dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Czy budujecie ?
Strona 1 z 5
  1. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    Witam,

    myślę, że może rozpoczniemy jakimś wątkiem - żeby ta grupa się rozrosła jak inne w łódzkiem

    zacznę od pytania - czy jeszcze budujecie czy może już skończyliście ?
    również buduję w Bełchatowie - dokładnie na Binkowie - chociaż w zasadzie w chwili obecnej jest przerwa zimowa ....

    pozdrawiam
    lootek
  2. jarek_bolo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarek_bolo Zarejestrowany: 02.10.2009 Posty: 61
    Witaj,

    Ja już mam stan surowy zamknięty, więc mogę działać w środku przez okres zimowy też.
    Miejsce budowy: gmina Kleszczów.
  3. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    ja mam na razie SSO z zabitymi dechami oknami, pewnie na wiosnę będę szukał okien, elektryka i hydraulika.
    stąd kilka pytań:
    1. jakie okienka brałeś?
    2. masz może dobrych i polecanych przez Ciebie elektryka i hydraulika ?
    3. robisz sam czy raczej zlecasz ?

    ja mam domek M74a a Ty jaki budujesz?
  4. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    czy ktoś czyta to forum ?
  5. maniek. WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maniek. Zarejestrowany: 30.01.2012 Posty: 7
    Witam ja tez zaczynam budowę w Kleszczowie a na chwile obecna nie mam ekipy murarskiej ma ktoż może namiar na dobrych fachowców ???????
  6. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    wiesz co, ja miałem takich niby poleceonych przez kumpla, ale nie do końca chłopaki pracowali jak nie było nadzoru. Jeżeli nie znajdziesz innych to mogę Ci podac namiary na moich, są ze Skarżyska więc przyjeżdzają i mieszkają na terenie budowy - musisz mieć prąd i wodę
  7. maniek. WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maniek. Zarejestrowany: 30.01.2012 Posty: 7
    A czy z okolic Kleszczowa możesz kogoś polecić ????
  8. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    no niestety nie udało mi się znaleźć jakiś polecanych.
    Myślę, że jak zrobi się cieplej to zapraszam na Bików w Bełchatowie - w tamtym roku baaaardzo dużo się osób pobudowało więc możesz popatrzeć na wyniki prac murarskich oraz możesz podpytać o namiary.
    w moim przypadku umówiony murarz zmarł na atak serca na miesiąc przed rozpoczęciem robót budowlanych więc brałem co mi kumpel podpowiedział i nie szukałem po okolicy bo to był luty ubiegłego roku
  9. aropin WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aropin Zarejestrowany: 15.02.2012 Posty: 5
    Witajcie
    Ja zamierzam budować przed wakacjami, jeśli chodzi o budowlańców to mogę podać
    Pozdrawiam
  10. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    @aropin witamy serdecznie.
    a gdzie kolega zamierza budować ? i jakich budowlańców masz na myśli? murarzy czy też pozostałe ekipy do prac wykończeniowych ?
  11. Karusek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karusek Zarejestrowany: 10.03.2012 Posty: 2
    Witam, ja też buduję w Bełchatowie. Mamy stan surowy otwarty. Jeśli chodzi o murarzy, to także mieliśmy zaklepanego wykonawcę, który zmarł (czyli pewnie ten sam co u Lootka). Nasz projekt przejął jeden z jego majstrów. Architekt wnętrz, jak mierzył pomieszczenia, pochwalił, że zrobili równo, ale mają też niestety kilka gaf na koncie. Generalnie ten gość ma kilku dobrych murarzy, naprawdę porządnych, którzy robią bardzo dokładnie, ale widać, że w sezonie bierze do pomocy gości, czasem z przypadku.
    A może macie dobrych tynkarzy?
  12. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    @Karusek

    a gdzie budujesz w Bełchatowie?

    masz już elektrykę i hydraulikę? ja włąśnie się zabieram za poszukiwania i casting ..........
    okna już prawie zamówione - czekanie będzie długie - bo realizacja nie wcześniej niż na koniec kwietnia
  13. Karusek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karusek Zarejestrowany: 10.03.2012 Posty: 2
    Cytat Napisał lootek
    @Karusek

    a gdzie budujesz w Bełchatowie?

