dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Namiary na dostawcow i wykonawcow !!
Strona 11 z 14
  1. rewqq FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rewqq Zarejestrowany: 01.05.2012 Posty: 102
    opinie o betonie z firmy TOMEX?
    maja ponoc pomiary, wibracje
    warto?
  2. klos1010 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    klos1010 Zarejestrowany: 14.03.2012 Posty: 27
    Szukam namiarów na dobrego i sprawdzonego elektryka. Potrzebuje położyć kable przed tynkowaniem. Budowa: Pszów, czyli okolice Wodzisławia Śl.
  3. Tomek i Gosia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomek i Gosia Zarejestrowany: 08.07.2010 Posty: 13
    Ile obecnie średnio płacicie za tynki gipsowe.


    Cytat Napisał Jacek1006
    Witam
    Do tynków polecam Pana Tomka z Rybnika. Dopiero co skończyli tynkować u mnie i szczerze powiem że zanim ich wybraliśmy, trochę pojeździliśmy z żoną po budowach pooglądać robotę kilku firm. Najlepiej wypadł Pan Tomek a stosunek jakości do ceny był wogóle bez porównania z konkurencją.
    Mój kierownik budowy nie miał najmniejszych zastrzeżeń przy odbiorze , ściany równe, kąty wszędzie wyprowadzone, budowa czyściutka na koniec rozliczenie miłe i jeszcze 200 zł opuścił z ceny końcowej na jak to określił dalsze prace powykonawcze.
    Co jeszcze mnie uderzyło to to że w czasie i pracy nigdy nie znalazłem nawet kapsla od piwa czy innego alkoholu, chłopaki nawet nie chcieli o tym slyszec kiedy im na budowę zgrzewkę piwa przywiozłem ! Takie zachowanie wśród budowlańców to rzadkość.

    Jeśli ktoś będzie zainteresowany to chętnie podam namiar na nich.
  4. tomekatomek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomekatomek Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 129
    Witam. Szukam sprawdzonych wykonawców do budowy SSO (beton komórkowy na cienkiej spoinie).
  5. Deysi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi Zarejestrowany: 27.07.2012 Posty: 183
    Uwaga na firmę Ludwik Herman z Jarząbkowic. Partacze pierwsza klasa. U nas robili ścianki działowe-które sie ruszają-stwierdzili, że ktoś musiał za szybko sie na nich oprzeć. Schody do poprawki - nie trzyma w ogóle poziomu. Niestety częściowo zapłąciliśmy z resztą zwlekamy i co słyszymy zamiast poprawek to starszą nas Urzedami. Stropodach jest tak zrobiony, że w garażu trzeba z parasolem chodzić - za stropodach odpowiedzialna jest firma współpracująca z nimi Jóżef Czarny. Partactwo i olewactwo. Ostrzegam. U nas raczej skończy się sądem jak nie poprawią bo jak na razie nie spieszno im do tego.
  6. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Tynki maszynowe- konkretnie Knauff Diamant- Kuba Sacha 513 162 182 Bardzo solidnie, porządnie, czysto POLECAM bo warto!!!! Przemiła ekipa, jakość Q, tanio!!
    Wylewki 512 197 665 Jakość pierwsza klasa, wylewki lustrzane, bez zastrzeżeń. Cena 12,50/m2
  7. Deysi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi Zarejestrowany: 27.07.2012 Posty: 183
    ta cena wylewek to rozumiem bez materiału? Skad jest ekipa

