejestrowany: 26.10.2010 Posty: 1
    Halo,halo:bye czy nie ma nikogo kto walczy z budową w Solcu,dajcie znak że jesteście
  2. Joan72 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Joan72 Zarejestrowany: 10.09.2010 Posty: 80
    Hej
    Jesteśmy z Solca i będziemy budować domek też w Solcu. Na razie czekamy na PnB
    Pozdrawiam
  3. abojabolki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    abojabolki Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 11
    Witajcie ja również będę budował w Solcu. Na koniec stycznia mamy odebrać PnB. Budujemy Marysię z HB studio. Macie może już wyceny prac budowlanych? i jakie budujecie domki.
  4. Joan72 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Joan72 Zarejestrowany: 10.09.2010 Posty: 80
    My będziemy budować "Delikatnego c131a" (wersja I) . Wyceny prac jeszcze nie mamy. Jestesmy NADAL na etapie papierów. W tej chwili drugi pan projektant " robi" projekt przyłączy tj. wody, kanalizy i gazu.Pozdrawiam.
  5. abojabolki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    abojabolki Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 11
    Halo, halo!!! Widzę ,że u nas cisza w eterze.Joan 72 a jak tam wasza papierologia?I w jakiej części Solca będziecie się budować? My kupujemy materiały na budowę: część u simiego,część u innych: suporeks u gostka z hurtowni w niemczu, dachówka firmy nelskamp z opławca jar-dach. Ekipę mamy z solca .Pozdrawiamy
  6. Joan72 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Joan72 Zarejestrowany: 10.09.2010 Posty: 80
    Osiedle Leśne, ul. Prosta. A Wy - gdzie?
    Nadal czekamy na pozwolenie...po prostu architekt do kitu i zawalił...
    Ile zapłacicie za robociznę ? A ile wyniesie sam stan zero?
  7. abojabolki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    abojabolki Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 11
    A ten architekt czasem nie jest ze solca? My przy Lipowej. Z wykonawcą umówiliśmy się na 37 tys. z dachem(więźba + dachówka).
  8. Joan72 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Joan72 Zarejestrowany: 10.09.2010 Posty: 80
    Nie mam pojęcia czy on jest z Solca, ponieważ kontaktuje się z nim mój mąż.
    My kiedyś też szukaliśmy działki na Lipowej, ale się nie udało....
    Mój kuzyn zaoferował się postawić nam domek "po znajomości" za 25 tys., ale jeszcze nie dogadaliśmy szczegółów.
  9. lukasz_m SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukasz_m Zarejestrowany: 20.06.2011 Posty: 26
    Witajcie.

    Jak ram Wasze sprawy papierkowe? Już załatwione?

    Ja jestem w trakcie małej rozbudowy i szukam sprawdzonej ekipy do posadzek maszynowych. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

    Łukasz
  10. mkn WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mkn Zarejestrowany: 13.12.2009 Posty: 7
    Witam
    Ja też jestem z Solca. Już mieszkam we własnym domku od listopada. Joan72 widzę, że budujesz się w moich okolicach. Może będziemy sąsiadkami. Pozdrawiam Was i życzę wytrwałości. Jakby co mogę polecić Wam fachowców lub służyć radą.
  11. kwiatollo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kwiatollo Zarejestrowany: 07.01.2011 Posty: 44
    Witam wszystkich, ja też buduje w Solcu a dokładnie pod Solcem. Jesteśmy na etapie więźby, dachówka też już zamówiona wiec teraz tak ok. miesiąca i dach bedzie gotowy. Tak myślę
  12. bonart1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bonart1 Zarejestrowany: 23.11.2007 Posty: 357
    witka, kolezanki i koledzy, poszukuje garaz blaszak... jesli macie lub ktos z waszych znajomych lub rodziny (pls popytajcie) to dajcie mi znac na pw...
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12