    masz już elektrykę i hydraulikę? ja włąśnie się zabieram za poszukiwania i casting ..........
    okna już prawie zamówione - czekanie będzie długie - bo realizacja nie wcześniej niż na koniec kwietnia
    Hej, buduję na os. Słonecznym, osiedle przy rzece. Elektrykę będzie nam robił Andrzej Sadziński (widzieliśmy jego realizacje), a do hydrauliki wstępnie umówiliśmy się z panem Książczykiem, też z polecenia znajomych, choć do najtańszych nie należy.
    A okna gdzie zamówiłeś? Rzeczywiście na okna trzeba sobie dać około 1,5 miesiąca zapasu.
    My natomiast nie możemy znaleźć dobrych tynkarzy, masz już kogoś do tynków?
  14. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    ja zamówiłem z Oknoplastu - z firmy Karmex na ul. Piłsudskiego - na przeciwko Urzędu Skarbowego.
    Jeśli chodzi o tynki to nie mam nikogo jeszcze umówionego. Moi murarze mieli kogoś znajomego ale nie do końca go polecali, poza tym firma ta robiła tynki u mojego kumpla i też "niekoniecznie" ich polecał

    Może dasz namiary na Twoich wykonawców (elektryki i hydrauliki) - mam nadzieję, że nie będę dla Ciebie konkurencją
  15. dobro WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dobro Zarejestrowany: 20.03.2012 Posty: 1
    Witajcie,
    zamierzam startować z budową mojego wymarzonego domku w Zelowie tuż po Wielkanocy, ale nie mogę znaleźć kierownika budowy.
    Może ktoś z forumowiczów mógłby mi polecić kogoś z dobrym podejściem do inwestora.

    Pozdrawiam
  16. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    nie wiem czy są KierBudy z dobrym podejściem do inwestora. Ja takiego nie mam chociaż mam po znajomości. wydawało mi się, że będzie ok, ale życie pokazało, że się myliłem .
    jest wątek z łódzkiego - przeszukaj może tam znajdziesz

    http://forum.muratordom.pl/group.php...=58&do=discuss
  17. marcin_787 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcin_787 Zarejestrowany: 01.03.2011 Posty: 2
    Witam wszystkich;
    Może się komuś przyda. Zainteresowanym polecam architekta u którego robiłem projekt indywidualny i do którego pośrednio też trafiłem przez forum z grupy łódzkiej. Pan jest z Bełchatowa. Ponadto Pan jest typowym praktykiem i widać, że na budowach zjadł zęby oraz jest solidny i punktualny. Potrafi rzeczowo doradzić i jak trzeba odradzić niektóre na pozór fajne pomysły, które w trakcie budowy mogą dać we znaki po kieszeni oraz praktycznie wytłumaczyć jak się nie zgubić w gąszczu papierów i prcedur przy staraniu się o pozwolenie na budowę. Dodatkowo zrobił mi zgrubne zestawienie materiałów dla orientacji co i ile czego oraz pomógł przy kosztorysie do kredytu. Po dobrej współpracy przy projekcie również wziąłem go jako kierownika budowy. Pan Henryk Jagielski tel. 510743147. Pozdrawiam!
  18. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    patrząc na domy w Bełchatowie, które są w trakcie budowy jest dla mnie nieprawdopodobne, że nikt z budujących te domy nie czyta FM
  19. johnywalker WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    johnywalker Zarejestrowany: 31.05.2010 Posty: 1
    Witam wszystkich, jeśli ktoś jeszcze tu zagląda.
    Szkoda że tak mało osób tutaj siedzi bo przydała by mi się pomoc w poszukiwaniu murarza Orientuje się ktoś może w cenach murarzy ? Dobrze mieć jakieś porównanie jak będą mi coś proponować.
    Buduję się w okolicach Bełchatowa.
  20. lootek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lootek Zarejestrowany: 14.05.2010 Posty: 75
    witaj @johnywalker
    chciałbym aby tu więcej osób zaglądało, niestety okazuje się że w Bełchatowie dużo się buduje, ale mało osób korzysta z feorum
    odnośnie murarza to wyceny jakie Ci podam dotycząc mojego domku i IV kwartału 2011 roku:
    SSO: opcja I - 36 000 PLN opcja II - 40 0000 PLN, opcja III - 42 000 PLN
    dotyczy to niestety tylko robocizny, do tego dochodzą materiały. Oczywiście całe wyceny odnoszą się do mojego domu - M74a - pewnie w Twoim przypadku ceny te będą inne - mniejsze/większe w zależności od projektu jaki chcesz budować
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 81
Strona 1 z 5