dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Firmy budowlane rzeszów i okolice
  1. tomqtbg WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomqtbg Zarejestrowany: 29.08.2011 Posty: 1
    Witam,
    Zalozylem nowa grupe dyskusujna dla wszystkich ktorzy szukaja solidnej i sprawdzonej firmy budowlanej w Rzeszowie i okolicach.
    Jakiekolwiek uwagi, doswiadczenia i informacje beda bardzo mile widziane.
    Zapraszam do dyskusji.
    Dziekuje i pozdrawiam.
  2. Piotr00 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Piotr00 Zarejestrowany: 08.07.2008 Posty: 83
    moze komus to pomoze uwazajcie na firme Sunprofi z rzeszowa zajmuja sie miedzyinnymi instalacjami solarnymi ja sie skusilem i niestety skutki byly i sa oplakane od zniszczonego dachu , montazu kolektorow na pln zach stronie, zle zamontownay zasobnik, nie kompletny podlaczone zabezpieczenia hmmm wkoncu zostalo poprawione co nieco teraz cieknie instalacja i nie ma cisnienia rzekomo niemozliwe a jednak i ciekzo sie doprosic usuniecia usterki niech to da wam do myslenia
  3. lenab WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lenab Zarejestrowany: 11.02.2014 Posty: 1
    Hej,
    Czy możesz polecić jakąś sprawdzoną i w rozsądnej cenie ekipę w Rzeszowie?
  4. ktokolwiek Banned
    Zarejestrowany: 02.11.2015 Posty: 2
    Ja mam doświadczenie z firmą budowlaną z Rzeszowa FACHMAN. Wybudowali mój dom Ale nie brałem firmy w ciemno, oni budowali bliźniaka moich przyjaciół. Widziałem jak pracują, jak wywiązują się z terminów. To wszystko plus komunikatywność i dobra współpraca zadecydowało o wyborze. Pracują naprawdę solidnie i dokładnie. FACHMAN-a sprawdziłem i mogę polecić, choć budowa domu to chyba życiowa rewolucja
  5. Robinson74 Lider FORUM (min. 2800)
    Robinson74 Zarejestrowany: 08.11.2016 Posty: 3482
    Powyższy wpis wygląda trochę jak reklama.
    Czy znacie solidne firmy z porządnymi szalunkami systemowymi na ściany piwnicy?
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5