dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
fachowcy
  1. pyton79 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pyton79 Zarejestrowany: 25.01.2009 Posty: 399
    Witam ,piszmy w tym miejscu o godnych polecenia fachowcach z Pabianic i bliskich okolic
  2. andrzej198 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andrzej198 Zarejestrowany: 16.03.2013 Posty: 7
    witam moge polecic firme pana Przemka z czystym sumieniem .Ekipa okazała się kompetentna solidna i uczciwa, na budowie nie było Alkoholu!. Zakres prac, koszty i termin realizacji zostały ustalone na samym począntku budowy. W czasie budowy Pan Przemek zajmował się również zapewnieniem wszelkich ,materiałów w korzystnych dla nas cenach.Firma godna polecenia,pozdrawiam
    tel kontaktowy do pana przemka 783280721
  3. Yeti ELITA FORUM (min. 1000)
    Yeti Zarejestrowany: 05.03.2004 Posty: 2620
    Andrzej198, jaki zakres prac wykonywała u Ciebie polecana ekipa p. Przemka?
    Na jakim etapie budowy teraz jesteś?
  4. andrzej198 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andrzej198 Zarejestrowany: 16.03.2013 Posty: 7
    Cytat Napisał Yeti
    Andrzej198, jaki zakres prac wykonywała u Ciebie polecana ekipa p. Przemka?
    Na jakim etapie budowy teraz jesteś?
    witam wykonywałała cały stan surowy otwarty,jestem teraz na etapie instalaci,jescze u mnie bendą robic tynki.pozdrawiam
  5. Yeti ELITA FORUM (min. 1000)
    Yeti Zarejestrowany: 05.03.2004 Posty: 2620
    Andrzej, prawdę mówiąc myślę, że na tym forum robisz niedźwiedzią przysługę ekipie p. Przemka Stasiaka. Sam post brzmi jak autoreklama, a dodatkowo piszesz, że jesteś już na etapie stanu surowego otwartego, a pierwsze 4 Twoje wpisy na FM, to reklama tej samej ekipy:
    - pierwsze trzy posty są o tej samej treści i pojawiły się 17-03-2013 w temacie fachowcy, Grupa Sieradzka i SprawdzeniSolidni Wykonawcy - Bocianki 2013
    - czwarty wpis o treści:
    Cytat Napisał andrzej198
    witam moge polecic ekipe pana Stasiaka ,budowali u mnie szczeże polecam,bardzo ucziwa ekipa doradza ,pomoga,tel 783280721
    został zamieszczony 22-03-2013 na Grupie Łódzkiej - polecane usługi i produkty

    Wszyscy starzy użytkownicy FM wiedzą, że z tego typu poleceń nie korzysta się, natomiast wszystkich zaczynających swoją przygodę z budową domu przestrzegam przed wiązaniem się z jakąkolwiek ekipą tylko na podstawie tego i podobnych mu wpisów.
    O konsekwencjach pochopnego zawierania umowy możecie poczytać choćby w ostatnio zamieszczonym poście atsyruta (z dnia 09-04-2013) o tynkach wewnętrznych
  6. andrzej198 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    andrzej198 Zarejestrowany: 16.03.2013 Posty: 7
    Cytat Napisał Yeti
    Andrzej, prawdę mówiąc myślę, że na tym forum robisz niedźwiedzią przysługę ekipie p. Przemka Stasiaka. Sam post brzmi jak autoreklama, a dodatkowo piszesz, że jesteś już na etapie stanu surowego otwartego, a pierwsze 4 Twoje wpisy na FM, to reklama tej samej ekipy:
    - pierwsze trzy posty są o tej samej treści i pojawiły się 17-03-2013 w temacie fachowcy, Grupa Sieradzka i SprawdzeniSolidni Wykonawcy - Bocianki 2013
    - czwarty wpis o treści: został zamieszczony 22-03-2013 na Grupie Łódzkiej - polecane usługi i produkty

    Wszyscy starzy użytkownicy FM wiedzą, że z tego typu poleceń nie korzysta się, natomiast wszystkich zaczynających swoją przygodę z budową domu przestrzegam przed wiązaniem się z jakąkolwiek ekipą tylko na podstawie tego i podobnych mu wpisów.
    O konsekwencjach pochopnego zawierania umowy możecie poczytać choćby w ostatnio zamieszczonym poście atsyruta (z dnia 09-04-2013) o tynkach wewnętrznych
    witam jesli ktos ma jakiekolwiek wontpliwosci to zapraszam do siebie na budowe niech kazdy sam oceni.Miałem tą firme z polecenia i nie żałuje.
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6