    Cytat Napisał halina46
    Tynki maszynowe- konkretnie Knauff Diamant- Kuba Sacha 513 162 182 Bardzo solidnie, porządnie, czysto POLECAM bo warto!!!! Przemiła ekipa, jakość Q, tanio!!
    Wylewki 512 197 665 Jakość pierwsza klasa, wylewki lustrzane, bez zastrzeżeń. Cena 12,50/m2
  8. adiamo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adiamo Zarejestrowany: 13.04.2012 Posty: 36
    Witam,
    Szukam kogoś z polecenia do ocieplenia dachu+zabudowa poddasza.
    Budowa Orzesze.
  9. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał Deysi
    ta cena wylewek to rozumiem bez materiału? Skad jest ekipa
    Tak , to cena bez materiału. Piasek kupiłam w/g polecenia majstra, cement też. Resztę ( włókno, plastyfikator) dają oni. Ekipa bodaj z Zawiercia- pracują w rybnickim od pon- pt, na weekend wracają do domu. Robią naprawdę bardzo porządnie i szybko. Wylewki równiusieńkie, bez zarysowań.
  10. DARIS WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DARIS Zarejestrowany: 05.12.2013 Posty: 6
    POLECAM FIRMĘ BUD-REM ZBYSZEK MORAWIEC Z RADLINA ( DOMY STAN SUROWY ) tel. 662-030-221. JEŚLI KTOŚ CHCE ZROBIĄ WIĘCEJ ALE NAPRAWDĘ NIE DROGO, SOLIDNIE, SPRAWNIE, CZYSTO I CO O DZIWO BEZ ALKOHOLU!!! NICZEGO NIE MUSIAŁEM PILNOWAĆ A NAWET JAK PROJEKTANT COŚ ZAWALIŁ TO SZEF WYŁAPAŁ I POPRAWIŁ U MNIE SKOŃCZYLI TERAZ W LISTOPADZIE 2013r. JAK CO TO MOGĘ PODESŁAĆ ZDJĘCIA LUB POKAZAĆ BUDOWĘ
  11. DARIS WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DARIS Zarejestrowany: 05.12.2013 Posty: 6
    Do okien, drzwi zew. i bram garażowych polecam KOL-DAR z Rybnika ale należy uważać na pracowników wystarczyło że mnie nie było przy montażu a se chłopaki myśleli że robotę skończą szybciej i nie zamontowali paru kotw ale brawa dla szefa przyjechał, stwierdził fakt że tak tez się stało, chłopaków przysłał na drugi dzień i poprawili z zapasem ) jestem zadowolony bo okna solidne z firmy VECA i najtaniej w okolicy ", do bramy garażowej mają innego montażystę niezależnego ale konkretny szybki i solidny. Dobrze mieć wcześniej wyceny z innych firm co posłuży pod konkretną wycenę ja zaoszczędziłem sporo co do wcześniejszych wycen )
  12. dizers FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dizers Zarejestrowany: 15.07.2004 Posty: 185
    Witam ,
    Poszukuje solidnej sprawdzonej ekipy do ocieplenia dachu i zabudowy poddasza z płyt K-G , oraz fachowca od ogrzewania , podłogówka w całym domu , spięte z inteligentną instalacją.

    Najlepiej z okolic Rybnika. Będę bardzo wdzięczny

    Jak coś to można pisać na priva.
  13. KATANT SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KATANT Zarejestrowany: 24.07.2013 Posty: 21
    Witajcie, poszukuję kogoś do położenia lacobelu w kuchni. Macie jakieś namiary?
  14. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Meble tapicerowane, kuchenne, pokojowe, biurowe, sypialnie. Szafy na wymiar, zabudowy wnęk, stoły, krzesła , garderoby i inne Mateusz Buczek 791 843 992 www.lewimeble.pl
  15. pozastaw SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pozastaw Zarejestrowany: 25.10.2009 Posty: 32
    Witam. Podajcie namiary na sprawdzonego elektryka. Budowa w Rybniku
  16. strojny WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    strojny Zarejestrowany: 25.08.2013 Posty: 2
    Zajmujemy się kompleksową realizacją wylewek betonowych zgodnie z najnowszą technologią. Prace wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych.

    www.wylewki-strojny.pl

    Tel.695-669-536
  17. halina46 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    halina46 Zarejestrowany: 21.07.2011 Posty: 585
    Cytat Napisał pozastaw
    Witam. Podajcie namiary na sprawdzonego elektryka. Budowa w Rybniku
    Kazimierz Talenta 501 480 664 - nie tylko elektryk ale też alarmy, bramy i insze pod inteligentny dom.
  18. Kinia781 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kinia781 Zarejestrowany: 19.05.2008 Posty: 15
    Po zakończonej budowie chętnie podzielę się namiarami na sprawdzone ekipy i fachowców
    A więc od początku:
    Architekt - Arkadiusz Forysiuk - 500-200-052 - zaprojektował nam dom od podstaw - jesteśmy bardzo zadowoleni

    Projekt wody i gazu - Kłak Maciej 501-252-375 - szybko i w dobrej cenie

    Geodeci - młodzi geodeci, fachowi, a przy tym bardzo sympatyczni, ceny BARDZO przystępne Tomek Mroczkowski Michał Kinas 504293402

    Instalacja gazowa wew, kanalizacja i woda na zewnątrz - Fojcik Dariusz 502-078-754 - szybko, tanio i fachowo

    Więźba - P. Kiełkowska z Pielgrzymowic - 32 472 30 83

    Instalacje elektryczne - Darek 602370105 - pomógł nam bardzo w zaplanowaniu energooszczędnego oświetlenia led, teraz porównując rachunki ze znajomymi bardzo oszczędzamy. BARDZO jesteśmy zadowoleni!

