dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Budujący dom wg.projektu granat
  1. tommiberry FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tommiberry Zarejestrowany: 15.11.2010 Posty: 271
    WItam

    Wiem ze jest to bardzo popularny projekt. Poszukuje wszystkich którzy wybudowali juz dom wg.tego projektu, są na etapie budowy, bądź zamierzają go budowac.

    Odezwijcie sie-mysle ze bedziemy mogli wymienic sie wspólnymi doswiadczeniami.

    Ewentualnie poszukuję kogos kto móglby mi pokazac ten dom wybodowany bądź w budowie w Łodzi i okolicach.
  2. tommiberry FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tommiberry Zarejestrowany: 15.11.2010 Posty: 271
    ...
  3. emilek83 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    emilek83 Zarejestrowany: 11.02.2013 Posty: 1
    Witam pewnie do dzisiejszego dnia wybudowaliscie ten domek ju a my jestesmy w trakcie budowy a w łódzkim nie znalezlismy nikogo kto buduje Granata,czy jest taka mozliwosc abysmy mogli obejrzec jak on wygląda w zeczywistosci lub chociaz fotki.Z góry dziekuje i pozdrawiamy Paulina i Emil Szubscy
  4. wiolinka85 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wiolinka85 Zarejestrowany: 22.03.2013 Posty: 2
    My dopiero zaczynamy, właśnie zakupiliśmy projekt GRANAT. jesteśmy na etapie adaptacji. Okolice Konstantynowa Łódzkiego.
  5. tommiberry FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tommiberry Zarejestrowany: 15.11.2010 Posty: 271
    Czesc wszystkim. Niestety moja budowa stanela na etapie fundamentów. Ale na wiosne chcialbym ponownie ruszyc z budową. A jak wygladają u was postępy?
  6. wiolinka85 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wiolinka85 Zarejestrowany: 22.03.2013 Posty: 2
    Ja buduję w łódzkim gmina Lutomiersk. Buduję to trochę za dużo powiedziane, to raczej mój pracowity mąż buduje ja tylko pomagam. Na chwilę obecną mamy fundamenty. A za niedługo pójdą pierwsze wylewki. I to tyle w tym roku. Budujemy systemem gospodarczym tak więc trochę to potrwa. Jak znajdę chwilę to wrzucę zdjęcia. W razie pytań co do specjalistów i namiarów na materiały chętnie pomogę. Szukałam gdzie tanio i dobrze i udało się. Pozdrawiam i zachęcam do wpisów
  7. tommiberry FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tommiberry Zarejestrowany: 15.11.2010 Posty: 271
    Hej. a to jestesmy na tym samym etapie Ale z drugiej strony lodzi
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7