    Ogrzewanie i instalacje sanitarne - 609-869-926 - fachowe doradztwo bez zbędnych bajerów, mamy ogrzewanie gazowe z podłogówką w całym domu, bardzo szybki termin wykonania, cena bardzo atrakcyjna.

    Wykończeniówka: www.trojkawykancza.pl - głądzie, sufity podwieszane, malowanie, montaż parapetów - 608079584. Fachowcy dzięki którym mamy niebanalnie urządzony dom, pomogli w wielu wyborach bez narzucania własnych pomysłów. Widząc pomieszczenie mają swoją wizję, którą potrafią rozrysować i nakreślić, ich doświadczenie i jakość świadczonych prac widać na zdjęciach ze strony internetowej

    Kafelkarz - ARTUR - super dokładny, bardzo pozytywny, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem 602-452-946, długo szukaliśmy kafelkarza - zależało nam na cenie i dokładności ponieważ w płytkach mamy zrobiony prawie cały dom. Lepiej trafić nie mogliśmy.

    Kominek - Galaxy kominki 668130896 - młodziutki chłopak z dużym doświadczeniem, bardzo zaangażowany w pracę, chociaż na początku nie mieliśmy do niego zaufania ze względu na wiek - zaskoczył nas wiedzą i opłacało się. Kominek z rozprowadzeniem ciepła za pomocą turbiny - działa bez zarzutu.

    Nie polecamy:

    Budowlańców którzy budowali nam dom od podstaw czyli Pana Janka Sz. z Nowego Sącza budującego domy głównie w Zebrzydowicach i Jastrzębiu. Bardzo się nim rozczarowaliśmy kiedy po budowie całego domu, wykonaniu tynków i wylewek obiecał wykonanie podbitki nabijanej od dołu w gratisie kiedy będziemy ocieplać i narzucać dom. Ekipa przyszła ociepliła dom, narzuciła siatkę i klej i Pan Janek nie przyjechał się rozliczyć za klej i siatkę. Stwierdziliśmy więc że chce się rozliczyć kiedy wykona gratisowy etap czyli podbitkę i tak czekaliśmy i czekaliśmy. W telefonie wykonanym do Pana Janka dowiedzieliśmy się że to my mu nie zapłaciliśmy za wykonaną usługę i że etap podbitki jest nieaktualny. Średnio się tym przejęłam ponieważ wydawało mi się, że kwota której nie odebrał od nas Pan Janek (1600zł )wystarczy na wykonanie podbitki - nie starczyło. Nikt nie chciał się podjąć jej wykonania - tak bardzo krzywo były umocowane krokwie. Fachowcy którzy zobaczyli jakość - wiedzieli dlaczego Pan Janek wolał nie odebrać od nas pieniędzy. Koszt robocizny wyniósł 3500 zł - podbitka została uratowana, chociaż w niektórych miejscach nie dało się nic zrobić i wygląda fatalnie. Kominy ciekną w większości domów które budował Pan Janek. ODRADZAM
  19. Isgaard SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isgaard Zarejestrowany: 26.07.2009 Posty: 27
    Czy ktoś korzystał z usług firmy Hresa z Wodzisławia? Jesli tak to jakie wrażenia, można na priv. Z góry dziękuję za opinie.
  20. AdrianRbk WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AdrianRbk Zarejestrowany: 01.06.2014 Posty: 1
    Witam, poszukuję namiary na dobrego zbrojarza i murarza oczywiście w przystępnej cenie Planowane rozpoczęcie budowy na przełomie Września i Pazdziernika. Budowa Czerwionka-Leszczyny/ Czuchów. Z góry dziękuję.
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 269
Strona 11 z 14